دیرین نژاد مدیر ریک Nealis گفت: تغییر یکی از بسیاری از تیم خود است دردناک در تلاش برای اختراع دوباره مسابقه در راه است که در کاهش احتمال گسترش covid-19.

از چیزهای کوچک مانند برش پرتقال در این دوره (هیچ) به چیزهای بزرگ مانند خود خدمت می کنند آب متوقف می شود, این سقوط ماراتن — اگر آن را می گیرد — نگاه نمی مانند هر نسخه های قبلی است.

بحث برانگیز ترین, تغییر, حال, شده است مقدار time runners مجاز در این دوره است.

این هفته اعلام به ذکر است که دوندگان نیاز به طور متوسط 12 ساعت در هر مایل به جای 14 دقیقه آنها اجازه داده شده قبلا و برگ های آن باز امکان بیشتر سفت.

بیش از 26.2 مایل است که یک تفاوت بزرگ — دونده که به امضا و ایمان آنها را کمی بیش از شش ساعت به پایان فقط باید 5 ساعت و 15 دقیقه.

حد ضربه مضاعف سخت است چرا که در این مسابقه به نام “مردم ماراتن” ندارد پول جایزه را به خود جلب واقعا نخبگان حوزه و در نظر گرفته شده است یک پناهگاه برای اولین بار marathoners و برای بازگشت-از-این-بسته مردمی که نمی تواند در دیدار با تنگ تر محدودیت زمان در دیگر نژادها.

Nealis کردم به اندازه کافی مقاومت که او با ارسال نامه ای به دونده پنج شنبه در توضیح این تصمیم شده و آن را در ماراتن Facebook صفحه. در عرض دو ساعت این پست تا به حال صدها نفر از نظرات.

“بسیاری از دیگر رویدادهای مهم باید لغو شود اما ما دریایی غریزه ناب و مبارزه برای امکان میزبانی زنده ماراتن” در این نامه گفت. “این به این معنی تعمیرات اساسی عمده ای از چگونه MCM به نظر می رسد و در عمل خیلی اجتماعی فاصله گرفتن ملاحظات ممکن است گنجانیده شده است.”

به عبارت ساده شروع می شود خیلی بیشتر گسترش Nealis نوشت: پس از دونده خواهد شد که زمان کمتری برای رسیدن به پایان.

“چیز مهم یکre فضا و اندازه و زمان” گفت: Nealis دقیقه قبل از حرف بیرون رفت. “آن سه چیز در حال رانندگی همه گیری در حال حاضر.”

به دلیل اجتماعی فاصله دستورالعمل Nealis نیاز به ایجاد یک نورد شروع است که اجتناب بیش از 500 نفر در یک مکان در یک زمان و در عین حال اجازه می دهد تا خیابان به روشنی با توافق در مهلت تعیین شده توسط محلی های قضایی است.

Nealis امیدوار به شروع دونده در 24 امواج است که می تواند در پنج دقیقه فواصل. اما یک کشیده به بیرون شروع به معنی تنگ تر پنجره زمان. سازمان برآورد محدودیت زمانی همراه با بی میلی از دور شرکت کنندگان در هواپیما را جمع اوری این زمینه — که پر شده در مارس — از 22,000 به یک کنترل 12,000.

همه دونده ها باید گزینه تعویق انداختن ورود خود را (برای 30 دلار هزینه) به یکی از این سه سال آینده. همراه 10K در حال حاضر لغو شده است با مجازی گزینه است.

البته این طرح فرض بر این است که تجمعات حتی 500 نفر خواهد شد مجاز است. در ویرجینیا حداکثر افزایش به 250 در ژوئیه 1. این منطقه است که هنوز هم 50.

“ما هنوز هم ممکن است لغو و هیچ کس اجرا می شود” Nealis گفت و اشاره کرد که افزایش در coronavirus موارد در منطقه و یا تصمیم گیری از هر یک از این هفت حوزه های قضایی که از طریق آن دوره بادها می تواند فرضا در این مسابقه است. “اما حداقل در حال حاضر 12 ، 000 نفر در سراسر خط. من می دانم که خوب نیست شانس — من تنها مراقبت از 40 درصد از دوندگان. اما من نمی تواند انجام دهد هر بیشتر.”

اگر در این مسابقه می رود آن را به صورت کارآمد در راه های دیگر نیز هست.

