چرا که قبل از آن و قبل از Cavalli شد اتباع واشنگتن’ در دور اول پیش نویس انتخاب هفته گذشته او مواجه بزرگتر انتخاب کنید. آن تبادل و یا هدف قرار دادن. آن بود که گیر کردن تو بازی رویای مادام العمر خود را به خفاش یا اعتماد که بازوی راست او می تواند پرتاب به اندازه کافی سخت می تواند کردهاید به اندازه کافی به او را به لیگ های بزرگ. این گذشته offseason او رفت و به جانسون, سر مربی در دانشگاه اوکلاهما با نهایی خود را برنامه ریزی. او ناچار خواهد همه چیز را به تبادل و ببینید که در آن او را گرفت.

اوکلاهما کارکنان اغلب تعجب که چگونه Cavalli توسعه خواهد بود اگر او کانال تمام انرژی خود را به یک موقعیت. او تا به حال هرگز قبل از. او یک شکارچی همان نقطه ای پدر خود را یک بار در افراد زیر سن قانونی بود و بعد از آن یک پارچ و shortstop در بیکسبی بالا در اوکلاهما. در کالج او یک پارچ و یک hitter وظیفه تعیین شده که متعادل 12 شروع می شود با 72 در خفاش به عنوان یک دانشجوی سال دوم در سال 2019.

در حال حاضر به عنوان سال دبیرستان خود را در بهار گذشته آن همه تبادل. بنابراین جانسون می خواستم برای تست خود را در ذهن و قلب است.

“شما باید به او این فرصت را به رشد” جانسون گفت: داشتن Cavalli تماس خود را زمین. “ما می دانستیم که در آن او بود و آنچه که او می تواند انجام دهد. چه جایی بهتر برای یادگیری؟”

برای 25 سال گذشته جانسون دارای مربی جوان کوزه را به عنوان سر مربی در Navarro کالج تبادل مربی و دستیار سر مربی در تگزاس و پس از سال 2017 به تبادل مربی و سر مربی در اوکلاهما. او با کلیتون Kershaw و هومر بیلی به حال 32 کوزه پیش نویس در حالی که او در تگزاس و او شنبه و یکشنبه استارت انتخاب شده این سال است.

که گروه با عنوان توسط کاوالی که به عنوان Sooners’ ace تن به تن شب جمعه در هر هفته. که تنها به مبلغ چهار شروع می شود در این سال قبل از فصل بود برش کوتاه از رمان coronavirus بیماری همه گیر. او زخم تا تبادل تنها 101⅓ نوبت در اوکلاهما به مراتب کمتر از بسیاری از کالج چشم انداز. اما آن را به اندازه کافی برای او را به جهش به جلو و نشان می دهد Johnson او قادر به تماس با خود را بازی.

حقیقت این است که جانسون در حال حاضر مطمئن شوید. به همین دلیل او اجازه کاوالی و جالب جاستین Mitchell قطع در وهله اول. Cavalli بود بچه که قطع هم تیمی های مو تبدیل اتاق نشیمن او با میچل به یک آرایشگاه. Cavalli برآورد او به حدود 500 کوتاهی مو در اوکلاهما. در دو سال او را از اساسی ترین کاسه برش پیچیده محو.

احساسات خود را بر روی تپه اغلب به یاد جانسون خوزه فرناندز سابق میامی مارلینز ace که فوت در سال 2016. Cavalli نیز بچه که هنگام تماس برای بررسی در با جانسون از تابستان لیگ بستری در چهار بازی تعلیق. Cavalli حفر یک خمیر در پشت در دفاع از هم تیمی او تا به حال شناخته شده تنها برای چند هفته. و او بچه جانسون تبدیل به زمانی که مادر دستیار مربی رس ون هوک بود که مبتلا به سرطان است.

جانسون خواسته کاوالی برای گفتن در نماز. Cavalli متمایل شدن سر خود را و هرگز تصادفا و جانسون گفت: آن را به عنوان هر چند Cavalli شد خواندن کلمات خود کفش.

