این Nats’ داگ هریس ضرب و شتم سرطان سه بار. چهارم خود را جنگ است در طول یک بیماری همه گیر.

چهار بار ؟

“به من گفت چیزهایی در این زمان است که من هرگز قبل گفت: با صدای بلند” هریس گفت. “من بسیار وفادار فرد, اما آن را سخت به درک. و وجود مردم وجود دارد به مراتب بدتر از من. من هرگز از دست دادن بینایی است. اما خدای من چهار بار ؟ بیا مرد. این تست فطرت خود را.”

در ماه مارس او قرار گرفتند دوم خود را با خون پیوند برخی از 3½ سال پس از اولین. او از خواب بیدار در میان این همه گیر با دانش است که زندگی او در خطر حتی در زمان عادی. این تا حد زیادی به رسیدگی است.

“اگر ما تا به حال به انجام همه چیز را” هریس گفت: “من می خواهم که درگذشت.”

هیچ بیس بال در حال حاضر برای هر کسی اما وجود خواهد داشت بدون بیس بال برای داگ هریس تا به حال coronavirus هرگز رسید در سراسر جهان است. او بخشی از یک گروه است که متاسفانه نادیده گرفته است در لحظه: مردم با به طور بالقوه فلج مشکلات برخورد با آنها را در یک نیمه فلج جهان است. اگر رفتن به فروشگاه مواد غذایی است که سخت تر با درجه تصور رفع یک بیماری است که می خواهد به شما را بکشند.

هریس صرف 26 شب در پن استیت هرشی مرکز پزشکی حدود 40 دقیقه رانندگی از شهر خود را از کارلایل Pa. که در آن او زندگی می کند و با همسرش لیزا و سه دختر. این بود که پس از یک Jan. 13 مراجعه به پزشکان خود را در Memorial Sloan Kettering Cancer Center در نیویورک است. او در زمان آموزش خود را. او پریدند در یک تاکسی. بهار آموزش نبود ، او آماده بود.

“من فکر کردم من واقعا احساس خوب,’ ” هریس گفت. “من راه می رفت و در آنجا تفکر چگونه افتخار من بود رفتن به دکتر.”

در عوض مشکل: نشانه آن است که لوسمی بازگشته بود. خود دکتر دستور مغز استخوان بیوپسی هفته بعد. قبل از همه گیر اتباع بهار آموزش کردم نورد در وست پالم بیچ فلوریدا., بدون هریس. در ماه آوریل او با بررسی به بیمارستان در هرشی که توسط آن نقطه قفل شده بود به دلیل تهدید از coronavirus.

“ما نگران بودن در تامین کوتاه مدت از بسیاری از چیزهایی که ضروری: تخت, شخصی, تجهیزات حفاظتی و سپس در داگ مورد حتی انتقال خون گفت:” کوین Rakszawski یک انکولوژیست که کار کرده بود با هریس دوستیابی از تشخیص در سال 2016. “مردم از ترس به اهدای خون است. فقط از یک منبع نقطه نظر آن را یک چالش بود.”

و در حالی که خون بیماران پیوند به طور معمول جدا از بقیه در بیمارستان به دلیل تضعیف سیستم ایمنی بدن — در منطقه ای با جدا کردن جریان هوا سیستم حتی مقامات به خصوص مراقب باشند چرا که از coronavirus. پیوند نامزدها با روش های است که می تواند به تعویق افتاد خواسته شد به انجام این کار. اعضای خانواده نمی شود مجاز به عنوان بازدید کنندگان است.

“بزرگترین چیزی که ما به عنوان یک گروه به عنوان یک پیوند گروه تصمیم گرفت در طول همه گیر شد: اگر این تنها راه برای صرفه جویی در زندگی یک فرد پس از آن ما خواهد ادامه” Rakszawski گفت. “ما نمی خواهیم به کسی که هر بیشتر در معرض خطر, خطر که سنگین تر بودن از هر گونه پتانسیل بهره مند شوند.”

هریس وضعیت وخیم بود که به اندازه کافی وجود ندارد یک سوال: او نیاز به پیوند ، تیم خود را رهبری انکولوژیست شین Mineishi قرار داده و او را از طریق شیمی درمانی و پرتو.

“این واقعا لگد من با” هریس گفت. “درد باور نکردنی بود.”

هر سه از دختران خود داوطلب شده و مورد آزمایش قرار گرفتند که ممکن است خیرین و پزشکان منتخب میانه کودک سیدنی یک دانش آموز در جورج واشنگتن هر چند از آن شده است می تواند اردن جوانترین و یا الکس, قدیمی ترین, فقط به عنوان به راحتی. در روز سیدنی اهدا خون هریس تنها می تواند مخفیانه به دیدن او از دور. او نمی تواند دیدن لیزا در فرد و هر چند FaceTime گزینه او نیست خیلی آن را دوست دارم احساس. روز بیشتر از نه, او در ارتباط برقرار کردن با خانواده خود به مدت 20 ثانیه در صبح و 20 ثانیه در شب. او را دیدم بیشتر از اندی گریفیث در تلویزیون از او دختران خود را بر روی تلفن خود را.

“من نمی خواهم به صحبت کردن با کسی است,” او گفت:. “من نمی خواهم مردم را به دیدن من می خواهم که. من می خواهم از خواب بیدار به 50 پیام های متنی, اما من نمی تواند پاسخ به کسی. من نمی باید انرژی به نگاه و حتی در گوشی به ببینید که چه کسی آنها از.”

به دلیل قبلی خود دعوا هریس فکر کردم که او آماده این زمان در اطراف. اما انزوا و استفراغ ، تب پارانویا چرا که او در بیمارستان بود در میان یک بیماری همه گیر آن را سخت برای او به اعتراف اما آن را نزدیک به او را ضرب و شتم.

“من گفت: چیزهایی مثل” من نمی دانم اگر من می تواند انجام این کار دوباره’ ” هریس گفت. “این پایین ترین نقطه در زندگی من بدون شک.”

نکته این است که تیم خود را از پزشکان و دیگر مراقبان — نه به ذکر است خانواده اش — اعتقاد او مجهز به رسیدگی به آن است. دوباره. او در شرایط فیزیکی فوق العاده ای ساخته شده است که او قادر به مقاومت در برابر درمان تهاجمی تر. و به عنوان کم به عنوان او هنگامی که او به تنهایی او نیست در حال حاضر که در راه است.

“داگ همیشه با نزدیک شدن به این با یک جنگنده ذهنیت” Rakszawski گفت. “او همه چیز در مورد داشتن یک نگرش مثبت و من واقعا فکر می کنم این چیزی است که انجام او را به این مراتب است. او همیشه می گوید:”ما در حال رفتن به ضرب و شتم این و او شامل تیم خود را از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و خانواده اش. که واقعا مهم است.”

در حال حاضر نشانه های خوبی هستند. هریس در خانه است و او سرمایه گذاری های خارج از اتاق خود است که شاید برای چند قدم در زیرزمین یا تردمیل 20 دقیقه در آفتاب بر روی عرشه. حتی به عنوان او می پیوندد کارکنان تماس برای کمک به برنامه ریزی برای آنچه که می تواند کوتاه لیگ برتر فصل و به حساب جزئی leaguers در سیستم او در تلاش است به بیمار بیشتر این زمان. مدیر کل Mike Rizzo تقویت کرده است. “او پشت من” هریس گفت. روزانه متون و تماس از کارکنان باید کمک کرد تا سرپا نگه داشتن او را. او نمی تواند از طریق یک جمله در مورد چقدر لیزا به معنای بدون muffling هستند sobs.

“فرشته” هریس گفت.

اما او نیز آسیب پذیر است. به این بیماری اطمینان حاصل کنید چرا که حتی به عنوان همه از نشانه های او را در حال حاضر مثبت است conniving و باطل است. اما همچنین به بازی بیس بال تنها کار او تا به حال شناخته شده است.

“من نمی دانم که چگونه مردم را به درک من,” او گفت:. “من خواهد بود سمی? من نمی تواند تعیین کند که. من نمی تواند را تشکیل می دهند ذهن خود را. این همیشه چیزی است که برای من مهم است: “من به شما نشان می دهد. من دوباره از این.’

“اما این بار من همه چیز پنهان تقریبا تا آنجا که من در گذشته است. این است که من. و اگر کسی نمیخواهد من برای من پس از آن می شود. من نمی توانم آن را تغییر دهید. این بوده است که بخشی از زندگی من است. من با افتخار از آنچه من قادر به غلبه بر. و وجود دارد یک داستان بزرگ است که هنوز تمام نشده. حتی نزدیک است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>