NFL طولانی شناخته شده است آنچه در آن است در دانیل اسنایدر. لیگ صاحب این رسوایی بیش از حد.

نشانه ای است که در لیگ نمی انضباط اسنایدر فراتر از یک امکان خوب بسیار کمتر از نیروی فروش, مگر اینکه آن را می یابد او “دخالت مستقیم” در رسوایی. اما البته او به طور مستقیم دخیل. همه چیز را در حق رای دادن نشات گرفته از این قلدری روستایی.

مرد اجرا می شود یک سازمان است که گوشت میفروخت خود cheerleaders. چرا او هنوز هم خود را یک NFL تجاری ؟ به این دلیل که صاحبان دیگر یا عدم را برای مقابله با او و یا خود را به اسکلت و یا فکر می کنم وجود دارد بیشتر چیزهای مهم برای شرکت به بیش از, شما می دانید, زنان. بنابراین اسنایدر را لجن مال می شود ایشان.

که همه باید مجبور به فروش.

به یاد داشته باشید در سال 2009 هنگامی که وعده مرطوب cheerleaders فروخته شد به شرکت کنندگان در این رادیو “کارواش” تبلیغات با سنگین-تنفس در ورزش-ایستگاه بحث اسنایدر پس از آن متعلق به درخواست مخاطبان به تصور sopping پریمیر “soaping و شستشو شما؟” و ایستگاه سایت عکس, داغ قیش و بالا نگه داشتن سطل و اسفنج?

بنابراین آنچه که دقیقا آیا مردم فکر می کنند اتفاق می افتد به دیگر کارکنان زن در ساختمان ؟ و آیا کسی فکر می کنم همه ایم ٬ — زن هماهنگ کننده بازاریابی گفت: برای پوشیدن یک لباس برای یک جلسه کسب و کار “بنابراین مردان باید چیزی برای نگاه” باسن گرفتن این هرزه نظرات در مورد سینه های مشابه زیر دامن بر روی راه پله — در حال پایان آن ؟

راجر Goodell و اسنایدر را همکار صاحبان دقیقا می دانند چه کسانی و چه اسنایدر است از لیگ برتر نشست. او با یک عمل ترکیبی از فرآیند له له زدن twerpism علاج ناپذیر nastiness و ورمی دورویی پرتاب سپر انسانی و checkbooks در مقابل او به جذب انفجار صدمات ناشی از رفتار خود.

در بخش 8.13 از NFL آیین نامه اگر مالک “است که به جرم رفتار مخل به لیگ” رقبای خود را می تواند یک رای برای وادار فروش. زمانی که اتحاد اسنایدر رفتار تا کنون چیزی جز?

دیگر صاحبان احتمالا تحمل او را به خاطر آنها از ترس اینکه گل پرتاب شده توسط او و یا آن را فقط بیش از حد مشکل را به او داده تمام بحران های دیگر. این است که چرا سوء استفاده و محل نشو و نما بسیار طولانی تر از آنها باید. اما شما می دانید چه ؟ گاهی اوقات انفعال معلوم می شود یک اشتباه است که همه هزینه های بسیار بیشتری را در پایان. درخواست CBS. و یا برای تلفن های موبایل.

اگر اسنایدر همکار صاحبان چنین گناه و یا تنبل وجدان است که آنها نمی تواند خود را به عمل در برابر او برای مضر ظروف سرباز یا مسافر او ساخته شده است, سپس آنها باید به نام محض خود حفظ. چون هر کسی که با دروغ با این سگ همیشه می شود تا تحت پوشش در کک. هیچ مربی مهم نیست که چگونه بسیاری از سوپر باول حلقه است و توانسته است خود را به نوبه خود روگرفت از یک تیم به یک برنده; همه آنها از راه دور با از دست دادن رکورد. کسانی که انجام کسب و کار با او از شهر ریچموند به سهامداران اقلیت Fred Smith, Dwight Schar و باب Rothman همواره دور آمده وحشت زده.

با توجه به این که اسنایدر دچار صفر عواقب آینده خجالت به نظر می رسد بی شفقت. اسنایدر استخدام وکیل بث ویلکینسون به “ارزیابی” خود “فرهنگ” و خوبی در نظر گرفته جولی دونالدسون به جای “صدای تیم” لری مایکل بنابراین هیچ بیشتر زنان را به رنج می برند اظهارات در مورد “تنگ,,” صرفا آخرین کوره در رفته موقت تلاش در کنترل آسیب.

آنها نمی در مشکل واقعی است. حتی نزدیک. زیرا هرگز عبارت “رژ لب بر روی یک خوک” شده است و بیشتر مناسب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de