نفت لابی در حال حاضر پیدا کردن گسل با بایدن جدید آب و هوا طرح

بخش نفت و گاز است و نه هیجان زده با چندین بخش از جو بایدن جدید آب و هوا طرح است.

صنعت نفت و نمایندگان در حال مشاجره هستند معاون سابق رئیس جمهور این طرح به دستور گذر از گاز سوز قدرت به انرژیهای تجدید پذیر را تسریع کاهش مداوم از اتحادیه مشاغل و اضافه کردن به نزاع صنعت در حال حاضر احساس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن صحبت می کند در طول یک رویداد کمپین شنبه در ویلمینگتون دلم. (ایسنا/لی میلیس)

اما در همان زمان صنعت نفت و گاز نمایندگان انتخاب کلمات خود را با دقت آماده شدن برای یک چشم انداز سیاسی اگر بایدن برنده انتخابات ریاست جمهوری و با هدف هنوز هم یک صندلی در پشت میز وقتی که می آید به تهیه فدرال آب و هوا سیاست.

در روز سه شنبه بایدن گذاشته ایده های خود را برای پرداختن به خطرناک تجمع آب و هوا و گرم شدن کره زمین و آلودگی به عنوان او در ادامه به نظرسنجی های پیش رو هر دو سطح ملی و در نوسان کلید متحده در برابر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن, احاطه توسط هنوز هم خارج از کنترل گسترش ویروسی و در نتیجه رکود اقتصادی.

“ما واقعا به دنبال مناطق به کار با بایدن مبارزات انتخاباتی. ما در حال رفتن به دنبال مناطق به کار با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و با هر دو حزب در کنگره گفت:” فرانک Macchiarola معاون ارشد رئیس جمهور از سیاست و اقتصاد و امور نظارتی در موسسه نفت آمریکا این صنعت بزرگترین گروه لابی گری.

“یکی ثابت است: ما در حال رفتن به محل کار با هر کس که این سیاستگذاران هستند که مسئول” او گفت:.

بایدن آب طرح نیاز به برق, آب و برق به اتخاذ انرژی پاک. صنعت نفت و گاز ندارد که دستور.

این presumptive دموکراتیک نامزد استقبال از 15 سال جدول زمانی برای 100 درصد تمیز-استاندارد برق به قطع آب و هوا-گرم شدن تولید گازهای گلخانه ای از تولید برق.

برای دیدار با این مهاجم هدف او می خواهد به اعمال مورد نیاز در برق ارائه دهندگان برای دریافت تمام انرژی خود را از تمیز کننده منابع — از جمله باد و انرژی خورشیدی و هسته ای و یا ایستگاه های برق آبی — 2035.

چنین برنامه ای را بطور قابل توجهی به گاز سوز در نیروگاه’ به اشتراک گذاری از برق ترکیبی که امروز به منزله بیش از یک سوم از بازار است. تنها گازسوز ژنراتور که اسیر خود دی اکسید کربن — هنوز نوپای فناوری تلاش — آیا واجد شرایط زیر بایدن پاک-انرژی استاندارد است.

لابی گروه است با این استدلال که بخش انرژی های تجدید پذیر تا حد زیادی فاقد اتحادیه نمایندگی و بایدن پیشنهاد انتقال خواهد در نتیجه کاهش پرداخت هزینه برای آبی-کارگران یقه.

با اشاره به اطلاعات اداره آمار کار, API, یادداشت های سالانه به طور متوسط پرداخت برای گاز و نفت استخراج کارگران $بود 91,000 در سال 2018 — در مورد دو بار که برای پانل های خورشیدی نصب و حدود 60 درصد بالاتر از ميانگين حقوق و دستمزد برای یک توربین بادی تکنسین.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تکرار است که ضریب اطمینان در مورد اتحادیه مشاغل. هوگان Gidley کمپین ملی مطبوعات, منشی, بایدن به نام طرح “بیانیه سوسیالیستی” که “حذف مشاغل در ذغال سنگ, نفت یا گاز طبیعی در صنایع.”

کاتلین Sgamma های انرژی غربی اتحاد تشبیه بایدن پاک-انرژی پیشنهاد به دولت “فیات” با اشاره به طرح جدید متولد شد در بخشی از وظیفه نیروی ساخته شده از متحدان بایدن و لیبرال firebrand بهداشت ، برنی ساندرز (I-Vt.).

“مانند سبز جدید معامله بایدن-ساندرز نیروی کار توصیه تولید alarmism در مورد تغییر آب و هوا در حالی که تجسم یک رادیکال بازسازی بخش انرژی و از این رو اقتصاد” Sgamma گفت.

API نیز مخالف یک قطعه کلیدی از بایدن طرح به منظور کاهش انتشار کربن از بخش حمل و نقل — تخفیف برای رانندگان که در تجارت سنتی احتراق داخلی-وسایل نقلیه طراحی شده توسط محصولات خود را به صورت الکتریکی ،

Macchiarola استدلال کرد که بیشترین سود از این یارانه را به افراد با درآمد بالا خریداران خودرو.

“این بد سیاست انرژی آن را بد سیاست های اقتصادی,” او گفت:.

با وجود انتقاد بایدن طرح است garnering ستایش از کارگران گروه.

بایدن برنده بیش از چندین اتحادیه های کارگری از جمله در آب و هوا خود را طرح مورد نیاز در توسعه دهندگان به پرداخت دستمزد غالب و استفاده از اتحادیه های کارگران است.

و دیگر حرکت می کند اجازه بایدن ترمیم شکاف است که تا به حال توسعه یافته بین اتحادیه های کارگری و طرفداران سبز معامله جدید است.

در سال گذشته Lonnie استفنسون های بین المللی اخوان الکتریکی کارگران در مخالفت با تهاجمی که برنامه 10 ساله از Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز (D-n. y.) به قطع آب و هوا-گرم شدن تولید گازهای گلخانه ای خواستار آن “نه دست یافتنی و یا واقع بینانه است.”

اما این هفته الکتریکی کارگران رئیس اتحادیه خواند ستایش از بایدن آب طرح در بیانیه ای گفت که او “خوشحال است که آن را ایجاد بسیاری از مشاغل تقریبا در هر بخش از نیروی کار ما به نمایندگی از جمله ساخت و ساز, ابزار, ارتباطات از راه دور و تولید و راه آهن.”

ریچارد Trumka رئیس جمهور از AFL-CIO ملی بازو برای آمریکا و اتحادیه های کارگری نیز نامیده می شود بایدن طرح “قوی است.”

در سمت چپ متمایل به گروه های زیست محیطی نیز یک بار شک و تردید از بایدن تعهد به پرداختن به آنچه آنها را به عنوان یک نسل-تعریف محیط زیست بحران را خوشحال و برای دیدن بایدن در نظر گرفتن تهاجمی تر مراحل از طرح او را به جلو در سال گذشته در وسط اصلی مبارزه است.

“جو بایدن آخرین آب و هوا طرح اثبات شده است که ما می توانیم نگه داشتن او را دارند و ما ادامه خواهد داد به انجام این کار گفت:” تامارا Toles O’Laughlin, شمال امریکا, مدیر 350 اکشن که تا به حال تایید شده Sanders.

بسیاری از آن عضو شرکت های نفتی دارای سوابق انکار وجود تغییر آب و هوا. اما امروز API می گوید آن را گام برداشتن در جهت دیگر.

این گروه یادداشت های رشد در گازسوز نسل خورده است به سهم بازار از زغال سنگ بیشتر کربن فشرده در قالب تولید برق و صنعت است که مصرف داوطلبانه گام برای مهار انتشار متان بالقوه گاز گلخانه ای از آن عملیات حفاری.

موسسه نفت آمریکا رئیس جمهور مایک Sommers, راست, با کارگران در سال 2019. (پل Morigi/AP/American Petroleum Institute)

API است که حزبی نیست را رسمی ریاست جمهوری تایید هر چند رئیس جمهور آن مایک Sommers شد یک بار رئیس ستاد سپس به خانه speaker John A. بونر (R-اوهایو).

حتی اگر بایدن برنده مقدار زیادی از آب و هوا طرح نیاز به قانون از کنگره به منظور بلند حتی اگر دموکرات ها را به عقب سنا در علاوه بر این به کاخ سفید است.

مغلوب ساختن پیشی جستن نهایی تعمیرات اساسی عمده ای از برجسته حقوق محیط زیست دیروز.

صحبت کردن در یک رویداد در یک بسته متحده, مرکز خدمات در آتلانتا مغلوب ساختن پیشی جستن آن را به نام یک “واقعا تاریخی دستیابی به موفقیت” و گفت: این حرکت کمک خواهد کرد که راه اندازی مجدد اقتصاد است.

“ما در حال بازپس امریکا افتخار میراث به عنوان یک ملت از سازندگان و یک ملت است که می توانید همه چیز انجام می شود” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“از تغییرات گسترده به 50 سال ملی و سیاست محیط زیست عمل می کنند که مخالفان قول داده اند که در دادگاه مبارزه و معکوس اگر دموکرات ها به دست آوردن مجدد کنترل های مجریه و مقننه در این پاییز تاکید سهام در این سال انتخابات” ژولیت Eilperin و Felicia Sonmez گزارش.

اضافه می کنند: “این قانون نیاز به دولت فدرال به تجزیه و تحلیل تاثیر یک پروژه بزرگ یا فدرال اقدام بر محیط زیست و به دنبال ورودی عمومی — قبل از تصویب آن است. مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را در کسب و کار و صنعت استدلال می کنند که قانون ثابت شده است پرهزینه و دست و پا گیر برای توسعه دهندگان. اما حامیان آن می گویند فراهم می کند آمریکایی ها — به خصوص کسانی که در فقیر و اقلیت محله است که تحمل فشار از بسیاری از آلاینده صنایع — با آنکه پیشنهاد خواهد کرد که آنها را تحت تاثیر قرار برای دهه های آینده است.”

قبایل بومی آمریکا خواهد فایل یک پاسخ مخالف دستور موقت اجازه دهید به نفت همچنان به جریان از طریق داکوتای دسترسی به خط لوله نفت.

“ایالات متحده در دادگاه تجدید نظر برای ناحیه کلمبیا اعطا داکوتای دسترسی اداری ماندن در روز سه شنبه در حالی که آن را در نظر که آیا خط طولانی مخالف توسط قبایل محلی و فعالان محیط زیست باید بسته به آدرس اجازه مسائل دوستیابی برای سال 2017” رویترز گزارش. “… این دستور این است که به معنای کوتاه مدت در طبیعت و وکلای مدافع برای قبایل در حال انتظار برای فایل یک پاسخ مخالف دراز مدت اورژانس ماندن حرکت هفته آینده.”

بخش داکوتای دسترسی به خط لوله در نزدیکی St. Anthony N. D. (تام Stromme/بیسمارک تریبون/AP)

پارک های ملی در حال دست و پنجه نرم با نحوه باز باقی می ماند با خیال راحت به یک پناهگاه در میان همه گیر.

که به ویژه در مکان هایی مانند آریزونا که در آن وجود دارد افزایش فشار به شاتر گراند کانیون و دیگر پارک های ملی به عنوان دولت می بیند عمده افزایش موارد گزارش نیویورک تایمز.

ساخت همه چیز سخت تر است وجود دارد هیچ استراتژی ملی و یا راهنمایی از مقامات فدرال ترک فردی پارک ها و مقامات محلی به آمده تا با طرح های خود را به دهانه و بسته شدن.

“به عنوان قفل-کردن آمریکایی ها سر و صدا به بازگشت به منزل و خانواده ها به دنبال امن تعطیلات از گزینه های محدود پارک ملی می تواند تبدیل به آخرین میدان نبرد در مبارزه با بیش از بازگشایی مجدد” تایمز می افزاید. “هنگامی که این بیماری همه گیر در زمان برگزاری در ایالات متحده در این بهار محلی بسیاری از مقامات بهداشت عمومی خواستار آن شدند که پارک نزدیک با این استدلال که میلیون ها نفر از گردشگران آنها در معرض خطر جذب افراد آسیب پذیر در مجاورت شهرها و قبایل زمین اغلب مکان های از راه دور با بيمارستان مایل دور.”

گراند کانیون پارک ملی دیده می شود در نزدیکی Tusayan, Ariz. (جولی جاکوبسن/AP)

برخی از قانونگذاران سوال که آیا برای حفظ پارک باز است حتی با محدودیت.

“من احساس همراه است که سلامت عمومی منطقی برای بسته شدن این مکان که واضح و آشکار به همه باطل شد توسط نمادین نیاز به چیزی باز” گفت: تشکر. رائول M. Grijalva (D-Ariz.), که صندلی خانه منابع طبیعی کمیته. “… این همان وضعیت در تمام پارک ها. دولت در تلاش برای پاشنه کش سیاسی و ملاحظات اقتصادی به آن تصمیم گیری و بهداشت عمومی در نظر گرفتن صندلی عقب به آن بحث است.”

کارگران نفت در مکزیک در حال مرگ هستند از coronavirus در یک معمولا نرخ بالا.

“Petroleos مکزیک به عنوان آن نیز شناخته شده است گفت: اواخر روز سه شنبه که 202 نفر از کارکنان و پنج پیمانکاران فوت کرده اند این بیماری تا کنون. هیچ شرکت دیگری است و مرگ و میر گزارش شده است که در هر نقطه در نزدیکی این تعداد با توجه به داده های بررسی شده توسط بلومبرگ ، ” بلومبرگ گزارش های خبری.

بسیاری از کارگران نیز موجود شرایط پزشکی که ممکن است بدتر از تاثیر این ویروس.

اوپک و متحدان آن توافق برای افزایش تولید نفت از ماه آینده آغاز کنیم.

اعضای سازمان کشورهای صادر کننده نفت روسیه به رهبری متحدان توافق به سهولت فعلی تولید نفت کلاه 1.6 میلیون بشکه در روز وال استریت ژورنال گزارش. توافق سیگنال است که تقاضا برای نفت این است که دوره نقاهت پس همه گیر رانده slowdowns.

اوپک ستاد در وین. (رونالد Zak/AP)

“در مارس عربستان سعودی بزرگترین صادر کننده نفت به رهبری فشار در میان 23-تهیه کننده به توافق جمعی تولید 9.7 میلیون بشکه در روز به عنوان همه گیر منجر به سقوط تقاضای نفت” در هر گزارش. “… تولید کنندگان’ خوشبینی نسبی مصادف با جمعه گزارش از آژانس بین المللی انرژی نشان دادن بدترین اثرات coronavirus در تقاضای جهانی نفت گذشت اما همچنان به اکو به عنوان بازار به آرامی بهبود در نیمه دوم سال 2020 است.”

رگه غیر معمول گرما در سیبری و ثبت درجه حرارت در قطب شمال شده اند که عملا غیر ممکن است بدون گرم شدن کره زمین بر اساس یک مطالعه جدید.

مطالعه جهانی آب و هوا تخصیص پروژه نشان داد که “طولانی مدت در ماه های ژانویه-به-ژوئن حرارتی است که منجر به یک رکورد افزایش حریق در سیبری و قطب شمال ساخته شده بود حداقل 600 بار به احتمال زیاد توسط انسان ایجاد می شود تغییر آب و هوا. این امر آنها را به این نتیجه چنین رویدادی خواهد بود تقریبا غیر ممکن است در صورت عدم گرم شدن کره زمین” همکارم اندرو فریدمن ، “این تحلیل نشان می دهد که شش ماه از بسیار بالاتر از میانگین درجه حرارت در منطقه تنها رخ می دهد کمتر از یک بار در سال 80,000 بدون انسان ناشی از تغییر آب و هوا.”

یک نقشه از سطح زمین درجه حرارت ناهنجاری از 19 مارس تا ژوئن 20. قرمز رنگ تصویر کشیدن مناطق که داغ تر از متوسط برای مدت مشابه از سال 2003 تا سال 2018 است. بلوز شد سردتر از میانگین. (NASA/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/Shutterstock)

اگر واشنگتن تیم فوتبال خود را تغییر نام به “گرگ قرمز,” دانشمندان می گویند این می تواند کمک به گونه های در معرض خطر.

ران ساترلند یک دانشمند ارشد در سازمان های غیر انتفاعی Wildlands شبکه در دورهام, N. C., در حمایت از تغییر نام به گرگ قرمز یک ایده است که پشتیبانی از برخی از طرفداران اسکات آلن گزارش. “The red wolf است که در آستانه انقراض در طبیعت برای بار دوم و ساترلند پیشنهاد قرار گرفتن در معرض است که خواهد آمد با یک تیم NFL نامگذاری خود را پس از این حیوانات تنها می تواند کمک به شانس خود را از بقا” او می افزاید.

پدر و مادر از 7 هفته-old red wolf pup نگه داشتن چشم در فرزندان خود را در موزه زندگی و علم در دورهام N. C. (Gerry بروم/AP)

 

“این امر به معنای زیادی از کشور را به طور ناگهانی شنیدن چیزی در مورد داستان این حیوانات و این که چه red wolf نیازهای” ساترلند گفت: پست. “تو این فوق العاده وخیم حفاظت در رفتن در حال حاضر و مردم حتی نمی دانم در مورد آن. من فکر می کنم آن را شناخت به گرگ قرمز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

دانلود رایگان مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesbuy stripe accountNovagraBMW Oil ChangeAyırma Büyüsü