آخرین نشانه های رکود اقتصادی در حال گسترش است: کارگران یقه سفید در حال گذاشته شدن در حال حاضر

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس لبنان اقتصاد ایالات متحده شوک امواج احساس بودن در صنایع فراتر از سخت ترین ضربه: سفر هتلداری و رستوران ها. کارگران یقه سفید — tech بازاریابی و حرفه ای کارکنان در میان آنها — هستند رو اخراج کاهش دستمزد و furloughs به عنوان شرکت خود را به شدت محدود کردن عملیات و یا آنها را به حالت تعلیق در دسترس نباشد.

“من فکر نمی کنم آن را به اتفاق می افتد به من فقط به خاطر اینکه از جایی که من کار می کرد” Kerr, 29, گفت: از اول قابل توجهی به عنوان یک غیر نظامی. “ما در حال رفتن به یک تن از صورتحساب و من هیچ ایده چگونه آنها در حال رفتن به دریافت پرداخت می شود.”

این بیماری همه گیر کوروناویروس ارسال کرده است که ایالات متحده نسبت به برخورد با رکود شگفت انگیز با عجله به عنوان ده ها تن از ایالات و شهرستانها گرفته اند اقدامات شدید به نبرد سریع گسترش بیماری که ادعا کرده بیش از 27,000 زندگی در سراسر جهان است. مردم sequestering خود و غیر ضروری کسب و کار باید توقیف به عنوان جوامع انطباق اجتماعی فاصله بهترین دفاع در برابر عفونت است. اما همانطور که هفته گذشته رکورد شکنانه 3.3 میلیون مدعیان نشان می دهد نزدیک به خاموش شدن است در نظر گرفتن تلفات در تقریبا در هر گوشه ای از اقتصاد ایالات متحده.

کارگران یقه سفید که سهم بیشتری از اقتصاد از همیشه قبل از به طور فزاینده گرفتار شدن در خرید اینترنتی.

“زمانی که من در صحبت کردن به پدر و مادر من در ابتدا پدرم گفت: “این واقعا تاثیر بزرگ برای صنعت خدمات کارگران” گفت: اریکا Newell که گذاشته این هفته از کار خود را در مشتری موفقیت در سالت لیک سیتی ، “اما من از دیدن افرادی که در صنعت خدمات مانند مردم در تکنولوژی و هر آنچه و آن دسته از مردم هستند که آمار واقعا سخت است. بنابراین من فکر می کنم آن را بی خطر به فرض آن همه است.”

یقه آبی مشاغل که به طور کلی شامل تجارت و تولید و کار تا به حال یک بار شده است که ستون فقرات اقتصاد کشور است. اما تغییر جهت اتوماسیون و بیشتر مبتنی بر سرویس اقتصاد در سال های اخیر باعث شده است که بسیاری از کسانی که شغل ناپدید می شوند در حالی که حرفه ای و یا یقه سفید, شغل, در, تکنولوژی, مدیریت کسب و کار و مشاوره شده اند.

کارگران یقه سفید در فروش, کسب و کار, مدیریت تکنولوژی, حرفه ای و مشاغل اداری را تشکیل می دهند در حدود 54 درصد از اقتصاد ایالات متحده — در حدود 80 میلیون موقعیت با توجه به تحلیل واشنگتن پست از اداره آمار از سال 2018 جدید ترین سال در دسترس است.

“یقه سفید مشاغل در تمام زمان بالا رفتن به این بحران گفت:” دانیل ژائو اقتصاددان ارشد در Glassdoor. “همه در حال حاضر متمرکز شده است اخراج از رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی وجود دارد اما واقعا این زمینه خطر مؤثر کارگران در هر صنعت است.”

سفر شرکت مدیریت TripActions گذاشته 300 کارکنان از طریق زوم پروتکل گزارش شده است. نیویورک املاک و مستغلات راه اندازی قطب نما ریختن 15 درصد از نیروی کار خود را. طبقه فیلم استودیو فاکس قرن بیستم گذاشته 120 کارمند در لس آنجلس.

“همانطور که اطلاع دارید ما رو بی سابقه تایمز” راجر Ryan یک شریک مدیریت در نیویورک شرکت حقوقی رابینسون Brog Leinwand گرین Genovese & Gluck گفت: کارکنان در یادداشت هفته گذشته اعلام اخراج. “اگر چه ما همه غمگین کاهش کارکنان ما تصمیم گیری ساخته شده بودند و در تلاش برای حفظ این شرکت در دراز مدت زنده ماندن.”

مگان دوهرتی, 36, بوده است, مدیر منابع انسانی در یک 80-فرد شرکت تبلیغاتی در نیویورک تا او اجازه رفتن به دوشنبه. هفته قبل از کارفرما او رفته بود از ارائه اطمینان است که وجود دارد هیچ چیز به ترس به او گفتن به کار از خانه به از بین بردن او ،

“من نمی باید وضعیت خانواده جایی که من می توانید تماس بگیرید من مامان و می گویند,” من می توانم اجاره تحت پوشش برای چند ماه است؟’ “او گفت:. “من معمولا آنها را ارسال پول است.”

Doherty نگرانی او نمی خواهد بود قادر به پرداخت برای او داروهای ضد افسردگی و تیروئید پزشکی است. او تا به حال چهار تماس با استخدام پنج شنبه. یک کلاهبرداری بود و دیگری ذکر شده داشتن گذاشته شدن دو نفر در آن روز به دلیل کار در یک “وقفه.”

عدم اطمینان در مورد چگونه به سرعت همه چیز می تواند به بازگشت به حالت عادی است فشار برخی از شرکت ها را به صبر کنید و ببینید رویکرد جبران و outplacement کارشناسان می گویند در چه بوده است یکی از ونرخ بازار کار در تاریخ است. قبل از همه گیر نرخ بیکاری در ایالات متحده ماند در پایین تاریخی. در ماه فوریه قبل از کامل نیروی اختلال ضربه به اقتصاد آمریکا اضافه شده بود 273,000 شغل. یک 2019 نظرسنجی از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل یافت که 26 درصد از کسب و کار کوچک صاحبان گفت: پیدا کردن کارگران واجد شرایط را بزرگترین چالش — 46-سال ،

“این بخش بود که در جلسات اضطراری در مورد استخدام شده اند در whiplash گفت:” اندی چلنجر معاون ارشد رئیس جمهور از چلنجر خاکستری و کریسمس یک outplacement شرکت است. “وجود دارد یک تردید به مردم اجازه رفتن هنگامی که وجود دارد یک دانه از خوش بینی در مورد یک snapback در اقتصاد است.”

نگرانی در مورد خروج افراد بدون بیمه درمانی در وسط یک بحران بهداشت عمومی باعث شده است تا برخی از شرکت ها به دنبال کاهش کوتاه از اخراج. یک نظرسنجی از 812 کارفرمایان توسط منابع انسانی مشاوره ویلیس برج واتسون در مورد “مهار هزینه ملاحظات” یافت می شود که حدود 17 درصد از کارفرمایان در حال حاضر کاهش یا تاخیر شایستگی را افزایش می دهد و یا برنامه ریزی برای انجام این کار در حالی که 11 درصد انجماد حقوق و یا برنامه ریزی برای انجام این کار است.

مورگان استنلی و Salesforce را متعهد به اخراج هر کسی در سال 2020 و سیتی گروپ تایید کرد که این تعلیق همه اخراج. تیموتی رایان آمریکا رئیس PwC نوشت: در LinkedIn که مشاوره غول “به تصویب رسید این اصل است که ما تنها در نظر تخمگذار کردن کارکنان به عنوان آخرین چاره.” تعدادی از مدیران ارشد باید گفت آنها را به چشم پوشی از حقوق — هر چند که اغلب یک حرکت نمادین به عنوان پایه پرداخت به طور معمول تنها یک عنصر اجرایی بسته های پرداخت — در حالی که دیگران باید کاهش حقوق خود را در میان مدیریت ارشد.

خطوط هوایی دلتا مدیر عامل اد Bastian دریافت خواهد شد بدون حقوق به مدت شش ماه و با داشتن همه افسران شرکت را 50 درصد کاهش پرداخت از طریق ژوئن 30; مدیران دیگر شاهد 25 درصد کاهش است. ماریوت مدیر عامل شرکت آرن Sorenson گفت که او نمی خواهد به حقوق و دستمزد برای بقیه سال 2020 و هتل های زنجیره ای را اجرایی تیم را نیمه پرداخت. Dick’s Sporting Goods گفت که آن مدیر عامل و رئیس جمهور خواهد دریافت حقوق و دستمزد تنها مزایای موثر مارس 29; رئیس امور مالی را در حقوق و دستمزد پایه بود به نصف کاهش دهد در حالی که پایه پرداخت از دیگر مدیران ارشد و کارمندان حقوق بگیر خواهد بود “به طور موقت کاهش می یابد توسط فارغ التحصیل مقدار” این شرکت گفت: در یک پرونده.

یک چند در حال ساخت در سراسر-هیئت مدیره حقوق و دستمزد کاهش اغلب با فارغ التحصیل درصد است که بیشتر از بالاتر بگیر. یک ایمیل به Occidental Petroleum کارکنان که نوشته شده بود در TheLayoff.com گفت: برخی از کارکنان این شرکت را ببینید حقوق خود را کاهش می یابد تا آنجا که 30 درصد است. مدیر عامل ویکی Hollub حقوق و دستمزد می گیرند 81 درصد و دیگر مدیران ارشد حقوق اداری را کاهش 68 درصد به طور متوسط.

کارول Sladek که منجر به کار و زندگی عمل مشاوره در Aon است متوجه است که برخی از کارفرمایان با توجه به کمتر شدید هزینه-گزینه های برش از ارائه داوطلبانه پرداخت نشده زمان برنامه های به تعلیق یا کاهش 401(k) مطابقت به tabling, تبلیغات, پاداش یا افزایش می دهد. او را نیز بدست سوالات بیشتر در مورد furloughs — که در آن کارکنان باید پرداخت نشده زمان خاموش اما اغلب نگه دارید و به سلامت خود بیمه — در تمام سطوح از جمله برای درآمد بالا و حرفه ای کارکنان.

Furloughs تا حدودی مشترک میان اتحادیه حقوقی واجد شرایط, Sladek گفت: “کارفرمایان است که نمی خواهد به طور کلی فکر می کنم از این به عنوان یک رویکرد در حال نگاه کردن به این. آنها امیدوار بود بیشتر اقدام موقت است.”

Lissa Surgeoner یک وکیل که مشغول به کار پاره وقت در روچستر, n. y., آموخته, یک هفته پیش جمعه که او خواهد بود furloughed برای دو ماه از کار خود را انجام می دهند وام مسکن و به طور پیش فرض ارائه خدمات برای بانک ها. با یک مهلت قانونی برای سلب حق مالکیت, کمی وجود دارد, کار, او گفت:, “و به حق است.”

در زمان او بسیاری از نگرانی بود که آیا او و همسرش (تمام وقت وکیل در همان شرکت) خواهد بود قادر به ادامه ساخت را وام دانشجویی پرداخت. او هنوز هم تا به $100,000 در قانون بدهی های مدرسه بود و با توجه به اینکه او ممکن است نیاز به قرار دادن وام به تحمل. آنها همچنین صرف 30.000 دلار در پس انداز به تصور خود کودکان سنین 3 و 1 از طریق لقاح و باروری کمک. آنها برای اعمال صفر-بهره کارت های اعتباری برای کمک به اگر همه چیز بدتر شده است.

روز جمعه آنها: شوهر او furloughed برای دو ماه ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im