معجزه در یخ آرنا هنوز پالس با سحر و جادو حتی برای کسانی که آن را ببینید هر روز

lake placid, n.y. — چاک Culpepper در واشنگتن پست

The Lake Placid المپیک مرکز شامل گیاه بروکس عرصه و 1980 پیست دو غلطک و یک موزه است.


LAKE PLACID n. y. —
چرا از همه رز کاسه و Lambeaus تمام Fenways و داجرز همه باغ و وحی و NHL rinks میان 24 شهرستانها ایالات متحده و یا پارکینگ به نحوی که خاضع 7,700-صندلی ساختمان به وجود کردن خیابان اصلی زخم graced با ملت tiptop نتیجه. به نوعی سرنوشت تصمیم گرفت قبل از هر چیز غاز دست انداز آمریکایی, ورزش بسته شدن آخر هفته از سال 1980 المپیک هاکی مردان مسابقات باید حل و فصل خود را در داخل یک ادعا جعبه مانند خر خر کردن.

نگاه کنید که واقعا عمارت که چیز سفید رو به افزایش اما تا حدی occluded توسط شایان ستایش هدیه فروشگاه. بندر از معجزات استوار است فقط مراحل در سراسر خیابان اصلی از ترشی خوک میخانه. یک علامت در کنار عرصه هشدار عبور و مرور در مورد سقوط یخ. پارکینگ در پشت آن nags که آن را برای “Lake Placid مرکزی کارکنان مدرسه پارکینگ” چون واقعا در حال حاضر Lake Placid مرکزی مدرسه نشسته فقط در سراسر کمی کامینگز جاده به دنبال مانند برخی از هالیوود دبیرستان ست.

گیاه بروکس عرصه به نام از سال 2005 پس از اواخر مربی است که آمریکا تیم هاکی نشسته در برف گلوب شهر راه راه های بین ایالتی 87 پس از علائم هشدار رانندگان گوزن شمالی عبور. آن را در نزدیکی یک فروشگاه اسکیت یک رستوران ژاپنی پیتزا مشترک, یک موبایل و یک American Legion post همراه ضخامت کشش از مغازه ها و یک متل با نام مثل Edelweiss و هنر Devlin المپیک Motor Inn.

گفت: سندی Caligiore که می داند که عرصه را به خوبی, “خوب, شما می دانید, آن را یکی از بزرگ مستطیل بیشتر یا کمتر است.”

در عین حال حتی 40 سال پس از المپیک ایالات متحده تیم هاکی ناراحت از همه ناراحت اتحاد جماهیر شوروی 4-3 روز جمعه, فوریه. 22, 1980 و سپس ضرب و شتم فنلاند 4-2 برای المپیک مدال طلا در روز یکشنبه, فوریه. 24, 1980, ساختمان که در تمام آن شکوه غیر جلال هنوز هم تنفس سحر و جادو از طریق 2.600 قوی شهر. آن را هنوز هم ارائه می دهد و آن را بی ارتباط در هر دو راه فکری و احشایی روز به روز به بعد حتی 14,000-به همراه روز پس از شوروی آمد به Lake Placid 1980 داشتن شمردن NHL باشگاه به عنوان بخشی از آماده سازی و سپس از دست داده و به “ragtag mélange هلو-ریش ریش شدن بچه ها و knockaround جزئی leaguers” به عنوان لئونارد شاپیرو نوشت: در واشنگتن پست چنین است که defenseman بیل بیکر گفت: “شما نمی توانید توضیح دهید که چه چیزی در اینجا اتفاق افتاده است. آن را فقط اتفاق افتاده است.”

مری آن هاولی صاحب دارد … و دوباره هدیه فروشگاه در مقابل این عرصه با لودگی آشپزخانه دستکش beckoning از ویندوز. “من فکر می کنم آن را یک حضور روزانه” او گفت که در المپیک آخر هفته. “بله, من فکر می کنم که در همه زمان ها.”

“این تاریخچه زندگی” گفت: Jon Lundin, the Lake Placid المپیک مرکز ارتباطات مدیر که با این نسخهها کار سریع پیاده روی فقط یک پله-و-تغییر از سال 1980 پیست رسمی آن نام در حال حاضر. “هنگامی که شما می آیند در اینجا شما می توانید آن را احساس کنید. شما می توانید احساس می کنید بازی های المپیک است.”

“من درایو توسط آن هر روز آمدن و رفتن” گفت: Caligiore که به نام deathless بازی برای نزدیکی WNBZ رادیو. “و این همیشه که حرم. در هر زمان تنها. همیشه که حرم.”


[یک المپیک هاکی قهرمان یک جرم و جنایت خشونت آمیز و شبح از ترومای مغزی]

Michael Hill

آسوشیتد پرس

خیابان اصلی در Lake Placid n. y.

‘صندلی هستند!’

