چارلز غیر قابل انکار است در میان بسیاری انجام شده بازیکنان از او و یا هر نسل است. پس از انتخاب شدن کلی برای اولین بار در سال 2010 پیش نویس و برنده WNBA rookie of the year, 6 فوت-4 مرکز بوده است که به طور منظم فصل MVP (2012) و هفت بار همه ستاره.

اما دیگر اجزای مهم به چارلز کلی بازی را کسب توسط مربی/مدیر کل مایک Thibault ارزش های شیب دار قیمت انتخاب در دور اول در روز جمعه پیش نویس هر سه از عرفا’ میدارد فصل آینده و ذخیره گارد جلو Shatori واکر-Thu.

توهین آمیز تطبیق پذیری

چارلز 31 رهبری WNBA در به ثمر رساند در سال 2016 به طور متوسط یک حرفه ای-بهترین 21.5 امتیاز. چارلز حرفه ای به ثمر رساند به طور متوسط 18.1 هشتمین بالاترین در WNBA, تاریخچه و 5,982 امتیاز رتبه 10 تمام وقت.

سهم که تولید رسیده است با چارلز فرمانده منطقه رنگ با استفاده از انواع داخلی حرکت می کند برای به دست آوردن جدایی از مدافعان و نمره و حتی با کوچکترین دهانه. در اوایل زندگی حرفه ای اش چارلز اساسا شد unguardable در بلوک پایین.

اما پس از آن آمد سن positionless بسکتبال و چارلز اقتباس شده و تکامل یافته است.

از سال 2016 از طریق فصل گذشته او ساخته شده یک ترکیب 83 سه اشاره گر تیراندازی کمی بهتر از 30 درصد از فراتر از arc. در شش فصل در لیگ از جمله سه بازی برای Thibault زمانی که او مربی و جنرال موتورز از کانکتیکات خورشید چارلز ترکیب را دو سه اشاره گر در 17 تلاش است.

“قطعا آن ساخته شده او بزرگتر تهدید” Thibault گفت: از چارلز گسترش محدوده عکسبرداری. “بخشی از صحبت با او است و من فکر کردم او باید به عقب بر گردیم به بازی کمی بیشتر در پایین پست از شاید او در دو سال گذشته است.”

که بحث شد مبتنی بر این فرض چارلز احتمالا نمی تواند دو تیمی در این پست و در حالی که در دادگاه با النا Delle Donne های حاکم WNBA MVP و اما Meesseman به WNBA Finals MVP.

دفاع و rebounding

Thibault شده است جزئی به بازیکنان که بررسی جعبه در فشار دادن دسته ها. که باعث می شود چارلز ایده آل مناسب در یک فهرست با مهر Thibault که هماهنگ و در عین حال یکی دیگر از فیلمهای تجارت پس از مصرف بیش از یک بد بخت حق رای دادن قبل از 2013 فصل و تبدیل آن به یک قهرمان.

چارلز رای داده شده است اول و دوم تمام تیم-دفاع چهار بار فراهم می کند و عرفا با یکی دیگر از محکم پست بازیکن به زحمت WNBA دو جسمی تحمیل مراکز لیز Cambage از لاس وگاس مطلب و ققنوس عطارد Brittney Griner هر دو آنها ذکر شده در 6-پا-8.

در این فصل WNBA نیمه نهایی در برابر Aces Thibault چرخش Meesseman و LaToya Sanders, یک متخصص دفاعی و شوم شات بلاکر در Cambage که به طور متوسط 23.6 امتیاز و 11.4 ریباند در طول پنج بازی از سری بازی های.

“این شش خطا را به استفاده از” Thibault شوخی. “ما قصد داریم به کسی که اندازه که برای رفتن به بازی در برابر آنها بنابراین آنچه شما نیاز دارید یک پست بازیکن که مایل به حفاری در برابر آنها و به اشتراک گذاری بار. در وگاس سری اما و LaToya تگ تیمی بازی برابر Cambage و آنها در زمان ضرب و شتم آن.

“ما سعی به کاهش است که ضرب و شتم به سوم به جای نیمه راست در حال حاضر.”

یک بخشی از آنچه می سازد چارلز که رهبری WNBA در rebounding چهار بار ارزشمند تیم مدافع توانایی غالبا محدود کردن مخالفان به یک شات تنها با جمع آوری دوباره بجای اول برگشتن. نه اتفاقا که فلسفه منطبق چه Thibault به دنبال ارتقاء این offseason.

چارلز همچنین یکی از با دوام تر بازیکنان در لیگ, پس از از دست رفته 10 بازی در 10 فصل است.

ناملموس

چارلز موفق به کسب عناوین بین المللی (هر دو در ترکیه و لهستان) و در (دو بار با کانکتیکات) اما همچنان به تعقیب گریزان WNBA جایزه. پس از 10 سال در لیگ انگیزه ی او در پیوستن به عرفای کامل غیر این صورت انباشته قهرمانی رزومه.

بیش از دو فصل گذشته با آزادی چارلز بخشی از یک بازسازی حق رای دادن است که برنده یک ترکیب 17 بازی پس از خروج از مربی سابق و مدیر کل لایحه Laimbeer به لاس وگاس و آمد جایی نزدیک به راهیابی به مرحله پلی آف.

روشن بود که چارلز نیست برای رفتن به یک فرصت برای گرفتن یک قهرمانی با تیم شهر و دیرین او را بازیکن-مربی در رابطه با Thibault ساخته شده از سرگیری همکاری تقریبا بدون ذهن و بسیار خوشحال.

در فصل گذشته بود در مورد آوردن یک WNBA قهرمانی به منطقه برای اولین بار علاوه بر گرفتن Thibault و Delle Donne اول خود را در حلقه. در این فصل تمرکز تبدیل می شود نه تنها به تکرار اما انجام همین کار را برای چارلز.

“ما یک پنجره که باز در حال حاضر در حالی که” Thibault گفت. “هسته اصلی تیم ما این است که 30 و تحت. شما باید تعداد زیادی از بازیکنان ما در اواسط 20s به اواخر 20s. من احساس می کردم که با آوردن تینا در ما لگد زدن به پنجره ما باز به ما فرصت بیش از چند سال آینده به رقابت برای قهرمانی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات