جوانب مثبت و منفی از زندگی و مستغلات در مقابل اعتماد زندگی

بلافاصله پس از عبور از ملک به صورت خودکار برای فرد یا افراد ذکر شده در زندگی املاک و سند. یک سند همچنین trumps خواهد شد (من می دانم که این را از تجربه شخصی).

من ادعا نمی تواند وکیل یا مشاوره حقوقی, اما من فقط می دانم که با تجربه من به عنوان وارث و نماینده من بسیار ترجیح می دهند زندگی املاک و سند در هر زمان.

A: با عرض پوزش به شما نا امید نیست. ما در بر داشت هرگز هر گونه مسائل و یا مشکلات با فروشندگان با استفاده از تراست به فروش خانه های خود. هنگامی که ملک در اعتماد ترین عوامل حل و فصل و عنوان شرکت تنها نیاز به تایید شخص امضای نمایندگی از اعتماد است مجاز به ثبت نام.

اغلب فرد امضای کسی است که راه اندازی این اعتماد است. او و یا او را یک کپی از اعتماد به عنوان متولی و ذینفع تحت این اعتماد نباید هیچ مشکلی در انتقال مالکیت به خریدار.

اگر متولی/ذینفع کرده و اعتماد سند باید به نام یک جانشین امانت. اگر جانشین امانت است یک کپی از اعتماد وجود دارد نباید هر گونه مسائل در فروش اموال به پس از آن خریدار است.

ما مطمئن نیستیم که چه مشکلات شما را دیده ام. اما چه کسی دقیقا می شود درآمد حاصل از فروش می تواند موضوع را در زمان.

با مقدار معامله املاک و مستغلات تقلب رو به رشد عنوان و شرکتها و عوامل حل و فصل به طور کلی ترجیح می دهند به موضوع درآمد حاصل از بررسی از فروش یک ملک به طور مستقیم به مالک. در مورد اعتماد و صاحب اعتماد و عنوان شرکت و یا عامل حل و فصل ممکن است درخواست درآمد حاصل از بررسی توان پرداخت به نام اعتماد.

برخی از عوامل حل و فصل و عنوان شرکت اجازه خواهد داد که امانت به آنها را مستقیم به موضوع درآمد حاصل از چک به یک فرد یا افراد. در شرایطی که چک ساخته شده است قابل پرداخت به اعتماد ما می توانیم درک کنند که چگونه است که می تواند یک مشکل برای فروشنده.

با پیشرفت برنامه ریزی و همکاری با عامل حل و فصل یا عنوان شرکت شما می تواند به حل این مسئله بدون ایجاد مشکلات در حل و فصل و یا بسته شدن. به احتمال زیاد شما نیاز به طور مستقیم عامل حل و فصل خوبی در پیش از حل و فصل, اجازه دادن به آنها را می دانیم نام این فرد است که باید در درآمد حاصل از بررسی از فروش. معمولا درآمد حاصل از بررسی ساخته شده است به جانشین وصی یا جانشین ذینفع. با یک کپی از توافق اعتماد و دیگر اسناد و مدارک برای بسته شدن عامل حل و فصل باید احترام جهت پرداخت وجوه به جانشین متولی یا ذینفع که ممکن است درخواست شود.

ما درک می کنیم شما فکر می کنم املاک و زندگی بهتر و ساده تر است و ما می توانیم احترام است که انتخاب. هنگامی که صاحب ملک منتقل علاقه او به کسی نگه می دارد و یک زندگی و مستغلات او دست می دهد انعطاف پذیری لازم برای فروش ملک و یا ایجاد تغییرات.

شما با اشاره به زندگی و مستغلات مالک می تواند هنوز هم فروش ملک, اما این نادرست است. او قادر خواهد بود به فروش تنها در صورتی که هزینه صاحب (کسی که زمینه ای صاحب اموال منحصر به فرد از زندگی بهره اعطا) با توافق به فروش او به عنوان یک زندگی و مستغلات است که به او حق استفاده از خانه تنها در طول عمر خود او است نه مالک واقعی ملک است.

ما دیده ایم همه چیز را تغییر دهید به دلیل شرایطی خارج از کنترل کسی. خواسته های یک فرد در یک روز ممکن است یک سال بعد و اگر مالک تصمیم می گیرد که آنها می خواهند و یا نیاز به پول از اموال آنها دیگر می توانید با استفاده از اموال آنها به عنوان تنها زندگی املاک و واقعی مالک شخص دیگری. اگر مالک ازدواج و همسر به زندگی در اموال پس از مرگ او که ممکن است رخ دهد با زندگی و مستغلات به عنوان علاقه او به پایان می رسد زمانی که او می میرد.

اعتماد فقط یکی از راه های برخورد با خواص و اگر شما ترجیح می دهند به زندگی و مستغلات روش شما به مردم بگویید به استفاده از آن. اما ما به آنها توصیه می کنند از بسیاری از مشکلات که ممکن است در هنگام استفاده از زندگی و مستغلات.

شما همچنین باید بدانید که شرایط اعتماد نیست کنترل از گذشته خواهد شد و عهد آن فرد است. در واقع یکی از دلایل اصلی برای استفاده از یک اعتماد است که برای جلوگیری از انحصار و مسائل مربوط به یک خواهد شد.

Ilyce Glink است نویسنده کتاب “100 پرسش هر, برای اولین بار خانه خریدار باید بپرسید” (4th Edition). او همچنین مدیر عامل شرکت از بهترین پول حرکت یک برنامه است که کارفرمایان ارائه به کارکنان به اندازه گیری و شماره گیری کردن استرس های مالی. Samuel J. Tamkin در شیکاگو وکیل املاک و مستغلات. تماس با Ilyce و سام از طریق وب سایت ThinkGlink.com.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>