قانون تهمت می توانید استفاده کنید برای نظم بیشتر هواکش

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک قانون در اختیار خود را که می تواند سرعت تولید اقلام مورد نیاز توسط بیمارستان در طی این بیماری همه گیر کوروناویروس. پس از گرد کردن دفاع تولید عمل او ابراز تمایل به استفاده از آن قبل از انجام این کار.

1. چه دفاع تولید عمل می کنند ؟

این یک قانون ایالات متحده به تصویب رسید تحت ریاست جمهوری هری ترومن در سال 1950 به کمک ایالات متحده با جنگ کره. با الهام از قوانین مشابه گذشت, در طول جنگ جهانی دوم DPA اعطا گسترده اقتدار قوه مجریه را به دخالت در خصوصی صنعت خواستار آن است که تولید کنندگان را در اولویت برای دفاع از تولید. در علاوه بر این به دفاع ملی می توان آن را مورد استفاده برای محصولات مرتبط با زیرساخت های حیاتی, امنیت میهن, انباشت و فضا. ترومن استفاده DPA به کلاه دستمزد و تحمیل کنترل قیمت در صنعت فولاد است. دیگر قدرت اعطا شده به او توسط قانون — به مصادره مواد جیره بندی کالاهای مصرفی و کنترل اعتبار مصرف کننده — اجازه داده شد به مرور در سال 1953.

2. داده شده است که استفاده از آن?

بله. وزارت دفاع “به طور معمول” با استفاده از قانون به مطمئن شوید نظامی مربوط به سفارشات اولویت داده می شود در ایالات متحده زنجیره تامین, به گزارش سرویس پژوهشی کنگره. به سازمان مدیریت اضطراری فدرال استفاده کرده و آن را پس از بلایای طبیعی را اولویت بندی در قرارداد برای تولید مسکن و مواد غذایی و بطری آب و دیگر منابع. دو دهه پیش رئیس جمهور بیل کلینتون انتقاد قرار گرفته بود با استفاده از قانون به منظور تامین کنندگان به فروش گاز به کالیفرنیا — در قیمت برخی از سناتورها گفته بودند به مراتب کمتر از بازار — به کمک انرژی آب و برق در مواجهه با بحران اعتباری. مغلوب ساختن پیشی جستن خود شاغل عناصر قانون برای افزایش تولید عناصر نادر خاکی کوچک هواپیماهای بدون سرنشین و سنسور تشخیص زیردریایی در میان دیگر محصولات است. دولت او نیز در نظر گرفته و با استفاده از آن به کمک زغال سنگ و صنایع هسته ای.

3. چه چیزی می تواند دولت را تحت قانون ؟

در علاوه بر این به نیاز است که سفارشات خود را اولویت داده می شود دولت می تواند در ایجاد انگیزه برای تولید کنندگان مانند ارائه آنها را با لينک مستقيم وام و یا وام تضمین می کند; خرید تجهیزات برای آنها; و چشم پوشیدن از آنتی تراست محدودیت های است که می تواند تضعیف صنعت همکاری است. قانون به دولت اجازه می دهد برای کنترل استفاده از منابع کمیاب مانند نیاز شرکت ها برای ذخیره مواد برای تحقق دستور دولت فدرال. احتکار و قیمت درآوردن محروم برای مواد جمهور تعیین به عنوان کمیاب است. عدم تطابق با قانون می تواند منجر به مجازات های مالی و یا حبس.

4. قانون استفاده می شود برای کمک به مبارزه با کروناویروس?

مغلوب ساختن پیشی جستن است با استفاده از قدرت خود را تحت قانون به منظور General Motors Co. “برای قبول انجام و اولویت بندی در قرارداد یا سفارش برای تعداد هواکش” تلقی مناسب توسط وزارت بهداشت و خدمات انسانی. آن بخش است که قبلا گرفته شده در مراحل کوچکتر تحت قانون منع احتکار و قیمت-درآوردن از N95 ماسک, ماسک هواکش و تجهیزات حفاظت فردی مورد استفاده توسط پزشکان و پرستاران.

5. چرا تا به حال مغلوب ساختن پیشی جستن شده است و تمایلی به استفاده از قانون ؟

در مارس 18, او به طور رسمی به استناد قانون و با یک فرمان اجرایی “اولویت بندی و تخصیص سلامت و پزشکی منابع برای پاسخ به گسترش Covid-19.” اما چهار روز بعد در 22 مارس تهمت گفت: عمل تحت قانون نبود نیاز به دلیل “تعداد فوق العاده ای از شرکت” از جمله 3M Co. و General Electric Co. تا به حال پا به جلو به طور داوطلبانه به تجهیزات مورد نیاز. او همچنین پیشنهاد کرد که با استفاده از قانون به معنی “ملی ما کسب و کار” به عنوان یک کشور سوسیالیستی مانند ونزوئلا ممکن است انجام دهد. (در واقع این قانون به این معنا نیست که دولت در نظر گرفتن مالکیت از هر شرکت است که چه ملی نشان میدهد.) آمریکا اتاق بازرگانی و پشتیبانی تهمت مقاومت ها را به طور کامل استقرار قدرت خود را تحت DPA.

6. شرکت ها واقعا ramping تا تولید خود به خود ؟

بله هر چند کمبود باقی می ماند. 3M است که با استفاده از “افزایش ظرفیت” را به سطح شیب دار بالا تولید N95 ماسک. مشروب و کارخانه های لبنی در حال ساخت ضد عفونی کننده دست. کارشناسان می گویند این قانون می تواند مفید باشد در هماهنگی تولید و توزیع محصولات پیچیده مانند هواکش که مونتاژ شده از صدها نفر از قطعات منحصر به فرد.

برای مقالات بیشتر بود لطفا با ما در bloomberg.com

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>