این LeBron-اردن بحث میکنن. آنها بیش از حد متفاوت را با یکدیگر مقایسه کنید.

وجود خواهد داشت هرگز یکی دیگر از اردن هر چند کوبه برایانت آمد و به عنوان نزدیک به عنوان یکی می توانید دریافت کنید و به پایان رسید تا به عنوان یک زمان بزرگ با پیروی MJ به عنوان مثال. اما شده است وجود ندارد یکی دیگر از بیل راسل, Wilt Chamberlain, Kareem Abdul-Jabbar, Magic Johnson, لری پرنده یا شکیل اونیل. و بازی ادامه پیدا کرد. ما اجازه دهید آن را نگه می دارد. اما این صحبت ها به اردن و عظمت و مغناطیس و جذاب روایت است که بسیاری از مردم حاضر به او اجازه می دهد به 57 ساله رقم از گذشته است.

او هنوز هم به فروش می رساند کفش که اگر ما او را دیدم پوشیدن آنها در بازی شب گذشته. و هر گاه مدرن روز پخش mesmerizes این شاهکار به ندرت به تنهایی می ایستد. باید آن را وزن برابر برخی از حماسه بی نظیر چیزی که در اردن انجام شده است.

بازی پیشرفته است اما در راه فوق العاده ای. بازیکنان نه به عنوان فیزیکی آنها به عنوان یک بار بود و آنها را بیان آسیب پذیری در باز شیوه ای سالم است که برخی سعی کنید به استفاده از خود را برای حمله به چقرمگی روانی. اما از نظر سبک ستاره قدرت و شخصیت NBA در یک جای خوب در حال حاضر. و جیمز آن بیشترین رقم است. در زمان هنگامی که شما به طور کامل درک اهمیت از دوران کنونی و تعداد همه مهم تاریخی ستاره که در بالا در این بازی شما باید عمیق تر درک چگونه به وضوح جیمز موفق به ایستادگی کردن.

او در حال حاضر یک قفسه بالا NBA افسانه و او هنوز سال به سمت چپ برای ادامه صعود. وجود خواهد داشت هرگز یکی دیگر از LeBron یا.

این آخر هفته نشان دهنده نزدیک ترین شما به یک LeBron در مقابل MJ matchup. شنبه شب پخش می پر زرق و برق “فارغ التحصیل با هم: امریکا افتخارات دبیرستان کلاس 2020” را تسلط در زمان نخست تلویزیون و آنلاین جریان یک پروژه بلند پروازانه است که از ویژگی های رئیس جمهور سابق باراک اوباما و بازیگران مشهور. جیمز یک تهیه کننده اجرایی و پایه خود نقش زیادی در این ایده برای جشن دانش آموزانی که نمی تواند یک سنتی مراسم فارغ التحصیلی به دلیل رمان coronavirus. و در یکشنبه شب دو قسمت نهایی 10 قسمت “آخرین رقص” ESPN مستند در اردن و شیکاگو بولز’ سلسله پخش.

رأی برنده می توانید توپ را برای اولین بار در یک بازی به 21.

بهتر است, چگونه در مورد استفاده از خود بی شباهت آخر هفته لحظه به درک چگونه بی معنی آن است که به مقایسه این دو است ؟

هیچ LeBron در مقابل MJ. این به اندازه کافی قوی بیانیه ای اعلام کرد که جیمز بزرگترین بازیکن بسکتبال پس از اردن ، و است که واقعا در جایی که اتصال به پایان می رسد با یک فیگوراتیو handoff. آنها شباهت البته وقتی که می آید به نفس رقابت و اورا. کسانی که به اندازه کافی به یک مقدار مانند دیگر هر چند.

این تفاوت اساسی که چند مراقبت را در نظر بگیرید: جیمز و اردن در حال, آیکون, از, همان, ورزش, اما آنها هرگز همان بازی است.

درست است زمانی که شما در بدن خود انواع و شیوه ای که در آنها سرآمد در بسکتبال. اردن یک گلزن با یک assassin’s ذهنیت همراه فضل و سرسختی در یک راه جدید. جیمز یک تسهیل کننده و positionless تعجب می آمیزد قدرت و ظرافت با مسحورکننده هنری.

آن هم درست زمانی که شما به آنها نگاه کردن دادگاه است. اگر “آخرین رقص” آموزش داده شده است که شما هر چیزی باید آن را هجی چگونه غیر ممکن است به مانند مایک: رقابت های سبعیت این خاتوله ذهنی تمرکز استعداد بی امان درایو بت پرستی است که نیروهای او را به خصوصی. آن را الهام بخش و خسته کننده است. آن را نیز غیر ممکن است به تقلید. او یک نابغه در انزوا. او بسیار دشوار است به درک به انسانیت و این یک دلیل بزرگ برای عقب نشینی خود را از چشم های عمومی.

از سوی دیگر جیمز زندگی بهترین خود را “بیش از یک ورزشکار” زندگی است. او را به عنوان ظالم به اردن. دادگاه چشم انداز خاص ترین های بسکتبال خود را هدیه می بیند تصویر بزرگتر در جهان بیش از حد. او بت محمد علی; که در آن او خود حس مسئولیت اجتماعی است. در حالی که جیمز نسخه از فعالیت نمی کند و در مقایسه با آنچه علی قربانی او صحبت کردن در مناسبت ها و برخی از اعمال خود از جمله من وعده مدرسه او را باز کرد دو سال پیش فوق العاده و بی ریا.

جیمز ساخته شده یک اشتباه بزرگ در فاصله خودش و بقیه از ما — از اردن وسواس. پس از شکستن کلیولند قهرمانی نفرین و محوری کاوالیرز گذشته 73-پیروزی رزمندگان طلایی امور خارجه در سال 2016 گفت: به ورزش مصور: “انگیزه من این است که این روح من تعقیب. شبح بازی در شیکاگو است.”

هیچ LeBron. هیچ هیچ هیچ. او باید مورد استفاده قرار گیرد که لحظه — قویترین لحظه به نگه داشتن و تاکید کرد که او خود نماد که او انجام شده بود قبلا. اما وسوسه سعی کنید برای برنده شدن یک افسانه ای بحث بیش از حد قوی بود. که جلو و اردن است, حتی برای کسی که قادر به ایستادن بر روی خود را.

اردن را به دست آورد قدرت و حتی بیشتر در آن لحظه. به جای بهره گیری از گرگ و میش از جیمز حرفه ای, خیلی از گفتگو ساخته شده است در این ناقص باور است که او می تواند گرفتن و یا پیش افتادن از آن روح است. آن را ایجاد یک مزاحم “آیا ما هنوز وجود دارد?” سوال که تداخل با توانایی درک آنچه جیمز را ترک کرده است.

اگر ما عادلانه بودن مخفف بز باید ایستاده, برای, بزرگترین, از زمان اختصاص داده شده. که همه ما می توانید با دقت اندازه گیری. شما به عنوان دیده بان “آخرین رقص” از آن آسان است برای دیدن که اردن حداکثر وقت خود را در بالا. اما در طول این مترقی دوره برای NBA جیمز بوده چشمگیر, بز, بیش از حد.

برایانت بود پل اتصال دو دوره. ما در طرف دیگر در حال حاضر. آن را خوب به نگاه و مارول اما وجود دارد مقدار زیادی به کاوش در این سمت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im