به عنوان یک نتیجه, $600 میلیون NCAA پرداخت به کنفرانس ها و مدارس در این سال کاهش خواهد یافت به $225 میلیون, اولین coronavirus مربوط به بودجه رسید که در حال حاضر همایش های ورزشی و ادارات اعمال کاهش دستمزد و بررسی دیگر اقدامات کاهش هزینه.

“این [NCAA] دهکدهای آمادگی مالی برای یک رویداد فاجعه بار مانند یکی از ما در حال حاضر” Ohio State رئیس جمهور مایکل دریک صندلی NCAA را حکام گفت: در انتشار اخبار. “ما خواهد بود در مراتب بدتر و موقعیت آن را به حال شده است برای این مدت طولانی رو به جلو متمرکز برنامه ریزی است.”

اما با توجه به مصاحبه با چندین سابق NCAA کارکنان این سازمان خیلی بهتر بود آماده برای لغو مسابقات چند سال پیش زمانی که از آن ساخته شده است تا پس انداز نزدیک به 500 میلیون دلار برای کمک به کاهش تاثیر مالی از مسابقات را از دست داد. سپس در سال 2015 جدید NCAA رهبری تصمیم به صرف بیش از $400 میلیون نفر از کسانی که پس انداز بدون افزایش NCAA را تحت پوشش بیمه زیر سوال نظریه در مورد خطر ابتلا به صرفه جویی در پول زیادی.

“این یک مدیریتی خطا” گفت: یکی سابق NCAA کارمند که مانند دیگران مصاحبه برای این داستان صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به بحث خصوصی مسائل مالی است. “آنها تصمیم به معرض. … این نیست که اتفاق می افتد.”

دونالد رمی های NCAA را افسر ارشد عامل گفت: در یک مصاحبه تلفنی که تصمیم به صرف کردن پول, پس انداز ساخته شده توسط روسای دانشگاه در شورای حکام — نه توسط NCAA مدیران در ایندیاناپولیس — و که افزایش رویداد لغو بیمه در این مسابقات شده اند که بیش از حد گران است.

“نشان می دهد که مدیریت خطا ساخته شده من فکر می کنم misunderstands ما ساختار” رمی گفت. “این بود خیلی محتاطانه مبلغ بیمه برای یک رویداد است که به احتمال زیاد هرگز رخ می دهد. … واضح است که ما یک بیماری همه گیر و آن را رخ می دهد.”

واشنگتن رئیس جمهور کرک شولتز که به ریاست NCAA را حکام در آن زمان از این پرداخت کاهش یافته است مصاحبه درخواست. برخی از جزئیات مالی این تصمیم گیری شد و برای اولین بار گزارش شده توسط ایالات متحده آمریکا امروز.

در اوایل 2000s در طول تصدی اواخر NCAA, مدیر اجرایی, Myles, برند, انجمن مدیران طراحی و توسعه یک برنامه برای محافظت در برابر احتمال لغو مسابقات از طریق ترکیبی از بیمه و پس انداز پول نقد.

اگر سندرم حاد تنفسی بیماری همه گیر به تازگی رخ داده در سال های 2002 و 2003 NCAA شد بیشتر نگران افزایش ناآرامی در میان ورزشکاران کالج بیش از amateurism قوانین به گفته یکی از کارکنان سابق.

“یک بیماری همه گیر نبود در ذهن ما” سابق NCAA کارمند گفت. “این بیشتر بود … ممکن است دانشجو-ورزشکاران در یک نقطه می گویند” ما نمی خواهید به بازی و پس از آن چه اتفاقی می افتد؟”

با در نظر گرفتن این انجمن ساخته شده است تا نزدیک به 500 میلیون دلار در ذخایر از سال 2004 تا 2014. NCAA نیز خریداری بیمه که پوشش تقریبا یک سوم از مسابقات سالانه درآمد. با بیمه و ذخایر این کارکنان گفت: NCAA رهبران فکری آنها می تواند جذب ضربه از دست رفته مسابقات با تنها حداقل کاهش هزینه های.

اما در سال 2015 به عنوان NCAA و ثروتمند فوتبال کنفرانس احساس افزایش فشار از آنتی تراست پرونده های حقوقی ثبت شده توسط هزاران نفر از فعلی و سابق ورزشکاران نوتردام مدیر ورزشی جک Swarbrick بود در میان برخی از کالج های ورزشی قدرت کارگزاران که استدلال ذخایر نقدی شد فریبنده وکلا به شکایت سابق NCAA کارکنان گفت.

“جک گفت:” شما فقط دعوت پرونده های حقوقی. شما ایجاد یک توده ای از پول; شاکیان وکلا آمده پس از آن,’ ” یکی سابق NCAA کارمند گفت.

Swarbrick کاهش یافت یک مصاحبه درخواست. در یک ایمیل فرستاده بیانیه او گفت که او نمی یاد گیری این سخنان اما با آنها به توافق رسیدند.

“من موافق با تمایلات” Swarbrick نوشت. “این تصمیم را تایید توسط NCAA اعضا و تایید شده توسط هیئت مدیره. آنها حق تماس در زمان. هیچ گپ نمی توان پیش بینی covid-19 و نه 9/11 که برای ماده است.”

یکی دیگر از سابق NCAA کارمند گفت: این نظریه از انجمن جدید تیم حقوقی به رهبری رمی.

“آنها فکر آن را طعمه. … من فکر می کردم همه همراه است که bulls—,” کارمند سابق گفت. “هر سازمان است که باعث می شود بیش از 1 میلیارد دلار در هر سال است که همیشه رفتن به یک هدف برای پرونده های حقوقی. … یکی دیگر از نیم میلیارد دلار در ذخایر رفتن نیست برای ایجاد یک تفاوت.”

رمی کاهش یافته است در پاسخ به این که آیا او یا NCAA وکلا موافقت با Swarbrick نظریه.

“من موافق این یک روایت است که در خارج وجود دارد” رمی گفت. “این تصمیم به قرعه کشی را در ذخایر ساخته شده بود برای دلایل مختلف است.”

دو منجر وکلا در چند تا از کسانی که ضد تراست موارد گفت: NCAA را ذخایر نقدی بدون تاثیر در تصمیم گیری های خود را به سو.

“کلمه” پوچ “به نظر می رسد کاملا مناسب” گفت: Jeffrey Kessler, co-اجرایی رئیس شرکت حقوقی بین المللی وینستون & Strawn. “این فقط برای تلفن های موبایل مانند رک و پوست کنده دیگر NCAA ساخت برای توجیه یک عمل است که هیچ معنی ندارد و در حال حاضر در معرض آنها را در برابر این بیماری همه گیر.”

“من هیچوقت در NCAA را پس انداز ترازنامه در هر یک از موارد که من آورده ام در برابر آنها” گفت: Steve Berman شریک مدیریت از Seattle-بر اساس Hagens برمن قانون شرکت. “هنگامی که شما باید میلیاردها دلار را به جریان گپ و همه از این کنفرانس هر سال ما نگران نیستید در مورد مجموعه ای مشکل است.”

در سال 2016 NCAA شروع به خلاص شدن از پس انداز خود را. اول آن حکام تصویب 200 میلیون دلار “یکی از ویژه-زمان توزیع” به من بخش ورزشی بخش استفاده می شود برای برنامه های بهره کالج ورزشکاران است.

در سال 2017 NCAA حل و فصل یکی از آن کلاس اقدام موارد برای $208.7 میلیون. و در حالی که NCAA شد تنها یکی از 12 متهم در این مورد همراه با 11 عمده فوتبال, همایش, این توافق به پوشش کل حل و فصل است.

جی لیمو یک عضو سابق NCAA را حکام که خدمت در کمیته ای که نظارت مالی و برنامه ریزی در این بازه زمانی گفت: در یک مصاحبه تلفنی که او هرگز نفهمیدم چرا گپ نمی نیروی کنفرانس برای به اشتراک گذاشتن در حل و فصل.

“این یک بیت از یک رمز و راز به من گفت:” لیمو رئيس جمهور سابق دانشگاه Susquehanna. “این واقعا تاثیر بخش کاربران که اعتقاد و ادراک است که با توجه به منابع [NCAA] آن خواهد بود ساده ترین راه حل است.”

با توجه به سابق NCAA کارکنان دلیل این سازمان تحت پوشش کل حل و فصل ساده بود: قدرت پنج کنفرانس ها حاضر به پرداخت و دیگر, فوتبال, همایش ها به دنبال کت و شلوار.

“خود نقطه است:” ما آنهایی هستند که شما این همه پول به هر حال. و اگر شما یک مشکل است که ما فقط می توانید شکستن و رفتن به فرم خود ما NCAA و ببینید که چگونه شما کرایه’ ” یکی از کارکنان سابق گفت.

سخنران برای SEC بزرگ ده ACC بزرگ 12 و Pac-12 کاهش یافته است به نظر و یا عدم پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

لغو رویداد بیمه گران است اما می توان با توجه به کارشناسان معمولا با دنبال کردن سیاست های خاص در بیمه بین المللی بازار مانند لویدز لندن است. با توجه به گزارش های خبری در رسانه های بریتانیا ویمبلدون و باز آن نیز لغو شده است چرا که از coronavirus نگرانی کرده بود سیاست های بیمه که تحت پوشش تقریبا کامل خود را درآمد. هر دو از این وقایع اما تولید به طور قابل توجهی درآمد کمتر از مسابقات NCAA. ویمبلدون را بیمه بر اساس گزارش خواهد پرداخت معادل حدود 312 میلیون دلار ایالات متحده است.

لیمو که خدمت در NCAA امور مالی کمیته گفت که او به یاد ندارد که آیا او و همسالان خود مورد بحث افزایش بیمه در این مسابقات پس از تخلیه این سازمان پس انداز. وقتی گفت سابق NCAA کارکنان فکر می کردم این انجمن باید پرداخت بیشتر برای بیمه لیمو و رمی همان پاسخ: “حقیقت این است که 20/20.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

دانلود رایگان مقالات