NBA ری استارت در فلوریدا با شب آغاز شده است که با رودی Gobert و به پایان رسید با LeBron James

علاقه مند به محرک بحث بر سر اینکه آیا New Orleans Pelicans اقدام بیش از حد با احتیاط وقتی که می آید به خود را rookie احساس صهیون ویلیامسون? به عنوان اولین بازی از شب قبل از لیکرز لبه کلیپرز 103-101 در دوم پلیکان خوشحال بودند ملزم به. آنها از دست رفته خود را محکم رقابت فصل reopener به یوتا جاز 106-104 و مربی آلوین Gentry نگه داشته ویلیامسون بر روی نیمکت برای این مهم نهایی چند دقیقه از بازی.

ویلیامسون که بازی نمی کند در هر یک از تیم خود را سه scrimmages پس از ترک NBA حباب با توجه به یک موضوع خانوادگی متصلب 13 امتیاز در 15 دقیقه. سابق شماره 1 انتخاب کنید فقط سه یا چهار دقیقه از هر سه ماهه اما یک استدلال قوی که پلیکان (28-37) مورد نیاز او را کشش. (نیز وجود دارد یک استدلال قوی است که او و بقیه نیواورلئان’ دفاع عینک پایین.) پلیکان در حال مبارزه به زور یک بازی در مسابقات پلی آف به این معنی که آنها باید در چهار بازی از هشتم-محل تیم در غرب است. آنها نیاز هر پیروزی.

این زمان در اطراف آن براندون اینگرام که منجر راه با 23 امتیاز.

سپس دوباره شاید ویلیامسون-محور گفتمان نیست, مرطوب سوت. برای ورزش فن زندگی می کند که برای لمس kismet اجازه می دهد جاز مرکز رودی Gobert به گام در.

Gobert همیشه به یاد می به عنوان NBA “بیمار صفر” او پس از آزمایش مثبت برای رمان coronavirus بود و انگیزه ای برای لیگ تعطیل در ماه مارس است. در روز پنج شنبه او به ثمر رساند اولین امتیاز از اولین بازی رسمی پشت و آمار رایگان می اندازد که مهر و موم جاز را باز گشت پیروز با کمتر از هفت ثانیه به بازی.

شاید بیشتر به طور قابل توجهی برای موسیقی جاز (42-23), Gobert و هم تیمی داناون Mitchell, که همچنین آزمایش مثبت در مارس 11, نگاه, کار بزرگ با هم برابر نیواورلئان. گزارش خود را سرد رابطه swirled پس از shutdown — میچل گفت: “صبح بخیر امریکا” او صحبت نمی کنم به Gobert پس از فرض این مرد بزرگ بود و در معرض از هم تیمی های خود به این ویروس — اما روز شنبه این جفت ارز در پشت سر هم هموار. Gobert تا به حال 14 امتیاز و 12 ریباند; Mitchell 20 امتیاز به ثمر رساند. گارد اردن Clarkson رهبری این تیم با 23 امتیاز روی نیمکت.

اگر محلی خود رقابت امکان پیش نمایش از postseason که piques علاقه بسیاری لیکرز و کلیپرز در زمان چیزهایی که در سراسر کشور ساخته شده و آن را به نظر می رسد به عنوان هر چند نه تیم گرفته بود هر زمان.

بازی دوم شب نگاه مانند هر دیگر آبدار matchup این تیم بازی کرده اند در این فصل برای اولین بار شد که دو برنده کلیپرز با لیکرز مصرف گذشته ، در حالی که کلیپرز به نظر می رسد بیشتر پر انرژی و پویا در اوایل لیکرز تلاش خود را برای پیدا کردن عکس های Anthony Davis کمک کرد بلند تیم خود و LeBron James مهر و موم شده به نفع خود. لیکرز مرکز تحت سلطه با 34 امتیاز و هشت ریباند و چهار پاس گل. گارد الکس کاروسو ثابت محوری در دفاع از اواخر. ولی در نهایت پیروزی آمد به جیمز.

بازی مانند احساس یک در ضربات پنالتی در اواخر سه ماهه چهارم با هر دو تیم معاملات سه پل جورج گره خورده است نمره در 101 با کمتر از 29 ثانیه به سمت چپ. اما جیمز سوار در خط و پرتاب کردن بیش از حد قوی شناور, گیر افتاد, خود, دوباره بجای اول برگشتن و مخفیگاه آنان را در یک لیآپ با 12.8 ثانیه برای رفتن به لیکرز منجر شود. او را انجام نداده و در عین حال — 35-سال-سپس متهم پشت دفاع به هر دو متوقف Kawhi Leonard از رانندگی و حفظ جورج از گرفتن یک شات خوب ،

جیمز به پایان رسید و با 16 امتیاز و 11 پرتاب ریباند و هفت پاس گل. جورج led کلیپرز با 30 امتیاز از جمله شش سه-اشاره گر. لئونارد به ثمر رساند 28 امتیاز در دوم هیجان انگیز ،

همانطور که برای پخش برنامه های خود این بازی ها را نگاه بزرگ در تلویزیون. با مجازی طرفداران و نقاب حاشیه خبرنگاران انجام مصاحبه از راه دور مشاهده و تجربه بود که نه متفاوت است. کیفیت گیم پلی و لیگ متنوع خطوط داستان ایستاده بود بالاتر از همه چیز — حتی شکیل اونیل, Charles Barkley و “داخل NBA” خدمه در TNT آورده امضای خود loopy گفتگوی بورسی ساخته شده است که راه اندازی مجدد احساس می کنید چیزی شبیه به یک نرمال شب بازی بسکتبال, حداقل برای چند ساعت.

خوش آمدید, NBA. آن را خوب است برای دیدن شما دوباره.

کامل برجسته و پوشش زیر:

31 جولای سال 2020 در 12:16 AM EDT

لیکرز نگه کلیپرز 103-101

NBA شب اول از فصل به طور منظم اقدام پس از مارس 11 بود که یکی از سرگرم کننده با دو رقابت نزدیک بازی دوم بود که برنده لس آنجلس لیکرز بر رقیب کلیپرز 103-101.

لیکرز’ آنتونی دیویس led تمام گلزنان با 34 امتیاز و LeBron James آمار بازی-برنده شات بود اما این تیم نیمکت که عامل تصمیم گیری شد.

کلیپرز شد بدون دو کلید ذخایر لو ویلیامز (قرنطینه) و Montrezl Harrell (موضوع شخصی). از سوی دیگر لیکرز داشتن به نونهالان بدون مهمی duo خود را در Rajon روندو (شکسته دست) و اوری بردلی (تصمیم) ، thrusting امثال الکس کاروسو و Dion آب به نقش برجسته.

برای یک شب حداقل کاروسو و پیشخدمت آمد از طریق, آیا به عنوان کایل Kuzma که در لباس پوشیدن و با 16 امتیاز روی نیمکت. کمک کرد که جبران جامد اجرای برنامه توسط کلیپرز ستاره Kawhi Leonard (28 امتیاز) و پل جورج (30 امتیاز).

در اولین بازی از شب جاز سرمازده از پلیکان 106-104.

توسط Des Bieler

جولای 30, 2020 در 11:43 PM EDT

لیکرز کلیپرز, تجارت اجرا می شود در نیمه دوم

آن را نه همیشه زیباترین بسکتبال بین لیکرز و کلیپرز, اما از آن شده است, سرگرم کننده, در هیچ بخش کوچکی از آنجا که هر تیم ثابت شده انعطاف پذیر در صورت افزایش عمده.

پس از لیکرز در زمان سرب 10 نقطه با بیش از پنج دقیقه باقی مانده در سه ماهه دوم کلیپرز رفت و در 26-5 اجرا به دست آوردن 11-نقطه لبه 66-55 نیمه راه از طریق سوم. لیکرز پس از آن مبارزه با 36-14 اجرای خود را به آنها 91-80 سرب با کمتر از هشت دقیقه به بازی.

نه تیم واقعا نیاز به پیروزی در این بازی اما هر دو از تالار گفتمان رقبا قطعا دوست دارم به ارسال یک پیام قوی با یک پیروزی است.

توسط Des Bieler

جولای 30, 2020 در 11:15 PM EDT

بیکار Steph کاری خود را می فرستد ‘عشق’ به بازیکنان NBA در عمل

Steph کاری و رزمندگان در NBA حباب اما دولت طلایی سوپراستار فرستاده گرم مایل به گرفتن بازیکنان NBA بازگشت جریان در Kissimee Fla.

“من دوست دارم هر یک از NBA برادران در خارج وجود دارد! خوش آمدید” کاری توییتی به عنوان یک بازی بین لیکرز و کلیپرز رو در جریان زیر یک پیروزی با جاز بیش از پلیکان که لگد کردن لیگ را راه اندازی مجدد برای آن 2019-20 فصل است.

رزمندگان در میان هشت بدترین تیم در لیگ و در نتیجه دعوت به حباب. بحث وجود دارد در اوایل این ماه از NBA راه اندازی یک دوم حباب برای آن تاسف هشت تایی اما کاری نشان داد که او به احتمال زیاد شرکت نخواهد کرد.

کاری از دست رفته تقریبا تمام این فصل با یک دست از بازگشت فقط به عنوان NBA متوقف فصل آن در ماه مارس به سرعت گسترش رمان coronavirus. رزمندگان نیز از دست رفته کلی تامپسون بود پس از آن بریده لیگ بدترین رکورد در 15-50.

توسط Des Bieler

جولای 30, 2020 در 10:46 PM EDT

کلیپرز قطع آن نزدیک بئب, نوجوانی لیکرز سرب 54-52

کلیپرز شد با ده امتیاز در اوایل سه ماهه دوم, اما در پایان, آن, آنها قطع لیکرز ” منجر به پایین فقط دو 54-52.

کلیپرز ستاره Kawhi Leonard گل 14 تیم خود را بالا 19 امتیاز بیش از است که دهانه و پل جورج سون با 11 امتیاز در نیمه اول. لیکرز’ آنتونی دیویس که بسته کردن چشم صدمه به نمره 14 امتیاز در سه ماهه اول سال تا به حال در مجموع از 20 تا حاصل کار دو تیم در حالی که کایل Kuzma تا به حال 10.

لیکرز’ LeBron James تا به حال فقط شش امتیاز در نیمه اول 2-از-9 تیر اندازی اما او پر از ورق آمار با بازی پیشرو در مجموع در ریباند (شش) و کمک (پنج). هر دو تیم شوت ضعیف از سه نقطه محدوده با لیکرز هدف قرار دادن سه نفر از 15 جمله تلاش در حالی که کلیپرز ساخته شده و چهار از 15.

توسط Des Bieler

جولای 30, 2020 در 10:14 PM EDT

آنتونی دیویس می شود برای شروع با وجود آسیب چشم

آسیب چشم که نگرانی پیش از آن در هفته که آیا آنتونی دیویس حتی ممکن است بازی در روز شنبه را راه اندازی مجدد اولین بازی خود را برای لیکرز ثابت می شود هیچ مانعی برای یک شروع است.

دیویس led تمام گلزنان در سه ماهه اول با 14 امتیاز. او به سه تن از هشت عکس از میدان ساخته شده و تمام هشت آزاد خود را می اندازد به عنوان لیکرز به پایان رسید باز کردن قاب با 35-23 سرب در کلیپرز. دیویس همکار سوپراستار در لیکرز, LeBron James, نمی, نمره, در تمام, در سه ماهه اول اما او مقعر پنج کمک می کند.

دیویس برخوردی خشن روبرو شد در چشم در داد و بیداد بازی شنبه. دیویس از دست داد و بیداد بازی روز شنبه و پس از آن یک لیکرز تمرین روز سه شنبه اما او گفت که او احساس بهتر در چهارشنبه هنگامی که او بازگشت به تمرین.

دیویس عینک محافظ و ماسک به صورت که در عمل اما او ظاهرا احساس خوب در روز پنج شنبه که او رفت و ماسک-کمتر اقدام به مشعل کلیپرز در اوایل رفتن.

توسط Des Bieler

جولای 30, 2020 در 10:10 PM EDT

شما در حال رفتن به شنیدن عبارت ” بذر بازی.’ آنها چه هستند ؟

بیست و دو لیگ 32 تیم دعوت شدند به حباب برای فصل را راه اندازی مجدد و آنها بازی خواهد کرد “بذر بازی” قبل از پلی آف آغاز خواهد شد. با این بازی ها تیم می تواند خود را بهبود حذفی موقعیت.

هر تیم بازی خواهد کرد هشت بذر بازی های انتخاب شده از آن باقی مانده فصل به طور منظم matchups.

دور اول پلی آف آغاز می شود Aug. 17 با کنفرانس نیمه نهایی شروع Aug. 31. کنفرانس نهایی شروع سپتامبر. 15 با NBA نهایی شدن جریان سپتامبر. 30.

توسط سیندی Boren

جولای 30, 2020 در 9:53 PM EDT

NBA گزارش نگردند دریاچه در بازیکنان پیچیده با ماهی

آن را احتمالا ندارد مانند ماهی تیراندازی در یک بشکه اما اگر برخی از بازیکنان NBA شده است با بهره گیری از موفقیت غیر منتظره از اواخر سال در وضعیتی وخیم در چند جلب وجود دارد به نظر می رسد به یک دلیل. در اوایل روز پنجشنبه لیکرز-کلیپرز بازی TNT گزارش داد که لیگ در واقع مطمئن ساخته شده به سهام تا یک دریاچه در دیزنی پیچیده در نزدیکی اورلاندو که در آن لیگ را راه اندازی مجدد در حال وقوع است.

کلیپرز’ پل جورج بوده است در میان بازیکنان است که خود را به اشتراک گذاشته ماهیگیری سوء استفاده در رسانه های اجتماعی. ماوریکس’ لوکا Doncic نیز در میان کسانی که با ماهیگیری (ahem) برای شهرت به عنوان یک همه در اطراف ورزشکار.

آن را مانند وجود دارد در کل خیلی چیز دیگری برای انجام وجود دارد جدا از گلف و یا اگر شما در حال کلیپرز ستاره لو ویلیامز — که نشسته است از روز پنج شنبه در این بازی به دلیل بازگشت مجدد او در قرنطینه — با استفاده از برخی از زمان به دور از حباب به بال مرغ.

توسط Des Bieler

جولای 30, 2020 در 9:49 PM EDT

پلیکان حفظ صهیون ویلیامسون بر روی نیمکت پایین کشش از دست دادن

پلیکان ظاهرا بسیار جدی در مورد حفظ صهیون ویلیامسون در یک دقیقه محدودیت.

این تیم ستاره rookie که بازی آغاز شده بود اما انتظار می رود برای بازی در “کوتاه” با توجه به TNT باقی مانده چسب به نیمکت پایین کشش از یک 106-104 از دست دادن به موسیقی جاز. این مورد با وجود این واقعیت است که خود را در نیواورلئان تیم ملی بود nip-و-پهلو با یوتا در آخر چند دقیقه از یک بازی پلیکان به شدت مورد نیاز را به نفع خود به خود کمک حذفی شانس.

جاز برداشت برنده شدن در NBA بازی برای اولین بار از آن راه اندازی مجدد به 2019-20 فصل است. سال گذشته شماره 1 به طور کلی پیش نویس انتخاب به ثمر رساند 13 امتیاز 6-از-8 تیر اندازی بیش از 15 دقیقه کل در دادگاه است.

New Orleans را براندون اینگرام و یوتا اردن Clarkson led تمام گلزنان با 23 امتیاز در هر. پلیکان شات بهتر از سه نقطه در محدوده (11-31) از جاز (8-34) یوتا رو به خط 10 برابر بیشتر و به پایان رسید تا ضربه 11 بیشتر رایگان می اندازد.

توسط Des Bieler

جولای 30, 2020 در 9:32 PM EDT

لیکرز کلیپرز, زانو زدن برای سرود

لس آنجلس لیکرز و کلیپرز تکرار صحنه از پیش از آن در شب, زانو با سلاح های مرتبط و سر متمایل طول سرود ملی.

این کامپتون کودکان و نوجوانان باشگاه سنگ “The Star-Spangled Banner” و بازیکنان مانند کسانی که از یوتا جاز و New Orleans Pelicans قبلا عینک “Black Lives Matter” پیراهن. آنها پیوست و در تظاهرات توسط مربیان و داوران.

توسط سیندی Boren

جولای 30, 2020 در 9:16 PM EDT

لیکرز-کلیپرز: آنچه شما باید بدانید

چگونه به سازمان دیده بان کلیپرز-لیکرز:

  • زمان: 9 بعد از ظهر شرقی
  • موقعیت: میدان جنگ (جهان گسترده ای از ورزش) در اورلاندو
  • تلویزیون: TNT

Kawhi Leonard شده در scrimmages در فلوریدا و Montrezl Harrell هنوز به بازگشت به حباب پس از گرفتن مجوز برای ترک برای حضور در یک موضوع شخصی.

پاتریک بورلی بازگشت پس از عذر برای ترک حباب به دلیل یک اورژانس خانواده و مربی Doc Rivers گفت: بورلی یک “شاید” برای بازی در برابر لیکرز.

لس آنجلس لیکرز (49-14): وجود نمی تواند واقعا یک فصل بازکن بدون LeBron James, اما, مثل کلیپرز وجود دارد یک زن و شوهر از مسائل مربوط به پرسنل.

لیکرز مربی Frank Vogel گفت: آنتونی دیویس بود که جلو چشم و در یک مرحله زودتر و در هفته بازی خواهد کرد اما او مطمئن بود که آیا دیویس را با عینک نگاه کنید.

توسط سیندی Boren

جولای 30, 2020 در 9:01 PM EDT

جاز مبارزه با عقب از دو رقمی کسری گرفتن سه ماهه چهارم سرب

به عنوان NBA, بازی, رفتن, پلیکان-جاز بازی که لگد فصل بازگشت به دنده شبیه آنچه در آن بود: اولین بازی رقابتی برای تیم بود که تنها چند هفته از scrimmages پس از چهار ماه اخراج.

این بازی در HP عرصه داخل لیگ coronavirus حباب شد پاره پاره در زمان, اما آن را سخت تر کردن کشش با جاز گرفتن 98-97 سرب با بیش از 4 ساعت در سمت چپ بازی. آن یوتا اولین سرب پس از یک 23-21 لبه در سه ماهه اول. که سبد توسط داناون Mitchell دربسته در محیط یک 9-1 اجرا شود.

صهیون Williamson, شماره 1 پیش نویس انتخاب 2019 در حال شیرین پشت-پشت گزاف گویی تصویب به ساق پوش, جوراب توپ شد و یکی از بهترین لحظات و ممکن است به اندازه کافی برای برآوردن طرفداران تشنه برای از سرگیری ورزشی.

توسط سیندی Boren

جولای 30, 2020 در 8:04 PM EDT

آدم نقره ای می گوید: بازیکن نمی تواند برای سرود اعتراض

کمیسر NBA آدم نقره گفت: پنج شنبه شب که اعضای پلیکان و جاز را نه مجازات برای گرفتن زانو هنگام پخش سرود ملی.

“من احترام تیم واحد عمل اعتراض مسالمت آمیز برای عدالت اجتماعی” نقره “و تحت این شرایط منحصر به فرد را اجرا نمی کند ما به مدت طولانی حکومت نیاز به ایستادن هنگام پخش سرود ملی ما.”

