NBA بسته است برای کسب و کار. می توانید آن را بازگشایی در زمان برای نجات یک فصل ؟

NBA که به حالت تعلیق در فصل آن به طور نامحدود در چهارشنبه, چهره, چالش های مشابه است اما تا حدودی انعطاف پذیری بیشتر وقتی که می آید به تقویم. بهار ترم جدول زمانی و فارغ التحصیلی مهلت نمی اعمال می شود راه آنها را برای college hoops.

پس از قرار دادن NBA در 30 روز وقفه برای تعیین گام های بعدی کمیسر آدم نقره گفت که این برنامه می تواند تحت فشار قرار دادند به یک حرکت است که می تواند نجات یک برنامه به طور بالقوه از دست نجومی و تاج یک قهرمان.

“حتی اگر ما را برای یک ماه یا شش هفته ما هنوز هم می تواند راه اندازی مجدد فصل” نقره گفت: در طول یک مصاحبه با TNT. “این ممکن است به این معنی نیست که فینال را در اواخر ماه جولای. من احساس است که آن را راه زودرس [می گویند] که ما از دست داده ایم این فصل است.”

در همان زمان, نقره ای اذعان کرد: “البته ممکن است” که بقیه فصل به طور منظم — که تقریبا سه چهارم کامل قبل از تعلیق — و برگشتی می تواند لغو شود. به طور طبیعی تیم ممکن است پاسخ متفاوت اگر مجبور به انتخاب بین یک تاخیر برنامه و لغو شود.

برای قرعه کشی تیم که هیچ امیدی از رسیدن به پلی آف, مارس 10 رسمی پایان فصل به طور منظم در حال حاضر در چشم. اگر NBA رزومه بازی به صورت عادی پس از 30 روز وقفه نزدیک به نیمی از لیگ را تیم خواهد بود شروع مجدد فعالیت ها و برخی از صلیب کشور سفر صرفا به منظور بازی بازی بی معنی است. این تیم نیاز به برنامه ریزی مجدد تاریخ و حرکت در اطراف عرصه درگیری حتی اگر این ساختمان احتمالا هنوز هم نیاز به خالی خواهد بود. داده کسانی که شرایط آن را آسان به درک چرا این تیم ممکن است بیشتر تمایل به انصراف از بقیه این فصل و نگاه به جلو به یک بعدی.

برای تیم های تعقیب یک قهرمانی هر چند انگیزه برای ادامه بازی قوی است تا زمانی که مسابقات تلقی امن است. Giannis Antetokounmpo تعقیب است اولین عنوان با Milwaukee Bucks. LeBron James و لس آنجلس لیکرز را برد رویایی فصل است. لس آنجلس کلیپرز را صرف نه ماه گذشته انجام همه چیز آنها می توانید برای ساخت یک مدعی. این تیم دیگر مدعی بالا و NBA تلویزیون شرکای عمده مالی و عاطفی انگیزه برای برگزاری پلی آف حتی در یک فرم به صورت مختصر.

از یک برنامه ریزی چشم انداز, پلی آف NBA در حال یک تعهد عظیم و لجستیکی کابوس: چهار بهترین هفت دور بازی بیش از 65 روز کشش با چهار عنوان بسیاری از پروازهای بین شهرستانها برای هر دور. حتی اگر همه فوق العاده روز استراحت بودند فشرده و بازی, بازی شد هر شب NBA نیازهای هشت هفته به کار را از طریق آن در فرمت استاندارد.

یک مه 1 راه اندازی مجدد تاریخ با حذف فصل به طور منظم بازی به معنی نهایی نمی خواهد تا پایان هفته دوم مرداد. که زمان را ایجاد درگیری مستقیم با حوادث متعدد از جمله NBA پیش نویس (20 ژوئن), Las Vegas, Summer League (جولای 5-15) و توکیو المپیک (جولای 24-Aug. 9). به عبارت دیگر احتمالا چیزی را به شما بدهد.

