ردسکینز “بزرگترین” فهرستی از نیازهای ورود به پیش نویس NFL

ردسکینز می توانید شروع به پر کردن بزرگترین باقی مانده فهرست سوراخ — آنچه به آنها تماس بگیرید “مواضع تمرکز” — در طول این پیش نویس که شروع می شود در 8 p. m. روز شنبه, مارس 23 با دور اول. این تیم نیاز, در میان چیزهای دیگر در گالری گیرنده گسترده و تنگ پایان نخبگان تصویب حمله کننده خط حمله عمق (از جمله به طور بالقوه جایگزینی برای چپ مقابله با ترنت ویلیامز) و کمک در linebacker.

گیرنده گسترده

ردسکینز می خواهید به فراگیر کارفرمایی Dwayne هاسکینس با سلاح. آنها ساخته شده است به عنوان رایگان آژانس افتتاح و به دنبال کابوی ستاره wideout عماری کوپر که در نهایت دوباره امضا در دالاس برای پنج سال و 100 میلیون دلار. با وجود تری McLaurin برک آوت فصل و پتانسیل همکار اول سال standout استیون سیمز جونیور, واشنگتن, یکی از لیگ کوچکترین و باریکترین دریافت سپاه. ریورا rues فرود کوپر “که یکی از سخت; ما را دوست داشت به او گفت:” در هفته گذشته — اما با این سال را عمیق استخر گیرنده گسترده چشم انداز او در شانس.

این است که به عنوان یکی از با استعداد ترین دریافت کلاس همیشه. NFL شبکه دانیل ارمیا مدرج 27 wideouts به عنوان شایسته بودن برداشت در سه دور اول است که تقریبا به عنوان بسیاری از آنجا که به طور معمول انتخاب شده در هفت دور پیش نویس (31). اگر ردسکینز هدف یک گیرنده با خود و دور سوم انتخاب کنید (شماره 66 کلی) آنها خواهد بود در محدوده پیش بینی شده برای زمین یک تندرو مانند پن دولت KJ Hamler یا کنتاکی را Lynn Bowden جونیور برای تکمیل McLaurin.

“آن بچه ها بچه ها شما می توانید استفاده کنید و اجرا جت رفت و برگشت و اجرا بر روی پوشش و پخش کردن زمینه” ارمیا گفت. “آنها فقط سختی در زمین با توپ در دست خود را.”

ریورا ندارد با تجربه, No. 1, تنگ پایان و او درک اهمیت یک به یک جوان کارفرمایی. در کارولینای Cam Newton تکیه بر گرگ اولسن به طوری که Panthers بزرگ به نام تنگ پایان “blankie.” ریورا اذعان موقعیت خواهد شد که نقش بزرگی در ردسکینز’ “چند پرسنل” جرم.

“ما در حال رفتن به رفتن با یک تنگ پایان دو تنگ می رسد سه تنگ می رسد نوع از جرم” او گفت:. “داشتن چند تنگ به پایان می رسد در فهرست خود را در حال رفتن به بسیار مفید است.”

ردسکینز هنوز هم به دنبال یک هدف است. ریورا پمپ دو عامل رایگان خریدهای با استعداد اما آسیب دیدگی مستعد ریچارد راجرز و تبدیل کارفرمایی توماس لوگان — اما نیاز به یک تخیل فعال به هوا یا در یک اولسن-مانند سرب ،

پیش نویس نازک است. تنگ می رسد در ردیف بالا — دیتون را آدم Trautman واشنگتن شکارچی برایانت و نوتردام را کول Kmet — در حال پیش بینی می شود در انتخاب دوم یا سوم دور. میسوری را آلبرت Okwuegbunam و فلوریدا آتلانتیک را Harrison برایانت دیده می شود به بالا حرکت صعودی گزینه های.

جذاب ترین دریافت تهدید شکارچی برایانت. 6-پا-2 و 240 پوند او به نظر می رسد و تولید مثل یک گیرنده. ارمیا نسبت او را به لس آنجلس قوچ’ Gerald Everett و برایانت نرخ متری در مسیر اجرا (2.9) به بالاترین سطح خود از هر گونه تنگ پایان پس طرفدار فوتبال تمرکز شروع به ردیابی این آمار در سال 2014.

نخبگان تصویب حمله کننده

این ممکن است به نظر می رسد مانند یک نیاز است. با وجود فصل گذشته دفاعی مبارزات ردسکینز هنوز هم پس از کارفرمایی. آنها blitzed نهم حداقل در NFL (23.9 درصد) و هنوز هم در رتبه بالا 10 در عجله فشارها و کیسه. خط دفاعی در نظر گرفته شده است واشنگتن قوی ترین موقعیت گروه پس از آن با استفاده از دور اول انتخاب کنید در یک جبهه-هفت بازیکن در هر یک از سه گذشته پیش نویس.

اما از آن است که در یک معنا هنوز هم نیاز دارید. اضافه کردن یک درجه بالا لبه حمله کننده می تواند در بالا بردن دفاع به سطح دیگری. ردسکینز مجاز 27.2 امتیاز در هر بازی در فصل گذشته ششم-بیشتر در NFL اما اگر تصویب عجله می شود نخبگان پس از مدل ایجاد شده توسط San Francisco 49ers یک سال پیش بیشتر فشار به جلو می تواند خار یک اثر دومینو برای بقیه دفاع.

کارشناسان با توجه به ایالتی اوهایو را تعقیب جوان — پیش نویس این توافق بهترین بازیکن و به عنوان یک نسل لبه حمله کننده توسط برخی از تحلیلگران — به عنوان نزدیک به قفل می شود انتخاب شده توسط Redskins با شماره 2 انتخاب کنید.

“پسر من استفاده می شود به کار با همیشه می گفت ‘را نقاط قوت خود را قوی تر’ ” ریورا گفت.

چپ مقابله با

این تنها حل نشده موقعیت در خط حمله. ردسکینز باقی می ماند مصمم در درخواست غرامت عادلانه در هر تجارت شامل ویلیامز و به نظر می رسد آماده به بازی بیس بال با چپ مقابله با, که خواستار معامله و یا منتشر شده است. در طول کنفرانس خبری هفته گذشته ریورا به نام ویلیامز “یک بازیکن تحت قرارداد.” در عین حال این تیم هنوز نیاز به تحکیم خط در مقابل هاسکینس.

“شما نگاه کنید در حال حاضر که در آن Redskins هستند در شرایط یک تیم را حول خط حمله انجام کار خود را با هاسکینس” ESPN پیش نویس تحلیلگر مل Kiper جونیور گفت.

بهترین فرصت برای به حداکثر رساندن ویلیامز ارزش ممکن است در طول یا پس از پیش نویس به عنوان دیگر تیم های’ فهرست اسامی شکل گرفتن است. ردسکینز می تواند تجارت او را انتخاب کنید اما بعید است این امر می تواند به اندازه کافی بالا به امن ویلیامز را در دراز مدت جایگزین. این چپ مقابله با کلاس است که به عنوان نازک فراتر از بالای دور و محتمل ترین سناریو برای واشنگتن پیش نویس یکی از این بازیکنان را شامل آن تجارت از شماره 2 انتخاب شده است.

Linebacker عمق

ردسکینز ” شیفت به یک 4-3 دفاع به معنی وجود خواهد داشت سه linebackers: دو خارج (strongside و weakside) و داخل (وسط). خود مسئولیت اولیه را دفاع از اجرا و تصویب به عنوان مخالف به عجله عابر و بینی خارج استارت کول هولکوم و توماس دیویس شد عابر پیاده در پوشش در فصل گذشته با توجه به طرفدار فوتبال تمرکز می کنند.

شان Dion همیلتون رتبه بندی به عنوان یکی از این لیگ بهترین linebackers در پوشش, اما او را دیدم محدود جرقه بزند. روبن پرورش نشان داد که توانایی پخش در پوشش است اما نامشخص جدول زمانی برای بازگشت از زانوی چپ او دچار آسیب است.

چالش با هدف قرار دادن یک linebacker در پیش نویس این است که کارشناسان با توجه به این کلاس به عنوان نازک. اما ردسکینز می تواند نگاه به انتخاب یکی در وسط دور به دلیل پیدا کردن اجرا-و-پوشش linebackers بسیار مهم است در مدرن NFL. ارمیا معتقد است که خط حمله مجموعه یک تیم در زمین در حالی که پاس rushers و linebackers بازی آستین ، نقش تعیین سقف آن است.

“شما بهتر linebackers,” او گفت: “که می تواند اجرا در تمام طول روز و پوشش.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات