“آخرین سه پیش نویس شده اند واقعا خوب جوان پیش نویس کلاس های” سر مربی گفت: سه شنبه طی مجازی رهبری ناهار. “شما رو به دیدن آن را در بازی. شما ببینید که چگونه بسیاری اول-دوم-سوم-سال بچه ها گرفتن مقدار زیادی از زمان بازی بنابراین شما می دانید وجود دارد برخی از پتانسیل برای ادامه رشد و توسعه است. … من در مورد آن هیجان زده. امیدوارم ما می توانیم با آن خوب پیش نویس میدارد.”

قبل از این سال را به پیش نویس آغاز می شود روز پنج شنبه در 8 p. m. ما به عقب نگاه کرد و در آن گذشته سه کلاس برای تعیین چه ردسکینز و چگونه آنها آن را کردم.

2017

این کلاس شروع واشنگتن زرشکی جزر و مد. ردسکینز پیش نویس آلاباما دفاعی مقابله با جاناتان آلن زمانی که او را به تضعیف 17 کلی انتخاب کنید و سپس انتخاب آلاباما خارج linebacker رایان اندرسون در دور دوم. در حال حاضر وجود دارد 10 آلاباما آلوم در ردسکینز’ 75-مرد roster. هر چند نه آلن و نه اندرسون رسیده ارتفاعات برخی از رود آلن توسعه یافته به یک جامد لنگر و عبور از عجله برای حضور داخلی خط دفاعی.

حتی اگر ردسکینز یافت ارزش در طول پیش نویس — UCLA cornerback Fabian مورو (سوم), Michigan State ایمنی Montae نیکلسون (چهارم), آرکانزاس, تنگ پایان جرمی نم نم (پنجم) و لویی ایمنی جاش هاروی-Clemons (هفتم) — خود را سرقت شد وایومینگ مرکز تعقیب Roullier. ردسکینز snagged او در دور ششم و او به سرعت توسعه یافته به یک قابل اعتماد داخلی linemen که آمار و ارقام به بخشی از تیم هسته ای در حال حرکت رو به جلو است.

پس از ردسکینز منتشر شد نیکلسون این offseason پس از سه سال از روی لئامت دادن که شامل خاموش-زمینه مسائل مورو است در سال 2017 پیش نویس انتخاب با بیشترین چپ برای به دست آوردن. این تیم داد و ستد بالا cornerback Quinton دانبار ماه گذشته و با تکیه بر مورو برای کمک به پر کردن جای خالی. او را دیدم بالقوه در فصل گذشته در حالی که جایگزینی جاش نورمن — سه interceptions بیش از یک جفت از midseason بازی — اما به پایان فصل در مجروح رزرو با یک مصدومیت همسترینگ.

از این 2017 پیش نویس وجود دارد سه میدارد که کمی به هیچ تاثیر با Redskins — اوکلاهما در حال اجرا پشت Samaje Perine (دور چهارم) ایالتی گیرنده گسترده رابرت دیویس (ششم) و Auburn cornerback جاشوا Holsey (هفتم).

میراث 2017 پیش نویس را چگونه بازیکن دفاعی تولید در آینده. اگر آنها تا این فصل می تواند مدتها در انتظار اعتبار برای ردسکینز’ رویکرد قمار در بازیکنان که تضعیف به دلیل نگرانی های بهداشتی مانند آلن (ورم و اماس مفصل شانه) و مورو (پاره شده عضله سینه ای بزرگ).

2018

هر چند تمام هشت میدارد باقی می ماند با Redskins این کلاس باقی می ماند پر از علامت سوال. آن را به عنوان در حال اجرا پشت Derrius Guice دور دوم انتخاب کردن از ایالت لوئیزیانا که دیدم بالقوه — 10 حمل برای 129 متری و دو touchdowns در برابر Carolina Panthers فصل گذشته — بلکه رنج می برد سه جدی آسیب های زانو در دو فصل.