مثلا Nealis گفت: وجود خواهد داشت هیچ precooled کربو-بارگذاری شام. “دونده ایجاد کرد” و منطقه عملیات خواهد بود شدیدا تحت کنترل و پوشش تمامیت پنتاگون پارکینگ — فضای کافی برای اجتماعی فاصله.

دوندگان نمی خواهد به اجرا در ماسک اما نیاز به آنها را می پوشند تا زمانی که آنها شروع به مسابقه. وجود خواهد داشت هیچ پست-مسابقه, حزب, no music no باغ آبجو.

در سمت روشن در این مسابقه عملکرد چه ممکن است به پایین به عنوان یکی از oddest قطعه از مسابقه swag تا کنون: هر دان را دریافت دریایی سپاه ماراتن مارک ماسک صورت همراه با مدال خود.

ساخته شده است در فاصله

ماراتن برخی از مزایای بیش از دیگر رویدادهای وقتی که می آید به اجتماعی فاصله.

برای یک, تقریبا تمام آنها رخ می دهد خارج است. عفونی-بیماری متخصصان می گویند آن است که سخت تر برای ویروس ها را برای گسترش در تازه, هوای آزاد, هوا, به ویژه هنگامی که مردم به طور مداوم در حال حرکت است.

به دلیل رقابت بسیار طولانی دونده به طور طبیعی گسترش در طول دوره. حتی قبل از اجتماعی فاصله آن خواهد بود و نه غیر معمول به بیش از شش فوت از دیگر دوندگان برای بخشی بهتر از بسیاری از ماراتن.

با این حال وجود دارد برخی از قطعات از عملیات عادی از یک ماراتن است که فقط کار نمی کند زمانی که شما در حال تلاش برای خرد کردن آسان-به-گسترش بیماری های تنفسی.

مشکل ترین مکان شروع و پایان است.

به طور معمول دونده جمعیت برای شروع در یک دسته صدها یا هزاران بسته بندی شده شانه به شانه در حال انتظار برای ارسال. پس از آن آنها اغلب ساندویچ خود را به خشن پایان جشنواره با سرگرمی, مواد غذایی و نوشیدنی ها و فعالیت های برای خانواده های که در گذشته برای ساعت.

در این سال پایان خط در ماراتن خواهد بود طراحی شده برای بهره وری گفت: غنی Harshbarger مدیر عامل گروه صنعتی در حال اجرا ایالات متحده آمریکا: “شما به پایان رسید خود را در اینجا است مدال در اینجا مواد غذایی خود را — لطفا ترک کنید.”

سپاه تفنگداران دریایی است که در میان بزرگترین مسابقه هنوز هم در پاییز, تقویم, اما از آن است که نه تنها یکی است. شیکاگو است که هنوز هم برنامه ریزی شده برای اکتبر. 11 اگر چه سازمان hedged در ژوئن 8, بیانیه گفت: “ما قادر به می گویند قطعی یا نه مسابقه را ادامه دهید.”

جدید در حال اجرا طبیعی

سانفورد فارگو ماراتن در حال آمدن است تا Aug. 29 و صنعت خواهد بود و از نزدیک به تماشای چگونه از آن می رود گفت: Harshbarger مدیر سابق دیترویت, مسابقه دو ماراتون.

او گفت: مسابقه مدیران در حال تلاش سخت برای پیدا کردن راه حل های خلاق مانند آزادسازی expos در حمایت از درایو-از طریق شماره وانت. ماسک ممکن است تشویق (یا نیاز) و تماشاگران ممکن است دلسرد شده است.

برخی از نژادها در حال صحبت کردن در مورد نیاز به دوندگان به خود را حمل مایعات Harshbarger گفت و دیگران برنامه ریزی برای راه اندازی touchless اسپری بنابراین دونده می تواند پر کردن فنجان یا بطری که آنها را با خود حمل.

او گفت: شما نیز ممکن است ببینید که مردم بیشتر در نقش های جدید مانند spritzing porta-potties با ضد عفونی کننده پس از هر بار استفاده — شاید بدترین ماراتن داوطلب تکالیف همیشه.

حتی با تمام این اقدامات دهندگان می دانم که آنها نمی تواند تضمین ایمنی.

“بدیهی است که وجود دارد خطر وجود دارد اما بسیاری از صعودی به این” Nealis گفت. “ما در حال تلاش برای دریافت برخی از حس حالت عادی بازگشت. اما بدیهی است که اگر covid بسیار مشکل بزرگتر آمده سپتامبر, شما می توانید ببینید ما لغو شود چرا که این راه راست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات