NBA تغییر کرده و بازی ها از بین رفته اند راگبی مسابقات به یخ Capades

به عنوان سنت سالانه در NBA همه ستاره کوچ دولا دولا راه رفتن به نظر می رسد آینده به باقی مانده از فصل laced با قابل توجه واجدين* — بدون هیچ هزینه اضافی به شما خواننده.

بله من خواهد شد ارائه فراست از مبتنی بر اشتراک ورزشی و دسترسی به گران, NBA League Pass . . . همه به صورت رایگان.

بیایید آن را انجام دهد!

آن استفاده می شود “NBA, اقدام, این فوق العاده است.” در حال حاضر آن را “NBA, اقدام, بمب های دور!” برای بسیاری از تاریخ NBA, یک سبد به ارزش دو نقطه است. در سال 1979 لیگ تصمیم گرفت که برخی از سبدهای — از مسافت های طولانی تر خواهد بود — به ارزش سه امتیاز است. اخیرا برخی از تحلیلی هوشمند alecks نمیفهمد که سه نقطه, سبدهای ارزش یک نقطه بیشتر از دو نقطه سبد بنابراین اجازه دهید فقط سه نقطه سبد.

بازی تغییر کرده است.

میلواکی دیگران’ 7-پا-مرکز بروک لوپز, گرفته, بیشتر عکس سه نقطه (242) از دو نقطه عکس (234) در این فصل است. دالاس ماوریکس’ Kristaps Porzingis در 7-پا-3 است که معمولا, بلندترین مرد روی زمین و در عین حال او گرفته شده تقریبا به عنوان بسیاری از سه اشاره گر (277) به عنوان دو اشاره گر (362).

ما تکامل یافته اند از کسانی که پیستون’-بد-پسر پت رایلی-با-این-نیکز 88-85 slugfests از اواخر دهه 1980 و اوایل ’90s به زمان روز 128-126 زمین بازی درگیری است. این بازی ها از بین رفته اند راگبی مسابقات به یخ Capades.

سریع-شکستن لیآپ است بدل به سرعت شکستن 24-بالا و پایین صفحه.

وجود دارد feasibly وسط زمین بین 88-85 و 128-126; من نمی دانم آنچه که تعداد دقیق خواهد بود, اما من همیشه برای رای دادن وسط زمین.

سه سلامتی برای بن Simmons سه توپ contrarian. این multiskilled Philadelphia 76ers’ گارد نقطه انجام خواهد داد چه هر کس می خواهد او را به انجام — نگاهی به عکس های سه نقطه. شما می دانید که چگونه برخی از بچه ها یک بلوک ذهنی در مورد ریاضی ؟ سیمونز یک روان بلوک حدود سه اشاره گر.

در دو NBA فصل سیمونز را ندارد سه اشاره گر تلاش تنها 17 نفر از آنها. در این فصل او 2 تا 6 از فراتر از arc.

می تواند شما, بن, دو نقطه در یک زمان.

من ایستاده با سیمونز: سال پیش از سردبیران روزنامه اصرار من دیگر نوشتن مقالات با بزرگتر کلمات. به هیچ وجه من به آنها گفتم — من نوشتن و من با استفاده از یک هجا کلمه است. و من هنوز هم اینجا.

(* “کیاست” یک استثناء نادر.)

اگر آن را تا به Gregg Popovich, هیچ کس نمی خواهد تا کنون 25-پا شات. یکی از NBA بزرگترین مربیان تا کنون و یکی از شدید ترین منتقدان از سه توپ Popovich در معرض خطر داشتن دو قابل توجه رگه پایان: در 22 فصل پر از helming سن آنتونیو اسپرز او تا به حال هرگز از دست دادن ضبط و هرگز از دست رفته postseason.

“من متنفر سه برای 20 سال” Popovich گفت: در سال 2018 است. در لحظه اسپرز در حال 28 نفر از 30 تیم NBA در سه نقطه از عکس های ساخته شده و 29 در سه اشاره گر تلاش کرده است.

اسپرز در حال 23-31 — پنج بازی از یک نقطه حذفی — و بهترین شانس خود را ممکن است به دادخواست لیگ برای انتقال به کنفرانس شرق.

طبق معمول کنفرانس شرق باید قرنطینه شود. این 19-38 دیترویت پیستونز شانس بهتری برای ساخت شرق برگشتی از 33-22 شهر اوکلاهما تندر و 33-22 ماوریکس را از درآمد خانه-دادگاه مزیت در غرب برگشتی.

سپس دوباره پیستون نیز شانس بهتری برای ساخت برگشتی از بن سیمونز می کند از همیشه در حال ساخت یکی دیگر از سه نقطه ضربه.

طلایی رزمندگان امور خارجه رفته اند از پنت هاوس به outhouse, سه نقطه در یک زمان. بسیاری از مردمی — من در میان آنها نیست — خوشحال هستیم که رزمندگان پس از پنج مستقیم NBA نهایی ظاهر با فصل متوالی از 67-15, 73-9, 67-15, 58-24 و 57-25 اند NBA-بدترین 12-43 رکورد.

از آن لذت ببرید در حالی که شما می توانید.

بعدی فصل گذشته از یک هسته از استعداد های جوان و احتمالا شماره 1 انتخاب در پیش نویس رزمندگان نیز all-star Draymond سبز به علاوه بازگشت به NBA بزرگترین سه-نقطه-تیراندازی backcourt همیشه, Stephen Curry و کلی تامپسون.

صهیون ویلیامسون است که معامله واقعی. اما او تنها در نظر گرفتن یک سه اشاره گر در هر بازی. انجام محاسبات ریاضی پسر: 3 > 2.

درخواست دولا دولا راه رفتن

ویژه Houston Astros Edition (دوباره)

پرسش: آیا این درست است که Astros صاحب جیم کرین استخدام رودلف W. جولیانی به دیدار اوکراین در جستجوی مدرکی است که هانتر بایدن بود متفکر ثبت نام-سرقت شکست? (ریک LaDuca; Ashburn, Va.)

A. پرداخت شرلی.

پرسش: اگر آستروس تا کنون استخدام لایحه Belichick و تام برادی به عنوان مدیر و شروع پارچ بود را غارت مانفرد پیشگیرانه تعلیق آنها را به عنوان تکرار فریبکار? (تام واکر; کلنی n. y.)

A. پرداخت شرلی.

پرسش: هنگامی که MLB می افزاید: سطل زباله به آن کالا, لیست آنها را تنها در دسترس خواهد بود با Astros لوگو و یا آنها را شامل تمام تیم ها با سابق Astros بازیکنان/مربیان? (David Roberts; Fairfax, Va.)

A. پرداخت شرلی.

س: چقدر مشکل است کارلوس بلتران مادر بزرگ در صورت ارائه راهنمایی مناسب? (Ron Anderson; لین وود بشویید.)

A. پرداخت شرلی.

شما هم می توانید وارد کنید $1.25 بپرسید دولا دولا راه رفتن, پول نقد, سادگی. فقط ایمیل [email protected] اگر سوال شما این است که استفاده می شود, شما برنده $1.25 نقدی!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>