پیش نویس NFL است پر از شکوفه عینک. خدا را شکر آن را تقریبا در اینجا است.

چه خواهد شد این رتبه بود ؟ چگونه بالا می کند مقیاس برود ؟

روشن: من به طور معمول یک پیش نویس NFL کلبی. آن را به عنوان تحقیر بسیار آن را به عنوان شانه مایکروسافت. من علاقه مند هستم در این نتایج اما لازم نیست به تماشای آنها را بازی زندگی می کنند. این پیش نویس به عنوان یک رویداد ؟ که آن را تبدیل به یک نشانه ای از NFL را نابغه بازاریابی و به محض به تسلط بر تقویم ورزشی. این لیگ که کشیده چشم به بچه های دو سرعت 40 متری و انجام ایستاده پرش که در یک نقطه به نظر می رسید شبیه به تماشای چمن رشد می کنند. حتی در زمان عادی NFL متقاعد کرده است نه ناچیز بخشی از آن پایه فن که پچ پچ بین انتخاب است که باید تلویزیون را ببینید.

هنوز که چرا هر کسی که پرواز را به نشویل (در سال گذشته) و یا لاس وگاس (سال جاری) به نوشیدن در یک میانسال شخص خواندن نام کردن یک کارت, من نمی تواند درک. به بوی کمیسر? به اشتباه یک تیم را انتخاب? با توجه به انتخاب بین تماشای یک بازی از اتباع و زیر نویس را در توییتر و یا پیش نویس زندگی می کنند و نمودار بیس بال بازی در توییتر تصمیم آسان است برای من: یک رقابت واقعی و نه roster-ساختمان ورزش است که اثرات یک فصل هنوز پنج ماه دور.

در این سال ، هیچ بوندس لیگا بازی. نه پنج شنبه شب. نه بیش از آخر هفته. نه … بیایید نه حدس و گمان. اما در حالی که حداقل.

چه بود آخرین چیزی که شما تماشا که تاثیر داشتند در یکی از تیم های شما در مورد مراقبت? WNBA طرفداران زندگی از طریق تجربه هفته گذشته زمانی که لیگ شکر خدا برگزار شد پیش نویس خود را. حداقل ما می توانیم تصور و بحث در مورد آنچه در فصل آینده فهرست ممکن است مانند نگاه. تحولات جدید در مورد ورزش و نه در مورد این وحشتناک coronavirus همه گیر هستند خوش آمدید.

وجود عنصر دیگری است که باعث می شود این پیش نویس به طور بالقوه بیشتر فوتی و فوری: احتمال ضرب وشتم. همه گیر ساخته شده سفر غیر عملی و نا امن نه فقط برای طرفداران که می خواستم ممکن است به یک آخر هفته از آن در وگاس اما برای تیم مقامات که امکانات بسته به هر حال.

بنابراین پیش نویس که یک بار درگیر دیرین کمیسر پیت Rozelle نوشتن تراکم نشانگر بزرگ سفید, قرص در یک هتل اتاق کنفرانس شرکت خواهد بود یک ارتباط مجازی بین مقامات از تمام 32 تیم و لیگ ، آنچه می تواند به اشتباه ؟

تقریبا هر چیزی. در طول لیگ mock draft شنبه — به منظور آزمایش سیستم استفاده می شود که در اواخر این هفته وجود دارد گزارش می دهد که Bengals حتی نمی توانستم در انتخاب اول و بدون فن آوری قطعی است. اما NFL نیست اجازه می دهد زمان بیشتری را در ساعت بین انتخاب, که به معنی آن را هنوز 10 دقیقه در دور اول و هفت دقیقه در دوم پنج دقیقه سوم از طریق ششم و چهار دقیقه در هفتم است.

تصور کنید بالقوه برای بحث. اگر یک تیم در حال کار بر روی یک تجارت اما روند آن آهسته است چون دیگر وجود دارد یک “اتاق جنگ” اما به جای آن یک “جنگ آن دخمه پرپیچ و خم.” ارتباطات داخلی به راحتی می تواند تبدیل به درهم می گویند هیچ چیز از آنچه که ممکن است رفتن به جلو و عقب با یکی دیگر از تیم یا تیم های چند در یک بار. لیگ می گوید آن را اجازه می دهد تا ساعت به متوقف می شود اگر وجود دارد سکسکه.

هنوز شبح جنجال آویزان بیش از آن همه است. که فوق العاده است.

آن را به ارزش restating که ما حل و فصل به دومین ماه از این وضعیت: در ورزش یک انحراف. یک بازی و یا یک نژاد یا یک تورنمنت می تواند جالب — حتی enthralling و خود را برای اطمینان حاصل کنید. اما آن را نیز می تواند فراهم فرار از واقعیات است. شپشو روز ؟ تلنگر در ballgame. شاید تبادل matchup خوب است. شاید قدرت بازی نیاز به تعمیر. شاید جادوگران با بازی برخی دفاع. (با عرض پوزش. آن بوده است مدت زمان طولانی است.)

چیزی که ما در حال از دست رفته و سپس به عنوان ما اشغال این فضا بین یکنواختی و تراژدی قابل اعتماد است انحراف. کلاسیک بازی تکرار شد و بزرگ — در حالی که برای. ESPN “آخرین رقص” سری chronicling مرگ روز از مایکل جردن شیکاگو بولز است قانع کننده تلویزیون است. وجود درام و کوچک وجود دارد نشان می دهد در مورد شخصیت های ما در حال حاضر می دانستند.

اما یک مستند ورزشی نمی تواند جایگزین زندگی ورزشی. آن را فقط نمی تواند.

شده است وجود دارد برخی از بحث در مورد ادب و نزاکت از جعل به جلو با پیش نویس NFL زمانی که خیلی از زندگی است مناسب در مکث. اما این استدلال در برابر آن را نادیده خود را فروتن ریشه. پیش نویس نمی باید به یک زرق و برق دار ساخته شده برای تلویزیون رویداد با مخاطبان زندگی می کنند. NFL در طول چند دهه آن را توسعه داده است.

در televising از این پیش نویس — با مربیان و مدیران عامل از همان تیم در مکان های مختلف — می تواند در خدمت به عنوان یک یادآوری به بینندگان از وخامت اوضاع در سراسر کشور. ما باید در حفظ فاصله از دیگران و یا ویروس نمی تواند متوقف شود. اگر آتلانتا فالکونز نمی توانید با هم در تیم تسهیلات خود را انجام پیش نویس باید از سالن های سینما در گرجستان واقعا بازگشایی در هفته آینده به عنوان فرماندار تگزاس برایان کمپ (R) پیشنهاد کرده است? NFL مجازی آزمایش خواهد بود استارک یادآوری رفتار مناسب.

بنابراین نوشیدن در پیش نویس خود unusualness. اگر هیچ واقعی درام در مورد نقب زدن رفتن ابتدا صبر کنید 10 دقیقه بیشتر زمانی که ما پیدا کردن که آیا ردسکینز واشنگتن به دنبال از طریق در نظر گرفتن ایالتی اوهایو تصویب حمله کننده تعقیب جوان است. اجازه دهید آن را بازی خارج از وجود واقعی رویداد ورزشی است که تاثیر واقعی franchises در راه معنی دار و تاثیر فصل آینده — هر زمان که ممکن است آن را ایفا کرده است.

که به اندازه کافی در این زمان به ما را از طریق پنج شنبه بعد از ظهر. هنگامی که آن به پایان می رسد آن را به ما به یک سوال: چه در جهان را منحرف کردن توجه ما هفته آینده ؟

ادامه مطلب پیش نویس NFL پوشش:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات