“آخرین رقص’ قسمت 9 روکش: Michael Jordan خوردند بد پیتزا ساخته شده و سپس تاریخچه در “Flu Game’

مایکل جردن را 6-0 نهایی ضبط همراه با سالها زحمت سر به فلک کشیده و در اواخر بازی heroics, مصرانه خواست هوا از شکست ناپذیری و غیر قابل اجتناب است. اما شیکاگو بولز’ پنجم و ششم عناوین مطالعات در بقا. قسمت 9 دقیق دو تلاش لحظات در اردن دوم سه-سنگ معروف “Flu Game” در برابر یوتا جاز در سال 1997 نهایی و تلاش هفت بازی پیروزی بیش از ایندیانا پیسرز در سال 1998 کنفرانس شرق نهایی.

با این نقطه اردن بود به خوبی به او 30s. او باقی مانده به ثمر رساند قهرمان و یک MVP-کالیبر بازیکن برنده این جایزه در سال 1998 — اما بازی او در حال تبدیل شدن بیشتر روانی از فیزیکی است. این بازیکن که glided توسط پورتلند تریل بلیزرز در سال 1992 و ققنوس در سال 1993 بود که کار سخت تر برای رسیدن به همان نتایج به خصوص در برابر رقابت بالا در پلی آف.

در سال 1997 در اردن به حال برای مقابله با این سالن از شهرت اواز یا موسیقی دو نفری از جان استاکتون و کارل مالون به علاوه دراماتیک ترین ترساندن سلامت خود حذفی حرفه ای. به یاد داشته باشید: اردن هرگز از دست یک بازی به دلیل مصدومیت یا بیماری در طول 13 postseason سفر. اما با گاو و جاز بسته 2-2 در فینال شد به طور ناگهانی و به شدت بیمار شب قبل از محوری بازی 5 در ایالت یوتا است.

این صحنه شده است و این موضوع از شایعات و گمانه زنی ها برای سال ها با توجه به زمان بندی اردن اواخر شب عادات و جاز شدید پایه فن. رسمی حساب: اردن دستور داد برای اواخر شب پیتزا پنج نفر وارد با پای و تحویل خدمه به دنبال یک نگاه اجمالی از اردن. تیم Grover, اردن دیرین مربی گفت: “بلافاصله “یک احساس بد” در مورد صحنه غیر معمول.

“من خوردند پیتزا توسط خودم” اردن گفت. “از خواب بیدار شدم حدود 2:30 [صبح] پرتاب کردن سمت چپ و راست. آن را واقعا بود ‘آنفولانزا بازی.’ آن مسمومیت غذایی است.”

Grover در بر داشت اردن در اتاق خود “فر در یک توپ تکان دادن” و او نمی تواند نگه داشتن مواد غذایی پایین بعد. اردن استراحت در رختخواب و دریافت مایعات داخل وریدی اصرار به مادرش که او را بازی کند. با بازی زمان پخش تلویزیونی گزارش داد که او مبتلا به “آنفولانزا مانند علائم و نشانه” است و او در حال اجرا بود در خواب.

“من قصد دارم به سعی” اردن به یاد می آورد. “اگر هر چیزی من می تواند یک دام.”

Scottie Pippen به سرعت متوجه شدم که گیج و منگ اردن “بود و در شکل بسیار بد” و گاو آغاز کند. با سری حلق آویز در تعادل اردن خود را جمع آوری در طول وقفه و منجر گشت. در بحرانی اختیار در آخرین دقیقه Pippen کشید یک دو تیم و لگد توپ را به اردن که خشک سه اشاره گر و سپس غرق به هم تیمی خود اسلحه به عنوان او راه می رفت خارج از دادگاه و سقوط بر روی نیمکت. اردن به پایان رسید با 38 امتیاز و هفت ریباند و پنج پاس گل و سه دزد در 44 دقیقه است.

این نشان از پشتکار تبدیل به یکی از به یاد ماندنی ترین لحظات اردن حرفه ای و آن را فعال کنید بولز به بازگشت به خانه به پایان جاز در بازی 6. در حالی که سالم اردن به ثمر رساند 39 امتیاز در عنوان-عقد بازی, Steve Kerr ضربه خنجر. کمتر از دو سال پس از آنها تا به حال معامله مشت در طول یک اردوگاه آموزشی مبارزه با اردن گفت: Kerr در اواخر ایست که او را به دنبال تصویب به او.

“من تا به حال انجام شده بسیار خوب در مرحله نهایی” کر اعتراف کرد. “من در تلاش بود. من خیلی سخت بود در خودم. به عنوان یک بازیکن من می خواهم پنج عکس از یک بازی است. هر شات در زمان راه اهمیت بیش از حد.”

با این وجود Kerr گفت: اردن او آماده خواهد بود. زمانی که جان استاکتون چپ کر به دو تیم فقط به عنوان اردن پیش بینی کرده بود توپ آمد به کر به عنوان وعده داده شده. کر swished خنجر.

“امشب Steve Kerr خود را به دست آورده بال” اردن به خبرنگاران گفت: بعد از بازی.

کر شده و لحظه ای خود را در خورشید در طول بولز’ 1997 قهرمانی رژه. در مقابل یک جمعیت عظیم Kerr گفت که مربی فیل جکسون کشیده بودند تا نهایی بازی برای, اردن, اما که اردن گفته بود که او “[نمی] احساس واقعی راحت در این شرایط است.”

“من با خودم فکر کردم” من حدس می زنم من باید به قید وثیقه مایکل دوباره’ ” کر گفت: به دور از دانستن خنده از جمله از اردن در مرحله. “گلوله در رفت. که داستان من. من چسبیده به آن است.”

اردن عالی تمرکز ذهنی و کر شات گیری را به اثبات محوری دوباره در سال 1998 کنفرانس شرق نهایی. پیسرز شد سخت تست شده و با Reggie Miller, Jalen رز, Mark Jackson, Chris Mullin و Rik Smits. شیکاگو بنا 2-0 منجر شود اما میلر تساوی سری با آزاد کردن خود از اردن با یک پرتاب قبل از دفن یک بازی درخشان-برنده است. در نهایت ایندیانا تحت فشار قرار دادند شیکاگو به بازی 7 — چیزی است که هیچ یک از خریداران شش نهایی مخالفان تا کنون انجام شده است. جکسون مجبور شد برای یادآوری تیم او که نبود عادت کرده اند به انجام و یا می میرند بازی در یک بازی قبل از سخنرانی که به آنها نیاز “به صورت امکان است که شما می توانید از دست بدهند.”

به مطبوعات اردن با اطمینان ارائه یک جو Namath مانند تضمین: “ما برنده بازی 7.” پشت صحنه او نگاه عصبی در ساعت قبل از بازی و هشدار داد یک دوربین خدمه به “ترساندن s—” از هم تیمی اسکات بارل با تلاش برای صحبت کردن با او را در یک فشار لحظه ای بسته بندی شده.

پس از سقوط به اوایل سوراخ شیکاگو را تجربه برنده شد. کر به یک کلید سه اشاره گر میدوی را از طریق سه ماهه چهارم و رز گفت: ایندیانا خورده پایین کشش “مثل ما بودند 9-درجه تیم است که تا به حال هیچ ضربه.”

“استیو کر آمار بزرگترین شات از سری” میلر گفت. “ما تیم بهتری است. من واقعا بر این باورند که. قهرمانی خود DNA و قهرمانی تجربه رز به خط مقدم.”

اردن تصویری از امداد رسانی در زمان بعد از بازی جشن رفتن از تیمی به تیمی در رختکن به دل handshakes.

“عکس های بزرگ, پسر,” او گفت: به کر. “بزرگ. بزرگ. که سخت ترین ما کار می کرد در 13 سال است. خدا د—.”

بهترین نقل قول: “این [Bryon راسل] بچه می آید تا به من و می گوید:” چرا شما را ترک ؟ شما می دانستم که من می تواند گارد خود را–.’ از آن نقطه او شده است در لیست من.” — مایکل جردن

متاسفانه “آخرین رقص” نیست زمان زیادی را صرف در موسیقی جاز, سالن از شهرت اواز یا موسیقی دو در اپیزود 9 یا 10. اردن به طور خلاصه به ذکر است که مالون را در سال 1997 جایزه MVP “سوخت آتش برای من” — بسیار شبیه چارلز بارکلی را شناخت تا به حال چهار سال قبل از — و او نمی آدرس استاکتون در همه.

اردن انجام داد اما باید مقدار زیادی برای گفتن در مورد جاز بال Bryon راسل 13 سال pro بهترین و شناخته شده برای بودن در کنار خار در اردن بازی-برنده به فینال 1998.

با توجه به اردن او را با موسیقی جاز عمل به استقبال مالون و استاکتون در دوران بازنشستگی خود را از بیس بال. راسل پس از آن یک loud-mouthed تازه کار razzed اردن در مورد او تصمیم به ترک NBA به بازی بیس بال. بهت زده اردن تبدیل به موسیقی جاز جانبازان به سکوت خود را جوانتر هم تیمی و او را به بازگشت به خط.

راسل از نظر من که در این مستند ترک استاکتون به توصیف او به عنوان “پسر بازیگوش” که “به دست آورده حق” را در سخت ترین دفاعی تکالیف به دلیل “تلاش های باور نکردنی.” اردن گفت: این داستان در طول سالن از شهرت سخنرانی القاء بنابراین شاید راسل تصمیم به نگه داشتن یک فاصله امن در طول مستند.

در هر صورت راسل کلمات آمد او را نیش می زنند زمانی که اردن آمار بازی-برنده بیش از او در بازی 1 1997 نهایی — یک شات است که پیش بینی خود را series-عقد بلوز در سال 1998 است.

“من می دانستم که چگونه [راسل] بازی” اردن گفت. “او با بازی در مقابل انگشتان خود را. او یک سر و شانه جعلی یکی از راه او نمی تواند متوقف شود.”

جالب ترین لحظه: Outlasting پیسرز در سال 1998 شرق نهایی آمد با یک گیلاس در بالا برای اردن به دلیل لری پرنده به مربی خود.

پرنده بوستون سلتیکز به حال جاروب گاو از سال 1986 برگشتی با وجود اردن 63 امتیاز در بازی 2. بیشتر چه اردن در حال صرف شش سال اول زندگی حرفه ای او که در مقایسه نامطلوب به پرنده و سحر و جادو جانسون چرا که هر دو برنده شده بود حلقه که او فاقد.

پرنده مانند اردن شد ظالم رقیب و زباله های حرف مفت زن. در پشت صحنه فیلم دو نوابغ مشترک یک لحظه از احترام متقابل پس از شیکاگو بازی 7 برد — که اردن خوشحال در تبدیل بی حرمتی.

“شما b—-,” اردن گفت: پرنده. “F— شما. شما به ما یک اجرا برای پول ما. شما می توانید در کار است که بازی گلف شماست.”

آشکار ترین صحنه: قسمت 9, ویژه, دو تند و تلخ کرتهای فرعی: ترور Steve Kerr پدر و وحی که گارد امنیتی گاس اند حال ظهور به عنوان یک پدر به اردن در سال های پس از جیمز اردن قتل است.

کر پدر مالکوم هدف گلوله قرار گرفت و کشته در سال 1984 در حالی که کار به عنوان یک دانشگاه رئیس جمهور در بیروت. در آن زمان کر شد یک بازیکن بسکتبال کالج در دانشگاه آریزونا.

“من دریافت یک تماس تلفنی در وسط شب از یک خانواده دوست” کر گفت: برگزاری اشک. “او گفت:” استیو من خبر بدی.’ بسکتبال یکی از چیزهایی که من می تواند انجام دهد به ذهن من خاموش چه اتفاقی افتاده است. من رفتم برای تمرین روز بعد. من نمی دانم چه چیز دیگری را انجام دهد. من استفاده می شود به فکر می کنم در مورد آن را در همه زمان ها که من در بازی. در طول سرود ملی, من فکر می کنم در مورد پدر من است. او این را دوست دارم در حال حاضر.”

اگر چه اردن زندگی کرده بود از طریق یک شبیه تراژدی دو هم تیمی هرگز خود را به اشتراک گذاشته ،

“مایکل زندگی یک زندگی متفاوت از بقیه از ما از ضرورت” کر گفت. “این بسیار دشوار است برای رسیدن به او از لحاظ احساسی. ما هرگز مورد بحث است. من فکر می کنم آن را بیش از حد دردناک برای هر یک از ما.”

اردن را تکیه بر Lett شیکاگو پلیس که شروع به دنبال کردن او در طول فصل دوم خود را با گاو نر. Lett بیوه توصیف گریان اواخر شب تماس از اردن پس از مرگ پدرش و اضافه کرد که اردن یکی از اولین به توجه است که Lett کاهش بود به عنوان او مبارزه سرطان ریه است.

“او یک محافظ” اردن گفت: از اند. “او بیش از آن است. من تا به حال او را در کنار من هر جا که من رفتم.”

در حالی که Lett را شیمی درمانی و رو به وخامت سلامت او را نگه داشته و دور از بولز در سال 1998 برگشتی او برای بازی 7 برابر پیسرز. اردن اعلام کرد گفت که Lett بود “الهام بخش” است و او “می خواستم به پیروزی در این بازی برای گاس.”

به عنوان خریداران جشن پیروزی خود را, دوربین مخفی اند در یک لحظه آرام در راهرو محکم فشار یک توپ بسکتبال در دست خود را.

“مایکل ربوده بازی توپ برای من” او گفت:, لبخند بر لب. “این همه حق است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>