خاورمیانه است که در حال حاضر موجب ویرانی جنگ. در حال حاضر آن باید مقابله با کروناویروس ،

علی محمدی خبرگزاری بلومبرگ

مردم در تهران در روز یکشنبه راه رفتن با نقاشی های دیواری ستایش پزشکی در ایران خدمات.

بیروت — خاورمیانه تعطیل به عنوان رمان coronavirus شتاب گسترش آن در سراسر بخشی از جهان که در آن جنگ و قحطی فروپاشی مالی و ناآرامی های سیاسی را تهدید به ترکیب تاثیر این بیماری است.

اکثریت قریب به اتفاق 16,659 عفونت گزارش شده در منطقه که از روز شنبه در ایران یکی از کشور بدترین ضربه و منشاء بسیاری از 1,692 موارد شمارش در خاورمیانه و کشورهای شمال آفریقا.

به عنوان اعداد صعود در اطراف منطقه دولت ها شروع به عمل upending زندگی در یک قسمت از جهان است که در طول تاریخ به عنوان یک چهارراه دین تجارت و مسافرت است.

نماز در حال لغو میله ها و کافه ها بسته پروازهای پایه و جشنواره ها و زیارت به نام خاموش. به مسجد الاقصی در بیت المقدس, کلیسای مهد در بیت لحم و شیعه حرم در کربلا, عراق در میان بزرگ مذهبی سایت هایی که بسته شده اند. Barbar مورد علاقه لبنانی رستوران مشهور برای داشتن ماند باز در سراسر این کشور جنگ داخلی به بسته برای اولین بار در حافظه است.

عراق نیروبخش است برای تحمیل یک حکومت نظامی شروع روز سه شنبه پس از آنکه دولت اعلام وضعیت اضطراری است. لبنان شروع یک هفته دو مستند در روز دوشنبه و عربستان سعودی به دستور دولت و دفاتر شرکت ها و مراکز است ،

تجارت و سفر در حال لغزیدن به توقف. عربستان سعودی به حالت تعلیق در تمام سفر در داخل و خارج از پادشاهی است. امارات متحده عربی به حالت تعلیق پروازها به بسیاری از مکان ها و متوقف صدور ویزا اما روز سه شنبه گفت: این امر در ادامه به اجازه می دهد بدون روادید ورود به بسیاری از کشورها از جمله ایالات متحده است. اردن و لبنان و عراق در حال آب بندی مرزهای خود را خواهد شد و خود را به فرودگاه در روز.

وقفه در فعالیت های اقتصادی در حال رفتن به دقیق تلفات سنگین در این منطقه است و در حال حاضر تلاش شهروندان در زمان های شدید اقتصادی و فشار و بی ثباتی سیاسی و درگیری های تحلیلگران می گویند.

“وجود دارد یک سری از آبشاری بحران که در نهایت غذا را به یک دیگر به هم پیوسته وب از فجایع” گفت: Jon Alterman از مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی. “این کشور در مواجهه با یکی از آنها روبرو هستند دو یا سه بحران به طور همزمان است.”

Ammar Yasser

ایسنا

نمازگزاران دعا در مقابل گنبد صخره در بیت المقدس شهر بعد از مسجد الاقصی بسته شد به دلیل coronavirus.

یک دهه از تحولات پس از بهار عربی شورش ویران کرده که اقتصاد دچار مشکل بودند قبل از coronavirus سقوط بازارهای جهانی است.

قیمت نفت جنگ راه اندازی شده توسط عربستان سعودی تا حدودی به عنوان یک نتیجه از coronavirus و سقوط در تقاضا در سراسر جهان — دارای حفره حفره قیمت تهدید اقتصاد در سراسر منطقه است.

تولید کنندگان نفت در کشورهای حاشیه خلیج فارس خواهد بود مجبور به کاهش هزینه های کشور در جاهای دیگر که بستگی حواله از مهاجران در منطقه خلیج فارس نیز رنج می برند گفت: ناصر سعیدی دبی-بر اساس اقتصاددان و وزیر دارایی سابق لبنان.

لبنان در تلاطم بحران مالی که دیده است آن ارز سقوط در میان گسترده تظاهرات خیابانی. عراق که بستگی به روغن برای تقریبا تمام درآمد خود را خواهد بود به شدت ضربه در زمانی که سیاسی تظاهرات وجود دارد را لرزاند کشور است.

این منطقه تقریبا قطعا اسلاید به رکود سعیدی گفت.

“آن را به معنی بیکاری بدتر خواهد شد. به این معنی اجتماعی و اقتصادی شرایط بدتر خواهد شد. وجود خواهد داشت بیشتر زجر بیشتر مشکلات اجتماعی و سیاسی, تظاهرات,” او گفت:. “این یک تصویر زیبا برای خاورمیانه است.”

در ضمن جنگ موجود در سوریه و یمن و لیبی است که گزارش هر گونه موارد اما خانه را به میلیون ها نفر از افرادی که فقیر و گرسنه و منحصر به فرد در معرض خطر گسترش بیماری. میلیون ها نفر بیشتر شلوغ به اردوگاه های پناهندگان و شهرک در اطراف آن کشورهای که در آن بیماری به سرعت در حال گسترش گفت: Fabrizio Carboni خاورمیانه و مدیر کمیته بین المللی صلیب سرخ.

“حتی نقل قول کشورهای پیشرفته در حال مبارزه,” او گفت:. “تنها می توانید تصور کنید که چه وضعیت خواهد بود در کشورهای متاثر از جنگ است.”

بسیاری از منطقه دولت های اقتدارگرا به شدت مات و با وجود سوء ظن گسترده است که برخی از کشورها نمی تصدیق مقیاس مشکلات خود را. هر چند سوریه اصرار دارد آن را شناسایی کرده است هیچ coronavirus موارد سلامت, کارشناسان می گویند بعید است به فرار کرده اند یک ویروس است که جاسازی شده خود را در میان همسایگان آن است.

به استثنای برخی از ثروتمندان عرب کشورهای خلیج فارس, سیستم مراقبت های بهداشتی دور عقب کسانی که از غرب و کشورهای آسیایی هستند که به سختی قادر به مقابله و آنها به احتمال زیاد حتی بیشتر غرق گفت: امیل Hokayem از موسسه بین المللی مطالعات استراتژیک. در ضمن ثروتمند کشور که در آن آنها به طور معمول تکیه می کنند برای کمک در لحظات بحران مصرف خواهد شد با خود coronavirus چالش است.

“این است که لبریز و تشدید همه مشکلات موجود در زمانی که هر کشور دیگری در جهان خواهد شد با تمرکز بر بحران در صفحه اصلی و نیازهای خود را,” او گفت:.

آن را در حال حاضر ممکن است خیلی دیر به توقف گسترش این رمان coronavirus در یک منطقه که در آن بزرگترین کشور شد آهسته از خواب بیدار به شدت در معرض خطر و هشدار به شهروندان از خطرات.

تحقق است که دولت ایران شده است کمتر از شفاف در مورد عوارض تحمیل شده توسط این ویروس را گسترش spooked کشورهای بزرگ با جمعیت شیعه که سفر و تعامل گسترده با ایران به دلایل و سیاست و دین و تجارت است.

لبنان و بحرین با شیعیان جمعیت در حال گزارش برخی از بالاترین نرخ رشد در عفونت. اعداد نسبتا کوچک هستند اما تا جمعیت خود و بر اساس سرانه آنها باید نرخ به عنوان بالا به عنوان به سرعت در حال رشد آنهایی که در کشورهای اروپایی مانند بریتانیا و آلمان است.

پاتریک Baz

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

پلیس در بیروت بپرسید هل دهنده به ترک منطقه در روز دوشنبه یک روز پس از دولت خواست مردم به ماندن در خانه به مدت دو هفته.

ایران نزدیک ترین همسایه عراق گزارش شده تعداد نسبتا کمی از موارد نسبت به حجم آن — 110 عفونت و نه مرگ و میر — اما نگرانی وجود دارد تلفات می تواند بالاتر باشد. پس از حدی از این مشکل در ایران شروع به ظهور در ماه گذشته, عراق به سرعت منع ورود برای ایرانیان. اما تا هفته گذشته عراقی در ادامه به سفر به عقب و جلو در سراسر کشور مرز طولانی با ایران است.

ادهم اسماعیل سازمان جهانی بهداشت عراق نماینده گفت: تعدادی از عفونت می تواند بالاتر از چند صد احتمالا موارد خفیف. وجود دارد, اما هیچ دلیلی برای این باور است که عمده گسترش قریب الوقوع است, او گفت:. نگه داشتن اعداد به عنوان کم به عنوان آنها تا کنون بوده است “یک معجزه پزشکی,” او گفت:.

اما اگر وجود دارد به سریع تشدید بیماری خواهد به سرعت پایمال عراق محدود منابع سلامت. این کشور استفاده کرده است تا 80 درصد از حدود 6,000 تست کیت های تحویل داده شده تا کنون است و انتظار بیشتر اسماعیل گفت. سال جنگ و فساد را گود کردن آن هنگامی که برتر از سلامت سیستم وجود ندارد به اندازه کافی ماسک و یا تجهیزات تهویه برای مقابله با یک مقدار بزرگتر شیوع او گفت:.

حتی در کشورهای نسبتا پیشرفته سیستم های سلامت مانند لبنان غرق خواهد شد اگر اعداد بالاتر صعود گفت: Souha Kanj که سران بیماری های عفونی بخش در دانشگاه آمریکایی بیروت. او افزود: او معتقد است آنها خواهد شد.

لبنان وارد شده موارد از مصر و ایران و چین و فرانسه و بریتانیا اما جدید ترین عفونت نشان می دهد جامعه انتقال گرفتن نگه دارید و آن را سخت تر برای جلوگیری از گسترش این بیماری, او گفت:. Kanj گفت: او مظنون تعداد واقعی موارد می تواند صدها نفر بالاتر از رقم رسمی به خاطر مردم شکست به گزارش نشانه های خود را.

تنها مصر هنوز به هر گام های قابل توجهی را برای مبارزه با گسترش coronavirus با وجود نصب شواهدی وجود دارد که این می تواند منشا ده ها تن از عفونت در سراسر جهان از جمله در ایالات متحده و بخش هایی از خاورمیانه است. مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری گفت: 60 عفونت در بر داشت شده بود در 15 متحده مرتبط نیل گشت.

Yasser Al-Zayyat

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

مهاجران از بازگشت از مصر و سوریه و لبنان منتظر آزمایش این ویروس در کویت در روز دوشنبه.

این داستان به روز شده است برای روشن شدن امارات متحده عربی سیاست.

ادامه مطلب:

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>