ردسکینز می تواند صرف در NFL free agency. در اینجا چگونه آنها ممکن است با استفاده از پول خود را.

آنها به خوبی می چرخاند به صرف به شدت در رایگان آژانس و به طور گسترده ای انتظار می رود به ثبت نام در دو یا سه سطح بالای نمایندگی رایگان. اما قبل از آنها می تواند در بازیکنان از خارج آنها سعی خواهد کرد برای حفظ یک کمی خود را.

خط حمله

خیلی از واشنگتن offseason بستگی به چپ مقابله با ترنت ویلیامز که از دست رفته تمام فصل گذشته در اختلاف با تیم سابق رئیس جمهور بروس آلن. ریورا در دیدار با ویلیامز که تقریبا قطعا می خواهید به نوعی ساختار قرارداد در ازای بازگشت. با توجه به این که ویلیامز هفت بار نرم افزار کاسه بازیکنی که می خواهد یک معامله می پردازد که او را در بالای مقابله با بازار احتمالا حدود 19 میلیون دلار یک فصل ریورا را به تصمیم می گیرید اگر او می تواند نشانه ویلیامز به یک قرارداد یا معامله او.

ریورا شده است باز در شور و شوق خود را به ویلیامز بازگشت. او همچنین می خواهم به نگه داشتن بقیه خط دست نخورده با وجود این واقعیت است که هر دو شروع پاسداران Ereck گل و براندون Scherff هستند نمایندگی رایگان.

“ما می دانیم که ما در حال رفتن به سعی کنید و آن را نگهبانان و اگر ما می توانید دریافت کنید که وضعیت کار ما خواهد شد که چهار نفر از پنج [خط حمله شروع مجموعه],” ریورا گفت: در مصاحبه اخیر خود با ردسکینز ” در خانه تلویزیون نشان می دهد و اضافه کرد که ویلیامز خواهد بود “بلندی سوال است.”

واشنگتن احتمالا می تواند نگه داشتن هر دو گل ساخته شده که فقط 2 میلیون دلار در حقوق و دستمزد پایه در سال گذشته و Scherff هر چند در هزینه های خود را با استفاده از حق رای دادن برچسب در Scherff. مقابله با بازار رایگان آژانس نازک است و در حالی که ریورا گفت: او دوست دارد خود را در خط و عمق معتقد است بازیکنان وجود دارد که می تواند چالش برای شروع نقش دارد روشن جایگزینی برای یکی از NFL بهترین چپ پردازد. اگر او نمی تواند به عقب ویلیامز ردسکینز ممکن است به دنبال یک جایگزین در پیش نویس است که سنگین در مقابله با چشم انداز پیش بینی شده برای رفتن در دور اول.

Cornerback

ریورا گفت: به نظر او خط دفاعی به این تیم قدرت اما ثانویه به نظر می رسد به یک علامت سوال است. پس از برش جاش نورمن ماه گذشته ریورا باید بفهمند که اگر او می تواند دلجویی از تیم های دیگر شروع cornerback از فصل گذشته Quinton دانبار که می خواهد تمدید قرارداد و داد و ستد می شود و یا منتشر شده اگر یکی است در آینده نیست.

صرف نظر از آنچه اتفاق می افتد با دانبار این Redskins را دنبال حداقل یک شروع cornerback در آژانس رایگان. چند نفر با آگاهی از این وضعیت باید گفت واشنگتن انتظار می رود به هدف Carolina Panthers’ جیمز Bradberry که بازی های برگزار شده است اما چند هفته ای از کار خود را برای ریورا. اگر چه دیگر بالا گوشه آمار بازار از جمله دالاس کاوبویز’ بایرون جونز و Denver Broncos’ کریس هریس بسیاری از سراسر لیگ معتقدند واشنگتن قفل شده است و در Bradberry که جای نورمن در واشنگتن فقط به او به عنوان یک تازه کار در کارولینای.

انتهای تنگ

با انتشار اردن نی و بازنشستگی از ورنون دیویس ردسکینز نیاز تنگ به پایان می رسد. این که چرا آنها رفت و سخت یکی پس از دیگری سابق پلنگ, گرگ اولسن ماه گذشته قبل از اولسن در نهایت امضا شده با سیاتل.

ریورا توصیف موقعیت به عنوان ضروری به جرم در حالی که اذعان است که پیدا کردن خوب تنگ می رسد سخت است.

جرمی نم نم آغاز شده که در صورت عدم وجود نی و دیویس, باقی می ماند اما ردسکینز باید برای پیدا کردن حداقل یک تنگ پایان. دو تا از بهترین پتانسیل رایگان عوامل آتلانتا فالکونز’ آستین هوپر و لس آنجلس شارژر ” شکارچی هنری. بسیاری در لیگ انتظار می رود هنری به ماندن در لس آنجلس احتمالا از طریق این تیم حق رای دادن تگ ترک هوپر به عنوان بهترین گزینه است.

مشکل این است که دیگران را به احتمال زیاد به دنبال 25 ساله هوپر به عنوان به طور بالقوه رانندگی خود را با قیمت بیش از 10 میلیون دلار در سال است که ممکن است بیش از واشنگتن می خواهد به صرف موقعیت. Indianapolis Colts, تنگ پایان اریک Ebron در نظر گرفته شده است سوم-بهترین تنگ پایان در رایگان آژانس هر چند جیمی گراهام همچنین می تواند در دسترس است اگر برش توسط Green Bay Packers.

کارفرمایی

ریورا می خواهد یک کارفرمایی به رقابت با Dwayne هاسکینس و او می خواهد در این رقابت به اندازه کافی قوی است که این بازیکن شانس به ضرب و شتم هاسکینس برای این کار است. اگر ردسکینز فکر می کنم الکس اسمیت سالم است به اندازه کافی برای به چالش کشیدن هاسکینس آنها را نمی خواهد نگاه خارج از این تیم اما اسمیت ممکن است ماه دور از بازگشت از وحشتناک 2018 پا آسیب — اگر او قادر خواهد بود به بازگشت در همه.

در حالی که آنها در حال ملاقات با پیش نویس را بالا quarterbacks جو نقب زدن و توا Tagovailoa آنها به احتمال زیاد به دنبال یک عامل رایگان مانند مارکوس Mariota یا عروسکی بریج یا شاید تجارت برای اندی دالتون. با مقدار زیادی از سابق شروع quarterbacks موجود در این بهار و به اندازه کافی شروع شغل برای همه آنها ردسکینز باید قادر به ثبت نام در توانمند چلنجر به هاسکینس باید آنها را انتخاب کنید به دنبال یک.

موقعیت های دیگر

ردسکینز می خواهم برای پیدا کردن یکی دیگر از گیرنده گسترده ای به جفت با تری McLaurin اما هستند بسیاری از گزینه های در رایگان آژانس و آنها ممکن است مجبور به صرف بیشتر پول خود را در حمله, خط, cornerback و پایان. آنها را ممکن است یک اجرا در نیویورک جتز’ رابی اندرسون یا سان فرانسیسکو 49ers’ امانوئل Sanders; در غیر این صورت آنها ممکن است نگاه به خصوص عمیق پیش نویس به صورت گسترده ای داشته باشد.

واشنگتن همچنین می توانید نگاه برای پیدا کردن رایگان ایمنی اگر کارکنان فروخته شده است در Montae نیکلسون. یک احتمال این است که یکی دیگر از کارولینای بازیکن تره بوستون که می تواند یک مکمل عالی برای Landon کالینز.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im