مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

یک ماه دیگر یکی دیگر از BBC اقتباس از یک رمان شرکت توسط یک جوان دختر نابغه. النور Catton جوانترین برنده جایزه بوکر زمانی که او پیروزی در سال 2013 در سن 27. در حال اجرا به بیش از 800 صفحات خود را پیروز, کتاب, مشاهیر, یک راز قتل مجموعه در نیوزیلند طلا راش از 1866 نیز طولانی ترین برنده است. رابرت مک فارلین, صندلی از قضات که در سال ستایش آن “دانش” و “وقار”.

مثل سالی رونی, Catton در حال حاضر مسئولیت تطبیق با او کار خود را برای روی صفحه نمایش. سن و جنس و موفقیت از نویسندگان خود را کنار مردم عادی و مشاهیر را کمی در مشترک دارند. سابق مقرون به صرفه است به نقطه sparseness یک دقیق چشم انداز معاصر ایرلند. Catton کار یک روح تاریخچه بسته بندی شده با حادثه طرح و سحر و جادو. که در آن مردم عادی‘s 12 نیم ساعت قسمت احساس کامل حتی جادار, اکتشاف, منبع, مواد, مشاهیر احساس کهنه در. شاید هیچ تولید مناسب می تواند بسیار طرح به طوری که محدود به یک فرم.

این یک بروید به هر حال. داستان در تقسیم جدول زمانی. در هوای سرد باز آنا Wetherell (Eve Hewson دختر بونو) است که در اجرا در حومه شهر در نیوزیلند سواحل غرب. از آنها همچنان نامشخص است. در واقع بسیاری از چیزهایی هستند مشخص نیست. صحنه gloomier از Wolf Hall در یک شمع کمبود. ما می توانیم تشخیص انعکاس صدای, صدای شلیک گلوله, یک گرم روشن کابین یک سفر سیاستمدار زخمی مائوری ، چگونه این اشتباه و گیج کننده امور می آیند ؟

نه ماه قبل از آن آنا بیدار به دیدن بندر Dunedin در جنوب جزیره سواحل شرق از طریق دریچه از بخار. او او ساخته شده راه خود را از لندن به چشم انداز برای طلا. خیره در این جزیره از راه آهن او می شود صحبت کردن به امری ستینس (Himesh پاتل) یک کاریزماتیک و شدید مرد جوان با او می آموزد او سهام یک هدف و یک تولد است. غریبه’ ستاره در حال عبور بودم و آنها را به ترتیب برای دیدار دوباره.

Dunedin یک گل آلود frontierish محل یک شهر bunkhouses و سالن پر از گریم-به دنبال آینده نگر در را. یک اجرا توسط لیدیا چاه (Eva Green) یک نقشه مادام با دور کمر با طول گیسوان و طبقه طول لباس. او علاقه مند به طالع بینی, البته, و او است که به وضوح خبر بد. نه داشتن آن را از طریق کتاب من نمی توانم بگویم اگر این درست است به منبع یا پایین به سبز تصمیم به بازی او به عنوان یک نوع از غرب وحشی شیطان. از طریق یک بیت از عذر چاه enlists از جان گذشته بی سواد آنا به کار در سالن و اعزام یک ناهنجار کاردانی فرانسیس کارور (Marton Csokas) برای مقابله با ستینس. آن را در یک مکان برای یک زن تنها و آنا به سرعت دست به گريبان است.

مشاهیر است نورانی حداقل زمانی که آن را قابل رویت است. نه از پیتر جکسون آخرین الف آگهی مبارزات انتخاباتی شده است وجود دارد بنابراین bewitching یک صفحه نمایش چشم انداز نیوزیلند. Kenny Baker, مدیر, عکاسی تضمین آینده نگر’ دسیسه بازی کردن در برابر یک سینمایی پس زمینه از جنگل های سرسبز پوشیده از یخ آبهای آبی و نقره ای سواحل است. این لباس ها و مجموعه ها و نمره ها مجلل به یک نقطه. حرص و آز به ندرت نگاه خیلی خوب است. اما وجود دارد یک درس از هنر است که می تواند از دست داده و در آینده نگر: کمتر بیشتر می شود. در تلاش برای گفتن چنین مجموعه داستان مشاهیر خطرات swamping بینندگان خود را. وجود طلا در آن همه تپه اما در هر bonanza, آن را سخت به بگویید که چقدر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات