کارشناسی ارشد ارائه شده در یک پنجره را به طیف وسیعی از احساسات بی نظیر در ورزش

اگر شما لازم نیست که یک شخصی شیطان را طرد مانند فیل مایکلسون زمانی که او به ارمغان آورد او 0-برای-46 رگه در مسابقات بزرگ در اینجا در سال 2004 و یا یک حرفه ای-طولانی تلاش برای تکمیل مانند آدام اسکات در سال 2013 زمانی که او به پایان رسید نیم قرن از نا امیدی برای بازیکنان استرالیا پس از آن شما ممکن است فوق العاده احساسی دنده به پایان رسید تا با پوشیدن یک کت سبز.

زمانی که فیل در نهایت برنده است که عمده عنوان او همگانی روندی در هوا و فرود در یک مسخره چمباتمه زدن مانند یک 6-پا-2 شاهزاده قورباغه. سپس او مادر همسرش, مدال دیگر به اندوخته یک کودک و با صدای بلند گفت: تمام داخلی حقیقت: “پدر را به دست آورد! می تواند به شما آن را باور کنید؟”

در گلف است که مانند یک جهان-رقص سیرک که همان 150 رقبای دیدن هر یک از دیگر هفته ها یک سال تمام زمینه ها می داند و تمام خطوط داستان — که در بی اعتباری با خدایان که برکت خود را.

دو تا از بزرگترین اساتید همیشه در زمان من سال 1986 و 2019, اوج خود رسیده نه به خاطر گلف پر زرق و برق آن را به عنوان بود اما یک موضوع مشترک است. دو تا از بزرگترین فرصت های شغلی همیشه از جک نیکلاس و تایگر وودز در نظر گرفته شد به پایان رسید— و نه توسط یک یا دو فصل اما شاید پنج سال.

هنوز در 46, نیکلاس برنده ششم, کارشناسی ارشد, تیراندازی 65. آخرین ساعت او گریه, بین عکس “چهار یا پنج بار” از شادی در سلامتی و منحصر به فرد خود را از شهوت سرگرم کننده در رقابت است. جنگل در 42 برنده خود را پنجم کارشناسی ارشد با شکسته از 60 سال نوسان چهار بار بازسازی و یک شخصیت در حداقل سوم خود را پیکربندی.

چنین 600-صفحه روایت را دهه به ساخت. گاهی اوقات کسانی که داستان خطوط t ما خودمان بگویید و این که تمام گلف جهان می آید می دانم — می رسند با اضافی و سنگین وزن بیش از حد.

گرگ نورمن که هرگز برنده یک تورنمنت بزرگ در ایالات متحده آمریکا می ایستد و برای همه آنها را. قبل از کوسه سفید بزرگ منفجر شش-شات رهبری در نخستین روز از سال 1996 کارشناسی ارشد او در حال حاضر در بیشتر بود star-crossed گلف, برترین بازیکنان. چه 331 هفته به عنوان برتر جهان-رتبه بندی بازیکن ماده هنگامی که شما را دیده ام سه و یا حتی چهار قهرمانی عمده swiped از شما مسخره فوق العاده — اما اجازه دهید آن صورت, fluky — عکس?

در سوراخ اول که یکشنبه در سال 1996 به عنوان نورمن ایستاده بود بیش از شش پا پر زدن توپ یک موتور آتش گذشته رفت و سپس یک پرنده آغاز شده squawking و در نهایت یک جت رفت.

“است که یک پرنده مسخره” از من خواسته دن جنکینز که ما ایستاده بود با طناب.

نورمن از دست رفته توپ.

“این است که در حال حاضر” Dan گفت.

زمان نیک Faldo برنده, ضرب و شتم نورمن سر-به-سر 67-78 برای سومین کارشناسی ارشد قهرمانی او صحبت کرد و برای میلیون ها نفر که او گفته نورمن “من نمی دانم چه می گویند. من فقط می خواهم به شما یک آغوش.”

یک دوره پیشرفته psych

کارشناسی ارشد, خاطرات, زغال اخته – و ماگنولیا-معطر یا نه باید هرگز انکار نسبت که درد همیشه غالب. سرزنش بابی جونز. بزرگترین بازیکن از وقت خود را با درجه در قانون ادبیات و مهندسی جونز ساخته شده است شاهکار خود را در گلف با معمار Alister مکنزی به طوری که آن را به حداکثر رساندن هر دو به سلامتی و اشک.

“بابی جونز برنده هر کارشناسی ارشد” بازیکنان می گویند با ترس و احترام اما شاید با برخی از خشم بیش از حد.

هر سوراخ تا لبه تیغ تصمیم گیری. یکی از اندازه هرگز متناسب با تمام. می تواند به شمادر این لحظه اجرای این دقیق در معرض خطر بالا-پاداش شات تحت این شرایط در دولت فعلی خود را از ذهن و موقعیت در رتبه بندی? یا این زمان به هدف دور از پرچم و مشکل ؟ و بیش از گلف بازان باید تصمیم بگیرید که بروید یا نه؟” و برای برنده شدن بسیاری از موفقیت “رفتن” مورد نیاز است.

و که فقط برای رسیدن به سبزی که به نظر می رسد mastodon قبرستان پوشش داده شده با یخ.

’78, من کارشناسی ارشد, Hubert سبز حاکم ایالات متحده باز قهرمان از دست رفته سه پا زدن توپ مرغک در آخرین سوراخ به یک فرصت برای دیدار با گری بازیکن در یک حذفی. بعدا سه کاتبان دیدم سبز راه رفتن به تنهایی در غروب 18 سبز با یک توپ و ور رفتن معمولا.

“باید بدانید” او توضیح داد. “آیا من بد تعبیر کردن آن و یا اشتباه آمار آن؟”

سابق بخشایش; دومی خواهد بود فراموش نشدنی.

سبز و سپس خود را در مراسم و تخلیه زدن توپ.

“Mis-آمار آن” او زمزمه.

همیشه از من به خاطر آن است که به عنوان کارشناسی ارشد لحظه تکرار سالانه: “من می دانم.”

حقیقت را می دانم که در مورد خودتان به عنوان ساعت جهان.

یازده سال بعد در یک روز بارانی, من به تماشای حذفی بین Faldo و با کیفیت کارگر ماهر اسکات Hoch.

Hoch با یک ضربه بزنید در را به نفع حمایت از زدن توپ. “عیسی به آن رسید” التماس بن Crenshaw کنار من ایستاده در محل باشگاه وانجمن. به عنوان Hoch ادامه داد: به دایره و سرعت Crenshaw قرار داده و هر دو دست را به صورت خود را در همدلانه ترس و گفت: “اوه خدای من.”

Hoch شناخته شده تا جهان متوجه شدند که نام او قافیه با “حلق” از دست رفته در کوتاهترین زدن توپ است که در این روز تا کنون حیف و میل عمده.

“این یک چیز خوب است و من نمی حمل اسلحه” Hoch گفت: پس از آن. “آن را به تو صدمه دانستن همه … جاودانگی و همه آن چیزهای دیگر است که می آید با این رشته. من می خواهم یک شده است sharin که نیست.

“بین مغز و دست من این پیام رو crisscrossed.”

گلف بازان بیرون کشیدن همدردی بیشتری از من نسبت به دیگر ورزشکاران به خاطر تمام چیزهایی که در داخل هستند. هیچ کس حتی نمی داند چه آنها بسیار کمتر چگونه به رفع آنها.

چهار سال پیش Jordan Spieth سپس 22 led کارشناسی ارشد با پنج عکس در 10 توپ را روی گوه. او می خواهم به رهبری و یا گره خورده است برای سرب وارد چهارمین دور از هر چهار رشته در سال 2015 برنده کارشناسی ارشد و ایالات متحده باز است. Spieth های بلند و باریک استراتژیک هنرمند و قرار دادن نابغه بود cruising نسبت تقریبا غیر قابل تصور حرفه ای بزرگ.

جنگ کنوانسیون ها و قوانین در مورد محدودیت از ظلم و ستم. گلف نیست. به عنوان جونز در نظر گرفته شده Spieth رفت دیو دیو در 10 و 11 به راه اندازی کامل سیستم اعصاب بحران به صورت یک چهار دیو 7 در فریبکارانه 12th.

به عنوان Spieth چپ آخرین سوراخ فیلمبرداران شروع به پریدن کرد برای نزدیک.

“نه فقط در این صورت اگر شما از ذهن نیست لطفا” Spieth گفت. “فقط در حال حاضر نه در صورت.”

او 22 سال سن دارد.

من مطمئن هستم که اگر گریه کردم. من می دانم که من تعجب “او تا به حال بود؟” او نبوده است دقیقا. اما او برنده در سال 2017, انگلیسی, باز. (Hoorah!)

بزرگ نشان

تقریبا همه گلف بازان به جز بسیار, بزرگترین, به نظر می رسد خالی از سکنه شده توسط ارواح از بازیکنان آنها فکر می کنم آنها ممکن شده است. مهم ترین چهار اینچ در گلف نیست divot در اثر. این فضای بین گوش خود را, منطقه ای است که گسترش کهکشان عرض در آگوستا را نه به عنوان همه چیز را که تا کنون گفته شده است در مورد شما و یا توسط خود شما ناخودآگاه تبدیل به یک ناخوانده بازی شریک است. تماشای متعاقب آن درام — بازی کردن در یک لوله شکل نما از ظریف و شادی یا خشم عبارات — بخش عظیمی از آنچه که باعث می شود یکشنبه در کارشناسی ارشد از جمله افسانه های تلویزیونی.

اگر شما در میانهی شب تمسخر به عنوان احمق نمی دانم چه روزی از هفته است مثل بابا واتسون و یا مایه شرمساری برای شما 40 پوند شکم مانند کریگ Stadler و یا اخراج به عنوان یک شهر آگوستا پسر بچه با هیچ شانسی ندارند مانند لری يار و سپس شما احتمالا نمی خواهید به شرط آتش در معده خود را به پایان کار در روز یکشنبه.

گاهی اوقات بودن undersold حتی توهین شما کمک می کند تا خم یک معجزه از درختان کاج به پیروزی حذفی مثل بابا; و یا چشم پوشی از استادان سقوط در اوایل زندگی حرفه ای خود را که در سمت چپ شما نشسته گریه در گوشه آمین مثل شیرماهی; یا سوراخ مسخره 110-پا شات تراشه در سایه گوشه آمین به شکستن نورمن قلب (دوباره) مانند کمی لری.

پس از يار تراشه-در من گذشت دو مردم محلی با نشستن یک درخت کاج. آنها نمی صحبت کردن در مورد آگوستا-دنیا-و-مطرح لری, اما پدر او: “من spect اگر چارلی يار تا به حال یک حمله قلبی در حال حاضر او هرگز دیگه یکی است.”

هیچ کس می تواند لذت بردن از طنز بودن یک everyman interloper به این حرم امتیاز بیشتر از Stadler که در هنگام بازی در USC گفته شد برای جلوگیری از پوشیدن شلوار جین و صندل بازی خود را منطبق است. بنابراین او روشن به راحتی. پس از او در سال 1982 کارشناسی ارشد در یک حذفی, او گفته دوست تهوع که پیشرو در پشت نه “برخی از بچه ها در محل باشگاه وانجمن بودند دوخت دو کت سبز با هم.”

کارشناسی ارشد’ درخشان ترین عنصر ممکن است راه آن افکن بازی ورزشکاری. در سال 2013 مداوم باران تبدیل به یک رگبار فقط به عنوان فرشته Cabrera مواجه midiron شات به 18 سبز نیاز مرغک به زور حذفی با اسکات. با بهترین اساتید شات من دیده ام او آن را به 30 اینچ برای مرغک.

در اولین حذفی سوراخ Cabrera نگه داشته و فشار با رویکرد به 15 پا در سخت 10. اسکات حمل نورمن و 50 سال’ ارزش دیگر خوب نا امید استرالیا گلف ستاره ها در پشت او حفر رویکرد خود را به 10 فوت است.

Cabrera از, دانستن آنچه شات به معنای یک قاره به یک “فرض” در سراسر fairway و اسکات به او یک راست به عقب. فرشته از دست رفته; آدم ساخته شده است.

قیمت تسلط

نیکلاس پیروزی در سال 1986 همیشه خواهد بود مورد علاقه من کارشناسی ارشد زیرا او اجازه دهید عمومی و رسانه ها را وادار به می دانم که او در عمق و در خود شکست. او به خبری تحلیلی, همایش, و همچنین او را برای همیشه به خود را تغییر دهید خوشه در رختکن و تعویض داستان با خبرنگاران در های مختلف صوتی, نزدیک به صدای واقعی شاید. او به عنوان قابل تحسین و به عنوان باز که هر ورزشکار من ملاقات کرد. که حامل وزن است. بدترین 10 لحظه از هر گونه زندگی می shame هر یک از ما اگر ساخته شده است. و یا برخی از عدد بزرگتر است. اما جک سعی خود را به نگه داشتن نقص به عنوان کم که ممکن است وجود دارد بیش از حد.

این جنگل به مراتب پیچیده تر موضوع و مرد به من داده است من واضح ترین استادان خاطرات و آنهایی که من احتمالا هرگز متوقف خانههای گلی خالی و reframing.

در اولین کارشناسی ارشد خود را به عنوان یک حرفه ای در سال 1997 در 21 او در حال حاضر به شرط بندی های مورد علاقه. اما او به ضرب گلوله 40 در جلو نه. در نهم او رو درایو خود را تا کنون باقی مانده است که آن را به پایان رسید در سوزن در یک کاج بیشه چند پا از من. وجود دارد تاخیر در سبز. جنگل رفت و به دولا شدن — بیش از فقط مانند یک توپ بیس بال گیر اما تقریبا به یک موقعیت جنین. او با قرار دادن هر دو دست بر کلاه خود, محاصره تمام سر و صورت او را در آغوش. او در آنجا ماند وجود دارد unmoving برای چند مدت دقیقه, همه چیز کشیدن به سمت داخل تا سبز پاک شده است.

سپس او ایستاده بود تا شات 30 در پشت نه و برنده کارشناسی ارشد 12 سکته مغزی است.

“من پایونیر. چارلی Sifford لی سالمند و عروسکی رودز هموار راه” گفت: جنگل سخن گفت که به واشنگتن سالمند در محدوده عمل قبل از دور نهایی. “من فکر کردن در مورد آنها و آنچه آنها انجام داده ام برای من به عنوان من در آینده 18 fairway. من گفتم کمی نماز و تشکر به آن دسته از بچه ها. آنها هستند که آن برای من است.”

فقط چهار سال بعد بهترین گلف این سیاره دیده می شد ببر اسلم که به اوج خود رسید 2001 کارشناسی ارشد. من سه چهار. هیچ چیز من تا کنون دیده اند روش که اجرا برای تسلط بر کل ورزش. جنگل را به سطح تعالی — ساخته شده بر روی یک عمر متعصب نامتعادل جراحی-سرد glimmering خواهد قدرت بود یک شاهکار است که گسترش جهان ایده انسان امکان. من هرگز انتظار دیدن هر چیزی را که به طرز مرموزی قدرتمند کردن دوباره. و در حقیقت, من مطمئن هستم که من آرزو می کنم آن را بر روی هر کسی هم نیست. اما هنرمندان بزرگ و دانشمندان و شاعران و نوازندگان ژنرال magnates و دیگران که منحرف کردن تاریخچه — حتی اگر فقط کمی — اقامت در یک محل آنها به سختی سعی کنید برای توضیح و یا به اشتراک گذاشتن با ما. آنها نمی توانند.

این را در نظر بگیرید چرا که من نمی تواند آن را از سر من در زمان: هنگامی که جنگل پناه به برنده ’01 کارشناسی ارشد, تصور کنید که تمام پنج events — ’00 ایالات متحده باز, ’00 باز, ’00 PGA قهرمانی, ’01 بازیکنان قهرمانی (به اصطلاح پنجم عمده) و ’01 کارشناسی ارشد — یکی بزرگ در ترکیب رویداد. چه بیاد نگاه مانند? از کسانی که در تمام پنج وودز منجر خواهد Ernie Els 55 عکس و Singh by 57. آنها بهترین هستند.

هنگامی که خود را با شدت بهم زدن بود که زمانی که ببر شروع به گریه کرد. او کلاه خود را بیش از چهره خود را به طوری که او می تواند چند لحظه از حریم خصوصی. مثل لحظه ای که در درختان کنار نهم fairway چهار سال قبل در جنگل نشان داد یک اشاره — که ما آن را درک و به اندازه کافی پس از آن — که او نه یک تزلزل ناپذیر جوان خدا اما یک مرد با استعداد که رانده بود خود را بی وقفه به او بسیار محدودیت برای خود افتخار, البته, اما در جسمی و روحی خطر است.

“من به گریه پس از برنده. من گریه ام پس از شکست. اما من تا به حال هرگز این احساس قبل از — در تمام طول روز — [بودن] بنابراین هماهنگ به هر شات. هنگامی که شما تمرکز خیلی سخت شما را فراموش کرده ام هر چیز دیگری” جنگل گفت. “سپس من فکر کردم که این. من انجام می شود.’ احساسات من شروع به بیرون آمدن … و من شروع به از دست دادن آن را کمی. من با قرار دادن درپوش بر چهره من تا زمانی که فیل [مایکلسون] به پایان رسید و قرار دادن من می تواند لرزش دست خود را.”

که می تواند تصویر که هفت سال بعد وودز’ زندگی خصوصی تصویر عمومی, بهداشت روان, ازدواج و شهرت می تواند باز کردن. که حدس می زنم که فقط به عنوان او فرم خود را به دست آورد و جایگاه خود overworked عمل جراحی زده مهره ها و زانو خواهد او خیانت تا در نهایت در هر بخش از بازی گلف خود را ناپدید شد. و او باقی مانده بود اما با کمی تلاش به عقب بر گردیم — فقط یک بار حداقل — که به نظر می رسید نا امید کننده ناامید و غمگین.

کارشناسی ارشد, nah, ما نمی گم چقدر این جمعه. نگاه اگر شما می خواهید: وجود مقدار زیادی برای لذت بردن از دوباره. که شما باید برای خدمت به تا دفعه بعد که باز کردن دروازه ماگنولیا لین و ما بازگشت به بازدید از یک محل که در آن هر چیزی ممکن است اتفاق می افتد و تقریبا همیشه می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im