وجود شکست در سراسر سوپر باول زمینه است. آنها در همه جا شما نگاه بازنده ماهیگران و باطل. وجود بچه ها که رفت undrafted بچه ها که قطع شده بود و یا معامله و یا lowballed. وجود مربیان که می دانست که چگونه آن را احساس به اخراج می شود. آنچه که باید به شما بگویم این است که هرگز دست کم گرفتن فضائل شکست.

برنده پوشش آن با چنین غلط زنگار درخشش در استرلینگ از لومباردی جایزه پوشش تمام که قبل آمد. که یک نوع از شرم چون زیر spectacularity از Kansas City Chiefs’ 31-20 پیروزی بر سن فرانسیسکو 49ers وجود دارد کسل کننده و در عین حال ارزشمند حقیقت یافت می شود چیزی از استفاده به هیچ فرد عادی trudging از طریق یک روز طولانی: یعنی چگونه برای مدیریت شکست و روشن است که شیطان در اطراف. آنها این کار را نه با dazzlement اما اینکه چه مربی اندی رید به نام “کثیف سختی فکر.”

اگر “موفقیت توانایی رفتن از یک شکست دیگر بدون از دست دادن شور و شوق” به عنوان وینستون چرچیل یک بار گفت پس مطمئنا 61 ساله رید واجد شرایط به عنوان یک موفقیت با اولین قهرمانی در 21 سال تلاش. اما پس از آن, بنابراین آیا این سخت yarder دامین ویلیامز که سفر به قهرمان سوپر باول شامل چنگ می زنند از طریق تاریخ و کالج های لگد از اوکلاهما رفتن undrafted و ن از روی لئامت دادن با میامی دلفین ها. “من نمی تواند متوقف شد,” او گفت: این ستاد در ازدحام درست قبل از او پاره خارج برای دومین زمین نشستن کامل هواپیما برای اطمینان از پیروزی. ویلیامز صحبت کرده بود تمام هفته در مورد ارزش های قدیمی خود را شکست. “من تا به حال یک طولانی, راه طولانی,” او گفت:.

ویلیامز یکی از 28 undrafted رایگان عوامل در بازی بین دو تیم. فکر می کنم که در مورد دوم. بیش از یک چهارم از بازیکنان در این زمینه در نظر گرفته شد نالایق در یک نقطه در حرفه خود.

[بهترین راه برای کایل Shanahan برای پاسخ به یکی دیگر از سوپر باول فروپاشی ؟ آن را خود.]

حتی در بازی مهم بازیکنان در زمان شبیه وحشتناک blunderers تنها به دوباره بجای اول برگشتن. برای سه چهارم روسای کارفرمایی پاتریک Mahomes بود به سمت بیشتر رسوا شکست جوان خود را حرفه ای. با تیم خود را 10 در اوایل سه ماهه چهارم او فقط 18 31 با دو interceptions و “آن نگاه سنگی مرد” پایان دفاعی فرانک کلارک گفت. Mahomes اذعان کرد: “این یک وضعیت بد است.” اما رید steadied خود کارفرمایی با جذاب قطعه ای از مشاوره است. او به او گفت: “به خاطر شلیک. به باور آنچه که چشم خود را می بینند.” چه او بود اعتماد تجربیات خود را حتی اگر آن را به معنی ما به پایین بروید.

چه این افراد نشان می دهد این است که برای برنده شدن شما باید مایل به از دست دادن — بد. حتی hurtfully. رید وارد کاسه فوق العاده با فقط یک 14-14 حذفی رکورد. او تا به حال به پایان رسید هر postseason به عنوان یک سر مربی تیم با از دست دادن سمت چپ مایل. زمان پس از زمان او آمد برای اطلاعات بیشتر مایل به تجربه رادیولوژی قرار گرفتن در معرض شکست است.

بنابراین بسیاری از مردم در این مرحله اولیه از ناامیدی شانه خالی کردن. ما می خواهیم به می دانم که فقط به اندازه کافی در مورد خودمان و نه بیشتر. ما نمی خواهیم به فکر می کنم بدترین — که ما شکست — و این بدان معناست که ما هرگز نزدیک به ما ، اگر وجود دارد یکی از ویژگی های که هر روز کارگر می تواند در قرعه کشی از یک مربی حرفه ای و یا ورزشکار در صورت وجود هر گونه راه است که در آن یک فرد عادی می تواند آنها را شبیه سازی آن را در توانایی برای از دست دادن بدون از دست دادن قلب.

شکست است که به طور جدی تحت تجزيه و تحليل تجربه. وجود قفسه بر قفسه های کتاب در مورد چگونه به موفقیت اما با ارزش چند از آنها را اتصال حیاتی است که شکست این است که شرط ضروری برای موفقیت است. و نه آنها اذعان دارند که واژگونی یک تجربه منفی یک نا امیدی مانع است به مراتب شایع تر کار تجربه. حدود 3 میلیون آمریکایی از دست یک شغل برای یک دلیل و یا دیگر بین 2015 و 2017 با توجه به اداره آمار نیروی کار. کارخانه خود بسته و یا شرکت خود را نقل مکان خود را تغییر قطع شد و موقعیت خود را به لغو و یا رئیس خود به سادگی می خواستم کسی تازه است. در حال اجرا پشت Raheem eagles report است که مشترک با آنها. او گذاشته شدن شش تیم مختلف قبل از او فرود آمد و با 49ers. “من در نهایت یک مکان به نام خانه,” او گفت:.

[اندی رید دیگر بهترین مربی برای برنده هرگز سوپر باول]

یکی از دلایلی که مربیان و ورزشکاران مقابله بنابراین resiliently با شکست این است که آنها درک چیزی است که اکثر مردم نمی: شما نمی توانید بهبود چیزی تا زمانی که شما به آن تاکید کرد. شما باید به پروب برای خود نقاط ضعف خود به آنها درست باشد. اگر NFL مربیان باید چیزی مشترک با هر حرفه دیگر ممکن است آن را با مهندسین. به عنوان کوین کلی موسس و سردبیر مجله Wired است مشاهده: “بزرگ مهندسین باید احترام برای شکستن چیزهایی که گاهی شگفتی غیر مهندسین فقط به عنوان دانشمندان صبر با شکست که اغلب گیج غیر خودی. اما عادت استقبال از نتایج منفی یکی از ضروری ترین ترفندها برای به دست آوردن موفقیت است.”

مشهور تحقیقات شیمی Richard N. زارع است قرار داده و آن را مشابه: آزمایشگاه خود را شکست می توان کمدی اشتباهات او می گوید: اما “شکست راه هدایت ما به آنچه که واقعا کار می کند.” اما شاید هیچ کس آن را به سادگی بیش از توماس ادیسون.

“من هرگز نمی تواند پیدا کردن چیزی است که آیا این کار بهترین تا زمانی که من پیدا کردن آنهایی که نمی,” او گفت:.

معکوس شکست طول می کشد بیش از فقط محض انعطاف پذیری ، همه perseveres. چه جدا هد زدن از واقعی تغییر در شرایطی است که توانایی و حوصله تشخیص و یادگیری است. با توجه به جالب 2019 مطالعه با عنوان “کمی پویایی شکست در سراسر علم نوپا و امنیت” که به نظر می رسد در مجله طبیعت آن را نه فقط توانایی نگه داشتن در تلاش است که مسائل اما توانایی به نگه داشتن در یک سازمان, کارگردانی خوبی در راه است. این مطالعه که در نگاه شکست داده در انواع زمینه ها از جمله 46 سال از سرمایه گذاری-سرمایه شروع یو پی اس به این نتیجه رسیدند که نهایی succeeders ساخته “مهم اصلاحات به طور سیستماتیک پیشرفت به سوی موفقیت” در حالی که دیگران مواجه می شوند که تکرار شکست واکنش نشان داد و در یک مطلب بی ربط راه به خصوص ساخت راش تغییرات پاره شدن همه چیز تا قبل از موعد مقرر.

بسیاری از تیم NFL می توانند یاد بگیرند چیزی از آن مشاهده.

اگر گفتند: تا به حال یک امضا با کیفیت این فصل این بود که توانایی خود را برای مقابله با شکست در یک روش سازمان یافته است. این بود بدون شک رهبری رید جانباز بسیاری حذفی سال با Philadelphia Eagles زمانی که او “خیلی نزدیک” قبل از او از کار اخراج شد در سال 2012. سال گذشته پس از اشراف دچار خود تلخ از دست دادن اضافه کاری به New England Patriots در مسابقات قهرمانی آسیا بازی رید رفت و برگشت به کار و بدون تسلیم شدن به خود شک و تردید خود را بیش از sub-.500 حرفه حذفی رکورد.

بسیاری از تیم های پاسخ به یک مأیوس کننده از دست دادن رگرسیون اما رید گفت: روسای آنها “فقط چهار اینچ است.” چهار اینچ بود فاصله یک آفساید پنالتی که نفی رهگیری است که می تواند آنها برنده بازی است. تنها چهار اینچ اشتباه است. “ما تصمیم گرفتیم همه ما می تواند انجام چهار اینچ بهتر” رید گفت. این تفاوت یکی دیگر از شکست و موفقیت نهایی.

برای اطلاعات بیشتر با سالی جنکینز بازدید washingtonpost.com/jenkins.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im