که بی همتا جمعه 40 سال پیش هاولی کار کرده با شوهرش در المپیک-پوشاک فروشگاه در سراسر خیابان اصلی از میدان جنگ. “وجود دارد یک انرژی و برق در هوا در این بازی که من هرگز احساس قبل یا پس از” او گفت:. “شما می توانید به معنای واقعی کلمه شنیدن جمعیت بود که در داخل عرصه خارج از میدان جنگ.” او گفت: “فقط هنگامی که ما صحبت در اینجا من تا به حال برجستگی های من است.”

مطمئنا چند روز او می آید به فروشگاه و فکر می کند در مورد وظایف خود می کند و فکر می کنم در مورد عرصه است.

اما وجود دارد هیچ روز.

“هر زمان” او گفت:.

برای یک چیز, خریداران آن را به ارمغان بیاورد.

چهل سال پس از ترکیبی از جغرافیای سیاسی و صمیمیت از محل و مفید عدم توییتر ساخته شده است که سحر و هرگز به تکرار این مستطیل کوچک برنده سرنوشت جایزه قرعه کشی مشغول نگه می دارد. این میزبان ECAC مردان, کالج, مسابقات هاکی. یکی می تواند راه رفتن به آن را در آخرین یکشنبه ماه ژانویه و محلی پل اسمیت کالج زنان نوریچ. وجود دارد “معجزه در یخ” فانتزی اردوگاه. این هاکی جوانان رویدادهای جایی که حتی کودکان نگاه حیرت زده رغبت خود سوغات مدال رغبت بر روی یخ عکس.

استیون Zulli بود بازدید از پنسیلوانیا در ماه ژانویه با دخترش بود که بازی در گیاه بروکس عرصه با او دلاور اردک تیم از 13 پسر و دو دختر. پدر تیره و تار به توضیح سحر و جادو از این محل به نیکولا 10 اما او می گویند “او شده است بازی برای چند سال در حال حاضر, بنابراین او می داند آنچه در آن مانند به فلک زده. او با بازی در تیم بودند که شکست.” در sainted قفل اتاق 5 که در آن تیم جمع شده بودند قبل از آن بازی شوروی اردک مربی مایک Franchetti خوانده به جوانان بروکس معروف pregame سخنرانی که بخشی از آن به نقل از تی شرت های فروخته شده در خیابان اصلی مغازه ها.


[از پست Feb. 23, 1980: “شما متولد شد به یک بازیکن.’]

بسیار دیگری بدون تغییر باقی می ماند. “صندلی هستند!” Lundin گفت: از کسانی که با دوام قرمز صندلی های پلاستیکی هر چند “آنها به جای رتبه بندی یک زن و شوهر از سال پیش به رهبری هیئت مدیره از یک لامپ سبک.” تبلیغات, زنگ سرسره اند که clunky جذابیت: Northwoods, هتل, قیمت هلی کوپتر فروشگاه مواد غذایی WSLP 93.3 الیس قهوه (خانواده بوداده, پس از سال 1854!), پل اسمیت ، در اطراف بالا در حروف سفید با قرمز تر و تمیز و نور آبی پس زمینه, اسامی 20 سال 1980 المپیک ایالات متحده بازیکنان و مربیان دو از جمله بروکس و دستیار کریگ پاتریک. این همان چهار پیست تسهیلات که در آن Sonja curtis s. او برنده پاتیناژ مدال طلا در المپیک 1932. این یکی از آن fieldhouses که در آن یکی می تواند بشنود گذشته از طریق آرام.

در بالا تلاقی چند خیابان یا جاده از طریق پنجره های بزرگ پرچم المپیک و سازمان ملل هنوز فلپ در ردیف خود را در خارج از منزل. در فاصله حکومت Adirondacks اما حق smack down در پیش زمینه در مقابل دبیرستان نهفته مسیر که در آن Wisconsinite اریک هیدن برنده پنج speedskating مدال طلا و به طور کلی تپش قلب نوک پستان.

افرادی که با دیدن این unprepossessing عرصه کمی هر روز باید دامن زد و آموخته است که چگونه آن را ثبت و در سراسر کشور حتی به انبوه که هرگز آن دیده می شود. “اگر من در یک کنفرانس” Lundin گفت و او می گوید او از Lake Placid مردم “آنها در حال رفتن به صحبت کردن با یک غریبه کامل. آن چیزی که بلافاصله اوراق قرضه آنها. آن باور نکردنی است. هیچ چیز دیگری است که قدرت.” در یک زمین گلف در, می گویند, فلوریدا, Caligiore ممکن است پیدا کردن خود را گروه بندی می شوند با غریبه ها که سوال دوم همیشه تمایل به “بودند شما وجود دارد؟”

ناشناس

آسوشیتد پرس

ایالات متحده آمریکا هاکی تیم از شهر منی پاش دروازه بان جیم کریگ پس از آن 4-3 پیروزی بر اتحاد شوروی در فوریه. 22, 1980.

آنها در اینجا

او وجود دارد و پس از آن بود که با صدای بلند او و پخش شریک تام Fisch را ایستاده بود تقریبا گونه به گونه به شنیدن هر یک از دیگر آنها گام تا آنجا که آنها می تواند با توجه به سیم و ساعت بازی به نظر می رسد آهسته و Caligiore تماس — “آن را بیش از! آن را بیش از!” — خب صحبت از برجستگی غاز. او و دیگران می تواند به شما بگویم که چگونه خیابان اصلی احساس در میدان تایمز که شب و چگونه مردم خواند و چگونه است که مرد در یک لوله به سقف عرصه کوره که نشسته که در آن فروشگاه در حال حاضر نشسته و بازی “The Star-Spangled Banner.”

“این شگفت انگیز به فکر می کنم افرادی مثل خودتان را هنوز هم خواهد آمد به Lake Placid به طوری که آنها می توانید به یاد داشته باشید” Lundin گفت: و کسانی که مردم را به موزه کوچک در تسهیلات — قیمت ورود: $8 — و ABC پخش نوار تاخیر آن را به عنوان در زمان بازی در یک حلقه در گوشه ای در یک سامسونگ قاب چوب که کمی نشان می دهد 1970s قاب. که پخش یادآوری می کند که “M*A*S*H” بازیگر جیمی فار پیوست آن خروش از غرفه که در آن زمان پخش برنامه های تلویزیون نمی بینم که نیاز به صفحه نمایش این ساعت بازی در ابد در گوشه ای از صفحه نمایش شروع آن با 20 ثانیه به سمت چپ در این مورد.

که عدم لنت برخی از سحر و جادو هنگامی که یک زن 35 ساله Al مایکلز در خود مشهور تماس را به گفتن “دو-oh-نه به بازی در بازی” یا “یک دقیقه و پانزده” و یا “سی و هشت یا سی و هفت ثانیه به سمت چپ در بازی!” در نهایت او می شود به او, “آیا شما به معجزه اعتقاد داری ؟ بله!” و به زودی “ناشناخته کاملا ناشناس, در حدود یک هفته و نیم پیش!”

در امتداد یک دیوار مقابل موزه ارائه می دهد تکه های کوچک کاغذ که در آن بازدید کنندگان می توانند پاسخ به این سوال که بسیاری می دانند به راحتی پاسخ: کجا بودی ؟

در خیابان اصلی به عنوان یک بیاتلون و صلیب کشور المپیک داوطلب … On 42nd Street در نیویورک در یک نوار که در آن زیراکس کارکنان ملاقات … “در خارج از تلویزیون فروشگاه در خیابان اصلی با صدها نفر از دیگران” … اسکیت در سن 13 سالگی در یک پیست در کلیولند … “متولد نشده” (با غم emoji penciled در) … سن 15 سالگی در سینسیناتی با رفقا در یک زیرزمین با 32 اینچ Sony Kdl … مرکز دانشجویی در دانشگاه ویسکانسین — Eau Claire … در یک اتاق زندگی می کنند در بروکلین با شش خواهر و برادر و … یک پدر را بازی بسکتبال در گریندیل, Wis., جایی که آنها اعلام نتایج … در کالج در پنسیلوانیا در یک فیلم است که متوقف به طور خلاصه برای اعلام نمره و … رخنه به میدان یخ بازی در آخرین دوره و دیدن مایک Eruzione را هدف برد با 10 دقیقه به سمت چپ … “من حتی زنده” و … را در یک اتاق خوابگاه با یک دسته از بچه ها در دانشگاه کارولینای جنوبی … در مقطع کارشناسی ارشد در نیوجرسی اجتناب از نمره در رادیو و تلویزیون در حالی که تماشای ABC نوار تاخیر … در دبیرستان و نگهداری از کودکان و … را در پدر و مادر’ دن در پنسیلوانیا با عموزاده و همسایگان قبل از هر کس رفت در خیابان کوبیدن گلدان … در یک بازی بسکتبال به دلیل پدر و مادر گفت: آمریکا نمی تواند احتمالا برنده … در بازی با, شوهر پشت یک هدف در وسط بخش “تکان دادن پرچم من در ناباوری.”

سپس هنگامی که آن را تمام به پایان رسید که یکشنبه و دوشنبه صبح آمد و المپیک آمده بود و رفته از Caligiore را در شهر کوچک او ایستاده بود قبل از آینه حمام و ناگهان با کمال تعجب sobbed. او تا به حال به نام radio play-by-play از یک رویداد بسیار قدرتمند است که مردم 40 سال بعد را به یاد داشته باشید آن را lucidly چنان قدرتمند است که زمانی که Caligiore مشغول به کار در ارتباطات برای Lake Placid المپیک مرکز از سال 1999 تا سال 2009 او خود را یک مراسم.

در انتهای کاری او می رسیده اند خودرو خود را در ثانیه از طریق یک درب در نزدیکی دفتر او یا او می تواند دقیقه در میدان مسیر را از طریق عرصه را به پارکینگ. و هر روز او تصمیم گرفت به میدان.

ادامه مطلب: سابق NHL goon با استفاده از توییتر برای ایجاد یک هاکی-سوء استفاده از خط تلفن. صندوق پستی خود را منفجر. هیچ کس بیشتر شگفت زده شده توسط Alex Ovechkin نسبت به همسالان خود این سیمون Biles خرک که ممکن است بیش از حد مخاطره آمیز برای بازی های المپیک

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>