کارشناسی ارشد گلف, اولین, عمده به تعویق افتاد بیش از coronavirus نگرانی

“در نهایت سلامت و رفاه هر کس در ارتباط با این حوادث و شهروندان آگوستا جامعه ما منجر به این تصمیم” فرد ریدلی رئیس باشگاه گلف آگوستا ملی در بیانیه ای گفت:. “ما امیدواریم که این تعویق افتادن ما را در بهترین موقعیت با خیال راحت به میزبان استادان مسابقات و ما تازه حوادث در تاریخ بعد.”

این تصمیم کمتر از 24 ساعت پس از PGA Tour لغو نهایی سه دوره از مسابقات قهرمانی بازیکنان و همچنین بقیه از تور برنامه از طریق آوریل 5. کارشناسی ارشد برنامه ریزی شده بود را به جای هفته بعد که بدان معنی است که بازیکنان برتر جهان بعید است که به بازی در یک مسابقه دوباره حداقل تا اواسط ماه آوریل است.

تغییر زمان کارشناسی ارشد خواهد بود مطمئنا از روی حیله و تزویر و مسابقات مقامات ممکن است به هدف سپتامبر و یا بعد. وجود سوراخ در تابستان گلف تقویم نیست که در غیر این صورت اشغال شده توسط یک موجود PGA Tour رویداد. آگوستا ملی دارای آن مسابقات در ماه آوریل به استفاده از شرایط ایده آل و آب و هوا. دمای هوا به اندازه کافی گرم تابستان که البته به طور معمول بسته تا اوایل پاییز است.

PGA Tour نتیجه Aug. 30 در آتلانتا فقط یک زن و شوهر از ساعت غرب Augusta, Ga. کارشناسی ارشد می تواند به دنبال میزبان آن مسابقات در مدت کوتاهی پس از آن, قبل از بازیکنان بین المللی بازگشت به کشورهای خود.

PGA Tour کمیسر جی موناهان ملاقات با خبرنگاران صبح روز جمعه و برجسته مشکل در تغییر زمان مسابقات بزرگ به عنوان او توضیح داد که چرا این سفر تصمیم به لغو مسابقات قهرمانی بازیکنان به جای به تعویق انداختن آن.

“همانطور که شما نگاه کنید به بقیه فصل ما مسابقات در هر بازار [که] به خوبی در راه خود را به بازی خود را در حوادث به جمع آوری کمک های مالی او گفت:” در یک کنفرانس خبری در فلوریدا. “شما کردم خیریه درست مثل ما که در اینجا در حال شمارش را بر آن وقایع. … ما قصد داریم به ادامه برای رفتن به جلو با برنامه ای که ما مشخص شده و امیدوارم ما می توانید به عقب و بازی به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

کارشناسی ارشد برگزار شده است در آگوستا هر سال از سال 1934 به جز سال 1943 1944 و 1945 هنگامی که آن را لغو شد در طول جنگ جهانی دوم است. مسابقات برگزار شده بود گفت: مارس 4 که کارشناسی ارشد را به عنوان برنامه ریزی شده. به عنوان رویدادهای ورزشی مهم شده اند scuttled و لیگ تعطیل این هفته, فشار, نصب و حدس و گمان رشد به اینکه کارشناسی ارشد را بدون طرفداران و یا لغو می شود در دسترس نباشد.

“متاسفانه همیشه در حال افزایش خطرات مرتبط با گسترده Coronavirus covid-19 باید منجر به یک تصمیم گیری است که بدون شک خواهد بود ناامید کننده برای بسیاری از, اگر چه, من با اعتماد به نفس مناسب است تحت این شرایط منحصر به فرد” ریدلی در بیانیه ای گفت:.

گلف مقامات در نظر گرفته شده بود میزبانی مسابقات خود را بدون تماشاگر. در واقع PGA Tour روز پنج شنبه اعلام کرد آن را انجام می دهد که فقط برای نهایی سه دوره مسابقات قهرمانی بازیکنان در Ponte Vedra, Fla., پس از اجازه می دهد طرفداران به دنبال دور اول عمل در فرد است. اما تور معکوس البته پنج شنبه شب لغو مانده از این مسابقات همراه با آینده Valspar قهرمانی WGC-Dell فن آوری بازی, بازی و تگزاس باز است.

موناهان گفت: او به شدت تحت تاثیر دو عامل: بازیکنان آمد البته پس از باز کردن دور با تعداد زیادی از سوالات و بعد در شب تور مقامات متوجه شدند که در نزدیکی دنیای دیزنی و استودیو یونیورسال شد به طور موقت بسته شدن دروازه های خود را به بازدید کنندگان است.

“که در آخر چیزی که ما شنیده ام که گفت:” شما می دانید چه ؟ حتی اگر ما احساس می کنیم باید یک محیط امن و ما انجام داده ایم همه چیز درست ما نمی توانید ادامه دهید و آن را مناسب برای ادامه’ ” موناهان گفت.

این رویداد در PGA تقویم میراث فرهنگی که برنامه ریزی شده است برای شروع مارس 16, هر چند موناهان اشاره کرد که مقامات تور ادامه خواهد داد برای نظارت بر coronavirus تحولات است.

“ما همه چیز ممکن است برای ایجاد یک محیط امن برای بازیکنان ما در جهت ادامه این رویداد در طول تعطیلات آخر هفته و ما نجابت به طرفداران ما یک مهلت بسیار مورد نیاز از آب و هوای فعلی” PGA Tour در بیانیه ای گفت. “اما در این نقطه و به این وضعیت همچنان به سرعت در حال تغییر — درست به انجام این کار برای بازیکنان ما و طرفداران ما این است که برای مکث.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>