قوچ’ لوگوی جدید مشابه در طراحی و محبوبیت به یکی که به بیرون درز زودتر

تلطیف طراحی یک قوچ شاخ گسترده و خلاف جهت عقربه از “یک” در “لا” بود یادآور گسترده panned آرم که در بر داشت راه خود را به مکان قبلی. در میان بسیاری از انتقادات که یکی این بود که این می تواند فقط به عنوان به راحتی است که یک لوگو برای لس آنجلس شارژر و که هنوز هم در این مورد.

قوچ COO کوین Demoff اذعان کرد برخی از شباهت ها بین آرم اما به دنبال برای قرار دادن فاصله بین آنها گفت: روز شنبه (از طریق لس آنجلس تایمز) به بیرون درز یکی “بود بد دادگاه طرح است.”

“من نا امید شده بود به دلیل وجود برخی از resemblances به ما لوگوی جدید که جید برخی از مردم هنگامی که آن نازل شده است” Demoff گفت: “اما آن اشتباه بود و رنگ و شکل اشتباه و آن را نمی باید در هر یک از جزئیات است که این لوگو منحصر به فرد است و ما فکر می کنم طنین انداز خواهد شد با قوچ طرفداران.”

Demoff ادعا لوگوی جدید یک بهبود گسترده به خاطر آن استخدام پر جنب و جوش آبی و زرد در بازگشت به رنگ قوچ استفاده می شود به ورزش است. طراحی خود را هر چند معلوم بود بطرز عجیبی شبیه به یک نسخه از تقلب تا قبل از آن توسط برخی از طرفداران کردن بر اساس به بیرون درز آرم که رفت و بیش ضعیف.

قوچ همچنین نشان داد ثانویه لوگو شامل یک تلطیف رم سر به نظر می رسد که به بررسی بهتر. اما یکی از اصلی نیست فقط dinged برای شباهت خود را به محبوب به بیرون درز نسخه آن نیز به نظر می رسید کمی بیش از حد شبیه به آرم برای Angelo State University (Tex.), که تیم ها نیز به نام قوچ.

L. A. قوچ تبلیغ یک “دو سال روند” که در طی آن سازمان “کار با کلاس جهانی طراحی تیم های NFL نمایندگان و طرفداران خود را به توسعه خود را رنگ و هویت نظام است.”

قوچ همچنین توضیح داد که شاخ گسترده از “لا” طراحی شده برای بهره برداری از زیبایی خشنود و به طور طبیعی رابطه هماهنگ بین, نسبت طلایی و دنباله فیبوناچی. داده شده و دریافت آن توسط بسیاری از هر چند لوگوی جدید می تواند به عنوان بخشی از یک قطعا تاسف دنباله ای برای این تیم یک آغاز شد که روز شنبه با انتشار استار در حال اجرا پشت تاد Gurley برای حقوق و دستمزد-کلاه دلایل.

حداقل در برخی از باقی مانده قوچ بازیکنان دوست آرم جدید به قاضی از چند رسانه های اجتماعی پست از جمله یکی از کارفرمایی Jared Goff.

“من می توانید آن را حفاری!!! در حال حاضر زمان برای تنظیم یک ساعت شمارش معکوس برای لباس های جدید!” قوچ توپ زن جانی Hekker توییتی با اشاره به برنامه ریزی برای فاش کردن لباس های جدید برای تیم در تاریخ بعد.

برجسته سابق-Ram سابق گیرنده گسترده Torry Holt, همچنین نشانه تایید خود را از حداقل ثانویه آرم های رم را به عنوان سابق کارفرمایی جیم اورت. سابق قوچ در حال اجرا بازگشت استیون جکسون گفت در توییتر “وجود دارد یک اشاره از یک کهکشان مارپیچی عبور امواج توفنده و روزهای آفتابی. … زمانی که قوچ شاخ باقی می ماند بر روی کلاه ایمنی ما خوب است.”

یکی دیگر از اشاره سابق قوچ در حال اجرا به عقب Hall of Famer اریک Dickerson بود “احساس” آرم جدید ، در مصاحبه روز شنبه در Fox Sports Radio, Dickerson گفت: او فکر کرد که او “دوست ترین مردم” در دادن آن thumbs-down.

“من گفت:” چرا ظروف سرباز یا مسافر با چیزی که خوب است؟’ آن را مانند کابوی ها تغییر نمی آرم خود را و اظهارات خود را عوض نمی کنند, لوگو” Dickerson گفت: در حالی که اشاره کرد که حتی بچههای دیگر از سابق تیم نیست تغییر نگاه خود را زمانی که آنها نقل مکان کرد و از بالتیمور به ایندیاناپولیس.

“من فقط آن را دوست ندارم و من امیدوارم به خدا که آنها را تغییر نمی آرم روی کلاه ایمنی” او افزود: “از آنجا که اگر آنها قرار داده است که بر روی کلاه ایمنی و سپس آن را برای رفتن به یک فاجعه است.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>