که “دیرینه حکومت” است که وجود داشته است از سال 1981 نیاز به بازیکنان مربیان و مربیان برای ایستادن “در وقار استقرار” در طول بازی از سرود. NBA تصمیم به تغییر است که در سال 2018 هنگامی که آن را با ارسال یادداشت کوتاهی پس از اردوگاه های آموزشی که تقویت شده است که بازیکنان هنوز هم نیاز به ایستادن برای سرود. اما آن را نیز ارائه راه های مختلفی است که تیم می تواند در ادامه به ایجاد گفت و گو با بازیکنان و جوامع خود را در مورد جنبش اعتراضی.

“هیچ یک از ما در عمل در یک خلاء” نقره و NBPA سر میشل رابرتز گفت: در این نامه که در آن زمان. “مسائل مهم که بر جامعه ما نیز تاثیر شما به طور مستقیم. خوشبختانه شما نه تنها جهان بزرگترین بازیکن بسکتبال — شما باید قدرت واقعی برای ایجاد اختلاف در جهان است و ما می خواهیم شما بدانید که بازیکنان ارتباط و لیگ همیشه در دسترس برای کمک به شما از شکل معنی دار ترین راه را که تفاوت.”

توسط سیندی Boren

جولای 30, 2020 در 8:02 PM EDT

جاز منجر پلیکان 12 در حاصل کار دو تیم

اولین سبد NBA دوباره فصل رفت شاید جاست به رودی Gobert که مثبت coronavirus آزمون موجب لیگ را تعطیل فصل در ماه مارس است.

همچنین اتصالات با توجه به این که لیگ تصمیم به گسترش آن rejiggered زمینه به 22 تیم فعال صهیون ویلیامسون به گسترش خود rookie فصل NBA را بیشتر قابل عرضه در بازار ستاره جوان ساخته شده سبد دوم.

پس از احساسی سرود ملی تیم نگاه کمی پاره پاره از ماه خاموش شد و بازی بدون نیاز به طرفداران در خنثی دادگاه. اما با ویلیامسون شروع نیواورلئان رفت و در یک 18-4 پشت سر هم در پایان سه ماهه اول برای 26-23 منجر به سه ماهه دوم آغاز شد.

یوتا پشت افتاد و در اوایل دوم اما کاهش کسری بودجه به سه جوان قبل از پلیکان رفت و در دیگری اجرا کنید و آنها را به حاصل کار دو تیم با یک 60-48 منجر شود.

New Orleans را براندون Ingram led تمام گلزنان با 15 امتیاز در 6-از-11 تیر اندازی در حالی که ویلیامسون ضربه تمام چهار نفر از اهداف درست در مسیر به نه امتیاز. مایک کانلی led جاز بیش از دو چهارم با 14 امتیاز.

توسط سیندی Boren و پردازنده Bieler

جولای 30, 2020 در 7:26 PM EDT

در طول راه اندازی مجدد بازیکنان خود استفاده کشباف به فشار برای عدالت اجتماعی

NBA است که اجازه می دهد بازیکن برای قرار دادن عدالت اجتماعی پیام بر روی پشت خود را کشباف در طول خود را راه اندازی مجدد در فلوریدا.

یوتا گارد مایک کانلی گفت: او را انتخاب کرد “من یک مرد هستم” در افتخار از یک سال 1968 اعتصاب توسط کارگران بهداشت در ممفیس.

“این چیزی بود که من با مشورت خانواده ام در” کانلی که بازی حرفه ای خود را قبل از این فصل با ممفیس گریزلیز گفت: به تازگی. “این چیزی است که ما فکر قدرتمند به خصوص به این دلیل که از ممفیس. … آن را به معنای زیادی به قرار دادن که در پشت نیوجرسی و قادر به نشان دادن هر کس پشت من است.”

واشنگتن پست لیستی از پیام های بازیکنان را برداشت در طول راه اندازی مجدد. در اینجا آن را بخوانید.

توسط Des Bieler

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

دانلود رایگان مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer türktelekom mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy stripe accountNovagraBMW Oil ChangeAyırma Büyüsügates of olympus oyna