NFL امیدوار است برای یک فصل کامل اما دولت توسط دولت مسائل می تواند همه چیز را پیچیده تر

NFL دو L. A. مبتنی بر فرانچایز قوچ و شارژر باید امکانات آموزشی در شهرستانهای مجاور. اما SoFi ورزشگاه مجلل 5 میلیارد دلار محل ساخته شده برای میزبانی هر دو تیم بازی های خانگی آغاز این فصل در لس آنجلس.

“ما در حال آماده سازی برای بازی 2020 NFL فصل به عنوان برنامه ریزی شده و با افزایش پروتکل ها و اقدامات ایمنی برای همه بازیکنان و پرسنل شرکت کنندگان در” لیگ گفت: در بیانیه صادر شده از طریق یک سخنگوی. “این شامل بازی در SoFi ورزشگاه. ما آماده خواهد شد برای ایجاد تنظیمات لازم است که ما در طول این offseason نشان دهنده این است که ما می توانیم با خیال راحت و کارآمد انجام فعالیت های کلیدی مانند رایگان آژانس های مجازی offseason برنامه و 2020 پیش نویس NFL.”

لیگ رهبران و صاحبان برخی از جمعی مسائل مربوط به حل و فصل به عنوان NFL به دنبال کامل و در زمان فصل است. این لیگ در حال توسعه پروتکل های بازیکنان و مربیان تیم کارکنان و طرفداران در حالی که امیدوار به دسترسی کافی به تست برای قرار دادن این پروتکل برای استفاده موثر. اما کسانی که leaguewide ملاحظات نمی توان همه است که تعیین می کند چه آینده نگر فصل فوتبال نگاه می خواهم.

وجود دارد همچنین می تواند یک سری از مسائل محلی است که باید با آن مواجه تیم توسط تیم دولت, توسط دولت, شاید, شهرستان شهرستان — به عنوان لیگ و صاحبان کشف کردن که تیم های مجاز خواهد بود بر اساس دستورالعمل در آن منطقه به شیوه ها و بازی های تحت چه شرایط و زمانی که.

آن می تواند همیشه در حال تغییر مجموعه ای از شرایط به عنوان تیم مناطق می تواند در زیر به طور گسترده ای متفاوت مجموعه بهداشت عمومی دستورات است که همچنین می تواند دیکته کند که چگونه بسیاری از طرفداران مجاز به استادیوم. NFL حداقل زمان و در کنار آن با اردوگاه های آموزشی مجموعه ای برای باز کردن در اواخر ماه جولای برای یک فصل در ماه سپتامبر. اول فصل به طور منظم بازی در SoFi ورزشگاه است که برنامه ریزی شده برای سپتامبر. 13 قوچ به میزبان دالاس کابوی ها.

“ما همچنان به تصمیم گیری بر اساس آخرین توصیه های پزشکی و مقامات بهداشت عمومی و نیز در انطباق کامل با زمان و آینده دولت و مقررات” NFL گفت: در آن بیانیه است. “تمرکز اصلی ما را در حفاظت از سلامت ما هواداران, بازیکنان, باشگاه, لیگ برتر و پرسنل و جوامع ما است.”

این مسائل در L. A. شهرستان آمده پس از جفری اسمیت ، اجرایی کالیفرنیا سانتا کلارا شهرستان گفت: این شهرستان با هیئت ناظران ماه گذشته که “ما می تواند خوش شانس” به رویدادهای ورزشی توسط شکرگزاری. این شهرستان به خانه از سان فرانسیسکو 49ers. شرایطی که در کالیفرنیا تولید شده حدس و گمان است که قوچ و شارژر و 49ers می تواند در نهایت بازی بازی های خانگی خود را خارج از دولت شاید در گلندیل, Ariz., با کاردینالز و یا در لاس وگاس با اظهارات.

اگر کالیفرنیا تیم مجبور هستند از دولت برای اردوگاه های آموزشی شاید آنها خواهد بود قادر به بازگشت می شود. NFL و تیم ها نیز می تواند در نهایت وزن محاسن بازی در کالیفرنیا در مقابل چند و یا هیچ در مقابل طرفداران انداز بازی کسانی که بازی در جای دیگر قبل از جمعیت بزرگتر.

Mlb آریزونا را جمهوری خواه و فرماندار این هفته اعلام کرد که ورزش حرفه ای می توانند رزومه شنبه در وزارت امور خارجه بدون طرفداران در این نقطه است. فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis (R) دعوت از تیم دولت به نقل مکان به خود دولت است.

“آنچه من می خواهم بگویم کمیسیون از لیگ است اگر شما یک تیم در یک منطقه که در آن آنها فقط نمی خواهد اجازه دهید آنها را به کار گیرند” DeSantis گفت: در یک کنفرانس خبری این هفته “ما و شما پیدا کردن یک محل را برای شما در اینجا در ایالت فلوریدا از آنجا که ما فکر می کنم این مهم است و ما می دانیم که می توان آن را با خیال راحت انجام می شود.”

مسائل می تواند بوجود می آیند در دیگر شهرها و ایالات متحده مربوط به تیم های دیگر. نیویورک که تا به حال به مراتب بیشتر coronavirus موارد و مرگ و میر بیش از هر دولت دیگر, یکی NFL تیم لوایح بوفالو. دو بیشتر غول و جت بازی فقط در خارج از شهر نیویورک در شرق رادرفورد, N. J. غول مربی جو قاضی به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس ویدئویی در این هفته است که این تیم امیدوار به نگه داشتن اردوگاه های آموزشی خود را در آن پیچیده است اما کاوش بالقوه دیگر سایت ها.

“امیدوارم در یک دنیای کامل, ما همه پشت هم در نیوجرسی آموزش زودتر از بعد” قاضی گفت: با توجه به تیم سایت. “اما ما در حال برنامه ریزی برای بسیاری از hypotheticals به مطمئن شوید که اگر آنها می آیند تا ما گرفتار با تعجب.”

به عنوان متحده بازگشایی اقتصاد و کارشناسان بهداشت هشدار از پتانسیل سنبله در موارد اگر کسانی که دوباره دهانه انجام می شود بیش از حد به زودی متحده و شهرستانها که به نظر می رسد نسبتا پایدار در حال حاضر به طور بالقوه می تواند تبدیل به مناطق مشکل بعد برای NFL. چیزهایی که ممکن است آرام در مکان های که در حال حاضر مشکل ساز هستند. NFL باید آماده برای تنظیم.

“من فکر می کنم باید وجود داشته باشد به اندازه کافی تست های موجود را به مطمئن شوید که ما در حال امن در این زمینه” Carolina Panthers صاحب دیوید Tepper گفت CNBC این هفته است. “تا آنجا که طرفداران در ورزشگاه … شما نمی خواهد نیاز کامل استادیوم. اما این بدان معنا نیست که شما نمی توانید برخی از هواداران در ورزشگاه است یا نه. اگر شما راحت بودن در یک بسته هواپیما برای یک سفر متقابل کشور, شما می دانید, 18 اینچ از هم جدا — شاید با دو صندلی در بین شما و پنج فوت دور از هر یک از دیگر, شما ممکن است راحت در فضای باز ورزشگاه. شاید حق است؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de