خدمات پستی دچار مشکل شد قبل از covid-19. در حال حاضر آن را مبارزه برای زندگی خود را.

به 2 تریلیون دلار کنگره coronavirus بسته کمکی را ارائه می کنند به شدت مورد نیاز برای کمک به میلیون ها نفر از آمریکایی ها و کسب و کار اما کمی برای یک سازمان در حال حاضر در ناامید سلامت مالی.

U. s. خدمات پستی شده در پول مشکل برای سال. در حال حاضر covid-19 بیماری ویروس است که علل را وادار به شبه دولتی سازمان به مبارزه برای زندگی خود را.

“آنچه که ما دیده ایم در این بیماری همه گیر است که سقوط از پست” تشکر. Gerald E. کانلی (D-Va.), رئیس دولت عملیات فرعی که نظارت بر خدمات پستی گفت: از طریق تلفن. “در حالی که مردم در حال حمل و نقل بسته های پست الکترونیکی, دوره سقوط کرده است.”

مگر اینکه کنگره اعمال به سرعت کاهش در پست به دلیل covid-19 به زودی می تواند نزدیک به قانون اساسی موظف سرویس ایمیل با توجه به Connolly و تشکر. کارولین B. Maloney (D-n. y.), مرجعیت و کامل کمیته نظارت و اصلاحات است. آنها نام این وضعیت را “ملی اضطراری” به آنها پیشنهاد پستی اقدامات امداد.

“به عنوان یک نتیجه مستقیم از coronavirus بحران مشخص شده است که خدمات پستی را نمی خواهد زنده ماندن تابستان بدون کمک فوری از کنگره و کاخ سفید” مالونی و کانلی در نامه ای نوشت: روز سه شنبه به رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.). “خدمات پستی مقامات هشدار می دهند که بدون مداخله فوری این بی مهابا رها کردن در ایمیل استفاده در سراسر کشور با توجه به کروناویروس همه گیر می تواند شاتر خدمات پستی را درب اوایل ماه ژوئن است.”

اگر چه کانلی و Maloney مرتبط covid-19 به پتانسیل “فروپاشی اقتصادی از خدمات پستی در زمانی که کشور ما به آن نیاز دارد بیشتر” از USPS شده است در شکل بد برای سال های بسیاری است. به عنوان یک شبه دولتی سازمان عملیات خود را به طور کلی بودجه از طریق فروش کالا و خدمات و مالیات بر درآمد.

برای سه ماهه اول سال 2020 درآمد از کلاس اول, ایمیل, بازاریابی ایمیل و نشریات کاهش یافته است, در حالی که حمل و نقل و بسته بندی درآمد افزایش یافته است. “اما رشد درآمد در بسته ما کسب و کار هرگز به اندازه کافی برای جبران عدم تعادل در خدمات پستی را در مدل کسب و کار” Postmaster عمومی و مدیر عامل مگان J. کشور گفت: در یک ماه نوامبر مالی انتشار اخبار. که “باید از طریق قوانین و مقررات اصلاحات به منظور تضمین آینده پایدار.”

پستی مقامات رد درخواست های مکرر برای اظهار نظر در covid-19 تاثیر.

همه گیر شده عوارض آن بر کارگران پستی. تا کنون 65 از 630,000 کارکنان باید آزمایش مثبت برای covid-19. هیچ یک سالگی درگذشت. یک USPS بیانیه می گوید: “در حال حاضر هیچ مدرکی وجود ندارد که COVID-19 در حال گسترش از طریق پست الکترونیکی. . . . وجود دارد به احتمال زیاد بسیار کم خطر گسترش از محصولات یا بسته بندی که در حال حمل بیش از یک دوره از روز و یا هفته در دمای محیط.”

حتی پس از کانلی با اشاره به اضطراب از نیروی کار است که در خارج و در مورد در هر روز است . . . تحویل, توزیع, حمل و نقل و پردازش . . . همه از آن را برای اعطا گرفته شود.”

به عنوان نقل مکان کرد و کنگره نسبت به تصویب یک coronavirus بسته چهار شنبه, Connolly انتظار نیست گنجاندن خدمات پستی کمک های مالی او و Maloney پیشنهاد شده است. این قانون ندارد مقررات توسعه در کانلی را فرعی که عرضه 25 میلیارد دلار در اورژانس تخصیص بودجه به USPS یا از بین بردن آن زمان بدهی.

یک پیشنهاد در قانون جدید پستی قرض گرفتن قدرت کافی نیست با توجه به خانه صندلی. “مانند بسیاری دیگر از شرکت ها و صنایع در سراسر کشور ما که در حال دریافت قابل توجهی تزریق نقدینگی خدمات پستی نیاز به کمک ما در حال حاضر” آنها نوشت: در boldface نوع. “صرفا افزایش توانایی خدمات پستی به قرض گرفتن پول نمی خواهد این مشکل را حل کند.”

کانلی سرزنش جمهوری خواهان مجلس سنا و کاخ سفید است. مک کانل را نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در حالی که شرکت های هواپیمایی و کسب و کارهای دیگر گنجانده شده در این قانون “به نوعی خدمات پستی است و نه در خور هر گونه کمک مالی در میان این بحران” کانلی گفت. “این برای من یک وضعیت ظالمانه. ما می تواند به طور کامل بازگشت خدمات پستی به پرداخت بدهی کردم و این آغاز دوباره روی پای خود و تضمین ادامه داد: خدمات بی وقفه به مردم آمریکا در طول این بحران و فراتر از آن. ما تصمیم گرفته ایم که ما قصد داریم برای کمک خوبی شفا صنایع است که باید اتصالات و ما در حال رفتن به اجازه خدمات پستی آویزان در باد.”

در پیامی به اعضای خود امریکایی پستی اتحادیه کارگران رئیس جمهور علامت Dimondstein از کنگره خواست “به عمل بلافاصله برای اطمینان از زنده ماندن مالی از خدمات پستی. ما عمیقا متاسفیم که محرک قانون نزدیک پاساژ جمعه را شامل نمی شود حیاتی امداد برای خدمات پستی.”

ادامه مطلب:

سپاه صلح نیست فقط صفحه اصلی آوردن 7,300 داوطلبان به دلیل coronavirus. این شلیک به آنها.

برخی از کارگران فدرال نمی تواند telework. در اینجا راهنمایی برای آنچه که می توانید انجام دهید.

ناظر هشدار از انتخابات و مسائل امنیتی در این سال و chides آژانس فدرال

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>