اتباع باید به تقویت خود اغل گاو یا حشم. در اینجا چیزی است که انتظار می رود.

در آن طول می کشد مقدار زیادی از اسلحه برای دریافت از طریق یک فصل بیس بال — حتی برای, و در این مورد به خصوص برای حاکم جهان سری قهرمانان. اما اتباع باید بسیار قوی تر اغل گاو یا حشم از آنها یک بهار در پیش است که باید trickle-down اثر است. علاوه بر این خواهد هریس re-امضای هادسون و بازگشت Doolittle, Suero تنر Rainey, شکارچی Strickland و Roenis الیاس است که نه تنها خوب برای باز کردن بعد فهرستی از آن را پد عمق پشت آن مسکن و ارائه بهتر تضمین در صورت آسیب و یا نیاز به یک تکان ،

بنابراین آنچه که عمق نگاه مانند در حال حاضر ؟

با فهرست اسامی گسترش به 26 بازیکن اتباع خواهد شد به طور مداوم انجام هشت مسکن. اگر فصل آغاز شده و فردا بدون اضافات بیشتر یا آموزش بهار شگفتی اغل گاو یا حشم به احتمال زیاد شامل Doolittle, Harris, هادسون, Rainey, Suero, استریکلند الیاس و هر کس را ندارد چرخش بین Erick Fedde Austin Voth و جو راس. پس از آن 40-مرد فهرستی شامل ضد Kyle فینیگان, Ryne هارپر آستن ویلیامز هارون بارت و جیمز Bourque.

هر یک از آنها می تواند در تئوری فشار الیاس, Strickland یا Fedde/Voth/Ross برای یکی از نهایی اغل گاو یا حشم نقاط. اما آنها به احتمال زیاد پنج جانبه طرح بیمه. کایل McGowin و بن Braymer دو عمق استارت در 40-مرد فهرستی نیز می تواند کمک های اضطراری گزینه های. Scott mescudi Guerra, غیر rostered عضو از سری جهانی تیم در یک جزئی-لیگ مقابله و nonroster دعوت به بهار آموزش. پس از انجام جانبازان فرناندو آباد و کوین Quackenbush.

اینها بسیاری از نام هایی که نمی بسیار الهام بخش اعتماد به نفس. اما اغل گاو یا حشم عمق قرار است به زرق و برق دار. آن است که فقط به وجود داشته باشد با دوز از پتانسیل و تجربه و اتباع در حال حرکت در این جهت است.

سال گذشته طرح B بود Rainey, ویلیامز, Adams و Bourque و همه نامیده می شدند تا اگر تنها به طور خلاصه در برخی موارد برای پر کردن حفره های سمت چپ توسط صدمات و عملکرد ضعیف. اغل گاو یا حشم حدودا از طریق روزنتال (منتشر شده در ژوئن 23), Barraclough (تعیین شده برای واگذاری در اوت. 6) جاستین میلر (DFA می خواهم در جولای 29), Sipp (DFA می خواهم در اوت. 2) و مت فضل (DFA می خواهم در اوت. 30) که همه شروع فصل در اغل گاو یا حشم. اما از آنجا که سازمانی عمق جنس بنجل بود — و یا صدمه دیده در ویلیامز صورت — مدیر کل Mike Rizzo سقوط در فصل بازار برای فرناندو رادنی Guerra, Blazek دن Jennings, Jonny Venters جورج Kontos و در نهایت سه مهلت معاملات است که مشبک هادسون الیاس و Strickland.

نتیجه این شد یک اغل گاو یا حشم که هرگز یافت ریتم. امیدواریم در سال 2020 است برای جلوگیری از چنین تقلا.

یک راه حل آسان خواهد بود برای آینده نگر اغل گاو یا حشم به ماندن سالم و موثر است. اما پس از بیش از هشت بین برنده استفاده می شود در این فصل این است که ارزش بررسی فینیگان, Harper, ویلیامز, بارت و Bourque در برابر Bourque, ویلیامز, Rainey و آدامز.

Rainey بود که گروه را تنها مناسب پر کنید-در فصل گذشته ظاهر می شود در 52 بازی در پایان با یک 3.91 دوران و حتی تبادل 6⅔ نوبت در پلی آف. آدامز کردم یک فرصت قبل از او فرود آمد و با Seattle Mariners که در آن او در بر داشت اقدامات موفقیت است. ویلیامز از دست رفته بسیاری از این فصل را با یک رگ به رگ AC مشترک خود را در شانه راست. Bourque, 26 سال, ساخته, یکی, ظاهر, ثبت two outs و تلاش برای پیدا کردن یک صورت ظاهر از فرمان.

که برگ ها دلیل خوبی برای این باور است که فینیگان, Harper, بارت, سالم ویلیامز و یک Bourque ارائه خواهد شد بیشتر صعود کند. فینیگان به حال 2.31 دوران سراسر دو سطح از اوکلند دو و میدانی’ سازمان در سال گذشته است. اتباع امضا او به لیگ ایران از یمن او را داشتن یک لیگ برتر ، او پروفیل مانند Rainey — سخت fastball با یک نوار لغزنده بالا strikeout نرخ چند بیش از حد بسیاری از پیاده روی و خواهد بود یک پروژه به صورت جزئی-لیگ تبادل مربیان است.

هارپر وارد در اخیر تجارت با دوقلوها مینه سوتا که در آن واشنگتن جدا با righty شکارچی مک ماهون. هارپر جامد برای دوقلوها در سال 2019 تبادل 54⅓ نوبت با 3.81 عصر. او نرم است پرتاب کننده که متکی به اواسط 70s موبایل و کامپیوتر. او هشت چند دور حضور در, از جمله یکی که به طول انجامید 43 رزین و می تواند همه کاره بازوی اگر مورد نیاز است.

برت ساخته عاطفی بازگشت به تپه سپتامبر گذشته پس از از دست رفته سه و نیم فصل با توجه به متعدد جراحی زانو. هدف او این است که در حال حاضر از احساس خوب داستان به لیگ منظم است که او تا به حال شده است در سال 2014. اما او ویلیامز و Bourque همه سوال و علامت می زنیم به بهار. بارت را دوباره ثابت کند که مسائل خود را قطع می تواند در bigs. ویلیامز برای سالم ماندن و خود را fastball-منحنی مخلوط فرصتی برای اکسل. و Bourque بعدی فرصت زیادی در آن است.

عدم قطعیت است که انتظار می رود در این پله از فهرست. اتباع فقط بانکی در بسیاری کمتر از آن جلوتر است.

جزئیات بیشتر در اتباع و MLB:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>