این بیماری همه گیر است که اشتعال شورش و منتشر شده در جهان در زندان

عزرا Acayan خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

یک زندانی در شهر مانیل زندان می پوشد یک ماسک صورت برای محافظت در برابر coronavirus در مارس 12.

قاهره — صدها نفر از هزاران نفر در سراسر جهان زندانی در سلول های کهنه تحت شرایط غیر بهداشتی زمینه مناسبی برای گسترش coronavirus اما بسیاری از دولت ها هنوز به اتخاذ اقدامات است که می تواند به جلوگیری از این بیماری همه گیر از گرفتن نگه دارید وجود دارد.

در داخل بسیاری از این ضعیف نگهداری زندانها پادمان مانند قرنطينه اجتماعی فاصله بهداشتی موارد و حتی مناسب آموزش بهداشت نادر هستند می گویند گروه های حقوق بشر و زندان مانیتور. و اقدامات محدود برخی از بازداشتگاه گرفته اند مانند تعلیق زندان بازديد را موجب تنش و حتی ناآرامی از آمریکای لاتین به اروپا به خاورمیانه است.

در خارج از دیوارهای زندانیان خانواده بیم هفته های آینده. “این یک وضعیت تاریک برای خانواده ها گفت:” مونا سیف, فعال سیاسی مصری که برادر زندانی در قاهره را بدنام تورا زندان است.

چین و کره جنوبی در میان کشورهای در سخت ترین ضربه از coronavirus گزارش داده اند که شیوع زیادی در زندان خود را. چین به تنهایی بنا به گزارش ها تا به حال 806 موارد در پنج زندانهای سراسر سه استان. در اسپانیا که در آن ویروس است که به سرعت در حال گسترش, 37, زندان, کارگران در سراسر کشور و دو زندانی آلوده شده اند. روز سه شنبه مقامات اسپانیایی تایید کرد که 78 سال زندانی کرده بود درگذشت; تسهیلات که در آن زندانی برگزار شد و در حال حاضر تحت قرنطینه.

ترکیه دولت به دنبال به سرعت در مسیر برنامه ریزی برای انتشار به عنوان بسیاری از 100,000 زندانیان از آن به سر می برند امکانات پیوستن به ایران و کشورهای دیگر که به رهایی برخی از زندانیان در پاسخ به این بیماری همه گیر.

در جای دیگر خشم بیش از اقدامات محدود کننده و اضطراب در مورد کوروناویروس منجر به خشونت است. در کلمبیا آخر هفته گذشته نزدیک به دو ده نفر در شورش که جاروب سیستم زندان ها به زندانیان در اعتراض به آنچه که آنها به نام نامناسب محافظت در برابر ویروس. در ایتالیا شورش فوران در تقریبا 50 زندانهای این ماه ترک 13 زندانیان مرده و 59 سپاه پاسداران مجروح شدند. مقامات گفت: این زندانیان در اثر استعمال بیش از حد مواد مخدر پس از یورش به یک زندان درمانگاه.

ایوان والنسیا

AP

جمع دوستان و خانواده در خارج لا Modelo زندان در بوگوتا, کلمبیا روز یکشنبه به عنوان زندانیان در سراسر سیستم زندان اعتراض کردند آنچه به آنها گفته شد کمبود پادمان در برابر ویروس.

در خاورمیانه که در آن صدها هزار نفر از مردم شده اند تا گرد در سال های اخیر در پاسخ به سیاسی در منازعات تروریسم و رشد محافظه کار و اسلام و بسیاری از زندانیان برگزار شد در پرجمعیت امکانات که فاقد شرایط بهداشتی و نور خورشید و ترک آنها را مستعد ابتلا به بیماری ها و عفونت ها. اکثریت این زندانیان در مصر و سوریه و ایران است.

گروه های حقوق بشر و سازمان ملل مقامات اصرار خاورمیانه, دولت برای آزادی زندانیان از امکانات به سر می برند. “به طور کلی اگر شما در زندان در خاورمیانه شما در یک مورد بدتر از سایر نقاط جهان گفت:” فیلیپ Nassif از حمایت مدیر خاورمیانه و شمال آفریقا در سازمان عفو بین الملل ایالات متحده آمریکا با اشاره به تهدیدات ناشی از کوروناویروس.

این نگرانی ها باعث سیف, مادر, عمه ، خاله و یک دوست خانوادگی به مرحله نادر تظاهرات در قاهره در هفته گذشته در مقابل دولت کابینه ساختمان. سیف را فعال برادر علا عبد فتاح شده است زندانی پس از ماه سپتامبر زمانی که تظاهرات ضد دولتی فوران در قاهره و شهرهای دیگر.

زنان چنگ یک پلاکارد که به عنوان خوانده شده: “کم بها دادن به کروناویروس در زندان قرار می دهد زندگی زندانیان افسران پلیس سربازان و همه کسانی که در زندان ها و خانواده شان در خطر است. زندانیان را آزاد کند.”

نیروهای امنیتی آنها را یک شب در یک ایستگاه پلیس قبل از انتشار آنها به قید وثیقه. آنها به اتهام تشویش یک, اعتراض به انتشار اخبار نادرست و در اختیار داشتن مواد انتشار اخبار نادرست.

اروپا و آسیا و استرالیا

پاسکال Lachenaud

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

نیروهای امنیتی آماده به مداخله زندانیان پس از جمع آوری پنج شنبه بر روی سقف یک مرکز بازداشت در یوزرچ فرانسه در اعتراض به تعلیق ساعت بازدید به دلیل بیماری همه گیر.

برخی از کشورها در پاسخ به شدت به خطر این ویروس به شمار داخل زندان خود را.

پس از حدود یک دوجین از موارد گزارش شده در میان زندانیان و کارکنان در کره جنوبی تادیبی امکانات, مقامات بهداشت و درمان سریع قرنطینه بیماران و آزمایش دیگر زندانیان. یک کره جنوبی به دادگاه منتشر شد دو آلوده زندانی به قید وثیقه از زندان و دستور داد آنها را به خود قرنطینه در خانه های خود.

در قلمرو شمالی استرالیا مقامات این هفته ممنوع همه زندان بازدید کنندگان از جمله داوطلبان و اجتماعی کارگران و مقامات انگلیسی در روز سه شنبه قرار تادیبی امکانات در سراسر انگلستان و ولز در مستند لغو بازديد و محدود کردن زندانیان جنبش.

اما چنین اقدامات سختی را دامن زده تنش ها در کشورهایی مانند ایتالیا و فرانسه و آلمان. پس دولت فرانسه دستور داد ملی مستند هفته گذشته خود مقامات زندان گزارش کرده اند حدود 30 حوادث نافرمانی بیشتر مربوط به زندانیان امتناع از بازگشت به سلول های شلوغ و پس از پیاده روی روزانه در حیاط زندان.

برخی از کشورهای اروپایی نیز گام برای کاهش ازدحام بیش از حد. دولت ایتالیا به تصویب رسید یک فرمان است که در بخش اجازه می دهد تا برای اوایل نظارت آزادی زندانیان با کمتر از 18 ماه از چپ به خدمت می کنند. آلمان که منتشر 40 زندانیان در هامبورگ که زندانی شدند چرا که آنها نمی تواند پرداخت جریمه برای خود جرم است و تاخیر حبس برای کسانی که رو به جملات کمتر از سه سال است.

آمریکای لاتین

خاویر تورس

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

بستگان زندانیان در یک زندان در سانتیاگو, شیلی, برخورد با نیروهای امنیتی در هفته گذشته پس از برخی از زندانیان اقدام به فرار در میان وحشت از گسترش این کوروناویروس.

در آمریکای لاتین بسیاری از زندانیان گرفته اند امور را در دست خود.

تصویری در رسانه های اجتماعی از زندان شورش در کلمبیا به تصویر کشیده جهنمی صحنه با زندانیان روشنایی آتش و فریاد انعکاس در سراسر حیاط. حداقل 23 نفر کشته و بیش از 80 مجروح در 10 زندان.

دو هفته پیش به عنوان بسیاری از 1000 نفر از زندانیان موفق به فرار در دولت برزیل سائو پائولو پس از زندان furloughs بودند به حالت تعلیق در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس. پنج زندانی در ونزوئلا بودند به ضرب گلوله در هفته گذشته در حالی که در تلاش برای فرار. شورش نیز طرح میتوانست به زندان در پرو و شیلی است.

از آنجا که خشونت مقامات کلمبیا اعلام کردند افزایش نگرانی ها در مورد بدتر شدن شرایط در سیستم زندان. برزیلی, مقامات, در ضمن موظف اند با استفاده از ماسک های جراحی در طول عملیات نقل و انتقال و جداسازی به طور بالقوه افراد آلوده.

اما منتقدان می گویند چنین اقداماتی تقریبا قطعا کافی در یک قاره است که دیده می شود دهه توده incarcerations با غفلت زندان هستند که دچار فقدان بهداشت و سلامت فقیر و امکانات سوء مدیریت و باند فعالیت است.

رابرت Muggah مدیر تحقیق و پژوهش در ریو دو ژانیرو مستقر در ایگرپ موسسه که آهنگ های خشونت در آمریکای لاتین گفت: کروناویروس “یک بمب ساعتی برای آمریکای لاتین زندان است.”

“حتی اگر گام های گرفته شده بلافاصله به بهبود شرایط و امکانات امن ما می توانیم انتظار افزایش خشونت در مکزیک و مرکزی و آمریکای جنوبی زندان و همچنین به عنوان یک چشم انداز مثبت در جوش,” او اضافه شده است. “در کوتاه مدت اقدامات تسکینی در حالی که لازم است را تعمیر نیست سال از زندان پوپولیسم و سوء مدیریت.”

میانه

Mohamed el-شاهد

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

زندانیان استراحت در یک کلینیک در داخل Borg el-عربی زندان در نزدیکی اسکندریه, مصر. خانواده های آنها را به نام خود را برای انتشار به عنوان کشور hunkers پایین میان coronavirus بیماری همه گیر.

