روز بعد از بوندس لیگا برنده خود را به عنوان من به نام ماه اکتبر گذشته “بزرگترین postseason ناراحت اجرا در تاریخ MLB.” در آن بود. در عین حال آن را بیشتر. اما چقدر بیشتر ؟ وجود دارد هیچ پاسخ دقیق اما قبل از MLB بازگشته است, اجازه دهید یک جامد مفهوم کلی.

2019 بوندس لیگا شد نه بهترین تیم MLB همیشه و یا حتی در نزدیکی آن است. و نه آنها بازی در اکثر همواره خطر ناک جهان سری تا کنون. تجزیه و تحلیل “اهرم شاخص” می گویند ’19 سریال در مورد میانگین برای پایدار تنش است. در بوندس لیگا در واقع “رها” در سه بازی از دیر باز یافته تنش با مهم اجرا می شود در بالای هفتم و هشتم دور در هوستون. در بوندس لیگا نیز ندارد walk-off برنده شدن در ماه اکتبر و فقط دو یک اجرا حذفی برنده — همیشه تیتر غاصبان.

ما باید منصفانه به دریافت این تقریبا درست است. چگونه بسیاری از دیگر شانزه ایستاده به عنوان بالا به عنوان بوندس لیگا در بسیاری از مناطق قابل توجه? و آنچه که ارزش است ؟

اول پاک کردن واقعی تفاوت است.

  • تنها یک تیم دیگر سقوط یک دوجین یا بیشتر بازی تحت .500 و در عین حال افزایش به برنده سری جهانی: معجزه بوستون بریوز 105 سال پیش از آن.
  • هیچ تیمی تا به حال آمد از پشت به پیروزی در پنج بازی حذف. شانس کشیدن چنین ترکیبی اندازه گیری از بدترین لحظات است 0.0003. سه ریاضی معلمان به من گفت که اگر من پخته شده یک amusingly دلخواه روش طبقه بندی آمار نزدیک به اندازه کافی درست است.
  • هیچ تیمی تا به حال ضرب و شتم دو 105-پیروزی تیم در همان postseason. و بوندس لیگا تا به حال به پیروزی back-to-back حذف بازی در برابر هر دو 106-برنده داجرز و 107-برنده Astros که تا به حال 213 برنده ترکیب شده است. در 50 سال چند لایه پلی آف نزدیک قابل مقایسه است 205 برنده سال 2004 Red Sox.
  • هیچ تیمی تا کنون موفق به کسب سه winner-take-همه بازی ها در یک postseason.
  • هیچ تیمی تا کنون موفق به کسب چهار جهان سری بازی در جاده ها و در هوستون که در آن Astros فریب خورده در سال 2017 و ’18. در سال 2019? که کاملا می داند ؟
  • تنها یک شهر تا به حال رفته دیگر بین سریال های روز دنیا, جشن از واشنگتن 95 سال: توله’ 108-سال خشکسالی است.

همه که شستن بیش از ما در یک بار به نظر می رسد مرزی باور نکردنی است. اما زمانی که شما با استفاده از بخشی از یک بیماری همه گیر به مطالعه عنوان treks هر MLB قهرمان چه می زند شما صاف است که ده ها تن از آنها را تا به حال سفر باور نکردنی در حالی که بسیاری دیگر stomped بسیاری از دشمنان تخت که آنها را بهترین تیم همیشه لیست سنگین.

به عنوان قابل توجه به عنوان Nats’ بازیابی شد و از 29 محل از 30 MLB تیم در مه 23, انتهایی در N. L. شرق با 10 بازی و حتی 8½ بازی خارج از دوم wild-کارت نقطه مختلف جهان سری برنده شد تا در عمیق تر سوراخ در جدول رده بندی و بعد از آن در این فصل است.

پنج شانزه مواجه شده اند بدتر از: 1914 بوستون بریوز (15 بازی پشت و در بدترین حالت خود از 16 بازی تحت .500) ، ’78 یانکی ها (14 بازی پشت) را فریب داد ’51 New York Giants (13), ’30 کارت (12) و ’64 کارت (11). این ’69 معجزه متس مانند بوندس لیگا شد 10 بازگشت.

تیم های دیگر نیز غلبه بر بزرگ کسری — اما نه به برنده سری جهانی.

این ’85 Royals در واقع برنده شش حذف بازی در یک postseason و ’12 San Francisco Giants مانند پریمیر لیگ در انگلستان برنده پنج حذف بازی. این Nats’ تمایز علامت تجاری خود را این است که آنها trailed در تمام پنج! غول هرگز trailed در هر, و سلطنتی تنها یک بار و در یک داوری همین Denkinger آنها را نجات داد.

هیچ سری حذفی مسابقات Red Sox باز گشت از یک سه-بازی-به-هیچ کسری به یانکی ها در سال 2004 — هنوز هم بهترین بیس بال من دیده ام هر دو برای یک سریال درام و 86 سال از نفرت پر از متن. هیچ فردی بوندس لیگا حذفی پیروزی رویکردهای آن است. اما آنچه در مورد آبجو طفره زن و Astro آتش بازی ترکیب — کسانی که پنج حذف comebacks? پس از آن شمع که باز گشت از 19-31 در بالای آن است.

ببینید که چگونه ’19 بوندس لیگا حفظ bobbing برگشت از پیوستن به این تیم در بالای مکالمه? با زمان یک عنصر اضافه شده از اهمیت تاریخی رشد خواهد کرد: همه تیم ها در همه جهان سری که می خواهد امید خواهد بود شکست تقلب Astros در حال حاضر بالای لیست.

که آنها را ضرب و شتم? یک بوندس لیگا تیم با 14 کمتر به طور منظم فصل برنده است. چند بار یک تیم با یک بزرگتر برنده کسری سرقت جهان سری? یک بار. در سال 1906.

در سال 1954 در چه ممکن است بزرگترین دنیا در سری ناراحت همیشه غول نیز تا به حال 14 کمتر برنده از کلیولند. ببینید ’19 بوندس لیگا فقط نگه داشتن sneakin’ تا بر شما.

چه تعریف اقامت-در-مبارزه با پریمیر لیگ در انگلستان است که راه خود را در شیمی و شادی در رقابت های بالا آنها را بالاتر از خود را 93-برنده استعداد اجازه می دهد آنها را به سرپیچی از شانس ندارد و فقط در طولانی حذفی-نقطه مسابقه و یا در یک مجموعه به عنوان یک توسری خور و یا در برخی دیگر از matchup که در آن آنها ازمایش کرده اما 160 روز همیشه در راه های جدید است.

چه کوزه را به آنها شلاق در ماه اکتبر ؟ در وحشی-کارت بازی بوندس لیگا ضرب و شتم میلواکی را جاش Hader که تا به حال نمی دمیده دو اجرا صرفه جویی در وضعیت تمام فصل. آنها آویزان یکی دیگر از مجموعه ای از اکتبر شاخ بز در داجرز آینده Hall of Famer کلیتون Kershaw; Stephen عشق ضرب و شتم او را سر به سر به عنوان یک نویسنده در حالی که آنتونی رندن و خوان صوت homered کردن او را پشت به پشت به صرفه جویی در بازی 5 از بخش سری.

سنت لوئیس دوم-بهترین شروع چرخش در N. L. توسط عصر است; بوندس لیگا جاروب تمام چهار بالا خود را استارت هرگز انتهایی برای یک لحظه در NLCS. کارت’ پیشرو برنده داکوتای هادسون رو یکی کردن و اجازه هفت اجرا می شود.

در این مجموعه در آنها ضرب و شتم Cooperstown محدود جاستین Verlander دو بار با homers توسط Kurt سوزوکی آدم ایتون و صوت. این ’19 strikeout پادشاه Gerrit کول بود مورد ضرب و شتم برای اولین بار از آوریل 23 در بازی 1 با homers از رایان زیمرمن و صوت. و بوندس لیگا برنده بازی 7 آغاز شده توسط سابق Cy جوان برنده جایزه ژاک Greinke.

برای سال طرفداران بیس بال می خواهد حس چرا واشنگتن 2019 تجربه زدم این شهر برای چنین جايزه حلقه.

حقیقت زندگی نمی کند در هر چیزی حتی 95 سال صبر است اما در شاد وزن همه چیز را با هم از بچه کوسه به ستاره شرق, صفحه اصلی اجرای رقص به ماه خیره ماندن در مبارزه با “رفتن 1-0 امروز” به باز گشت حذف برنده است. این drubbing آینده سالن از شهرت کوزه زمان پس از زمان. این اتومبیل رانی Howie Kendrick و آدم ایتون ضد دانیل هادسون و شان Doolittle, Aníbal سانچز و گنج ترنر و متواضع مدیر دیو مارتینز هیچ یک از آنها به نظر می رسد Cooperstown-محدود بودن در مرکز واقعا بزرگ عنوان شده است.

اجازه ندهید کسی به شما بگوید که از سال 1903 شده اند وجود دارد بسیاری از مسابقات بیشتر از این یکی. شما می توانید تعداد اونا در انگشتان دست خود را. یا شاید کاملا همه چیز در نظر گرفته, در یک دست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات