که ما به ارمغان می آورد به Washington Redskins.

در حال حاضر زمان است. ببخشید طولانی گذشته ، دانیل اسنایدر نگاه به اطراف در این کشور شکسته. بهترین ما می تواند امید است که مرگ جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس ما را به جایی بهتر که ما قادر به درک دیدگاه دیگران و یا حداقل گوش دادن به آنها فکر می کنم آنها را در آغوش آنها.

اگر فصل NFL باز می شود به عنوان برنامه ریزی شده با اردوگاه های آموزشی در تابستان امسال واشنگتن تیم باید در انجام این کار تحت نام دیگری. تحت نام جدید خود را. هر آنچه که ممکن است. قرار داده و آن را در انتخابات و سپس ایمیل آن را در!

وجود طولانی شده است یک فرصت برای اسنایدر در این تیم صاحب دو دهه گذشته بود و در سمت راست از تاریخ به عنوان آن مربوط به نام کاربری که توهین آمیز است در مواجهه با آن است. برای اینکه عادلانه اسنایدر به حال نظرسنجی از آمریکایی های بومی — برای اولین بار توسط آننبرگ سیاست عمومی مرکز در سال 2004 و سپس توسط واشنگتن پست در سال 2016 — که نشان داد اکثریت آنها جرم نیست به نام.

اما اگر آن را آشکار و سپس آن مطمئن است در حال حاضر. همان استدلال برای تغییر نام این اعمال شده اند در طول سال اعمال می شود در حال حاضر: حتی اگر برخی از بومیان آمریکایی به جرم این که بیش از حد بسیاری از. این منشور که از طریق آن ما به دیدن آنها تغییر کرده است و بسیار عالی است. آن را نه یک تجلیلی. این یک کلیشه در زمانی که ما نمی توانیم آنها را از آنجا که ما نیاز به دیدن مردم نه به عنوان گروه های تعریف شده توسط خود تفاوت اما به عنوان افراد تعریف شده توسط آنچه که همه ما به اشتراک گذاری است که در یک سطح پایه از بشریت است.

من هرگز قبل از نوشته شده است که این تیم باید تغییر نام آن حتی اگر من به شدت معتقد است که باید. من اعتراف: این موضوع احساس خستگی به خصوص در پی رای گیری ساخته شده است که آن را به نظر می رسد حداقل برای برخی مانند جنگ ارزش به راه انداختن.

بنابراین من راه مقابله با این نام به این نکته: به استناد به آن در مرجع برای اولین بار در یک داستان و یا ستون و سپس از آن اجتناب بقیه راه با اشاره به جای آن به “واشنگتن است.” (یک sportswriter ویژه استرس: می توانید آن را برای برخی از دستوری ژیمناستیک به فعل موضوع قرارداد.) این است چگونه من ساخته شده صلح با این واقعیت است که اسنایدر از مدتها پیش تا به حال حفر در پاشنه خود را و مقدار زیادی از مردم با او اما مشخص شده کوچک و غیر قابل مشاهده اعتراض خود من است.

من اشتباه بود به آن رسیدگی آن راه و از آن زمان حوادث دو هفته گذشته برای من به درک که. سکوت و همدستی. تغییر نام.

روشن است در حال حاضر که ما در حال زندگی در سال 2004 یا 2016 یا حتی اواخر سال 2019. فلوید مرده است و در 8 دقیقه و 46 ثانیه در آن زمان به زور آخرین نفس از او در این کشور تغییر کرده است. در نور از همه چیز ما در حال رفتن را از طریق همه چیز است که هنوز هم باید تغییر — یک تیم فوتبال را به نام مستعار جزئی است.

اما این بدان معنا نیست که در حال تغییر آن را درست انجام دهید. و یا گفت: یکی دیگر از راه: نگه داشتن زمان نام مستعار است که به اشتباه چیزی که به انجام است.

فکر می کنم از آن را مانند مجسمه لی در ریچموند. رژیم صهیونیستی. رالف نرتهم (D) نامیده می شود برای حذف آن ژوئن 4, و اگر یک قاضی پس از اعطا کرده است یک دستور موقت است که نگهداری این بنای تاریخی در جای خود روشن است که این رهبری است. لی مبارزه برای جنوب بود که برای مبارزه با برده داری. چگونه می توانید یک شهر احساس استقبال برای همه نژادها در صورتی که آنها در آن به طور فعال انتخاب به افتخار?

“که مجسمه شده است وجود دارد برای مدت زمان طولانی” نرتهم گفت: آن روز. “این اشتباه بود و این اشتباه در حال حاضر. بنابراین ما در حال گرفتن پایین است.”

چرا ؟ اجازه دهید ریچموند شهردار Levar سنگی (D) یک آمریکایی آفریقایی تبار را توضیح دهد.

“از بین بردن این مجسمه ها اجازه خواهد داد که فرایند درمان را شروع برای بسیاری از سیاه Richmonders و ویرجینیایی,” Stoney گفت: در انتشار اخبار. “ریچموند است و دیگر پایتخت کنفدراسیون — آن است که پر از تنوع و عشق برای همه و ما نیاز به نشان می دهد که.”

اعمال می شود که فکر نمی مدنی بنای تاریخی و یا در برگ مورد را به یک نهاد نظامی. NFL یک قدم دیگر به این ماه که کمیسر راجر Goodell — بالاخره شکر خدا — عذرخواهی برای گوش دادن به این لیگ بازیکنان را به مسائل سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس علیه آمریکایی های آفریقایی تبار. هیچ یک از 32 تیم امضا کرده است khezri — در عین حال — و عذرخواهی می توانست جایگزین صادقانه مکالمه چهار سال پیش. اما چرا دو را در یک اشتباه به جای آن را به سمت راست حتی اگر شما اواخر در انجام این کار ؟

این که چگونه اسنایدر باید به فکر. در هر قرن 21, محیط زیست, گسترش کلیشه های مبتنی بر رنگ پوست به نظر می رسد مضحک. به نوعی به نظر می رسد بیشتر مضحک با توجه به درک ما در تلاش هستیم که در حال حاضر به خصوص از افرادی که به نظر نمی آید مانند ما. این یک لحظه ای که اسنایدر به جای ظاهری مجبور به حرکت او به مدت طولانی مقاومت می تواند نشان می دهد برخی از سطح از درون گرایی و همدلی است.

اما اگر نه, همدلی, آنچه در مورد عمل گرایی? اسنایدر رشد ریشه برای تیم های مورد علاقه خود در استادیوم RFK. آن است که در بسیاری از راه های مناسب سایت برای تیم اسنایدر خریدم — اما نه با نام. سی شهردار موریل E. Bowser خود (D) گفت: هفته گذشته در مصاحبه با تیم 980 “آن زمان گذشته برای تیم, برای مقابله با آنچه نیاید بنابراین بسیاری از مردم است.”

چه ممکن است اسنایدر توجه: این RFK سایت برای یک استادیوم جدید اتفاق نمی افتد برای یک تیم به نام ردسکینز.

“این یک مانع برای ما محلی, اما آن را نیز یک مانع برای دولت فدرال که در اجاره ما زمین” Bowser خود گفت.

در یک زمان مثل این خوب خواهد بود اگر این انگیزه نبود تصمیم گیری کسب و کار بلکه درک واقعی اینکه چرا این نام می تواند مضر. این امر می تواند خوب اگر اسنایدر و کسانی که در اطراف او شروع به درک که این مسابقه مملو در این کشور و به آنها می تواند بخشی از راه حل حتی در یک راه کوچک و نه بخشی از مشکل.

اما چگونه در این زمان شما منظور بالا بردن بچه ها در پایتخت کشور از آنها بخواهید به در درد و نزاع های نژادی و بی عدالتی موجب شده است تا در شهر خود و کشور خود و راه رفتن آنها را از طریق مراحل آنها می توانند همه چیز را بهتر و سپس آنها را تگرگ به Redskins در روزهای یکشنبه? آن را بسیار ناهمخوان آن را می سازد سر خود را صدمه دیده است.

اسنایدر نمی توانید تغییر نام در سال 1999 زمانی که او خریداری این تیم یا در سال 2013 زمانی که او گفت: ایالات متحده آمریکا امروز او را “هرگز — شما می توانید با استفاده از کلاه” تغییر نام. اما او می تواند آن را تغییر دهید در حال حاضر. آن نبوده است واضح تر: او باید. برای چه آن را می گوید در مورد چگونه ما مشاهده هر یک از دیگر. برای آنچه در آن می گوید: در مورد زمان ما. برای آنچه در آن می خواهم بگویم در مورد آینده ما آینده ای که در آن ما با گوش دادن یاد بگیرید و سعی کنید به درک به جای حفاری و مخالف به خاطر سرپیچی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات