NCAA اطلاعیه یک روز پس از SEC کمیسر گرگ سنکی گفت که این کنفرانس را در نظر نمی برگزاری postseason حوادث در می سی سی پی, مگر اینکه دولت خود را تغییر پرچم و کنفرانس ایالات متحده آمریکا روز دوشنبه نیز ممنوع قهرمانی حوادث در دولت به دلیل آن پرچم. اما نه NCAA و نه کنفرانس اطلاعیه ذکر شده هر دولت دیگر از می سی سی پی و حتی تعدادی از کشورهای دارای پرچم هایی که حاوی ارجاع به کنفدراسیون.

NCAA شده و هیچ توضیحی برای آن تصمیم به محدود کردن عمل به می سی سی پی, اما یک فرد چه کسی بوده است در جریان این بحث گفت: این سازمان تمرکز باقی خواهد ماند و در حال تغییر می سی سی پی پرچم به دلیل مؤتلفه نبرد پرچم آرم استفاده شده است به عنوان نماد نژاد پرستی و نفرت.

تعدادی از مؤتلفه آثار تاریخی و مجسمه ها پایین آمده اند در میان این اعتراضات که به دنبال کشتن جورج فلوید در طی یک درگیری با پلیس مینیاپولیس ماه گذشته. در دوشنبه, ستاره ایالتی می سی سی پی در حال اجرا پشت Kylin تپه تهدید به ترک این برنامه مگر اینکه دولت خود را تغییر پرچم.

مانند می سی سی پی را پرچم گرجستان پرچم دولت بین سال 1956 و در سال 2001 برجسته برجسته مؤتلفه نبرد آرم قبل از آن-رژیم صهیونیستی. Roy بارنز و دموکراتیک تحت کنترل قوه مقننه ایجاد یک پرچم جدید که د-تاکید بر آرم و گرمی دریافت در سراسر کشور (بارنز گفت: پرچم مسئله نقش خود را در از دست دادن به پسرم پردو در سال 2002 گرجستان انتخابات فرمانداری). قانونگذاران جمهوریخواه کنگره پس از آن تهدید به اجازه دولت رای دهندگان تصمیم می گیرید که آیا به اجازه می دهد پرچم با مؤتلفه نبرد آرم برای بازگشت اما در مواجهه با چشم انداز تحریم ها به رهبری NAACP — تصمیم گرفت به جای آن اجازه دهید به ساکنان رای بین بارنز پرچم و آنچه که دیده می شود به عنوان یک مصالحه انتخاب: یک پرچم است که تقریبا یکسان به “ستاره ها و میله پرچم” پرواز توسط مؤتلفه متحده آمریکا از سال 1861 تا سال 1863.

رای دهندگان تصویب دومی در سال 2004 و پرچم بوده است در استفاده از.

چند دولت را سیاه قانونگذاران پذیرش از پرچم جدید که طراحی آن مورد بحث قرار گرفت در سال 2003 حتی اگر آن موجود مؤتلفه تصاویر.

“آن هرگز مورد استفاده توسط نئو نازی ها و کلان برای ارعاب و واقعا محروم کردن مردم از آزادی بیان و حق را به انجام آنچه آنها می خواهند به انجام” دولت سن. اد Harbison رئیس سیاه حزبی گفت: پس از قانونگذاران تصویب “ستاره ها و میله های زندان”به سبک پرچم. “من می خواهم لحظه ای تردید به آن را یک پیروزی بزرگ اما آنچه من از آن است که یک مصالحه منطقی.”

گفت: دولت Rep. Calvin Smyre سیاه دموکرات از کلمبوس “من فکر می کنم گام های غول پیکر ساخته شده بود به گرجستان به آینده است.”

دولت دیگر پرچم که روابط را به کنفدراسیون. آلاباما دولت پرچم صلیب سرخ بیش از یک پس زمینه سفید است که یک دولت بایگان در سال 1915 گفت: ایجاد شد به “حفظ در شکل دائمی برخی از ویژگی های متمایز از مؤتلفه نبرد پرچم به خصوص سنت اندرو صلیب.” (ایالتی فلوریدا پرچم شباهت آلاباما.) دولت پرچم آرکانزاس ویژگی های چهار ستاره یکی برای هر یک از این کشورها به کدام دولت تعلق داشت قبل از استقلال. چهارم اضافه شده در سال 1923 نشان دهنده کنفدراسیون.

قبلا NCAA ممنوع متحده که شاغل مؤتلفه نبرد پرچم نماد تنها از میزبانی قهرمانی از پیش تعیین شده حوادث NCAA بخش مردان مسابقات بسکتبال که در آن بازی ها را در خنثی سایت. چنین متحده هنوز هم می تواند میزبان NCAA رویدادهای اگر یک تیم به دست آورده حق میزبانی را بر اساس مسابقات بذر و یا رتبه. دومی بند حذف شد در هفته گذشته NCAA حاکم است.

آتلانتا مکرر NCAA tournament سایت برای هر دو مردان و زنان در بسکتبال. آن است که میزبانی NCAA men’s من بخش بسکتبال نهایی چهار چهار بار از سال 1977 و برنامه ریزی شده بود به انجام این کار دوباره در این سال قبل از آن لغو شد به دلیل رمان coronavirus بیماری همه گیر. شهر انتظار بیش از 100 ، 000 بازدید کنندگان برای این سال را به چهار نهایی با NCAA به تنهایی برنامه ریزی برای ذخیره یک بلوک از 32,000 اتاق های هتل ها. یکی گرجستان دولت اقتصاددان برآورد نهایی چهار تاثیر مالی در این منطقه در بیش از $100 میلیون.

این شهرستان نیز سالانه سایت SEC football championship بازی. تحت نظر یک معامله کار می کرد در سال 2015 این کنفرانس می پردازد آتلانتا فالکونز صدها هزار دلار در سال به استفاده از مرسدس بنز ورزشگاه. در بورس SEC حفظ درآمد حاصل از فروش بلیط در 71,000-صندلی استادیوم که به طور منظم به فروش می رساند با وجود هزینه از $150 برای ارزان ترین بلیط.

می سی سی پی, مقابل, هرگز میزبان یک NCAA بخش مردان مسابقات بسکتبال بازی اما دولت بوده است سایت های متعدد من بخش زنان مسابقات بسکتبال بازی ها, از جمله هر یک از مسابقات بین 2016 و 2019 در حالی که همچنین میزبانی منطقه ای بازی های NCAA مسابقات بیس بال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات