از دو هفته گذشته از بین برود تمام اقتصاد سود کار خود را از سال 2016 انتخابات

بیش از 6.6 میلیون آمریکایی برای اعمال مزایای بیمه بیکاری در هفته گذشته وزارت کار گزارش روز شنبه, در بالای 3.3 میلیون ادعا می کند از هفته قبل است. چنین اعداد هرگز دیده می شود در تاریخ ایالات متحده و منعکس کننده گسترش تعطیلی و پناهگاه در محل سفارشات قرار داده است که اقتصاد در حالت توقف به سرعت گسترش مرگبار coronavirus.

این کار ضرر و زیان اتفاق می افتد تقریبا در هر گوشه ای از اقتصاد و بسیاری از مردم به احتمال زیاد به از کار برای ماه می باشد. اگر گذشته رکود هستند هر راهنمای آن می تواند سال به بازگشت به قبل از coronavirus سطح اشتغال. و با وجود طولانی اثر به عنوان مردم از دست دادن خانه و ماشین را بدهی و رنج می برند از مسائل مربوط به سلامت روان.

موسسه سیاست اقتصادی پیش بینی کرد نزدیک به 20 میلیون آمریکایی از کار خواهد شد در ماه جولای خواهد بود که بدترین وضعیت بیکاری ایالات متحده مواجه شده است و پس از رکود بزرگ. حتی به طور معمول محتاط دفتر بودجه کنگره پیش بینی کرد نرخ بیکاری خواهد شد بیش از 10 درصد است.

“کار اخراج شکست سقف دوباره این هفته بسیار مخربی سوابق در یک ثبت نام در این اقتصاد به قلم حالت رکود و نقل مکان کرد به افسردگی منطقه گفت:” کریس Rupkey مدیر ارشد مالی اقتصاددان در MUFG بانک.

گسترده بسته کمک کنگره به تصویب رسید در ماه مارس به شما کمک بسیاری می گویند اما گلدمن ساکس هنوز پیش بینی 9 درصد انقباض در سه ماهه اول و 34 درصد انقباض در سه ماهه دوم. در حدود نیمی از کسانی که ضرر و زیان می تواند بازیافت شود تا پایان سال به عنوان آمریکایی ها مشتاقانه شروع به غذا خوردن و کاهش مو دوباره. اما هنوز هم بسیاری از درد سمت چپ در اقتصاد است.

هتل ها و رستوران ها و مراکز و سالن مو و تئاتر شده اند و در سخت ترین ضربه. در روز پنج شنبه, J. C. Penney شروع furloughing که اکثریت آن را 90,000 کارکنان. همچنین اغلب صنایع در نظر گرفته اثبات رکود اقتصادی مانند سفید-یقه آموزش و پرورش, بهداشت و درمان و حمل و نقل نیز در حال دیدن furloughs و اخراج. هوافضا غول پیکر بوئینگ در روز پنج شنبه شروع به ارائه buyouts به آن نزدیک به 100,000 کارگران آمریکا و رادیو پخش Entercom Communications گفت: آن را اخراج کردند یا “مهم” بخشی از آن 2800 کارمند.

نرخ بیکاری در ایالات متحده به احتمال زیاد شروع به پریدن کرد به 10 درصد در حال حاضر اقتصاددانان می گویند قرار دادن آن را در تاریخ همتراز با بدترین ماه از رکود اقتصادی بزرگ و دردناک 1982-83 رکود است. آن را عظیم و ناگهانی سنبله از ماه فوریه زمانی که رای بود که در نیم قرن گذشته 3.5 درصد است.

“بدون کمک های بیشتر از دولت فدرال قصد دارد به توان منفی, اثرات” اقتصاددان گفت: بن Zipperer از موسسه سیاست های اقتصادی. “هنگامی که کارگران از دست دادن شغل خود و یا کسب و کار مجبور به تعطیل و زیان اضافه کردن. آن را سخت تر برای کسی که برای دریافت یک شغل در آینده است. بدهی شمع تا. و که منجر به وحشتناک بهداشت و اثرات روحی و روانی.”

وزارت کار است که میله میله به انتشار مارس نرخ بیکاری در روز جمعه اما اقتصاددانان می گویند آن را نمی خواهد منعکس کننده تصویر واقعی از آنجا که داده ها می آید از مارس 12 — قبل از رئیس جمهور تهمت ملی اضطراری اعلام و بسیاری از ایالت خاموش شدن ناگهانی از جمله اولین کانون واشنگتن است.

Steaven سانچز, 26 بود furloughed از شغل خود به عنوان یک صندلی چرخدار دستیار در فرودگاه بین المللی اورلاندو دو هفته پیش در مدت کوتاهی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد محدودیت در مسافرت های بین المللی. مدیران در زمان خود را نشان اما گفت آنها خواهد بود در زمانی که کسب و کار برداشت. در اوایل این هفته او در یک ایمیل گفت: او می خواهم گذاشته شده به طور دائم.

“همه چیز خیلی سریع گفت:” سانچز که در حال برنامه ریزی برای اعمال در فروشگاه های مواد غذایی محلی به پایان می رسد دیدار. “من فقط نظر گرفتن این روز به روز. همه چیز خیلی مطمئن نیستید در حال حاضر.”

سانچز زندگی با پدر و مادر خود را و گفت: پول شده است برای آنها را به عنوان به خوبی.او در تلاش است برای درخواست مزایای بیکاری برای روز اما در عین حال برای دریافت از طریق.

اقتصاددانان فکر می کنید درست است تعدادی از گذاشته شدن کارگران است که به احتمال زیاد بالاتر از این نزدیک به 10 میلیون نفر که در زمینه رفع بیکاری در ماه مارس از آنجا که بسیاری از مردم نمی توانسته اند برای تکمیل برنامه خود را به عنوان دولت بیکاری دفتر وب سایت های تصادف و خطوط تلفن در حال غرق.

کنگره اختصاص داده شده حدود 1 میلیارد دلار بودجه اضافی برای متحده برای کمک به گوشت گاو تا خود را به بیمه بیکاری دفاتر به علاوه $260 میلیارد به پیاده روی هفتگی بیکاری بررسی مقدار 600 دلار. اما وزارت کار است که با داشتن مشکل گرفتن که پول به عنوان دولت فدرال در تلاش برای حرکت در سرعت لازم برای رسیدگی به همه گیر.

برای بسیاری از آمریکایی ها, آخرین دور از پریشانی اقتصادی می آید فقط به عنوان آنها شروع به بازسازی از آخرین رکود است. امیلی ری 54 و همسرش, استیون ری 61 هر دو شغل را از دست داده در رکود اقتصادی ،

“ما در نهایت شروع به صرفه جویی در. بدهی شد و در نهایت گرفتن پرداخت می شود گفت:” امیلی ری اجرا می شود که یک مدیریت درد, ماساژ, کسب و کار در عارف Conn. “و در حال حاضر ما در حال تماشای همه چیز را به تلخه دوباره.”

در حال حاضر او و همسرش که نزدیک شدن به دوران بازنشستگی از کار دوباره.

استیون ری بود furloughed در اواسط ماه مارس از کار خود را به عنوان یک روشنایی مدیر در Mohegan Sun کازینو. او کاربردی برای مزایای بیکاری دو هفته پیش است اما هنوز هم انتظار برای درخواست خود را برای دریافت و پردازش شده است. امیلی ری تا به حال به اخراج سه تن از کارکنان. علاوه بر این او دو پسر سنین 23 و 21 هستند پشت در خانه بیش از حد. یکی بود گذاشته که خانه از کالج و نه خواهد شد $1,200 امداد چک.

“وجود دارد شکاف بزرگی در بسته محرک” امیلی ری گفت. “من می تواند یک کسب و کار کوچک وام اما در حال حاضر من حتی نمی دانم اگر کسب و کار من است که برای زنده ماندن.”

نیمی از کسب و کارهای کوچک تنها پول نقد به اندازه کافی برای پوشش حدود 15 روز ارزش هزینه با توجه به جی پی مورگان چیس موسسه. به عنوان اپیدمی گسترش یافته است به طوری که بسیاری از بخش های نزدیک به یکی از پنج کوچک و متوسط کسب و کار در معرض خطر ورشکستگی گفت: یوسف Brusuelas اقتصاددان ارشد در شرکت حسابرسی RSM که دارای تخصص در midsized بازار است. به عنوان کسب و کار آنها نمی rehire کارگران است.

“شرکت هایی با کمتر از 100 نفر هستند که واقعا نیاز به کمک” او گفت:.

عامل دیگری که می تواند مانع بهبود است که برخی از شهرستانهای ایالات متحده سخت ترین ضربه از coronavirus در حال شهرهای بزرگ مانند نیویورک و لس آنجلس و شیکاگو و سیاتل و دیترویت که در صفحه اقتصاد ملی است. 50 شهرستانهای با بسیاری از موارد حمایت 60 میلیون شغل و بیش از یک سوم از اقتصاد ایالات متحده با توجه به یک گزارش جدید که توسط موسسه بروکینگز.

“چگالی این شهرستانها باعث می شود آن را سخت تر به فشار شروع دوباره در اقتصاد تا زمانی که آن را به وضوح امن” گفت: علامت Muro, سیاست, مدیر شهری سیاست برنامه در بروکینگز.

اقتصادی درد پخش در سراسر کشور را به شهرستانها که نیست بزرگ دیدن شیوع یک یادآوری از چگونه به هم پیوسته زنجیره تامین هستند.

مرسدس Addington از دست داده و کار خود را در 23 مارس در یک شرکت که مبادرت به حمل و نقل قطعات و لوازم در کانزاس سیتی کن. حتی اگر کسب و کار در نظر گرفته شد “ضروری” در طول بحران و سفارشات هنوز آینده در شرکت گذاشته شدن بسیاری از کارکنان خود را.

“من بسیار نا امید و ترس” او گفت:. “من باید به پرداخت صورتحساب به زودی و من در شمارش این پول را دریافت کنید.”

Addington, 21, زندگی در یک آپارتمان متوسط با دوست پسر خود. آنها با پرداخت 800 دلار در اجاره ماهانه. صاحبخانه حاضر به آنها را به یک استراحت در مارس, اما تنها اگر آنها می تواند ثابت کند Addington برای اعمال کرده بود کانزاس مزایای بیکاری.

او اعمال حق دور و دریافت یک اخطار گفت: او مورد تایید قرار گرفت. اما هنگامی که او در بررسی این سایت دوباره در این هفته گفت: مزایای شده بود “به طور موقت به حالت تعلیق” ترک او را در برزخ برای اجاره و لوایح دیگر.

تماس های مکرر به کانزاس بیکاری دفتر بدون جواب رفت. او در حال حاضر مطمئن نیستید که چه باید بکنید.

“اگر من آن را در معرض خطر و بازگشت به کار جایی, من مطمئن هستم که من هنوز هم می خواهید یک صفحه اصلی برای بازگشت به,” او گفت:.

اندرو ون سد کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de