عرفا خود را نگه دارد مسابقات قهرمانی رژه مارس 12

رژه تنظیم شده است برای شروع در مقابل موزه ملی زنان در هنر در نیویورک خیابان NW و به پایان خواهد رسید در نزدیکی پایتخت یک عرصه است.

“این آغاز یک سنت جدید در منطقه از قهرمانان: لگد زدن به یک فصل جدید با رژه و آگهی ها” سی شهردار موریل E. Bowser خود در بیانیه ای گفت. “ما شروع خواهد شد ما عرفای جشن با رژه و سپس یک بلوک و یک بنر بالا بردن و سپس همه ما می دانیم آنچه که ما باید انجام دهید — آن را اجرا کنید به عقب!”

عرفا را شکست داد, کانکتیکات, خورشید, 89-78 در بازی 5 از 2019 WNBA نهایی در سرگرمی و ورزشی در عرصه Oct. 10 تا از مبارزات حق رای دادن برای اولین بار عنوان شده است. تیم برگزار صمیمی رالی برای دارندگان بلیط در جنوب شرقی واشنگتن عرصه روز بعد اما قادر به برگزاری یک رژه زیرا اکثر فهرستی از ترک تقریبا بلافاصله برای بازی در خارج از کشور به عنوان شایع است برای بازیکنان در سراسر لیگ. عرفا بازیکن چپ برای تیم در کشورها از جمله چین و روسیه و استرالیا است.

بسیاری از مسابقات برنده فهرستی از جمله 2019 WNBA MVP النا Delle Donne و 2019 WNBA Finals MVP اما Meesseman خواهد reconvene در واشنگتن در ماه مه. گارد نقطه کهنه کریستی Toliver تنها بازیکن از سال گذشته تیم که نمی توان با عارفان در سال 2020; مریلند فارغ التحصیل امضا سه سال مقابله با لس آنجلس اسپارکس ماه گذشته.

“من همیشه معتقد بودند هیچ چیز به ارمغان می آورد یک شهر نزدیک به هم از برد تیم ورزشی, بنابراین من هیجان زده هستم برای جشن عرفا’ اولین WNBA قهرمانی با شهر واشنگتن دی سی” عرفای صاحب تد Leonsis در بیانیه ای گفت. “این جشن خواهد بود چیزی است که به افزایش و متحد جامعه ما است. ما می خواهیم برای ایجاد چیزی خاص به عنوان یک راه به می گویند با تشکر از شما به طرفداران ما و برای نشان دادن به جهان چرا ما در منطقه از قهرمانان.”

عرفا نیز مجموعه ای به میزبان pregame بلوک مارس 16 خارج سرگرمی و ورزشی در عرصه پیش از فصل خود را بازکن در برابر جرقه زمانی که تیم را بالا خواهد برد 2019 قهرمانی بنر.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>