NFL quarterback چرخ فلک چرخید و در hyperspeed. در اینجا این است که به روز رسانی و چه کسی نیست.

NFL متفاوت خواهد نگاه هنگامی که آن را می گرداند در تقریبا disorienting راه است. زمانی که موسیقی متوقف می شود حداقل یک چهارم از لیگ را تغییر quarterbacks. این عابران که تغییر تیم شامل بزرگترین بازیکن فوتبال در تمام زمان دیگری Hall of Famer یکی دیگر از سابق MVP و اول سابق به طور کلی انتخاب کنید.

چه اتفاقی افتاده است ؟ کارفرمایی چرخ فلک چرخید و در hyperspeed این offseason قسمتی از تصادف و تا حدودی به دلیل عواقب. تام بردی رسیدن به رایگان آژانس تحت تاثیر چشم انداز کل و او اتفاق افتاده است برای تبدیل شدن به یک عامل رایگان مشابه offseason Cam Newton آمد کردن یک آسیب جدی چندگانه بالا-سقف چشم انداز موجود در پیش نویس است. وجود دارد یک تصادفی تلاقی بزرگ نام quarterbacks در دسترس است.

اما نیز وجود دارد که دلایل اساسی برای عظیم تغییر است. درپوش حقوق تیراندازی شده است تا در فصل های اخیر که فعال است تیم های انعطاف پذیر تر و تبدیل به یک بار طاقت فرسا حقوق به معاملات. تقریبا هر تیم دارای امکانات مناسب یک غول قرارداد به فهرست خود را که بدان معنی است که بیشتر تیم ها باید از این ظرفیت به بعد از هر کارفرمایی. جرم کارفرمایی جنبش اتفاق افتاده است به دلیل آن ممکن است.

آن را هنوز رتبهدهی نشده است. لس آنجلس شارژر فرستاده اند و سیگنال های آنها را با چوب Tyrod تیلور در پی فیلیپ رودخانه خروج, اما آن را سخت به این باور شارژر تلاش خواهد کرد برای به دست آوردن جای پایی با یک استادیوم جدید با تیلور, به ویژه هنگامی که نیوتن و Jameis وینستون در دسترس باقی می ماند. این Bengals انتظار می رود به تجارت اندی دالتون و جو نقب زدن با کلی برای اولین بار انتخاب کنید. دلفین ها می تواند یک کارفرمایی پنجم به طور کلی با رایان فیتزپاتریک در حال حاضر نگه داشتن صندلی گرم است.

حتی با بیشتر به آمده است آن را به ارزش مصرف یک نفس و در نظر گرفتن سهام از تیم ها در حال حاضر تغییر quarterbacks.

New England Patriots

سابق کارفرمایی: تام بردی

جدید کارفرمایی: Jarrett Stidham? اندی دالتون?

چگونه آنها آمده: حرکت از بردی در حالی که چشمگیر و دلسردکننده ممکن است یک حرکت مفید برای انگلستان است. بردی خواهد شد 43 سال سن است که حامل خطر و عدم اطمینان حتی برای بهترین برای همیشه بازی کند. اما پرستان نیز در مورد به خدمت دوز NFL واقعیت آنها نیست و تا به حال به چهره در دو دهه. این آسان نیست برای پیدا کردن یک کارفرمایی و آن را یک کابوس هنگامی که شما به یک بد. این پرستان نیست در مورد آن نگران پس نوبه خود از قرن. می Belichick به نوبه خود Stidham به یک حق رای دادن کارفرمایی? او را از حرکت به صورت یک حفره یا سوراخ مانند دالتون و یا سعی کنید به Jacoby Brissett سابق بردی پشتیبان گیری آغاز شده که برای کلت فصل گذشته را به برابر ؟ پس از آن Belichick آن را کسی نمیداند.

Tampa Bay Buccaneers

سابق کارفرمایی: Jameis وینستون

جدید کارفرمایی: تام بردی

چگونه آنها آمده: اگر بردی بردی بوکانیرز خواهد بود یک مدعی برای اولین بار تیم برای بازی سوپر باول در خانه خود ورزشگاه. آنها باید قدرت شلیک در اطراف بردی و دفاعی خود را بهبود هماهنگ کننده تاد بولز اول فصل است. اما بردی 43 و خارج از بازی تنها سیستم و فرهنگ او تا کنون شناخته شده است. در حال حرکت از وینستون به بردی می تواند ارتقاء عظیم اما شانس بردی نا امید خواهد شد بزرگتر از ترشح طبیعت از امضای نشان می دهد. بردی میراث امن است اما توانایی های خود را به انجام در سطح نخبگان در سال 2020 نامشخص است.

