لانه نقد و بررسی: آوردن رحم جایگزین درام مجموعه به کاوش کلاس تنش

امیلی (Sophie Rundle) به نظر می رسد مانند او همه چیز است: توت Acai با مخلوط ترمه جامپر یک میل شدید برای آب سرد شنا, محبت, شوهر, فنری ضربه خشک و شور و شوق پروژه به عنوان یک موسیقی هادی برای یک ارکستر کودکان در گلاسکو جامعه محلی است. اما در درون او یک سوراخ خمیازه. او می خواهد یک کودک. او انجام داده است ،

زمانی که او در دیدار مشکل 18 ساله کایا (Mirren, ماک) که به طور تصادفی مراحل در مقابل ماشین او و زخمی شدن پای او به نظر می رسد می شود Waitrose مجله پوشش دختر ممکن است در مورد به دریافت آنچه او می خواهد. نوجوان داوطلبان به عنوان یک جانشین. اما او را از طریق با آن وجود دارد و یا یک قیمت بودن قادر به خرید هر چیزی که شما می خواهید ؟ اکتشاف عشق و پول بافتا برنده نیکول تیلور پنج بخش عاطفی, هیجان انگیز لانه بررسی کایا که واقعا هست و آنچه او را به زن و شوهر است.

تست های بارداری و مولتی ویتامین ها فراوانند و آن را طولانی نیست قبل از امیلی اقدام به عنوان اگر او را خریداری آقا نوزاد حمل. اما شوهر او دن (Martin Compston) بود که کاتیا در رشد خاکستری بالا افزایش می یابد و از درون شهر گلاسکو است به مراتب بیشتر مشکوک می شود قائم مقام تربیت از همسر خود. بینی خود را crinkles با نفرت هر بار که او را نزدیک به خود را به عنوان هر چند بو او را به عنوان هر چند منزجر فکر ژن خود به گروگان گرفته شده در داخل بدن او. ترک درب باز زمانی که او تبدیل می شود تا در کایا تخت او آزمونها: “هر گونه محکومیت های کیفری?” و “چرا شما گرفته شده به مراقبت؟”. فقط به خاطر اینکه شما از جایی معنا نیست که شما ببخش افراد دیگر که هستند.

دن I-made-it-پس-چرا-نمی تواند-شما ؟ آلن شکر نگرش نه تنها مملو کلاس پویا قسمت پنجه به. هر چند بیش از تمایل به کایا £50,000 برای انتخاب به تحمل نه ماه شب های بی خوابی و استفراغ امیلی برای همیشه مضطرب به نظر می رسد که توزیع بیش از حقوق و دستمزد. او همیشه پنهان کردن یادداشت در زیر نور و اتصالات و یا برروی آن بکشید و آن را به جیب. پول فیزیکی میسازد نابرابری لخت در راه است که تعداد نقطه در بانکداری آنلاین صفحه اصلی صفحه نمایش هرگز نمی تواند. پس از آن وجود دارد راه دن acquiesces به امیلی تصمیم گیری به عنوان اینکه برای همیشه مدیون خود را برای پیدا کردن او جذاب با وجود این محیط او در. “من هنوز هم فکر نمی کنم شما می توانید به اعتقاد او در واقع ازدواج به شما می گوید:” خواهر خود را.

دن (Martin Compston) در این لانه (بی بی سی)

شما می دانید که دن و امیلی خانواده هسته ای است که برای رفتن اشتباه است. پول ممکن است قادر به شما خرید هر چیزی حتی عشق – اما آن را همیشه می شود مردم را به دردسر. کایا ادعای روشن کیفری برگشت می آید وقتی کسی از او می پرسد در مورد زمان او در زندان است. مرد مشکوک در کت چرم ردیابی حرکات خود را. او می گوید همه چیز درست به طوری که آنها شروع به صدا بیش از حد درست است. شما نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم کایا می دانستم که راه در پیش است که این خانه کیمچی-ساخت قدرت و شوهر بودند آسیب پذیر به اندازه کافی به او اجازه حمل نوزاد خود را.

این جالب خواهد بود اگر لانه بود یک داستان چگونه غنی مردم سوء ظن از کار کلاس باعث می شود آنها را به نبردی یک سینی بوداده مارچوبه را در یک زمان. اما در حال حاضر آن را احساس به عنوان اگر آن را ممکن است یکی دیگر از اخلاق داستان در مورد چرا به کسی اعتماد از شورا و مستغلات. در هر صورت لانه است که به عنوان راحت آن را به عنوان برای تلفن های موبایل. من هیجان زده به تماشای شخصیت سعی کنید به فرار از آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>