ردسکینز’ دفاع به نظر می رسد به پایان رسید. جرم باقی می ماند یک کار در حال پیشرفت است.

بدون چپ یا بالا انتخاب جدید Redskins مربی ران ریورا و معاون رئیس جمهور از بازیکن پرسنل Kyle Smith بی سر و صدا اضافه شده عمق و تجربه به یک دفاع است که تکیه بر یک در حال حاضر قدرتمند ، هر زمان که فوتبال را شروع می شود در این سال آغاز ریورا را Redskins عصر باید یک دفاع است که می تواند نگه داشتن این تیم در بازی در حالی که جرم افزایش می یابد.

به عنوان رایگان آژانس سر به خود در هفته سوم و پیش نویس NFL بافندگی در کمتر از یک ماه واشنگتن جرم همچنان پر از سوال است. قادر به زمین تفاوت-ساخت بازیساز مثل کوپر یا هوپر ردسکینز هنوز هم یافت نشد شروع گیرنده گسترده ای به جفت با تری McLaurin یا یک پایان است که می تواند تهدید دفاعی در میانه میدان. و نه پرسش از خط حمله مهم ترین موقعیت – left tackle – حل شده است با ترنت ویلیامز خواستار ستد می شود و یا منتشر شده است.

ریورا و اسمیت آیا اضافه کردن عمق به خط حمله با امضای داخلی linemen وس شوایتزر و جرمی Vujnovich و نگهداری آنها گارد براندون Scherff از طریق حق رای دادن برچسب. تنگ پایان لوگان توماس جذاب رزرو و تازگی امضا گیرنده کودی Latimer و تنگ پایان ریچارد راجرز می تواند عمق و کمک به تیم های ویژه.

اما برخی از بازیکنان که شکل هسته ریورا را جرم از آینده احتمالا رفتن به می آیند از پیش نویس است. خبر خوب برای واشنگتن این است که این یک پیش نویس به صورت گسترده ای از گیرنده های معنی ردسکینز می توانید پیدا کردن یک پتانسیل استارت در دور سوم و یا حتی بعد از آن. به همین ترتیب آنها باید قادر به گرفتن یک مشارکت کننده در تنگ با آنها به پایان دور سوم انتخاب کنید و یا یکی از آنها در چهارم باید آنها را انتخاب کنید برای رفتن به این جهت.

انجام این کار به معنی واشنگتن می تواند تجربه برخی از دردهای در حال رشد در جرم در این فصل با توجه به اینکه تیم جوان در موضع کارفرمایی به عنوان به خوبی.

در طول یک ظاهر اخیر در شارلوت ایستگاه رادیویی WFNZ Rivera گفت: او دنبال نمی نیوتن — او ستاره کارفرمایی و سابق شماره 1 به طور کلی انتخاب در کارولینای-و روشن ساخته شده است چیزی که او اشاره کرده در هفته های اخیر: که او می خواهد برای شروع هاسکینس در این سال و امیدوارم ساخت در اطراف او. وقتی پرسیده شد که در نشان می دهد اگر هفته گذشته تجارت سابق Panthers کارفرمایی آلن است که به مراتب کمتر از یک تهدید به هاسکینس از نیوتن به معنای هاسکینس است این تیم شماره 1 کارفرمایی Rivera پاسخ داد: “این چیزی است که ما در حال رفتن به اردوگاه و اعتقاد داشتند اما آنها در حال رفتن به رقابت بپردازند.”

هاسکینس بهبود در پایان فصل گذشته ارائه می دهد برخی از امید که با چه چیزی می تواند موثر دفاع ردسکینز باید قادر به میدان رقابتی تیم در این سال است. اما حق رای دادن موفقیت نهایی بستگی دارد که چگونه سریع هاسکینس رشد می کند و جوان, گالری پیوند با او.

ریورا و اسمیت اضافه دو در حال اجرا پشت در دیترویت J. D. McKissic و خلیج تمپا Peyton باربر که به واشنگتن عمق اگر Derrius Guice یا برایس عشق باقی می ماند آسیب سوالات. McKissic که به انتظارنشسته بودند تا به عنوان یک گیرنده زیادی در زندگی حرفه ای او می تواند همه کاره نوع بازیکن ریورا را دوست دارد و ممکن است بر شمارش به کمک به شدت به بازیکنان جوان برای توسعه.

در نهایت واشنگتن جرم تحت ریورا را به شکل و ردسکینز شکل خواهد شد که خود را چپ حل خواهد شد و چه کسی شروع خواهد شد در گیرنده همراه با McLaurin و تبدیل خواهد شد که شروع پایان تنگ. برخی از کسانی که پاسخ ممکن است در عرض یک ماه. اما هنگامی که کوپر و هوپر گفت: هیچ مشخص شد ردسکینز جرم احتمالا زمان را به رشد.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>