برخی از دولت های خاورمیانه را گزینشی منتشر زندانیان در مواجهه با این بیماری همه گیر.

این شامل ایران است که در وضعیتی وخیم از منطقه مرگبارترین شیوع کروناویروس. کشور را به قوه قضائیه داده است به طور موقت آزاد برای 85,000 زندانیان و حکومت است که از 10 ، 000 از آنها را عفو نموده و از جمله برخی از زندانیان سیاسی.

بحرین منتشر کرده است نزدیک به 1500 نفر از زندانیان اما فعالان اعلام کرده اند این اقدام کافی به عنوان تعداد زیادی از رهبران سیاسی و مدافعان حقوق بشر پشت میله های زندان باقی می ماند.

در اسرائیل این موضوع از آزاد کردن زندانیان غیر منتظره ای پیچیده از آنجا که حدود 4500 فلسطینی برگزار شد در زندان های اسرائیل و همه در امنیت و یا مربوط به تروریسم اتهامات عنوان شده علیه. اسرائیل با توجه به انتقال 500 زندانی جنایتکاران به خانه بازداشت اما چنین کردند را نمی توان توسعه یافته به زندانیان فلسطینی.

دو تا از بزرگترین زندانبانان در خاورمیانه — مصر و سوریه — که تا کنون ساخته شده کمی تلاش آشکار برای جلوگیری از گسترش ویروس در زندان است.

در مصر زندانها که در آن به عنوان بسیاری از 60,000 نفر گفته می شود زندانی شده اند وجود دارد هیچ توجهی منتشر شده و یا برنامه های اعلام شده برای کاهش خطر ابتلا به عفونت فعالان گفت.

“در مصر وجود دارد ده ها هزار نفر از صلح آمیز مخالفان و نویسندگان و وبلاگ نویسان معترضان همجنسگرایان و دیگران در کثیف و شلوغ زندانها که در آن آنها باید هرگز” گفت: Amr مجدی یک محقق در خاورمیانه و شمال آفریقا را بدست آورد در دیده بان حقوق بشر. “دولت تنها 15 منتشر شد دیروز. این یک شوخی است.”

مصر به حالت تعلیق در ملاقات در زندان اما این تنها چپ “خانواده و ناظران در تاریکی در مورد آنچه در داخل” مجدی اضافه شده است.

وقتی مونا سیف و مادر او رفت و به Tora زندان به دیدار او برادر آنها انجام شده مواد غذایی و پزشکی و ضد عفونی کننده دست و دستکش و ماسک برای او اما اجازه نداشتند در. یک گارد امنیتی در نهایت گفت که تحویل این تجهیزات خود را.

اما سیف گفت: آنها نمی دانند که اگر او انجام داد. “ما صفر اخبار در مورد علا” او گفت:.

سوریه

آلیس Martins برای واشنگتن پست

بازداشت شدگان نشستن در کف یک سلول در یک انتقادی به سر می برند زندان در حسکه سوریه که دارای پسران و مردان متهم به داعش.

سوریه بازداشت شدگان منتشر شده در ماه های اخیر توصیف سلول به سر می برند و شرایط هولناک. این طبقه که در آن زنان و مردان در خواب اغلب چسبنده با خون و مدفوع آنها می گویند. هنگامی که زندانیان سقوط بیمار کمی وجود دارد کمک های پزشکی در دسترس است.

با توجه به نظارت ناظران در سوریه, زندان, شبکه اقدامات لازم صورت گرفته است حاوی ویروس و گذشته از تعلیق بازديد خانواده به یک زندان غیر نظامی. پزشکان در یک مرکز می گویند که آنها در درمان بیماران مبتلا به تحمل علائم کروناویروس, اما وجود دارد هیچ راهی برای تست آنها.

“بسیاری از مردم می ترسند از رفتن به ما وحشتناک جداسازی اتاق گفت:” دکتر. “حتی اگر آنها نشان می دهد نشانه هایی از بیماری آنها جرات نمی ترک همراه خود را.”

برای Sana مصطفی coronavirus اتحاد در هم شکسته چه کمی امیدوارم که او تا به حال از دیدن پدرش علی زنده است. پس از هشت سال جنگ بیش از 100,000 سوریه بازداشت شدگان باقی می ماند حساب نشده در بسته بندی زندان های بشار اسد دولت است.

“رژیم تسلط هنر از بازداشت و شکنجه. ما می دانیم که coronavirus نیست بدترین چیزی که می تواند اتفاق می افتد به آنها گفت:” مصطفی 28 ساله بود که پدرش به دست گرفت در خانواده آپارتمان در دمشق در ماه جولای 2013. “برای ما چیز در مورد تاج است که آن را می سازد آن را سخت به ماندن امیدوار.”


Spain agent گزارش از لندن است. میریام برگر در واشنگتن ترنس مک کوی در Rio de Janeiro, پاملا Rolfe در مادرید جیمز McAuley در پاریس, Luisa بک در برلین, اموزش Eglash در اورشلیم Hazem Balousha در شهر غزه و Min Joo Kim در سئول کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>