NCAA رسمی دن Gavitt گفت: CBS ورزشی که بدن حاکم در نظر گرفته شده بود برگزاری یک سایت مدرج به پایین نسخه از آن مردان مسابقات بسکتبال به عنوان اخرین تلاش است. در این سناریو 16 تیم را در آتلانتا بیش از پنج روز است. چنین گزینه ای را حذف نیاز به سفر منظم ارائه محتوا برای NCAA تلویزیون همکاران و از همه مهمتر تاج یک قهرمان.

نقره روز پنجشنبه گفت که او شده است در تماس منظم با ملی بسکتبال بازیکنان ارتباط و تلویزیون همکاران دیزنی و ترنر اشاره کرد که “همه نشان داد مطلق تمایل به با هم کار کنند.” همه احزاب باید به نگه داشتن ذهن باز به خارج از جعبه و راه حل های چنین به عنوان یکی از Gavitt شرح داده شده است. دو بالاترین اولویت باید واضح باشد: crowning یک قهرمان به طوری که فصل رفتن نیست به زباله و تولید به اندازه تلویزیون درآمد که ممکن است دانستن است که آن را بعید است که طرفداران خواهد بود قادر به حضور در بازی ها در فرد برای آینده قابل پیش بینی.

اگر NBA به سادگی لغو بقیه فصل به طور منظم 14 تیم می تواند راه خود را جدا در نتیجه برش مشکلات لجستیکی تقریبا در نیمی از. به جای تغییر زمان بازی در 30 ساختمان در لیگ به سادگی می تواند به تمرکز تلاش خود را در برنامه ریزی حذفی بازی برای 16 تیم. به جای نیاز به بیش از 100 روز به بازی کردن به طور منظم فصل و پلی آف آنها تنها نیاز به 64 روز برای postseason.

حتی پس از آن این امکان وجود دارد که یک 2-2-1-1-1 حذفی فرمت از طریق سه دور اول خواهد بیش از حد نیاز به سفر خطر است. صفحه اصلی-دادگاه مزیت نیز ممکن است حذف شده به هر حال از آنجا که عرصه احتمالا نیاز به فن-رایگان. پس چرا سفر در تمام ؟

از لحاظ تئوری NBA می تواند خود را نگه 16-تیم های حذفی و یا کوچکتر هشت تیم مسابقات در یک سایت. عکس ترین و با استعداد ترین و پربیننده AAU مسابقات قابل تصور است. سه یا چهار بازی اجرا می تواند روزانه در یک یا دو تا سالن هر تیمی بازی هر روز دیگر. ESPN, ABC و TNT می تواند پخش این بازی ها حتی اگر تنها ضروری پرسنل اجازه داده شد.

در حال اجرا یک هشت تیم مسابقات می تواند در حدود شش هفته اگر تیم بازی هر روز دیگر. به عبارت دیگر NBA می تواند صبر از coronavirus تا زمانی که ممکن است 15 — دو ماه کامل — و هنوز هم کامل مختصر از postseason تا پایان ماه ژوئن بدون برنامه اصلی اختلال. اگر سه ماه از خرابی مورد نیاز NBA هنوز هم می تواند تاج یک قهرمان در پایان ماه ژوئیه.

چنین سناریویی برای تلفن های موبایل رادیکال اما زمان شدید تقاضا اقدامات شدید. متعدد مدیران ابراز شک و تردید در این هفته است که این فصل می تواند اما NBA بزرگترین ستاره و تلویزیون مدیران مطمئنا ترجیح می دهند اقدام به پلی آف — در هر فرم — به جای گریه کردن در بقیه فصل.

به همین دلیل نقره گرفت و منطقی گام برای نزدیک شدن به چند ماه آینده در افزایشی اساس نگه داشتن همه گزینه ها روی میز در صورت coronavirus تا آخرین لحظه ممکن است.

“آن را رک و پوست کنده خیلی زود به بگویید” نقره گفت. “این بستگی دارد که چگونه به سرعت این ویروس گسترش می یابد. آن نیز بستگی دارد چه این نظریه در حال رفتن به برای درمان آن است. این تغییرات ساعت-توسط-ساعت در شرایط از آنچه ما می دانیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>