“او خیلی مطمئن از خود گفت:” میچل که شمارش Cavalli به عنوان یک باتری mate یک هم اتاقی و یکی از بهترین دوستان خود را. “از آنجایی که من برای اولین بار ملاقات او فقط می داند که آنچه او می خواهد به انجام و چگونه او می خواهد به آن را انجام دهد.”

در اوایل Cavalli را OU حرفه ای, مربیان, بررسی نوار در طول هفته و سپس ملاقات با کاوالی و میچل در طول pregame پنبه حلاجی تمرین به بحث استراتژی است. هنگامی که جانسون به Cavalli کمر مربیان دست اپل به او و میچل هر دوشنبه و سپس اجازه دهید آنها را در قرعه کشی رویکرد خود را. مربیان کالج به طور معمول تماس رزین توسط رله نشانه هایی از ستاره شرق, و این نادر است برای آنها را به قرار دادن خیلی اعتماد در نوجوانان و یا بازیکنان در اوایل 20s.

در حال حاضر کاوالی و میچل انجام تحقیقات خود را اول است. آنها را به تماشای هر در-خفاش از hitters مخالف وزن Cavalli نقاط قوت خود را در برابر نقاط قوت خود و نقاط قوت خود را در برابر نقاط ضعف خود و نقاط ضعف خود را در مقابل نقاط ضعف ، آنها خواهد chat جزئیات در آپارتمان خود در عمل حتی در پردیس بین کلاس ها. اما بحث پر در آمد هر جمعه ساعت قبل از Cavalli شروع به زمانی که آنها می خوردند ناهار و مقایسه یادداشت ها.

Cavalli به نام خود زمین با ساخت یک برنامه ریزی دقیق برای هر یک خمیر. اگر آن را به حال به تغییر در پرواز او می تواند لرزش میچل و پرتاب زمین او می خواست. OU دستیار رس Overcash متوجه این کمک Cavalli پیدا کردن یک ریتم چرا که او و میچل ندارد به توقف و انتظار برای مربیان. جانسون دیدم Cavalli بیشتر اعتماد به نفس در هر یک از رزین و بهتر است در توضیح محل زمین انتخاب و چگونه او با نزدیک شدن خاص می شمارد.

“این قطعا کمک کرد تا سرعت خود را شروع می شود” Overcash گفت. “هنگامی که شما که آزادی به عنوان یک پارچ به بیرون بروید و خود را اجرا برنامه بازی من فکر می کنم بچه ها به طور کلی راحت تر هستند. Cade بود واقعا راحت است و آن را نشان داد.”

کریس کلاین اتباع’ معاون مدیر کل نظارت بر کار سراغ کشیده شد و به کاوالی در اواسط-90s fastball و “بالاتر از حد متوسط” کشویی پیشرو در واشنگتن به او را انتخاب کنید و با 22nd انتخاب کنید. او را دیدم Cavalli منحنی خود را به عنوان ضعیف ترین گزینه هر چند کلاین فکر می کند که این توسعه می تواند به یک سلاح ثانویه. کلاین اشاره کرد که Cavalli چهار-قیر مخلوط.

این righty هر چند با اطمینان توصیف پنج گزینه در اولین تماس خود را با خبرنگاران محلی: چهار درز fastball یک وزنه یک تغییر تا یک “سنبله منحنی” و یک نوار لغزنده. در یک دست است که نشان می دهد Cavalli را شلاق برای شرط بندی بر روی خود است. از سوی دیگر این باور از آنجا که او هنوز هم یادگیری چگونه به زمین.

“از این سراغ دیدگاه این است که خطر در مقابل پاداش” گفت: Overcash, a Chicago White Sox دیده بانی برای 18 سال است. “این مرد به این شانس به طور بالقوه یک روز بود که از حق رای دادن. که چقدر استعداد او است. از طرف دیگر به شما می گوید که در خطر است: او می تواند هنوز هم ادامه خواهد داد به رشد است یا این؟”

Overcash متوقف شد و خندید کمی.

“هنگامی که او واقعا شده یک پارچ تمام وقت و در عین حال چشم خود را گسترش در پتانسیل” او به پایان رسید. “با حیوان دست اموز من فکر می کنم من می خواهم شرط پاداش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات