فیلیپین’ Duterte در تلاش است به ناروا تهمت

اوباما تا به حال با انتقاد از فیلیپین رهبر حقوق بشر و Duterte بارها و بارها توهین اوباما در پاسخ. اما مغلوب ساختن پیشی جستن را هل داد.

“ما تا به حال یک رابطه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: زمانی که او بازدید مانیل در نوامبر 2017, کاهش, برای پاسخ به سوالات در مورد تکان دهنده تلفات و Duterte جنگ با مواد مخدر است که در نتیجه هزاران نفر از فراقانونی پس از آن رفت و در سراسر کشور در سال 2016.

اما شاید رهبران دو کشور شد بیش از حد به طور یکسان برای رابطه خود را به آخرین. این هفته فیلیپین در زمان یک گام به دور از ایالات متحده اطلاع واشنگتن در روز سه شنبه است که آن را به پایان عمده پیمان اجازه داده است که نیروهای آمریکایی برای آموزش در کشور است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است را رد کرد و اهمیت این حرکت گفتن خبرنگاران روز چهارشنبه که این امر صرفه جویی در ایالات متحده پول است. اما وزیر دفاع Mark T. Esper هشدار داد که این تغییر در “مسیر اشتباه” و تحلیلگران گفته اند که این می تواند یک نقطه عطف در آمریکا و فیلیپین روابط.

Duterte را برنامه ریزی خروج از این توافق بود که مرگ به آمریکا و فیلیپین روابط است که “به طور موثر به پایان رسید کشورش قرن اتحاد با ایالات متحده” ریچارد جواد حیدریان نوشت: برای آسیا بار در این هفته است.

ضمنی است چیز دیگری است: با وجود این آمریکا پیشنهادهای فیلیپین ممکن است انتخاب رئیس جمهور چین بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن.

Duterte حرکت ممکن است یک شوک اما نباید شده است تعجب. او برای سال ها تهدید کرده است که به راه رفتن به دور از بازدید از نیروهای توافق یا VFA یک پیمان است که اجازه می دهد تا تمرینات نظامی مشترک و تعداد کمی از نیروهای ایالات متحده به مستقر در فیلیپین.

“من می خواهم شاید در دو سال آینده کشور از حضور نیروهای نظامی خارجی. من می خواهم آنها را” او گفت: در پکن در ماه اکتبر سال 2016 یک ماه قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات پیروز شود.

حتی قبل از رنگارنگ شخصیتهای تهمت و Duterte به قدرت نظامی رابطه بین ایالات متحده و فیلیپین با مته سوراخ کردن بسیاری از بار. پس از تقریبا 50 سال به عنوان یک آمریکا مستعمره فیلیپین استقلال در سال 1946 و دو کشور حفظ نظامی مشترک همکاری است.

اما در سال 1991 فیلیپین سنا را رد کرد, یک پیشنهاد به تجدید پایگاه های آمریکا باعث خروج اکثر نیروهای آمریکایی از این کشور و بسته شدن بزرگترین پایگاه نظامی ایالات متحده در خارج از ایالات متحده است.

دو کشور نگه داشته متقابل دفاع پیمان با وجود آن مبهم و جمله بندی و در سال 1999 آنها وارد VFA بود که به دنبال آن در سال 2014 با افزایش توافق برای افزایش همکاری. در سال های اخیر به عنوان بسیاری از 100 متحده آمریکا نیروهای ویژه مستقر در فیلیپین جزیره میندانائو کمک در مبارزه علیه شبه نظامیان وابسته به دولت اسلامی است.

فیلیپین همچنان جذاب متحد برای ایالات متحده دو کشور تاریخ مشترک و همچنین ترس از افراط گرایی اسلامی و افزایش چین است. در فیلیپین نظرات ایالات متحده و تهمت به مراتب بالاتر از بسیاری از کشورها. اما فیلیپین’ موقعیت استراتژیک بود و معلوم هم یک نفرین برای روابط خود با ایالات متحده است.

با نزدیکی به چین و منافع در مورد مناقشه دریای چین جنوبی فیلیپین تبدیل به یک هدف برای سرمایه گذاری چین — پکن در حال توسعه شده است سابق کلارک پایگاه هوایی برای اولین بار ایجاد شده توسط نیروهای آمریکایی در طول جنگ آمریکا و اسپانیا به, در میان دیگر پروژه های فرودگاه.

مغلوب ساختن پیشی جستن در مقاومت مواجه نفوذ چینی یکی از امضاء و سیاست خارجی. در این زمینه Duterte تصمیم به خروج از VFA به نظر می رسد مانند یک جغرافیای سیاسی دست دادن رئیس جمهور آمریکا. “پکن قطعا با این, گفت:” جفری Ordaniel استادیار مطالعات امنیت بین المللی در توکیو بین المللی دانشگاه.

“یکی از معدود گزینه های در دسترس برای ایالات متحده برای نفوذ چین رفتار در جنوب دریای چین دراز مدت است و برای کار با آن اتحاد با فیلیپین” Ordaniel گفت ستاره و راه راه و اشاره کرد که دیگر پایگاه های آمریکا در منطقه به سادگی بیش از حد دور استفاده می شود.

اما هنوز هم ممکن است زمان به جلو و عقب وجود دارد: 180 روز قبل از خروج از VFA طول می کشد اثر قانونی است. Duterte ساخته شده حرکت میان انتقاد از برخی حامیان نمایندگان مجلس و حتی برخی در دولت او.

با وجود جغرافیای سیاسی مفاهیم Duterte دارای قاب تغییر در بیشتر شرایط شخصی, اشاره, سمت ایالات متحده آمریکا تصمیم به لغو ویزا برای یک پلیس سابق رئیس رونالد دلا روزا که دخیل در قتل های فراقضایی در طول Duterte جنگ با مواد مخدر.

مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است می گویند که Duterte فشار علیه نیروهای ایالات متحده هیچ تاثیر, اما او نمی تواند دست کشیدن فیلیپین رهبر استراتژی است. Duterte است که نادیده گرفتن توصیه های داخلی متحدان و رقبای یکسان بازی بیس بال در مذاکرات و conflating مسائل شخصی با جغرافیای سیاسی. مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است آن را تحسین کنید اگر تنها او می خواهم آن را انجام داده خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im