مردی که تاسیس معامله گر جو مرده است و مردم در حال عزاداری فرهنگی آیکون

“من یک ایده آل در ذهن مخاطبان گفت:” لس آنجلس تایمز در سال 1981. “این است که کسی که یک بورس تحصیلی فولبرایت رفت به اروپا برای یک زن و شوهر از سال و یک طعم و مزه برای چیزی غیر از Velveeta توسط راه و پنیر و چیزی بیشتر از عادی آبجو با راه مشروبات الکلی و چیزی غیر از Folgers از قهوه است.”

Coulombe بنیانگذار معامله گر جو, مواد غذایی زنجیره ای, درگذشت نامشخص بیماری روز جمعه در سن 89 در پاسادنا خانه آسوشیتد پرس گزارش داد.

Coulombe جان سالم به در با همسر خود را از سال 67 یک پسر و دو دختر و شش نوه دارد.

پس از مرگ او وجود دارد غلیان احساسات در رسانه های اجتماعی. “RIP معامله گر جو” “RIP جو” و “جو Coulombe” شد روند در توییتر.

معامله گر جو محصولات دارای یک فرقه زیر است.

“بالا بردن شیشه دو باک چاک” یک تیتر افتخار با اشاره به چارلز شاو شراب معامله گر جو به فروش می رسد برای $1.99.

یادآوری سفرهای خانوادگی به تاکستان Coulombe را نیز به نام جو گفت: پدر او همیشه نمونه شراب برای ارائه با توجه به AP.

“او می خواست به مطمئن شوید که هر چه بود به فروش می رسد در فروشگاه ما بود و از ارزش های خوب,” او گفت:.

“خواهر من و من به یاد داشته باشید او را به خانه آوردن همه نوع از همه چیز برای ما به سعی” جو جونیور اضافه شده است. “در دفاتر خود او عملا روزانه مذاقات از محصولات جدید است. همیشه هدف این بود که به ارائه مواد غذایی خوب و ارزش خوبی برای مردم است.”

Coulombe به فروش می رسد معامله گر جو به آلمانی خرده فروش مواد غذایی Aldi نورد در سال 1979. او بازنشسته از شرکت نه سال بعد.

بخشی از Coulombe استراتژی تولید شد یک فروشگاه با نام تجاری از محصولات به عنوان بسیاری به عنوان او می تواند کاهش هزینه تولید و تحویل آن پس انداز به مشتریان.

او همچنین جلوگیری از فروش یک آیتم اگر آن را در فصل و یا به راحتی در دسترس معنی سهام فروشگاه همیشه در حال تغییر است.

Coulombe گفت: بار او آموخته از مفهوم آب گوجه فرنگی است که برخی از محصولات را می توان محدود.

“ما به عمد دنبال یک سیاست از انقطاع به عنوان مخالف می گویند, Coca-Cola, است که در نهایت عرضه,” او گفت: در سال 2014. “برای مثال ما تا به حال تنها فهرست-مورخ زمینه خاص کنسرو ذرت در وجود و آن را بهترین سر در گم کنسرو ذرت وجود دارد. اما تنها وجود دارد بنابراین مقدار تولید شده در هر سال و زمانی که شما در خارج از خانه شما خارج است.”

برخی از شوخی که خود معامله گر جو محصولات ماندن در قفسه به اندازه کافی بلند.

اما ناتاشا فیشر که اجرا می شود Instagram @traderjoeslist یکی از بسیاری از معامله گر جو فن حساب گفت: مایع موجودی می دهد بیشتر محصولات یک فرصت به نمایش گذاشت.

فیشر, 33, مشترک, اخبار شنبه Coulombe مرگ در صفحه او نوشته “این دل من می شکند. همه من می تواند امید این است که ما خودمان یادآوری کنیم چگونه خوش شانس ما برای رسیدن به در ادامه با ایجاد این مرد فوق العاده جو Coulombe.”

فیشر آغاز شده از 12 سال پیش با یک وبلاگ در مورد فروشگاه زمانی که هم اتاقی او را به مواد غذایی خود را به دلیل آنها نمی دانند چه چیزی برای خرید او گفت واشنگتن پست. در حال حاضر او می رود دو بار در هفته به انبار کردن محصولات او به نمایش گذاشته. او با وسواس معامله گر جو kale gnocchi و همه چیز اما elote ادویه مخلوط که شامل تمام طعم elote مکزیکی ذرت در چوب بلال به او گفت:.

فیشر که در سانتا مونیکا گفت: این فروشگاه ها شامل چه کالیفرنیا است.

“شما احساس می کنید آن را در این گاه به گاه, لرز طبیعت از کارکنان و پرنیان از این فروشگاه می دهد,” او گفت:.

کارکنان را تشویق به مثبت در کار و آنها را دلیلی برای: Coulombe بالید خود را در پرداخت کارکنان خود را به خوبی. معامله گر جو طرح جبران خسارت در میان سخاوتمندانه ترین در صنعت AP گزارش شده است. حقوق و دستمزد سالانه افزایش حدود 7 تا 10 درصد است.

“این راز واقعی است معامله گر جو و چرا هیچ کس تا کنون آن کپی” Coulombe گفت: در یک مصاحبه تصویری ارسال آنلاین. “ممکن است برای کپی کردن کالا و یا پیراهن هاوایی اما هیچ می شود رقیب تا به حال بوده است مایل به پخش کردن خمیر.”

برخی از آنلاین به یاد چگونه کارکنان رونق وجود دارد:

گذشته از پیراهن معامله گر جو نیز استفاده می شود قایقرانی کلمات مانند “کاپیتان” برای نیروی انسانی و متکی دریایی زنگ در فروشگاه ارتباطی است. ماهی تورهای oars و دیگر دریایی مظاهر آویزان از دیوار.

فروشگاه طراحی محصولات و جذب مشتریان جوانتر که حتی برای حمایت بیشتر فروشگاه های نزدیک به جایی که آنها زندگی می کردند. برخی از مردم رای به تغییر محلی منطقه بندی احکام به اطمینان حاصل شود یک معامله گر جو باز در محله خود را به پست قبلا گزارش شده است.

نگاهی به موفقیت خود را در فروشگاه Coulombe شوخی در سال 2011 بود که او آماده نشده است.

“من 37 ساله هنگامی که ما شروع به معامله گر جو,” او گفت:. “من می خواهم در مواد غذایی کسب و کار 10 سال; فروشنده نمی دانم هر چیزی در مورد آنچه که آنها فروش. من یک رم آبخوری!”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de