Carolina Panthers

سابق کارفرمایی: Cam Newton

جدید کارفرمایی: تدی بریج

چگونه آنها آمده: نیوتن بهترین بازیکن در تاریخ حق رای دادن و اگر او می تواند سالم — قابل توجه “اگر” — او دوباره می تواند یکی از بهترین بازیکنان در NFL. اجازه دادن به او را در راه رفتن بود و نه تصمیم گیری آسان است. و هنوز هم آن را می گوید در اینجا هیچ تیم برنده کارفرمایی دربی بیشتر از Panthers. ماساچوست امضا سه سال 63 میلیون دلار معامله است که مقرون به صرفه برای شروع کارفرمایی. آخرین بار ماساچوست آغاز شده کل یک فصل قبل از وحشتناک مصدومیت زانو او در حال حاضر به طور کامل بهبود از او رفت 11-5 و رهبری وایکینگ ها به پلی آف. سال گذشته او رفت 5-0 پر کردن در برای Drew Brees. بریج تنها 27. او دقت و فراست و رهبری او را یک نامزد قوی به مربی جدید مت Rhule کوتاه مدت و دراز مدت ، تقسیم رقیب پرستاران ممکن است غم و اندوه انتخاب 40 ساله Drew Brees بیش از این شانس را به نگه داشتن ماساچوست در اطراف.

Philip Rivers is headed to the Indianapolis Colts. (AP Photo/David Zalubowski, Fle)
فیلیپ رودخانه رهبری به Indianapolis Colts. (David Zalubowski Fle)

Indianapolis Colts

سابق کارفرمایی: Jacoby Brissett

جدید کارفرمایی: فیلیپ رودخانه

چگونه آنها آمده: رودخانه نشان داد نشانه هایی از زوال فصل گذشته اما او متناسب در ایندیاناپولیس. بارگیریها زیادی را در خط حمله که باید خود را کاهش تحرک. آنها نیاز به یک ارتقا از Brissett که پر ستودنی پس از اندرو شانس ناگهانی بازنشستگی قبل از آسیب مچ پا hobbled او. رودخانه نزدیک است با فرانک رایش بود که خود را توهین آمیز و هماهنگ در سن دیگو. رودخانه نیست و این بازیکن او یک بار بود اما استعداد و زیرساخت ها در اطراف او می تواند به او یک شانس برای سوپر باول اجرای او تا به حال هرگز با شارژر.

Chicago Bears

سابق کارفرمایی: Mitchell Trubisky

جدید کارفرمایی: Nick Foles

چگونه آنها آمده: آن را غیر قابل تصور نیست که Trubisky ضرب و شتم Foles و حفظ موقعیت خود اما تیم معمولا نمی تجارت 21 میلیون دلار در سال quarterbacks به آنها را پشتیبان گیری. تجاری اواسط انتخاب دور برای Foles است که پذیرش آنها whiffed در Trubisky که رگرسيون فصل گذشته محکوم خرس. Foles نزدیک با مربی مت Nagy که مربی او را زمانی که او یک پشتیبان در کانزاس سیتی. Foles حرفه ای شده است به طوری عجیب و غریب — از wildly کارآمد در فیلادلفیا فاجعه در سنت لوئیس به فرقه قهرمان در فیلادلفیا به یک سال شستشو در جکسون — که می توان آن را سخت برای پیش بینی چه اتفاقی می افتد. اما بین خود ارتباط Nagy خرس’ دفاع و مهارت بازیکنان اطراف او این شرط بندی خوبی است که Foles موفق است.

Jacksonville Jaguars

سابق کارفرمایی: Nick Foles

جدید کارفرمایی: گاردنر Minshew

چگونه آنها آمده: این پلنگ هنوز هم می تواند سعی کنید به زمین نیوتن و یا وینستون اما به نظر می رسد مانند آنها سعی می کنید برای ساخت اطراف Minshew در بودجه rookie مقابله و کوهی از پیش نویس میدارد. این آزمایش با Foles یک شکست بود که برگ های نزدیک به 19 میلیون دلار در مرده کلاه در کتاب خود. Minshew دقیق است رهگذر با پیشرفته احساس برای بازی و boatload از سرگرم کننده است. اما او همچنین یک سال از حذف پیش نویس در دور ششم. آن را احساس می کند مانند این نخواهد بود آخرین باری که پلنگ زمین جدید کارفرمایی در فصل آینده.

لس آنجلس شارژر

سابق کارفرمایی: فیلیپ رودخانه

جدید کارفرمایی: Tyrod تیلور? مخفی نیوتن ؟

چگونه آنها آمده: رفتن 5-11 با 38 ساله کارفرمایی است که همه توجیه یک تیم نیاز به ایجاد یک تغییر در پشت مرکز حتی اگر که 38 ساله شده است حق رای دادن ستون برای 15 فصل است. اما به نظر نمی رسد مانند شارژر تا به حال خیلی از برنامه پس از اجازه دادن به رودخانه راه رفتن. آنها می تواند یک بازی برای نیوتن و یا وینستون حتی اگر ESPN گزارش آنها طرح توزیع حاکم به تیلور. آنها ممکن است استفاده از ششم به طور کلی انتخاب به زمین یک حق رای دادن کارفرمایی اما با Bengals و دلفین چیدن جلوتر از آنها بعید است آنها باید انتخاب خود را از کارفرمایی بدون به خطر انداختن به تجارت ، حرکت از رودخانه ها صدا بود اگر دردناک است. جایگزین کردن او با یک سوراخ خمیازه نیست رفتن به محل کار.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im