4 دقیقه کلیپ پاسخ بسیاری از آنچه طرفداران تعجب شده است. خواهد Cosmo دره نجیب گرگ-شیر-چیزی Red XIII نگاه وحشتناک ؟ او به نظر می رسد شگفت انگیز است.

ما می رویم به دیدن بیشتر از ultrachic و کشنده ترکهای Shinra شرکت? بله و همه آنها قبل به خصوص مدیران هایدگر و Reeve Tuesti.

و از همه مهمتر چقدر آنها می خواهند برای نشان دادن آن صحنه معروف از شخصیت ابر متقابل پانسمان برای به دست آوردن دسترسی به یک فاحشه خانه پر از زنان در لباس پوشیدن به عنوان زنبور عسل ؟ بیشتر از همیشه به نظر می رسد آنها گسترش یافته است که صحنه به خود موسیقی شماره با زرق و فلش از یک موسیقی برادوی.

“زیبایی واقعی است, بیان, قلب یک چیزی که بدون شرم به آن مفاهیم جنسیتی اعمال نمی,” عسل زنبور عسل مسافرخانه سبک کوس در یکی از خطوط جدید از بازی اسکریپت. ابر پس از ظهور از قبل او را در یک لباس با الحاقات به دنبال مفصل تر و زیبا تر از همیشه قبل از. حتی در رویارویی با شهوت پرست فاحشه خانه صاحب Corneo آشکار متفاوت از آن را در سال 1997 انتشار.

بخش اول از فاینال فانتزی 7 بازسازی است که منتشر شده برای پلی استیشن 4 در مارس 10. شرکت Square Enix هنوز سمان چگونه بسیاری از نقاط بازی را تقسیم شود که باعث شده است که برخی از منتقدان و طرفداران به نگران باشید. پس از همه, Square Enix معروف است طوفانی بسیار طولانی مدت پروژه هایی که به نوعی هنوز هم با عجله به انتشار. Final Fantasy 15, اخیر بدنام مثال بود در حال توسعه برای 10 سال پس از مدیریت تغییرات تا زمانی که آن را در نهایت منتشر شد در سال 2016 در یک مسلما ناتمام دولت است.

توسط امیدوار کننده نیست که چگونه بسیاری از قسمت های این بازی خواهد بود, بازسازی Final Fantasy 7 می تواند در هر نقطه از دو تا … با این حال بسیاری از بازی ها ، (حدس من این است که چهار.) و فاینال فانتزی 7 است یک داستان با چندین بخش مختلف طبیعی انتهایی و چند صحنه که مثل ابر بهره مند از چند touchups و پسوند.

پس از همه فاینال فانتزی 7 ستاره در حال سازگار با محیط زیست-تروریست ها از پایین سمت تیز کلاس تقسیم مقاومت در یک جهان که در آن خطوط بین کسب و کار و دولت است اما رفته بود, تلاش برای نجات سیاره از اجتناب ناپذیر آب و هوا فاجعه است. اولین شهر Midgar ویژگی های خود را داشته و نه شهروندان زندگی به معنای واقعی کلمه زیر را دارا. و شخصیت اصلی آن ابر عهد به سستی و خطاپذیر انسانی حافظه و چگونه ما می تواند ساخت کل هویت از نقش برآب امید ترومای دوران کودکی و خود فریبی.

فاینال فانتزی 7 است قابل توجه برای آوردن, ژاپنی, نقش بازی بازی با فرمت جهانی جریان اصلی. اژدها تلاش و فاینال فانتزی سری همیشه در ژاپن اما متوسط نمی پیدا کردن آن “آن” عامل تا زمانی که پلی استیشن و ذخیره سازی اضافی که از آن CD-ROM با فرمت. با مخلوط کردن کامل-تصویری حرکت با گیم پلی Final Fantasy 7 نقطه عطفی در داستان سرایی تعاملی و موفقیت آن سمان پلی استیشن را در صنعت بازی.

این بازسازی تا حد زیادی به زندگی می کنند تا به, و در عین حال هر یک تریلر منتشر شد به نظر می رسد به وعده چیزی حتی بیشتر از خود ما خطاپذیر خاطرات ممکن است التماس کردن.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im