NBA نهایی شد به یک جهان در مرحله قبل از جهان قرار داده بود در شیب

آن را تعجب آور بود یا اتفاقی که نقره مجموعه ای از تن برای بسکتبال قهرمانی سری بزرگ در سراسر جهان دید. که تمرین مورخ از سلف خود, دیوید استرن که آرزو داشت برای NBA به گسترش به اروپا و که اغلب مورد استفاده بین المللی تاثیر به عنوان پایه برای اندازه گیری خود را در لیگ موفقیت است. در ESPN اخیر شیکاگو بولز مستند برای مثال استرن با اشاره به NBA رسیدن به افزایش از 80 کشور در سال 1992 به 215 کشورها امروز به عنوان شواهدی وجود دارد که مایکل جردن بود “پیشرفته ما فوق العاده است.”

اما یک جشن جهانی نوروز از بسکتبال است که غیر ممکن است که جهان فلج شده است و بازی متوقف شده است توسط رمان coronavirus بیماری همه گیر. نقره به طور نامحدود به حالت تعلیق در فصل 11 مارس و او هنوز به سر بازی و یا حتی به طور رسمی reschedule نهایی که میله میله برای شروع بعدی پنج شنبه. در حالی که وجود دارد در حال رشد است و امید است که این اقدام را انتخاب کنید بازگشت تا در یک سایت در اورلاندو در اواخر ماه جولای از نمایش با شکوه و رقابتی تنش است که به طور معمول علامت نهایی دشوار خواهد بود به تکرار در خالی کردن عرصه و با کاهش حضور رسانه های.

اگر فینال را گشوده — تا پایان ماه سپتامبر می گویند — آن را فقط نمی خواهد همان. اگر چیزی بزرگ می رود به چپ چپ به NBA ممکن است موفق به تاج یک قهرمان برای اولین بار در تاریخ است که تاریخ از سال 1947. پشت درب شماره یک, اجتناب ناپذیر asterisk گفتگو. پشت درب شماره دو یک خط خالی در کنار “2020 قهرمان” در کتاب رکورد.

Coronavirus ضرب و شتم حرفه ای بسکتبال در راه های فراموش نشدنی. وحشت و ترس منجر به لغو ناگهانی از بازی ها در ماه مارس است. Brooklyn Nets سوپراستار کوین دورنت و Hall of Famer پاتریک اوینگ در میان نام های قابل توجه برای تست مثبت است. ژاکلین شهرهای مادر مینه سوتا تیمبرولوز ستاره کارل-آنتونی شهرهای درگذشت در ماه آوریل پس از covid-19 led پزشکان به جای او در پزشکی ناشی از کما. ادامه shutdown می تواند هزینه NBA میلیاردها دلار درآمد از دست داد و باعث یک رکورد دستمزد رها کردن درپوش و هنوز معلوم نیست که طرفداران خواهد بود مجاز برای حضور در بازی ها در فرد دیگر.

یک نظر اجمالی به تقویم و تعمق نهایی که می توانست تنها افزایش مییابد ، تا به حال این کنفرانس برگزیده برنده از, لس آنجلس لیکرز و میلواکی دیگران خواهد بود با در نظر گرفتن این دادگاه هفته آینده. این بود که یک شدید, رویایی رقابت بین LeBron James و Giannis Antetokounmpo یک لیست headliners که دو فصل به طور منظم جلسات میان NBA پربیننده ترین بازی.

به یاد داشته باشید Antetokounmpo قرار دادن نامرئی تاج بر روی سر خود را در طول یک دلار پیروزی در ماه دسامبر ؟ به یاد داشته باشید James counterpunching با 37 امتیاز و دشوار دفاع در پیروزی لیکرز در اوایل ماه مارس? وجود دارد که سایه از اردن در مقابل سحر و جادو جانسون در سال 1991 نهایی: جوان MVP به دنبال اولین حلقه در برابر تاسیس, تزئین شکل قدرت. علاوه بر این “بچه از اکران” و “یونانی عجایب” را ساخته اند و به صورت طبیعی ایالات متحده آمریکا-مقابل-the-World, showdown, لا شکیل اونیل و Hakeem Olajuwon در سال 1995 نهایی.

دیگر سناریوهای ارائه شده خود را بین المللی فتنه است. تورنتو رپتورز هستند قهرمان و پیشرو به از بین بردن دیگران’ رویای فصل با وجود از دست دادن Kawhi Leonard تابستان گذشته. لئونارد لس آنجلس کلیپرز ضمن شاید بزرگترین تهدید برای لیکرز. لئونارد در مقابل رپتورز شده اند دور از ذهن و فریبنده در حالی که کلیپرز مقابل دیگران را بازمی گردد Antetokounmpo در برابر لئونارد در یک مسابقه برگشت از 2019 کنفرانس شرق نهایی.

وجود دارد دیگر عکس قادر به توفنده ، مانند فیلادلفیا 76ers به رهبری کامرون را Joel Embiid و استرالیا بن سیمونز. یا دنور ناگتس ساخته شده در اطراف صربستان نیکولا Jokic و کانادا جمال موری.

در حال حاضر کسانی که داستان نانوشته باقی می ماند. نتیجه بازی انتظار بوده است دردناک برای NBA بود که به دنبال اصلاح حرکت و توقف خونریزی در صحنه بین المللی است.

در سال گذشته رپتورز شد اولین تیم در خارج از ایالات متحده را به نفع خود عنوان NBA. خود نقطه عطف جشن گرفته شد در دیده بان احزاب در سراسر کانادا از جمله هزاران نفر از طرفداران در “ژوراسیک پارک” در فضای تشویق منطقه مجاور به تورنتو Scotiabank عرصه است. پیروزی خود را تا به حال به نظر می رسید غیر ممکن است تنها چند سال قبل از آن نماد پیشرفت های بسیار زیاد است که NBA تا به حال ساخته شده در کانادا پس از گسترش شمالی در سال 1995. بیشتر چه رپتورز بود و رئیس جمهور از نیجریه در Masai Ujiri کلید بازیکنان از کامرون اسپانیا و کنگو و یک مربی در نیک پرستار که در حال صرف سال در انگلستان است.

از بالا به پایین رپتورز شد استرن چشم انداز جهانی بسکتبال به زندگی می آیند. که احساس خوب روایت شده بود متوقف در آهنگ های خود را در ماه اکتبر گذشته هر چند که رپتورز و دیگر NBA تیم را به آسیا را برای یک سری از نمایشگاه های پیش فصل. قبل از اولین بازی Houston Rockets مدیر کل Daryl Morey توییتی در حمایت از معترضان طرفدار دموکراسی در هنگ کنگ. خرید اینترنتی از دولت چین و حامیان مالی بود سریع و شدید با نقره تصدیق کرد که تحریم و خاموشی به حال هزینه NBA آنجا که 400 میلیون دلار است.

پس از پیش فصل روابط خارجی بحران و آسیب زده فصل به طور منظم است که شاهد کاهش تلویزیون داخلی رتبه بندی NBA منطقی می تواند مشاهده برگشتی و به خصوص فینال به عنوان یک دکمه تنظیم مجدد. جیمز Antetokounmpo و لئونارد تمام شد دیدنی در هفته قبل از خاموش کردن و در آنجا بود به اندازه کافی عدم قطعیت در نزدیکی بالای جدول رده بندی را به عنوان فوتی و فوری اجرا شود. در بهترین سناریو یک سوپراستار-لادن نهایی می تواند ریشه بینندگان نرخهای کرد NBA بازگرداندن جهانی خود را سفارش دهید.

به جای نقره ای در سمت چپ برای باز کردن بزرگترین چالش از زمان تصدی خود و شاید به یاد روی بسیار ساده تر است.

بیشتر بخوانید از پست ورزشی:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>