این بیماری همه گیر است ravaging جهان فقیر حتی اگر آنها دست نخورده توسط این ویروس

اما حتی اگر ویروس نیست در بسته بندی شهرستانها و شهرهای کوچک که در آن موثر اجتماعی فاصله غیر ممکن است همه گیر خواهد شد که در حال حاضر به تحمیل تلخ قیمت. برای صدها میلیون نفر از مردم به طور ناگهانی محروم از معیشت, دستمزد روزانه و وسیله ای برای خانواده های خود بقا فقر ممکن است کشتن زودتر از coronavirus.

“این بیماری همه گیر در حال حاضر مقابله با برخی از جهان فقیرترین کشورهای خود را با بزرگترین چالش اقتصادی در دهه. ضرر و زیان درآمد در جهان در حال توسعه انتظار می رود به بیش از $220 میلیارد, سازمان ملل متحد هشدار داد. … نزدیک به نیمی از تمام مشاغل در آفریقا می تواند از دست رفته” همکاران من گزارش در پایان ماه گذشته.

آنها در رفت: “ثروتمند دولت های اروپایی در حال پرداخت furloughed کارگران اکثریت از حقوق خود و میلیون ها نفر از آمریکایی ها که از دست دادن شغل خود را برای دسترسی به مزایای بیکاری. اما میلیاردها نفر از مردم در آفریقا و جنوب آسیا و بخش هایی از آمریکای لاتین و کارائیب در اقتصاد غیررسمی و زندگی, زندگی در حاشیه با کمی به هیچ شبکه امنیت اجتماعی.”

شاخص در حال وخیم. در روز سه شنبه صندوق بین المللی پول گفت: این بیماری همه گیر است که تحریک بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ دهه 1930. صندوق معکوس زودتر پیش بینی است که اقتصاد جهانی خواهد رشد حدود 3 درصد در سال جاری; در حال حاضر انتظار می رود که برای قرارداد معادل مبلغ. خروجی جهان در طول دو سال آینده سقوط خواهد کرد $9 تریلیون کوتاه از آنچه انتظار می رفت قبل از بحران. آن را از دست دادن است شبیه به داشتن آلمان و ژاپن در اقتصاد ناپدید گیتا Gopinath صندوق بین المللی پول رئیس اقتصاددان گفت: من همکار دیوید لینچ.

بیش از 90 کشور باید درخواست صندوق بین المللی پول برای کمک با کشورهای فقیر رو به چشم انداز بلندی از بدهی بحران ها و آشفتگی های سیاسی باید از آنها موفق به تامین مالی کمک از ثروتمند قدرت.

“نظم پیش فرض بر روی بدهی های دولت می تواند سهام و قیمت اوراق قرضه به gyrate در وال استریت. یک تورنت از مهاجران غیر قانونی در حال فرار از فقر و بیماری می تواند تقاضا پناه” گزارش لینچ. “و کشور در هرج و مرج ممکن است به عنوان یک پناهگاه برای coronavirus را قادر می سازد امواج از عفونت است که می همسترینگ اقتصاد جهانی برای سال.”

که در حال حاضر در نمایش در اکوادور ساحلی شهر گوایاکیولتبدیل شده است که در آمریکای لاتین کانون virus. با بیمارستان ها و سردخانه غرق صدها جسد از چپ به پوسیدگی در خانه و یا در خیابانهای شهر. بحران تشدید شده است ناامیدی از همکاری مردم در اقتصاد غیررسمی محافظت نشده با امنیت اجتماعی شبکه.

کارلوس Tutiven یک جامعه شناس در گوایاکیول دانشگاه Casa Grande با اشاره به ثروت و نابرابری تعریف شده است که این شهر به عنوان یک منبع مشکل در مصاحبه با خبرگزاری فرانسه. “نه هر کس می تواند نشان دهد اطاعت و نظم و انضباط از آنجا که اکثریت قریب به اتفاق مردم زندگی می کنند در شرایط بسیار مخاطره آمیز است.”

اما همه گیر است هیچ تنبیه کمتر در مکان هایی که به نظر می رسد به مراتب کمتر آسیب دیده توسط ویروس. در پاراگوئه است که یکی از پایین ترین نرخ ابتلا به عفونت در آمریکای جنوبی و حدود 65 درصد از این کشور نیروی کار موجود در اقتصاد غیررسمی با دسترسی محدود به کمک از یک در حال حاضر بسته های پول دولت است.

“هیچ پشتیبانی وجود دارد هیچ چیز از دولت” والنتینا اسونا یک craftswoman از بومی روستای Rosarino گفت: نگهبان. “فرزندانم گرسنه هستند.”

که درخواست تجدید نظر شنیده می شود در سراسر جهان. “روز قبل از دیروز بچه ها من به خواب رفت و بدون خوردن. وجود دارد هیچ چیز برای خوردن” محمد Azem که عادت به ساخت معادل چند دلار یک روز در خیابان های پاکستان اسلام آباد NPR گفت. “برخی از مردم خوب به من غذا را به خانه اما دیگر مردم واقعا دیوانه به دلیل coronavirus و آنها به من بگویید برای از بین برود.” (در کشور همسایه هند و در عین حال نزدیک به یک و نیم میلیارد مردم در اقتصاد غیر رسمی در صورت عدم اطمینان و احتمالا گرسنگی اگر دولت کمک نمی کند به آنها برسد.)

در کشورهای جنوب صحرای آفریقا به یکی از جوانترین جمعیت های بانک جهانی پیش بینی کرد اولین رکود اقتصادی در 25 سال. یک گزارش از اتحادیه آفریقا پیشنهاد بیماری همه گیر قرار می دهد نزدیک به 20 میلیون شغل در این قاره و در هر دو صورت رسمی و غیر رسمی بخش های در معرض خطر از “تخریب”. منطقه دولت می تواند جمع اوری برخی از منابع خواهد شد اما نیاز به کمک از خارج برای آب و هوا طوفان اقتصادی.

“کشورهای ثروتمند می تواند ایجاد سریع نوآوری صندوق برای تشویق کارآفرینان اجتماعی به توسعه کم هزینه و مقیاس پذیر هواکش” نوشته برایان Klass برای واشنگتن پست جهانی نظرات. “ما همچنین باید آماده قحطی کمک به مکان هایی که در بالاترین خطر گرسنگی. و کشورهای غنی گذشته خود قله نیاز به ارسال کارکنان و منابع به ظهور شیوع بیماری در کشورهای فقیر. هیچ وقت به هدر.”

برای غرب و دیگر قدرت های بزرگ مبارزه با این بیماری همه گیر این تلاش ها می تواند یک ماده از خود و منافع ملی بیش از حد. “مشکل در سفر. آن را نمی کند در یک مکان بماند” Kristalina Georgieva مدیر عامل صندوق بین المللی پول گفت: پست. “این بیماری همه گیر نمی شود تا زمانی که آن را بیش از همه جا.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de