این positionless NFL است که ورود و اشعیا سیمونز می تواند آن سفیر

زمانی که او وارد Venables ریختن خود را رزرو. بچه او آمده بود برای دیدن که در واقع بزرگتر از مربی خود تا به حال اجازه دهید در زد به اندازه کافی سریع به بازی گیرنده گسترده و با پرخاشگری او به ندرت دیدم در safeties. Venables تصمیم او نمی روم بدون تعهد از بني اسرائيل سیمونز.

“من فقط شروع به پریدن کرد بیش از همه به او مانند یک میمون عنکبوتی مرد” Venables گفت.

Venables پس از آن در حال حاضر انجام آنچه NFL تیم در حال تلاش برای انجام. هر کس به دنبال یک بازیکن مانند اشعیا سیمونز.

NFL در حال حاضر مصرف آن به نوبه خود به احمقانه با سیمونز انجام همه چیز دفاعی skeleton key خاصی انتخاب شود در اولین 10 میدارد از پنجشنبه آینده به پیش نویس NFL — یک بازیکن که نمونه چه دفاعی مربیان به دنبال جلوگیری از امروز اتش بازی جرائم.

NFL دفاع کرده و عمدتا شکست خورده در فصل های اخیر برای جلوگیری از گسترش جرائم شامل دو تهدید quarterbacks زمینه کشش گسترده ای گیرنده و matchup-کابوس تنگ به پایان می رسد. آن دسته از جرائم تاری مواضع با به پایان می رسد که خط همه جا پشت در حال اجرا است که تقسیم کردن گسترده ای به عنوان عبور فو و گسترده گیرنده که حرکت به backfield و handoffs. NBA نوآوران نکردم مفهوم positionless بسکتبال و همان مفهوم بلد به NFL.

به عنوان ورزش گرفته نسبت به positionless توهین آمیز بازیکن راه حل برای متوقف کردن آنها ممکن است positionless مدافعان — بازیکنان دقیقا مثل سیمونز. آن را به طور کامل رمان مفهوم است. The New England Patriots برای دو دهه باید اولویت همه کاره مدافعان که اجازه می دهد تا به صورت لایحه Belichick را تطبیقی gameplanning. مربیان و GMs به طور فزاینده اشاره به مزایای مدافعان که می تواند ضامن میان نقش. لس آنجلس شارژر ترکیبی Derwin جیمز یکی از این لیگ بهترین جوان دفاعی بازیکنان.

سیمونز هر چند می تواند نشان دهنده یک مرحله تکاملی در روند. گاهی اوقات مردم از او بپرسید چه موقعیت او بازی می کند. “دفاع” سیمونز پاسخ خواهد داد. آن می تواند تبدیل به یک سرود جدید.

“بیشتر و بیشتر دفاعی در اطراف لیگ می گویند که بچه ها شما لزوما مجبور به قرار دادن یک برچسب که پویا هستند بازیکنان فوتبال?” اوکلند اظهارات مدیر کل مایک Mayock گفت: در این سال NFL سراغ ترکیب. “اشعیا سیمونز بازی های برگزار شده است در پایان به عقب. او در linebacker او آمده کردن لبه. و واقعا من فکر می کنم تنها محدودیت در او هستند دفاعی هماهنگ کننده قرار می دهد در او.”

سیمونز بازی “یوزپلنگ” در Clemson که به معنای او در همه جا و همه چیز. Clemson برچسب او linebacker است که مانند تماس آی فون یک ساعت زنگ دار. سیمونز تا در صف ایمنی انباشته پشت دفاعی پردازد و در حافظه و در خط. او تحت پوشش گیرنده های جاسوسی در حال اجرا quarterbacks بازی اجرا, عجله عابر کردن لبه و گیج بازی-تماس گیرنده.

“من می دانم که سال پیش از آن خوب نیست به یک positionless مرد” سیمونز گفت: در ترکیب. “اما در حال حاضر آن را تبدیل به سود برای من فقط به دلیل همه کاره بودن من قادر خواهید بود به انجام بازی linebacker, بازی, ایمنی, هر آنچه در آن است که من احساس آن را دوست دارم فقط به من کمک می کند ،

سیمونز در مقایسه با خود به Broncos لبه حمله کننده فون Miller, ستاد ایمنی Tyrann متیو و قوچ cornerback Jalen رمزی که به نظر می رسد کاملا مسخره است اگر شما تماشا نیست او نزدیک است. اما Venables برای چهار سال است. در شیوه های سیمونز صرف اکثریت از خود فرد و موقعیت دوره در یک در یک پاس پوشش به دلیل آن را سخت ترین بخش از این بازی برای او و “او دوست دارد یک چالش” Venables گفت. اما سیمونز گاهی اوقات پیوستن به تصویب عجله دریل با دفاعی به پایان می رسد و او را به نوبه خود linemen توهین آمیز به خرابه. سال گذشته او تا به حال هشت کیسه 16 پردازد برای از دست دادن و سه interceptions.

“دست شما نیست گره خورده است” به عنوان یک دفاعی هماهنگ کننده Venables گفت. “‘ما نمی توانیم این کار را با او در این زمینه است.’ بله شما می توانید. شما می توانید بسیاری از مسائل را با او و پس از آن خود را تکمیل بسته درآمده است.”

برای سال, کالج بازیکنان با سیمونز رزومه اخراج شدند به عنوان “tweeners,” فاقد اندازه ایده آل برای linebacker و نه به اندازه کافی سریع برای ثانویه است. NFL Network پیش نویس تحلیلگر دانیل ارمیا به خاطر درخواست ارزیابی اینکه آیا آنها فکر James ذکر شده به عنوان یک ایمنی در ایالت فلوریدا خواهد بود linebacker یا ایمنی در NFL. بحث همراه با آسیب سوالات باعث جیمز به سقوط به شارژر با 17 کلی انتخاب کنید. او اولین-تیم all-pro به عنوان یک تازه کار. تیم نمی خواهد همان اشتباه را با سیمونز.

“من صحبت از تعداد دفاعی هماهنگ کننده در offseason و مطرح این سوال به آنها در حال رفتن به شروع به سمت یک positionless بازی؟” ارمیا گفت: در اخیر کنفرانس تلفنی با خبرنگاران. “هنگامی که شما به جرم تلاش برای دستکاری پرسنل و گروه های خاصی در این زمینه شما بهتر است که بیشتر از همه کاره بازیکنان است که می تواند بیشتر از همه کاره همه چیز.

“با یک مرد مانند اشعیا سیمونز که آیا شما می خواهید به لیست او را به عنوان یک linebacker یا ایمنی, من فقط می دانم که شما پلاگین را که طرح دفاعی و هفته به هفته شما می توانید استقرار او با توجه به آنچه قدرت حریف خود را است. به همین دلیل او می افزاید: خیلی ارزش. قرار دادن این افراد در موقعیت جعبه که به نهایت برود. شما فقط رفتن به ورزشکاران خود را در این زمینه و استقرار آنها را در راه های مختلف در یک هفته-توسط-هفته بر اساس.”

به عنوان دفاع بدست کوچکتر برای مقابله با تصویب سنگین جرائم و دو تهدید quarterbacks جرائم پاسخ داده اند با استفاده از عجیب و غریب پرسنل گروه ها و تشکل های برای ایجاد عدم تطابق. بازیکنان مثل سیمونز هستند دفاعی کارت مغلوب ساختن پیشی جستن. او می تواند باقی بماند در این زمینه صرف نظر از آنچه بازیکنان جرم در خطوط و یا چگونه آن را به اعزام آنها.

جرائم با استفاده از پرسنل و شکل گیری به ایجاد سردرگمی و نیروی دفاعی خود را برای نشان دادن نیت. سیمونز اجازه می دهد تا دفاعی هماهنگ کننده به نوبه خود از جداول. یک جرم باید تعیین کنید که چگونه به حساب او. در طرح های حفاظت باید در خط حمله حساب او را به عنوان یک حمله کننده یا نه ؟ آیا کارفرمایی نیاز به آماده شدن برای او را به رها کردن به پوشش و یا انتظار یک حمله رعد اسا ؟ در اجرا-مسدود کردن طرح فراموش مسدود کننده های حساب او را به عنوان یک linebacker یا امنیت ؟

“اولین چیزی که توهین آمیز مربی است که می خواهم به شما بگویم این است که” چه است؟’ “Venables گفت. “آنها می خواهند به شناسایی او را از نظر حفاظت و هدف قرار دادن نظر در اجرای بازی. آنها می خواهند برای شناسایی او توسط jersey number. اگر در حال حاضر همه ناگهانی شما با استفاده از او را در موقعیت های متعدد از یکی از پرسنل بسته بندی و یا یک وضعیت به بعد است که باعث جرائم بسیاری از مشکلات از یک ID نبوده است.”

در مصاحبه ای در ترکیب سیمونز گفت که او بازدید او NFL ماموریت به عنوان “توقف جورج منی پاش مهبل و تراویس Kelces خارج وجود دارد.” همه کاره, ورزشی, تنگ به پایان می رسد مانند سان فرانسیسکو بازیگوش و شهر کانزاس Kelce ممکن است موثر ترین سلاح تهاجمی در بازی امروز. خود را به مسدود کردن توانایی نیروهای دفاعی به بازی linebackers به توقف اجرای, اما پس از آن آنها می توانند مشعل کسانی که linebackers در این بازی عبور کنید. سیمونز سرعت و طول آن Venables گفت: اجازه می دهد تا او را برای عدم جلا پوشش مهارت های حتی زمانی که صف مخالف حافظه رسیور — باعث می شود او یک پادزهر.

“من تو را دیدم سوپر باول وجود دارد فقط ” حامیان گرفتن فرسوده با بسیاری از زیر عبور بازی” Venables گفت. “که مرد نمی گرفتن فرسوده است. من به شما قول می دهم.”

همه کاره مدافعان ماده بسیار چرا که آنها در مقابله با تلاش برای دستکاری یک دفاع. در کارولینای جدید واشنگتن مربی ران ریورا پیش نویس Shaq تامپسون ترکیبی بین ایمنی و linebacker. اگر تنگ به پایان می رسد تقسیم کردن او می تواند آنها را پوشش میدهد. اگر تنگ پایان باقی ماند به بلوک تامپسون دفاع می تواند اجرا.

“است که ارزشمند بازیکن” ریورا گفت. “این نوع از بازیکن است که شما به دنبال در پیش نویس این مرد است که دارای موقعیت انعطاف پذیری.”

برای بسیاری از بازیکنان در چند موقعیت به این معنی که آنها می توانید انجام دهید خیلی ضعیف. سیمونز در حال حاضر ثابت شده است او می تواند گزاف گویی در اطراف و در Venables را برآورد می شود بهترین بازیکن دفاعی در یک قهرمان ملی و یک دونده ملی در سال متوالی.

“چه کسی می تواند حرکت در اطراف مانند آن است و هنوز هم می شود که سازنده است؟” Venables گفت. “برای بسیاری از بچه ها که به خنثی کردن آنها به دلیل آن را مانند هر چیزی که شما راحت با یک چیز شما را تهاجمی تر, شما می توانید مطمئن شوید که از خودتان شما را با اعتماد به نفس بیشتر. اما او با همه کسانی که از لمس تمام در حالی که در بسیاری از بازی ها بازی سه یا چهار نقطه.”

وجود دارد و سپس مشکل این است که با مصاحبه سیمونز به عنوان آینده از دفاع به عنوان مخالف به سادگی یک سلاح دفاعی. آن را وسوسه انگیز به تماس سیمونز یک نمونه اولیه است اما پرت است که احتمالا دقیق تر. چگونه بسیاری از 6-4, 238-پوند Butkus برندگان جایزه که برنده دو کانزاس دبیرستان دولتی پرش طول مسابقات قهرمانی وجود دارد ؟ و از آن چگونه بسیاری از تیم برنده جایزه برای بهترین scout بازیکن تیم شده اند و یا به نام “ستاره راک خارج از میدان” به عنوان Venables اشاره به سیمونز?

سال بعد Venables می داند که چگونه خوش شانس او برای کشف و چقدر خوش شانس برخی از تیم NFL مورد دریافت کنید.

“پیدا کردن آن دسته از بچه ها که واقعا سخت” Venables گفت. “و هنگامی که شما اونا مرد بهره برداری کامل از آنها است.”

Les نجار کمک گزارش.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات