اتباع یک بار به شدت مورد نیاز اضطراری گیر. آنها یکی نیست دیگر.

Austin اتباع’ جدید اغل گاو یا حشم گیر. مارتینز خندید چون در واقع فعال کردن او یک گزینه نیست. اورژانس فو در بیس بال هستند مانند اورژانس goaltenders در هاکی. آنها باید در فهرست در حال حاضر در یک موقعیت بازیکن به اندازه کافی شجاع به چمباتمه زدن پشت صفحه. بسیار کمی وجود دارد شرایط زمانی که یک مورد نیاز است ساخت این بیشتر از یک بازی سرگرم کننده زمستان فکر ورزش و کمتر از یک مشکل واقعی.

اما اتباع آموخته در ماه اکتبر که نیاز به اورژانس گیر می تواند بوجود می آیند. و سریع.

“است که یک دیوانه شب” مارتینز گفت: در حالی که پاک کردن عرق از پیشانی خود را به عنوان اگر او بودند تاکید کرد همه را دوباره و دوباره. “یک دیوانه شب.”

بنابراین اتباع مانده بود با یک انتخاب: جایگزین سوزوکی در فهرست و او خواهد بود برای کل سری. بازی و یا بازی با 24 بازیکن — و فقط یک گیر و دعا می کنم که یان گومز می تواند به جلوگیری از آسیب.

آنها رفت و با دومی.

“ما نورد تاس” مارتینز گفت. “ما می دانستیم که Kurt احتمالا یک یا دو روز از بازگشت و واقعا نمی خواهید برای سوزاندن او را برای تمام NLCS. من نگاه مربیان و آن را فقط مانند: “خوب در اینجا ما بروید.’ “

که شروع به تقلا برای مواقع اضطراری گیر به عنوان اگر وجود ندارد به اندازه کافی در جریان است. مسکن دانیل هادسون در ققنوس در انتظار تولد سومین دختر. اتباع ساخته شده در آخرین دقیقه فهرستی نیشگون گرفتن و کشیدن به حساب که برای قرار دادن هادسون در postseason پدری لیست و فعال سرگردان Suero برای یک بازی. MLB قوانین مورد نیاز است که یک پارچ پر هادسون نقطه بنابراین اتباع نمی تواند استفاده از آن را برای یک سوم شکارچی به اسلاید پشت سر گومز. که راه حل مطرح شد و بلافاصله تیرباران کرد.

بعدی ایده ساخت خراردو Parra اضطراری گیر. اما پس از Parra است چپ دست و فو به طور معمول نمی اتباع نگه داشته و تفکر است. که منجر آنها را به برایان دوزیه دوم baseman که پلی آف از دست داده بود نقطه خود را در صف و آینده روی نیمکت. او خود را مرد.

“او فوق العاده هیجان زده” به یاد می آورد outfielder Michael A. Taylor. “منظورم این است که شما می دانید دوزیه. آجیل.”

شما می دانید دوزیهدر حقیقت به معنی شما می دانید این شخص که خواند “Calma,” shirtless و تحت پوشش در الکل در هر یک از اتباع’ حذفی جشن. اما در حال حاضر این تصویر: بازیکنان در حال عجله برای آماده شدن برای یک انتقادی matchup. آنها تا به حال وارد در سنت لوئیس بعد از ظهر روز قبل از خیره شدن و آویزان ، Aníbal سانچز که تقریبا به طور انحصاری تن به تن به سوزوکی فصل گذشته در دیدار با Gomes, تبادل مربی پل Menhart و پیشرفته دیده بانی جیم Cuthbert که سهام بینش در کاردینالز’ صف. Hitters rip از طریق گزارش در سنت لوئیس استارت مایل Mikolas.

و دوزیه است که در داخل پنبه حلاجی شده قفس گرفتن توپ بیسبال خاموش قفسه سینه خود را.

“هنری بود و با شلاق آنها را در وجود دارد” مارتینز گفت: با اشاره به اغل گاو یا حشم مربی هنری بلانکو. مارتینز ساخته شده حرکت پرش کوتاه زمین در مقابل یک شکارچی بارها و بارها و در این مورد که جالب توجه بود دوزیه. “ما تا به حال به دنده مناسب است که او آن را انداخت و به مانند 20 دقیقه او فقط گرفتن فلفلی با کم توپ را به دیدن اگر او می تواند آنها را مسدود. او خوب بیش از حد!”

اما برای یک دیوانه, شب, عنوان, اجرا, اورژانس گیر در بازی بود. دوزیه رفتگان در رایگان آژانس و مبارزه برای کار با San Diego Padres. Parra فرود آمد و دو سال در مقابله با Yomiuri غول در ژاپن حرفه ای لیگ بیس بال. گزینه مارتینز در نظر گرفته شده در این هفته — Wilmer Difo, Adrián سانچز جیک Noll — بعید است که به این تیم آمده روز افتتاحیه. که زمانی که مارتینز فرار از پاسخ.

او آمار و ارقام که در خرج کردن او با استفاده از یک ابزار بازیکن مانند تیلور یا Asdrúbal Cabrera. او می داند که او نمی خواهد با استفاده از یک لیست است که شامل گنجینه Turner, ویکتور روبلز و خوان صوت — ستاره جوان او را می خواهید به دور از خطر است. کم حلق آویز شوخی است که حداکثر Scherzer با خوشحالی گرفتن. اما حقیقت این است که فقط پنج ماه از آن تقلا در سنت لوئیس اتباع لازم نیست که یک برنامه.

“شما می توانید تصور کنید من درخواست Ryan زیمرمن به پشت بشقاب?” cracked مارتینز در حالی که راه رفتن دور. “من فکر می کنم برخی بیشتر و به شما اجازه می دانم آنچه من می آیند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im