آخرین به انتشار قرنطینه دوران سرگرمی ؟ Louis C. K.

C. K. در روز شنبه منتشر شد “صمیمانه Louis CK” ویژه ای که او در آن طول می کشد در یک میزبان از موضوعات جدید از جمله #MeToo رسوایی. تنها در دسترس در وب سایت های ویژه هزینه $7.99 به نظر که حق خریدار هر دو به آن را دانلود و یا جریان آن را برای یک سال است. هیچ هالیوود توزیع درگیر است.

C. K. گفت: قرنطینه داد و افزود انگیزه ای برای انتشار آن است.

“من احساس می کنم وجود دارد دو نوع از مردم در این جهان” نوشت و در یک ایمیل به یک فن در لیست پستی. “یک نوع نیاز به خنده زمانی که همه چیز [بد]….نوع دیگر از مردم احساس می کنند که این مهم به کنار خنده در زمان سختی و جدی و همه چیز دردناک احترام و سکوت با توجه به آنها.

“من فکر نمی کنم که هر یک از این انواع از مردم مناسب است بیش از دیگر,” او نوشت و به او ارائه یک لینک به وب سایت خود را برای خرید ویژه. “من فقط می توانم بگویم که من متعلق به گروه اول.” او نه آدرس #MeToo رسوایی که در آن پنج زن او را متهم کرد از در مقابل آنها در ایمیل.

مواد ثبت شد در ظاهر در واشنگتن دی سی را وارنر تئاتر ماه گذشته, آخرین توقف یک کمدی, تور, برش های کوتاه توسط quarantining. C. K. بود در ابتدا در نظر گرفته شده برای توقف در بوستون زادگاه خود و ضبط مواد وجود دارد برای انتشار بعد از آن در سال 2020 است. اما قرنطينه شتاب برنامه.

کمدین فروش شده است کمدی سالن در سراسر کشور در ماه های اخیر. اما آنها تمایل به برگزاری چندین هزار نفر هستند و نه بزرگتر بازی که جریان سرمایه گذاری طراحی شده است به عنوان. C. K. — که قبل از این رسوایی به طور معمول به فروش می رسد امثال Madison Square Garden — دارای یک فن لیست برخی از 500000 نفر که به او ارسال ایمیل تبلیغاتی.

انتشار ویژه را افزایش می دهد یک میزبان از مسائل اجتماعی از جمله منافع عمومی گسترده ای در کار جدید از برجسته ترین اتهام #MeToo مجرمان به خصوص در یک لحظه از ملی حساب و جامعه بیش از این بیماری همه گیر.

این مواد می آید در لحظه ای که سرگرمی شخصیت از Rosie o’donnell به مایکل شانون شده اند با استفاده از وب به عنوان یک راه برای برقراری ارتباط با مصرف کنندگان در طول بیماری همه گیر. قطعات یک شرط که جدا از قرنطينه و صمیمیت از متوسط ارائه خواهد شد دستور العمل های محبوب یک قمار است که تا کنون ثابت شده درست. آیا مخاطبان را شامل C. K. در این گروه به عنوان او آشکارا امید آنها را به باقی می ماند یک سوال باز است.

C. K. طریق یک نماینده کاهش یافته است به نظر.

بزرگتر باز گشت پیشنهاد شده است که با این نسخهها کار برای برخی از زمان. روز شنبه در پیام به شرح زیر ایمیل C. K. ارسال چندین ماه پیش به لیست همان و گفت که او همچنان به استفاده از این پلت فرم و که هر کسی که خواست به لغو دعوت شده است به انجام این کار. او شامل یک دکمه لغو برجسته در پیام. در مورد 25,000 یا 5 درصد را با توجه به یک فرد آشنا با این لیست بود که مجاز به صحبت های عمومی.

در ماه نوامبر سال 2017 به عنوان #MeToo جنبش ریشه نیویورک تایمز منتشر شده یک داستان مستند میکند. C. K. که می خواهم آنها را تکذیب کرد در گذشته نظر نیست که برای داستان. اما به زودی پس از او منتشر شده بیانیه ای اعتراف به حقیقت از اتهامات و عذرخواهی از زنان است. او اشاره کرد که زنان به او داده بود اجازه اما گفت که او در حال حاضر درک است که کافی نبوده است.

“قدرت من تا به حال بیش از این زنان است که آنها را تحسین من است. و من اختیار داشت که قدرت غیر مسئولانه.” او همچنین گفت که او آمده بود به تحقق بخشیدن به “حدی که من سمت چپ این زنان که تحسین من احساس بد در مورد خود و احتیاط در اطراف دیگر مردانی که هرگز آنها را در آن موقعیت است.

“هیچ چیز وجود دارد در مورد این که من خودم رو ببخشم, برای,” او اضافه شده است. “و من باید برای آشتی دادن آن با چه کسی هستم. است که هیچ چیز در مقایسه با وظیفه من سمت چپ آنها را با.” او گفت او را یک “گام به عقب و زمان طولانی برای گوش دادن” و سپس عمدتا از بین رفته از زندگی عمومی است.

کمدین دیگر که مواجه ایم #MeToo اتهامات مانند Aziz Ansari را منتشر ویژه در ماه های اخیر. اما خود را برجسته اتهامات و شاید مهمتر از قبل از coronavirus زمینه اجتماعی تمام شده است به طور قابل توجهی متفاوت از نمونه ای از Louis C. K. انتشار.

C. K. در نادر موقعیت وقتی که می آید به جریان. او با موفقیت ارائه مواد به طور مستقیم به مصرف کنندگان طولانی قبل از فرم تاسیس شد به عنوان یک شرکت بزرگ دسته بندی. در سال 2011 C. K. فروش ویژه او تا به حال ثبت شده در نیویورک چراغ تئاتر به طور مستقیم به مصرف کنندگان است. او متهم $5 و به جیب آنجا که $750,000 در سود شخصی.

او پس از پیوست تا با بسیاری از بزرگترین بازیکنان به صورت ویژه از جمله Netflix و HBO و تولید شده و ستاره دار در مواد FX قبل از بازگشت به مستقیم مدل روز شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im