ملکه سلطنتی سرآشپزها شیرینی خود را به اشتراک بگذارید بیسکویت دستور و سفارش آنها جمع آوری آن

ملکه سرآشپزها شیرینی باید خود را به اشتراک گذاشته بیسکویت دستور جلوتر از آنچه می شده اند گاردن پارتی های نجومی در کاخ باکینگهام.

این هفته سرآشپزها خود را به اشتراک گذاشته سلطنتی دستور العمل برای میوه scones در رسمی خانواده سلطنتی Instagram, که در آن آنها گفت: “آنها خوشحال برای به اشتراک گذاشتن دستور العمل های خود را برای میوه scones که به طور سنتی خواهد بود خدمت در کاخ باکینگهام هر تابستان.”

در علاوه بر این به دستور سرآشپزها شیرینی نیز به اشتراک گذاشته غذایی مربوط به واقعیت در مورد خانواده سلطنتی سالانه احزاب باغ آشکار است که هر سال بیش از 27,000 فنجان چای 20,000 ساندویچ و 20,000 برش از کیک مصرف می شود.

در حالی که این بیماری همه گیر است منجر به لغو جشن امسال خبر خوب این است که بیسکویت دستور بسیار ساده را در خانه به آن متشکل از فقط هفت مواد تشکیل دهنده.

مواد تشکیل دهنده

500 گرم آرد ساده

-28g بکینگ پودر

-94g کره

-86g شکر

-2 کل تخم مرغ

-140ml دوغ

-100g کشمش – یک نوع کشمش (پوشش در آب داغ و ترک به خیس کردن به مدت 30 دقیقه)

با توجه به سرآشپزها شیرینی, اولین گام برای پیش گرم کردن فر به 180C قبل از مخلوط کردن آرد و بکینگ پودر و کره و شکر را با هم در یک کاسه تا نان تشکیل شده است.


گام بعدی این است که به ماهوت پاک کن زدن تخم مرغ و دوغ را با هم در یک کاسه جداگانه قبل از اضافه کردن مخلوط به کاسه.

هنگامی که مواد تشکیل دهنده اضافه شده اند هم این دستور نیاز به مخلوط کردن خمیر تا آن صاف است.

“(اختیاری) اضافه کردن کشمش و مخلوط کنید تا به طور مساوی توزیع شده” دستور متحده است.

مرحله بعد نیاز به از بین بردن این خمیر را از کاسه و مسطح آن را قبل از آن را پوشش و ترک آن را به بقیه برای 30 دقیقه.

بعد از خمیر به پایان رسید, استراحت, دستور العمل می گوید به رول کردن خمیر به ضخامت حدود 2.5 سانتیمتر بریده و به شکل مورد نظر.

با توجه به دستور خمیر باید استراحت اضافی 20 دقیقه قبل از آن را پوشش داده شده با یک تخم مرغ را بشویید.

این scones پس باید پخته شده در فر به مدت 10 تا 12 دقیقه تا زمانی که قهوه ای طلایی و چپ به سرد قبل از سرو با مربا و کرم clotted.

این پست به درخواست های متعدد نظرات از مردم مشتاق به سعی کنید این دستور غذا را برای خود.

“یام آنها نگاه شگفت انگیز” یک نفر اظهار نظر در حالی که یکی دیگر گفت: “مناسب برای یک ملکه. با تشکر از شما تا به حال تا این حد!”

همانطور که برای چه با شکوه می آید برای اولین بار این ویدئو به وضوح نشان می دهد که سرآشپزها شیرینی بالا: بیسکویت با کرم سپس مربا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>