اگر Guice می یابد یک راه باقی می ماند در این زمینه و تولید در سطح تیم از او انتظار می رود او ممکن است در نهایت یکی از ردسکینز بهتر اخیر انتخاب. اما به این نکته تاثیر او بوده است, حداقل و ریورا به نظر می رسد برای به دست آوردن یک بیمه نامه با امضای جانباز در حال اجرا پشت Peyton آرایشگر این offseason.

بزرگترین علامت سوال است Da’Ron Payne ردسکینز دوم آلاباما داخلی دفاعی lineman دور اول انتخاب کنید به عنوان بسیاری از سال است. او شده است اجرا-درپوش او پیش بینی می شود — به خصوص در یک NFC شرق با در حال اجرا پشت Saquon Barkley و حزقیال Elliott — اما توسعه نیست به یک مخل عبور متهور و هفت کیسه و 12 کارفرمایی بازدید در 31 بازی.

پس از دو دور ردسکینز عمدتا جمع آوری نقش بازیکنان و ویژه teamers: Penn State ایمنی Troy Apke (دور چهارم) Virginia Tech دفاعی در مقابله با تیم حل و فصل (پنجم), آلاباما, linebacker شان Dion همیلتون (ششم) Virginia Tech cornerback گرگ بود (هفتم) و متدیست جنوبی گیرنده Trey کوین (هفتم).

آخرین قطعیت از این پیش نویس است Geron مسیحی سوم-انتخاب دور از لویی که انتخاب شد تا استارت ترنت ویلیامز و مورگان موسی. اما حتی زمانی که ویلیامز holdout کشیده در طول فصل گذشته مسیحی نمی برد شروع کار است.

2019

ردسکینز با استفاده از 15 به طور کلی انتخاب یک حق رای بالقوه کارفرمایی در Dwayne هاسکینس اما او در یک رقابت انتخابی حتی در داخل ساختمان. آیا او توسعه به سطح بالا استارت برای واشنگتن خواهد شد به احتمال زیاد تعریف 2019 کلاس.

به این نقطه آن است هاسکینس را در ایالت اوهایو هم تیمی تری McLaurin است که standout. پیش نویس در دور سوم او انتظار می رود به عمق گیرنده و ویژه-تیم های آس, اما او را به تیم پویا ترین تهدید. او بريدن در 58 جلب برای 919 متری و هفت touchdowns است و تیم های برتر در دراز مدت ساختمان, بلوک میان توهین آمیز گالری.

یکی دیگر متغیر مهم در این پیش نویس شد و سپس تیم رئیس جمهور بروس آلن تصمیم به تجارت در سال جاری دور دوم انتخاب کنید به حرکت می کند تا در پایان دور اول. ردسکینز انتخاب می سی سی پی امور خارجه لبه حمله کننده Montez عرق زیر تمایل به هدف قرار دادن بازیکنان با استعداد که تضعیف به دلیل آسیب دیدگی نگرانی. عرق ناسازگار بود به عنوان تازه کار, اما آن است که خیلی زود به تعیین اگر تجارت به ارزش آن است.

اواخر دور gem در سال 2019 شد کارولینای شمالی linebacker کول هولکوم انتخاب شده در دور پنجم. او حق دور آغاز شده و هر چند وجود یو پی اس و فراز زندگی توسعه یافته به یک بازیکن قابل اعتماد. او ورزشکاری به بازی در خارج در دفاع جدید 4-3 طرح.

دیگر دیر میدارد را فرصتی برای اثبات آنها شایسته نقش مهمی در. ایالتی کارولینای شمالی گیرنده گسترده کلوین هارمون (دور ششم) جیمز مدیسون cornerback جیمی Moreland (هفتم) و ایندیانا گارد وس مارتین (چهارم) باید رقابت برای شروع شغل. دانشگاه استنفورد در حال اجرا پشت برایس عشق (چهارم) از دست رفته تمام فصل گذشته دوره نقاهت بعد از مصدومیت زانو است اما باید یک فرصت برای به دست آوردن زمان بازی در سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات