بازار teetering اما نگه داشتن بودجه خود بچه 529 طرح

هنگامی که شوهر من به من می گوید به “آرام” حتی اگر نگرانی من موجه است, من می خواهم به او پانچ.

در ذهن من زمانی که او می گوید این دو کلمه همه من می شنوید این است: “شما که غیر منطقی است.”

اما من می دانم که قلب خود را, و این چیزی است که او گفت. او فقط می داند که من می توانید اجازه دهید احساسات من را بهتر از من.

[پیگیری اخبار coronavirus با ما زندگی می کنند به روز رسانی]

برای worriers مثل من وقتی یک تهدید برای ما خوب بودن ما رفتن به احساسات هراس است. بنابراین من درک می کنم که چرا مردم در حال فرار از سهام در حال حاضر که بازار سهام است که با داشتن برخی از آن بدترین روز در تاریخ است.

اما شما نمی توانید اجازه دهید احساسات خود را به درایو خود را به تصمیم گیری های مالی. آن را خوب به احساس می کنید آنچه شما احساس می کنید اما لطفا مکث قبل از اینکه شما را یک حرکت.

من خوشحالم که خوانندگان در حال رسیدن برای مشاوره. این هفته من دریافت یک ایمیل از یک مریلند, زن و شوهر, سرمایه گذاری در یک کالج 529-طرح پس انداز. خود را پسر فارغ التحصیلی از دبیرستان در کمی بیش از یک سال و خواهد شد با استفاده از به خارج از کشور مدارس عمدتا در $60 ، 000 به $70,000 یک سال و خرده فروشی محدوده.

یک 529 طرح پس انداز اجازه می دهد تا کمک های خود را به رشد مالیات. اگر بودجه استفاده می شود برای واجد شرایط هزینه های آموزشی, درآمد مشمول مالیات نیست در فدرال و یا در اکثر موارد در سطح دولت است.

“ما را نجات داد حدود 150.000 دلار در 529 حساب قبل از شیوع کروناویروس ارسال بازارهای غلت” مادر نوشت. “ما لازم نیست زمان زیادی منتظر بهبود — به عنوان ما برای دوران بازنشستگی. ما در حال حاضر شروع به حرکت برخی از 529 سرمایه گذاری محافظه کارانه تر بودجه اما اگر بدانم ما باید جلوگیری از ریختن پول به حذف 529?”

در این وضعیت کارشناسان من رسیده به گفت که زن و شوهر نباید به شدت سرمایه گذاری در سهام.

“از آنجا که بازارهای سهام در حال نامشخص با توجه به کوتاه مدت ارزیابی و حتی در بهترین زمان, من به طور معمول توصیه به مشتریان است که به عنوان فرزندان خود رویکرد خود و ارشد سال دبیرستان آنها حفظ سرمایه گذاری های خود را از سهام برای تامین بودجه برای اولین بار 12 تا 24 ماه از حداقل” گفت: Lynn Ballou یک برنامه ریز مالی خبره (CFP) و شریک در EP ثروت مشاوران در لافایت, کالیفرنیا.

زمان به شدت سرمایه گذاری در 529 بودجه زمانی است که کودک خود را تا سال قبل از رفتن به کالج Ballou گفت.

“این سخت است به جاده بالا و حرکت به محافظه کارانه تر مراتع زمانی که بازار در حال بالا رفتن سرسام آور زیرا این احساس که ما در حال خروج پول روی میز” او گفت:. “اما هنگامی که سوار coaster غلتکی از نوسانات بازار بازگشت و از آن زمان به پول نقد و پرداخت برای آنچه که ما صرفه جویی برای آن هیچ سرگرم کننده برای کشیدن پول در یک مورد ضرب و شتم تا ارزش است. بهتر است ما فقط تصویب شده بود تا برخی از به دست آوردن توسط یک سرمایه گذار بلند مدت که کردم کمی بیش از حد به زودی اما هنوز هم ساخته شده یک نرخ بازگشت.”

و آنچه در مورد کمک های جدید?

نگه داشتن پول نقد گفت: CFP دیوید هلند هلند خدمات مشاوره در فلوریدا. “که محتاطانه با توجه به نزدیکی به استفاده از.”

[یک سوال در مورد چگونگی coronavirus مؤثر است سرمایه گذاری خود را? پیوستن میشل برای آنلاین Q&A هر پنج شنبه در 12 p. m. شرقی.]

پیشنهاد من به زن و شوهر است که پسر خود را اعمال می شود به یک مدرسه دولتی که در این صورت حتی با رکود بازار — آنها باید به اندازه کافی ذخیره شده در حال حاضر.

اگر شما مقدار زیادی از زمان قبل از اینکه فرزند خود را به دانشگاه می رود و شما با قرار دادن پول در یک 529 طرح حفظ بودجه می گوید: “جنیفر کروگر شعبه مدیر پارک برایانت سرمایه گذار مرکز در وفاداری سرمایه گذاری.

“هنگامی که نوسانات در بازار و شما هم در کنار خود شما در واقع خرید چیزهایی در فروش” کروگر گفت. “هفته پیش همه چیز گران است. در حال حاضر آنها ارزان تر است.”

در حال حاضر زمان خوبی برای سرمایه گذاری در یک طرح 529 و افزایش سهم خود را با استفاده از استراتژی های سرمایه گذاری به نام “دلار هزینه averaging” کروگر توصیه می شود. در این روش شما به طور منظم به سرمایه گذاری هر چه بازار انجام شده است. اثر این است که شما خرید یک سرمایه گذاری و زمانی که قیمت پایین و کمتر از زمانی که هزینه های بالا هستند.

همچنین نگه داشتن در ذهن که اگر شما توقف سرمایه گذاری در یک طرح 529 شما می تواند از دست دادن با ارزش دولت کسر مالیات گفت: Corbin بلکول نیویورک-بر اساس CFP در بهبود.

“بسیاری از کشورهای ارائه معافیت های مالیاتی برای ساکنان که کمک به دولتی که طرح 529” او اشاره کرد.

نوسانات در بازار سهام یک یادآوری است که پدر و مادر نیاز به توجه به تخصیص خود 529 طرح گفت: کارولین McClanahan یک CFP با برنامه ریزی زندگی همکاران در جکسون ویل فلوریدا.

“این یکی از دلایلی است که ما با استفاده از ‘سالخورده بر اساس پرتفوی برای 529 قصد دارد تا خطر تماس گرفته شده است به عقب به طور خودکار” McClanahan گفت.

من می دانم که شما وحشت زده rocky بازار. من بیش از حد. اما اجازه ندهید که ترس درایو تصمیم گیری خود را.

یک سوال در مورد بازنشستگی و یا امور مالی شخصی? پیوستن میشل برای آنلاین Q&A هر پنج شنبه در ساعت 12 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا. خوانندگان ممکن است نوشتن به میشل Singletary در واشنگتن پست 1301 K خیابان شمال غربی واشنگتن 20071 یا [email protected] به عنوان خوانده شده قبلی رنگ پول ستون رفتن به http://wapo.st/michelle-singletary.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im