NBA و NHL نیاز به قرار دادن بهداشت عمومی اول و عرصه را به طرفداران

چه کسی مسئول از برگزاری یک توپ بسکتبال و یا یک بازی هاکی تلنگر در اخبار می شنوید سازمان بهداشت جهانی مدیر کل می گویند: “ما عمیقا نگران کننده سطوح گسترش و شدت و نگران کننده سطح انفعال” در اطراف coronavirus و فکر می کنم “بال قرمز در حال آمدن به شهر! اجازه دهید باز کردن درب به 19,000 مردم است. مطمئن شوید که به در آغوش گرفتن و بالا-پنج زمانی که این تیم در خانه نمرات!”?

این قسمت مساوی نامعقول و ترسناک با خطوط راست کشیده شده و از آنجا به تکبر و حرص و آز. NBA و NHL جمع آوری تمام اطلاعات موجود در یکشنبه که در آن نقطه وجود دارد بیش از 1000 تایید coronavirus موارد در سراسر کشور و تصمیم گرفت به توصیه دولت و مقامات بهداشت نباید به آنها اعمال می شود. ما می خواهیم ما را در تصمیم گیری های خود با تشکر. با سلام لطفا اگه سرفه به بازوی خود را?

که خواهد بود خوب اگر می گویند تنها صاحبان و خود را در مقابل دفتر مشاوران بودند خود را در معرض خطر است. بلکه آنها به دنبال طرفداران خود را به طور مستقیم در چشم و گفت: “آیا شما احساس خوش شانس امروز؟” شاید آنها به شما فروش چند آبجو و هات داگ قبل از مقامات قدم به وضوح نمی خواهید به سفارش فرانشیز ورزشی به بستن درهای خود را به طرفداران.

[مارس جنون خواهد رفت اما بدون هر گونه طرفداران]

ورزشی است که در مرکز این مشکل به دلیل اجتماعات بزرگ در حال حاضر چنین رسیده فرصت برای این ویروس به گسترش است. سعی کنید اجتماعی فاصله در بخش 204, ردیف, M, صندلی 13 و 14. این نمی تواند اتفاق می افتد. آن را نمی خواهد اتفاق می افتد. قرار دادن یک ناقل بدون علامت ویروس در آن محیط که به می گویند که چگونه بسیاری از راه رفتن با آن و آوردن آن به خانه های خود مواد غذایی خود را از فروشگاه های خود را در مدارس ؟

مبادا کسی فکر می کنم این است که برخی از ترکیبی از اعتیاد به مواد مخدره و هیستری اجازه دهید گوش دادن به برخی از اطلاعات در دسترس به هر دو NBA و NHL به عنوان آنها را تحت فشار قرار دادند به جلو با بازی شنبه.

اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine (R) است: “هر متخصص به ما گفته است که خطر وجود دارد و در هر نوع جرم جمع آوری — نزدیک به شما به افراد دیگر بزرگتر خطر است. شما باید از خودتان بپرسید اگر رفتن به یک گردهمایی بزرگ لازم است.”

روز چهارشنبه Columbus Blue Jackets که بازی در این ایالت سرمایه در بیانیه ای گفت: “ما در تماس با لیگ ملی هاکی و با توجه به این حقایق قبل از آن مشخص شده است که ما برنامه ریزی شده بازی . . . خواهد به عنوان برنامه ریزی شده و باز می شود به یکی از طرفداران که مایل به شرکت در.”

در نهایت — در نهایت! — این کت آبی bucked لیگ چهارشنبه شب و روز پنجشنبه گفت: بازی در برابر پیتسبورگ در میان دیگران خواهد بود بسته به طرفداران. شاید امید وجود دارد? و سپس شما را در سراسر کشور است.

روز چهارشنبه به عنوان او اعلام وضعیت اضطراری برای پایتخت کشور, d. C. شهردار موریل E. Bowser خود (D) گفت: “ما در حال ساخت آن را بسیار روشن است که علم به ما می گوید که تجمع جرم بیش از 1000 نفر نیست به ما کمک کند رسیدن به هدف ما از مسطح منحنی و حاوی گسترش این ویروس است.”

[Boswell: بازی بیس بال, باید لغو بهار آموزش بازی و یا بازی بدون طرفداران]

بیانیه ای از به یاد ماندنی ورزشی که صاحب هر دو NHL واشنگتن پایتخت و NBA Washington Wizards گفت: در قسمت: “در این زمان جهت NBA و NHL ما بازی را در رفتن به عنوان برنامه ریزی شده و باز به تماشاگران. ما در تماس مداوم با هر دو لیگ و آنها باید خود را به روز رسانی راهنمایی ما خواهد شد به روز رسانی عمومی درآمده است.”

شما می دانید آنچه که غیر از عبور از باک? که در آن برای شروع ؟ آن را با میل و رغبت قرار دادن طرفداران در افزایش خطر ابتلا به بدون هیچ دلیل و بدون هیچ دلیل در همه. مصرف آن را توصیه لیگ مقامات بیش مشاوره — مشاوره قوی — افرادی که حاکم بر شهر که در آن شما بازی و بهداشت حرفه ای که در آنها توصیه می کنند.

علاوه بر این صرف نظر کردن از یک فرصت به منجر شود. مطمئن شوید که آن را حس می کند برای فرانچایز را تشکیل می دهند که لیگ در حال حاضر یک واحد جلو. اما در چه هزینه ؟ است, می گویند وفاداری تد Leonsis که صاحب جادوگران و پایتخت به NBA و NHL قبل از آن به شهر خود برای خود طرفداران ؟ فاصله خود را از همکار خود صاحبان خود می گویند: “من می دانم که چه لیگ مشاوره اما ما مقامات محلی فکر می کنم آن را یک ایده بد را به هزاران نفر از مردمی با هم, بنابراین ما فقط باید ضروری پرسنل در دست” نمی شود به طوری جسورانه آن معقول خواهد بود.

اما پیدا کردن برخی از حس خوب در میان این “رهبران” در ورزش است. روز جمعه در سن فرانسیسکو شهردار لندن نژاد (D) صادر شده و یک سری از “تهاجمی توصیه های” طراحی شده و در محدود کردن گسترش ویروس از جمله لغو غیرضروری رویدادهایی مانند کنسرت ها و رویدادهای ورزشی است.

[ورزشی آمریکا طرح میتوانست با بسته عرصه و لغو]

پاسخ NBA رزمندگان طلایی امور خارجه: نادیده گرفتن توصیه های باز کردن درهای خود را برای بازی شنبه و یکشنبه بلکه پست علائم هشدار طرفداران: “[A]ttending بازی امشب خود را افزایش می دهد خطر ابتلا به کوروناویروس. با ورود به عرصه های شما به طور داوطلبانه فرض تمام خطرات و توافق می کنید که شما نمی خواهد نگه دارید GSW عرصه LLC, NBA و یا هر یک از مربوطه خود را وابسته و یا کارکنان مسئول برای هر گونه نتیجه بیماری یا آسیب است.”

اما مطمئن شوید که شما انتخاب کنید تا یک Steph کاری نیوجرسی قبل از شما بستری مناسب است ؟

روز شنبه, سان فرانسیسکو, ممنوع چنین باشد. که آنچه در آن زمان برای رزمندگان به پیروی.

چگونه جدا شده و مردم را به ساخت این تصمیمات افرادی که نادیده گرفتن برخی از احکام در حالی که صدور خود به خود ؟ چگونه می توانید آنها می گویند که آنها در حال گرفتن اقدامات احتیاطی توسط بسته شدن در اتاق قفل به غیر ضروری پرسنل مانند رسانه ها اما به طور همزمان تشویق 20,000 مردم برای جمع آوری در محله های نزدیک?

هر صاحب هر NHL NBA و تیم باید از آن فکر می کنم این راه: اگر آنها استقبال طرفداران به بازی پنج شنبه شب و در هفته آینده آنها پیدا کردن یکی از این طرفداران انجام virus NHL و NBA به لیگ ها و تیم های فردی به عنوان شهروندان خوب در خود جوامع را یک فرصت برای کمک شامل آنچه که در حال حاضر یک بیماری همه گیر. به جای در حال حاضر آنها فقط ممکن است کمک به گسترش آن. حمل آن بر وجدان خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>