‘تاریخ و زمان آخرین از ما, قسمت دوم,’ دستگیره Ellie آمدن از داستان را با مراقبت. آن را به من از خود من است.

Ellie و او پدر جوئل از طریق شبیه ضربان زمانی که او می پذیرد و او را به عنوان یک زن همجنسگرا در “آخرین ما قسمت دوم.” بیرون آمدن یک مشکل است و گاهی اوقات دردناک روند حتی در شرایط مطلوب. اگر آن را ظریف موضوع “آخرین از ما, قسمت دوم” می پردازد آن را به آرامی در راه چند تصویری بازی موفق شده اند به خصوص در AAA فضا.

“Ellie بسیار محکم کاشته خودش و می داند که او می داند آنچه او می خواهد و آنچه او دوست دارد” co-writer هالی ناخالص گفت: پست در مصاحبه ای در ماه گذشته. ناخالص تاکید کرد که حفاری Ellie تمایلات جنسی در قسمت دوم اولویت به خصوص پس از تیم قاب خود را به عنوان نیست, گی در “آخرین ما” DLC “پشت سر گذاشت.”

سخت آخرالزمانی جهان صدا ممکن است مانند تنظیمات ایده آل برای بیرون آمدن داستان اما “آخرین از ما, قسمت دوم” بافت آن را به لحظه ساکت تر. Ellie queerness دارای اهمیت اصلی روایت به عنوان نشانی از داستان لو و یک جوان تغییر جنسیت پسر فرار یک ultrareligious جامعه است که او را رد کرد. خاص که subplot دریافت شده است به عنوان بحث برانگیز با متنوع انتقادات در داخل ترانس جامعه است. اکتشاف Ellie هویت جنسی اما عمیقا با من طنین انداز.

Ellie و Joel تا به حال فقط به صرف چند سال در جکسون یک شهر کوچک در ایالت وایومینگ قطع از آلوده (چه سری تماس های زامبی). عمدتا از طریق فلش بک ما زیرچشمی نگاه کردن به لحظات که امن جهان برجسته یو پی اس و فراز زندگی از یک پسر نوجوان گی مرور عاشقانه و میاد بیرون.

هنگامی که جوئل می پرسد در مورد یک بوسه او شاهد بین الی و او به زودی به دختر دینا Ellie fidgets و تردید. آنها هر دو در مبارزه با چشم تماس با ما برای بحث اما او در نهایت به نظر می رسد او در چشم راست و می گوید دینا خواهد بود خوش شانس به او را داشته باشد. این یک لحظه من عمیقا قدردانی به ویژه هنگامی که بیرون آمدن داستان در بسیاری از مناطق از فرهنگ پاپ اغلب به تصویر کشیده شده به عنوان فوق العاده دردناک با شخصیت های عجیب و غریب رو به مخالفت با اعضای خانواده و یا همسالان.

من تجربه کرده ام مأیوس کننده لحظات زمانی که بیرون آمدن بیش از حد, اما مثبت توصیفاتی از این روند آسیب پذیر می تواند فقط به عنوان توانمند سازی و اعتبار سنجی (یعنی این دختر نوجوان که با تشویق “سوپر دختر”). و این مهم تن “آخرین از ما, قسمت دوم” حملات به خوبی در چگونه Ellie اعتماد به نفس در روابط جنسی و چه عزیزان پاسخ دادن به هویت او است. او نیست به طور کامل حذف شده از تعصب اما جوئل می آید برای دفاع از خود را هنگامی که یک مرد مسن تر او را یک “loudmouthed d—” هنگامی که او بوسه دینا.

یک متفکر تجمع به Ellie فرانک بحث با جوئل آشنایی بیشتر اصالت به خود میاد بیرون. در طول یک فلاش بک بازیکن می تواند در خواندن مجله خود که او نگران confiding در او.

“من باید به او بگویید؟,” او نوشت. “من نمی دانم. من نمی دانم که چگونه او واکنش نشان می دهند.”

Ellie می نویسد که او حسادت دوست دختر, در زمان, گربه که باز در مورد رابطه خود و تمایلات جنسی در راه Ellie نیست قادر به حداقل هنوز رتبهدهی نشده است. او می خواهد به انجام همان, اما نمی دانم چگونه. من ruminated مشابه سوال قبل از بیرون آمدن: به نظر من دوستان و خانواده خود فکر می کنید ؟ آنها را در درک ؟ این سوالات نیست آسان به صدا و اغلب آنها ابراز کردند. همه در همه ، این آسیب پذیر افکار مناسب در سمت چپ در محدوده Ellie مجله خصوصی.

در سن سیزده من می دانستم که من را به خود جلب زنان, اما من می توانم آن را قبول نمی کند و تا به حال مشکل درک خودم. من خرد شده بر دوستان زن مخفیانه وحشت زده است که آنها را تا به حال پیدا کردن. در حال رشد در یک خانواده مسیحی من آموخته بود هرگز که همجنسگرا بودن یک گناه است مانند برخی از تجربه در تربیت دینی اما موضوع و یا امکان جذب شدن به جنس همان هرگز نمی آمد. همه در همه ، این کاشته ایده در ذهن من است که با وجود احساسات من تا به حال شاید آنچه که من می خواستم وجود ندارد. شاید من در ساخت آن است. چرا که هیچ کس دیگری صحبت از آن شد عجیب و غریباگر اشتباه فکر می کنم که در راه است. حداقل این چیزی است که من به خودم گفت.

هنگامی که من دوست دیگر عجیب و غریب مردم در کالج شروع کردم به آغوش خودم. من متصل اعتماد به نفس و آرمان و ترس به من مستور هویت. در نهایت به من اعتماد به نفس در آسیب پذیری و گفت: عزیزان من چگونه احساس شد. داشتن کسی که گوش دادن و درک کمک من اعتبار تجارب و افکار و خواسته ها است. پدر من این بود که فرد برای من است. و این چیزی است که Ellie پی در جوئل.

در یک فلاش بک میدوی را از طریق این بازی از زمان قبل از Ellie بیرون آمدن جوئل می پرسد که آیا Ellie و یک مرد, دوست, دوست جسی باید احساسات یکدیگر است. الی می گوید هیچ. جوئل هل فکر او درست در مفروضات: “من بسیار مشتاق چشم با این نوع از همه چیز.” من تصور Ellie چشم نورد به او پاسخ “نه چندان زیاد با این یکی.”

من نمی تواند کمک کند اما خنده; گفتگو را ملایم و نه خصمانه و آن را به من از خود من سال در گنجه. جوئل محبت پدر و مادر تلاش می کند تا سخت برای رسیدن به Ellie جهان تبدیل شده است که بیشتر بسته کردن در دوران نوجوانی. او به طور فزاینده ای خصوصی در مورد زندگی خود را. جوئل در تلاش برای پیوند با خواندن کمیک های مورد علاقه خود را و یا گوش دادن زمانی که او ابراز اشتیاق برای مسئولیت بیشتر در جکسون وظایف مانند رفتن گشت.

من به یاد داشته باشید های معنی دار, سرگرمی با پدر من زمانی که جوان بودم مانند سلیقه من در موسیقی و چه مقدار از آن به معنای زمانی که او می خواهم به گوش دادن. مانند جوئل او همچنین سعی کردم به جمع آوری چه احساسی در مورد پسران. هر چند تا حدودی ناراحت کننده در سمت گیرنده به عنوان یک مستور نوجوان آن محبت و علاقه که من قدردانی. اما هنوز هم آن را خسته کننده بود و من تردید. اگر او سوء تفاهم من در حال حاضر که او مشکل درک یا پذیرش من وقتی که من به او گفتم حقیقت ؟ در پایان, من پذیرفته شد و توسط خانواده من در راه من همیشه بود. من تا به حال شنیده ام همه قصه های احتیاطی از خانواده های پاره پاره از هم جدا و یا دوستان تبدیل میشه ولی من خوش شانس بود به ملاقات با عشق.

بیرون آمدن یک لحظه شکل گیری و جوئل پذیرش Ellie نقش مهمی در رستگاری arc نشان می دهد که چقدر این به این معنی به او. قسمت دوم را می بیند Ellie مبارزه با جوئل گذشته تصمیم به حفاظت از زندگی خود را به جای فدا کردن خود برای نجات بشریت است. او می خواهد برای آشتی با او و پس از او را می پذیرد اما او به قتل قبل از آنها می تواند به نوبه خود یک برگ جدید. پس او dark soul-جستجوی سفر خود را از پذیرش آزاد او را از نفرت با بازی و نتیجه گیری. به دلیل Joel او قطعات یدکی قاتل او.

Ellie دریافت نمی کند یک پایان خوش. او رنج می برد از دست دادن رابطه او با دینا و فرزند خود را JJ به دلیل پشیمان انتخاب او باعث می شود به طور معمول امید بستن برای انتقام بیش از عشق. در نهایت او در می یابد صلح با تشکر در بخش های بزرگ به جوئل نهایی رهایی بخش عمل محبت. این نشان می دهد قدرت پذیرش: محبت کسی را در تمامیت خود را, تایید و کمک می کند تا فرد را در آغوش خود.

پس از بیرون آمدن من می توانم گرامی چیزی که رد شد به Ellie: یک پدر که در زمان به درک هر جنبه از من. امروز من به دنبال راهنمایی از او با روابط در راه من بود و هرگز راحت به عنوان یک نوجوان. آینده طول می کشد شجاعت و در مورد من تحریک تغییر و هموار آینده ای بهتر که من دوست داشتم خودم. برای Ellie و برای من این لحظات شکل ما را به که ما را به معنای.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im